// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
15.07.2018

Tváří psího kalendáře

Kdo jiný než Lucie Bílá by se měl stát jednou z tváří psího kalendáře Jany Pechlátové? 12 pejsků, kteří mají třeba kvůli věku malé šance na umístění, se vyfotilo se známými osobnostmi. Snad díky organizaci Se psem mě baví svět bude mít jejich příběh šťastný konec…

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
14.07.2018

Od metalu k piánu

Od metalu k piánu.

Prešov, Stará Lubovna a Trebišov

📸 Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
05.07.2018

Vysočina Fest 2018

Pro skupinu Arakain už dávno nejsem hostem, ale členem.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.06.2018

Arakain Boskovice

Foto: Kateřina Štefková

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
24.06.2018

Neděle s Marií Rottrovou

Na Marii Rottrovou jsem se moc těšila. Byl to nezapomenutelný večer, byla okouzlující, byla noblesní, byla krásná, byla milá. Zazpívat si s ní byl zážitek.

FotkyZobrazit celou aktualitu
14.06.2018

Křížky Pastelky

Dnes jsem přidala na svůj charitativní shop barevné Křížky Pastelky. Doufám, že vám rozveselí celé léto.


Zobrazit celou aktualitu
12.06.2018

Točíme novou desku!

Mám velkou radost, protože v bratislavském studiu Little Beat začínám točit novou desku. Z 24 demáčů pro vás s producentem Martinem Maxo Šrámkem vybereme 12 nejkrásnějších skladeb. Písničky mi napsali Marek Ztracený, Katarína Knechtová a Jana Kirschner, jeden text také Xindl X. Myslím si, že album bude stát za to.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.06.2018

Harley-Davidson v Otvovicích

Lucie pozvala na Formanku do Otvovic motorkáře Harley-Davidson. Sotva odehrála Carmen, už přihlížela zásnubám dvou návštěvníků v kůži. Se všemi se fotila, dostávala dárky a podepisovala stroje. Do pozdních nočních hodin se pařilo během koncertu Rolling Stones Revival.

Fotky


27.05.2018

Dětský den v Otvovicích

Dětský den v Otvovicích se po všech stránkách vydařil. Dětí bylo jako smetí. Užily si atrakce i setkání se Středočeskou policií. Jediné, co jsem návštěvníkům nemohla dát, je pár slíbených písniček. Jsem totiž bez hlasu. Ale všechny děti odcházely rozzářené a spokojené.

Fotky


26.05.2018

Změna termínu koncertu v Jičíně

Tento víkend jsem si představovala jinak. 😔 Těšila jsem se do Jičína, ale bacil rozhodl, že hlasivky musím nechat v klidu, abych všem dnešní koncert vynahradila v pátek 22. června. Budu se těšit o to víc! 

Ze zdravotních důvodů překládáme koncert v Jičíně na 22. 6. od 20.30 hod. Vstupenky zůstávají v platnosti.


Zobrazit celou aktualitu
20.05.2018

Neděle s Lucií a Eliškou Balzerovovou

Další díl Neděle s Lucií se opravdu povedl. Hostem byla tentokrát noblesní a po všech stránkách krásná Eliška Balzerová. Fotky.


Zobrazit celou aktualitu
13.05.2018

Charitativní recitál Velké Lomnice

Charitativní recitál z Velké Lomnice pro Nadaci Miroslava Šatana v rámci projektu Lomničania Lomničanom.

Foto: Patrik Tajboš

Zobrazit fotogalerii


08.05.2018

Přes bariéry s policií

Patronka Konta BARIÉRY Lucie Bílá se zúčastnila velkého charitativního Dne záchranářů s názvem Přes bariéry s policií. Pod vedením instruktorů si mohli zájemci vyzkoušet testy fyzické způsobilosti, které jsou nezbytné k přijetí do služebního poměru k Policii ČR. Každý úspěšný pak přispěl prostřednictvím sponzorů a dárců finanční částkou na podporu konkrétní handicapované osoby. V případě Kolína panu Miroslavu Palkovi. Právě tomu Lucie spontánně přidala svých 50.000 Kč z prodeje charitativních růženců.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
25.04.2018

Hvězda na chodníku slávy

Miluji své fanoušky natolik, že mi nevadí, že po mně můžou chodit. Ba naopak. Já jsem si na svou hvězdu na chodníku ráda šlápla taky.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.04.2018

Neděle s Ivou Hüttnerovou

Iva Hüttnerová si získala celé Otvovice, ale také ona si zamilovala je. Hned druhý den po besedě k nám na Formanku přijela na oběd i s manželem a pejskem.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.04.2018

Lucie s Arakainem v Mostě

Ráda se v kapele Arakain převlékám do metalové role, ale v pátek to chtělo silnější kalibr. Zpívala jsem totiž za Honzu Toužimského, kterého potrápilo zdraví. S jeho fanoušky jsme mu zavolali a alespoň po telefonu zařvali: „Brzo se uzdrav, kámo!”

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.04.2018

Lucka slaví narozeniny

S kým jiným oslavit své narozeniny než se svými přáteli a fanoušky. Tobogan na Formance byl příjemným začátkem a Sestra v akci v Karlíně nádherným koncem. Děkuji za všechna přání a posílám pohlazení všem, co si na mne ten den třeba jen na krátko vzpomněli. ♥

Fotky


20.03.2018

Beseda v restauraci 8Osma

Návštěvu Ostravy si nikdy nenechám ujít. Včera se konala beseda v útulném prostoru restaurace 8Osma a já jsem si ji s lidmi opravdu užila.

Fotky


19.03.2018

Lucie kmotrou knihy Hospodářské komory

Když jsem se pustila do záchrany našeho kulturního domu Formanka v Otvovicích, věděla jsem, že musím. Víc mě nezajímalo. Po roce a půl už vím, do jak těžkého a zodpovědného úkolu jsem se pustila. Hledala jsem spojence a díky České hospodářské komoře, která si mě vzala mezi své členy, jsem je našla. Na křtu knihy k 25 letům, kde jsem byla za kmotru, jsem našla spojenců hned několik. Jsem nadšená, kolik skvělých, pracovitých a úspěšných lidí naše země má. Jsem šťastná, že je můžu mít blízko sebe.

Fotky