// fb crop

Aktuality

09.06.2016

Hana natočila videoklip

Klip k písničce Hana je má srdeční záležitost. Točili jsme v místech, kde jsem prožila dětství, kde jsem poprvé zpívala na jevišti a kde jsem v sobě našla lásku ke svému povolání. Vrátila jsem se v čase. Vrátila jsem se k sobě. Je to nostalgie, ale i pocit štěstí a děkuju cestám, které mě dovedly tam, kde jsem. Ať se klip líbí i vám!


Zobrazit celou aktualitu
28.05.2016

Růženec Lucie Bílé

Růženec Lucie Bílé si můžete objednat na adrese ruzence@luciebila.com. Stačí uvést jméno a poštovní adresu. Za cenu 500 Kč / 20 EUR je rozesíláme na dobírku za 99 Kč / 5 EUR. Veškerý výtěžek z prodeje bude poukázán na Kostel sv. Bartoloměje na Praze 9 a na Kostol svätého Mikuláša v obci Podunajské Biskupice. Lucie vyrábí růžence vlastnoručně, a tak může být dodací lhůta delší.
Zobrazit celou aktualitu
13.05.2016

Anděl Páně 2

Pětadvacet zpívajících andělů doprovodilo svatou Lucii v závěru natáčecích dnů druhého dílu pohádky Anděl Páně v režii Jirky Stracha. Vyjmenovat všechny, se kterými se zpěvačka setkala, je zbytečné. Podívejte se na fotky a budete se těšit tak jako my.

Fotky


08.05.2016

VIDEO Křtiny KájiZobrazit celou aktualitu
24.04.2016

Recitál ve Varnsdorfu

Lucie dostala od pořadatelské agentury VDN Promo nádhernou kytici a osmikilový dort s marcipánovým mikrofonem. :-)

Foto: VDN Promo

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
23.04.2016

Křtiny Káji

V novinách píšou, že Lucie Bílá má štěstí a úspěch v práci, ale v soukromí je tomu naopak… Já si to tedy nemyslím. Doma mám štěstí plný kočárek. <3

Fotky


17.04.2016

VIDEO Křest HANA a autogramiáda

Přehrajte si video ze křtu a autogramiády. Co nejvíc materiálu, co nejvíc Lucky, tak, jak to máte rádi. Ještě jednou děkujeme za vaši obrovskou účast!Zobrazit celou aktualitu
14.04.2016

Křest HANA a autogramiáda

Týden po zpěvaččině jubileu  došlo na křest alba HANA. Na jeho vzniku se podíleli členové skupiny Nebe, ale i Celeste Buckingham či Katarína Knechtová.

Kmotrou byla Hana Zagorová. Zpěvačka, kvůli níž se zrodil pseudonym Lucie Bílá.

„Milá Lucko, dostala jsem od Supraphonu tvoji desku, uvařila si kafíčko, sedla si a pustila CD. Spadla mi brada a do původni polohy se dostala až s poslední písní,“ vysekla Lucii poklonu paní Zagorová.

Nutno podotknout, že album dostalo již po dni prodeje zlaté ocenění.

Po slavnostním křtu se Lucie přesunula jen o pár metrů vedle do Supraphon Music Point, kde se konala dlouhotrvající autogramiáda.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.04.2016

Fifty Fifty, přípravy

Teď už vám můžeme přípravy ze zákulisí ukázat celé: „Když jsem do haly přišla poprvé, aby mi scénu režisér Jeffo Minařík předvedl, zavázali mi oči. Pak se vše rozsvítilo a mně spadla brada. Pod jevištěm je celé město - výtahy, propady. Cirkus, divadlo, koncertní show - diváci jsou nadšení. Cvičila jsem, chodila brzo spát, nepila, držela přísnou dietu, … A jak malá holka se těšila!“


FotkyZobrazit celou aktualitu
03.04.2016

Maratón podpisů

Lucie zažila v Bratislavě maratón. A to doslova. Nejprve při vyhlášení vítězů běžeckého maratonu nabídla divákům ochutnávku z koncertů Fifty Fifty a potom už ji čekaly davy fanoušků na autogramiádě.

FotkyZobrazit celou aktualitu
01.04.2016

Fifty Hana, fifty Lucka

Již 9. a 10. dubna se v Bratislavě můžeme těšit na jubilejní koncerty Fifty Fifty. A v sobotu rovnou dvakrát! 
„Myslela jsem si, že devátého se pěkně vyspinkám, dám si dobrý oběd, generálku a večer budu za šikovnou na koncertě. Ale nakonec jsou ten den koncerty dva a pro velký zájem ještě jeden v neděli. Mám ráda výzvy,“ svěřila se Lucie.

S jejími narozeninami se na pultech obchodů objeví i nová deska HANA. 
„Album bude jiné než ta předchozí. Jiní autoři, zvuk, aranžmá, celkově modernější. Svoje písničky poslouchám, jen když se je učím, ale tahle deska se poslouchá hezky. Jsem za ni producentovi Martinu Šrámkovi moc vděčná. Podílely se na něm i dvě dámy - Katarína Knechtová a Celeste Buckingham,“ prozradila nám slavice.

Lucie nelení a myslí i na charitu.

„Tři roky jsem háčkovala srdíčka pro Konto BARIÉRY. Když jsem byla o Vánocích sama na chalupě, pustila jsem se do růženců. Za výtěžek z jejich prodeje bych ráda opravila malby v kostele. Na slovenské koncerty už jsem jich pro diváky připravila 700,“ dodává zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.03.2016

Vzkazy, záznamy a něžné náboje

Lucie si udělala pauzu od příprav na Fifty Fifty a zavítala do rožnovské galerie CREARS. Zhlédla tak rovnou dvě autorské výstavy, a to malířky Zdeny Höhmové (Vzkazy a záznamy) a sochaře Jaroslava Koléška (Něžné náboje). Jako dárek si připravila nejen své písně, nýbrž i duet s Martinem Šafárikem, kaplanem kostela sv. Mikuláše v Podunajských Biskubicích. Jejich hlasy podtrhl svým klavírem Petr Malásek.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.03.2016

Zlatá pamětní medaile Lucie Bílé

„České mincovně se podařilo dostat Lucii Bílou a teď ji jdeme vyrazit,“ zavtipkovala zlatá slavice v Jablonci. Poté už přece jen zvážněla, neboť měla tu čest vyrobit svoji úplně první zlatou uncovou medaili a nechtěla tento vzácný okamžik pokazit. Proces a výsledek ji natolik nadchl, že dodala: „Koupím si několik jen pro sebe, ale tu druhou v pořadí bych velmi ráda věnovala Karlu Gottovi.“ Čerstvá majitelka mince s číslem jedna se po autogramiádě a fotografování především se zaměstnanci mincovny vydala do Prahy, kde pokračovala v představení tohoto sběratelského klenotu dalším zájemcům z řad médií. Na poslední chvíli nás nezapomněla pozvat na své narozeninové koncerty Fifty Fifty, a přestože už měla být dávno v roli Carmen, stihla ještě rozhovor pro televizi.

FotkyZobrazit celou aktualitu
22.03.2016

Hana a Porcelain Love

K narozeninám si Lucie připravila dárek i pro fanoušky. Nové album Hana. A právě jemu věnovala své úterní odpoledne při tiskovém dni v Supraphonu.

Mohli jsme se tak dozvědět, že na nové desce se podíleli Katarína Knechtová, autorka titulní písně Hana. Celeste Buckingham, reperka. A Martin Šrámek, skladatel hudby k 11 písním.

Po tomto novinářském maratonu se Lucie rozhodla navštívit výstavu panenek z dílny návrháře Borise Hanečky Porcelain Love v Pop-Up Gallery v Praze. Autor těchto ručně vyrobených originálů zpěvačku oblékne na blížících se jubilejních koncertech Fifty Fifty 9. a 10. dubna v Bratislavě. Věříme, že si je nenecháte ujít!

Fotky