// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
03.12.2015

Advent podle Lucie

Advent je pro Lucii extra nabité období. Natáčení pro televize, rádia, večírky a do toho ještě muzikály a vánoční koncerty. Přesně v tomto duchu se nesl i čtvrtek. Nejprve zpěvačka pozvala k sobě domů do Otvovic TV Joj, následně se rychle přesunula do centra Prahy na otevíračku obchodu Supraphon, hned nato do Českého rozhlasu a večer završila Morticia v Addams family. A to vše stále s Joj v patách. Do Vánoc se Lucie nezastaví…

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.12.2015

Strom v Otvovicích

Lucie má ráda Vánoce a stejně tak ráda dělá radost svému okolí. V rodných Otvovicích už začala nadělovat. 1. prosince s dětmi, kamarádkami a sousedy rozsvítila vánoční strom. Ten i její dům ozdobil Vánoční dům z Karlových Varů.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
28.11.2015

Český slavík 2015

Bez dalších řečí, pojďme si včerejší večer připomenout celou galerií fotek. Ze zákulisí, ze šatny, ale i ze samotného okamžiku, kdy Lucie přebírá plnoletost v podobě 18. zlatého slavíka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.11.2015

Česko Slovensko má talent 5.

Pátý ročník Česko Slovensko má talent vyvrcholil v napínavé finále nejen proto, že ho napínali moderátoři do samého konce, ale hlavně z proto, že jste hlasováním bojovali o své favority do poslední minuty. Porotci se shodli, že to byl dosud nejlepší ročník. Gyöngyi Bodišová si vás nakonec svým příběhem získala všechny.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.11.2015

Poslouchejte Jak to vidí…

Zbigniew Czendlik si pozval na Dvojku Českého rozhlasu Lucii Bílou. „Jak to vidí…“ už můžeme poslouchat z archivu rádia: http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3515939.Zobrazit celou aktualitu
17.11.2015

Karlovy Vary

Lucie Bílá zavítala do Varů hned ze dvou důvodů. Prvním byla návštěva Vánočního domu, přičemž zkontrolovala svého vlastnoručně ušitého medvídka, a druhým vystoupení za klavírního doprovodu Petra Maláska. „Karlovy Vary mám moc ráda. Mimochodem, hned po Slavíku sem jedu zpívat na soukromý večírek. Doufám, že budu plnoletá, abych si mohla dát rum! :)“

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.11.2015

Show Jana Krause

Sledujte dnes večer na Primě od 21.35 Show Jana Krause s Lucií Bílou a přesvědčte se, zda si skutečně vzala červené šaty na červenou sedačku. Dozvíte se něco o testosteronu, mužích a pijavicích.

Fotky


28.10.2015

Pozdrav pro Káju

Vím, že Karel Gott má hejno strážných andělů a ti jsou teď v pohotovosti. Dělají všechno pro to, aby byl znovu v pořádku. Modlím se s nimi. A Káju na dálku líbám na jeho bolavé srdíčko.


Zobrazit celou aktualitu
27.10.2015

Recitál v Liberci

Lucie Bílá vystoupila za klavírního doprovodu Petra Maláska v divadle F. X. Šaldy v Liberci. A jelikož má kousek odtud chalupu, pozvala na koncert i několik přátel. V „povídací pauze“ před Summertime se jí hned zvědaví diváci ptali, kde přesně chaloupka leží. „Nějak si teď nevzpomínám. Vůbec nevím proč,“ usmála se Lucie. „Asi že bychom už nebyli na samotě,“ dodala. V závěru diváci aplaudovali vestoje a zpěvačka je odměnila autogramiádou.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
25.10.2015

Největší muzikál je zpět

Do premiéry Carmen zbývá pár dnů. Generální zkouška před diváky všem připomněla výpravnost tohoto díla. Těšte se na inovované kostýmy, větší ohně, ale hlavně na to, co jste měli tak rádi. Carmen.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.10.2015

Recitál Vráble

V obci Vráble měla Lucie příležitost poděkovat Bohu hned dvakrát. Diváci zaplnili kostel, kam se jen vešli. Ať už to byl večerní koncert od půl osmé nebo ten přidaný od pěti hodin.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.10.2015

Recitál v kostele Mena Panny Márie

Ve velkém kostele zažila obec Veľké Leváre velký koncert velké zpěvačky. Ave Maria, Desatero, to jsou návody, kterým lidé rozumí.
„Stále víc mě to táhne k Bohu. Miluji koncerty v kostelech, abych mu mohla poděkovat za dary, které mi do života nadělil,“ dodala Lucie

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.10.2015

Desatero s Alexandrovci

Lucie přijala pozvání stát se exkluzivním hostem Akademického souboru písní a tanců Ruské armády A. V. Alexandrova. K piánu Petra Maláska se tak přidal vojenský sbor a orchestr. Plná sportovní hala si užila Desatero a Most přes minulost jako nikdy předtím.

FotkyZobrazit celou aktualitu
01.10.2015

Recitál v Prešově

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
20.09.2015

Recitál v Touškově

Lucie vystupovala na dvojkoncertě v rámci oslav 900 let od založení města. Velký dík patří pořadatelům, zejména paní Ivetě Rejškové za bezvadnou organizaci obou koncertů.

Foto: Petra Vlasáková

Zobrazit fotogalerii


18.09.2015

Fifty Fifty

„Během Talentu jsem potkala úžasný tým. Nyní společně připravujeme dva exkluzivní koncerty Fifty Fifty – v Praze a Bratislavě. Černobílé turné bylo proti tomu besídkou u nás v Otvovicích…” začala zpěvačka.

„Budou to dva srdcové koncerty, které se nikdy nezopakují. Nikdo na tom nevydělá. Je to zkrátka dárek pro Lucku,” pokračoval režisér Jeffo Minařík.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.09.2015

Cigánski diabli, Žilina

Žilina, přes 1500 diváků. To byl poslední koncert s Cigánskimi diablami v letošní sezóně. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
05.09.2015

Zavíráme Open Air, Arakain

Ráda bych poděkovala skupině Arakain. Díky ní mám sílu a pevnější hlasivky. Prostě ji zbožňuju. Máme za sebou 41 koncertů, prožili jsme spolu celý metalový rok. Uklidňuje mě, že Honza Toužimský se mnou bude na vánočním turné a za dva roky oslavíme s Arakainem 35 let. Kdo vystoupení viděl, určitě ho prožíval jako já. Kdo ne, ten má teda smůlu!

Fotky