// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
08.09.2014

Labské léto s kapelou

Největší a přesto vyprodaný amfiteátr Čech, hostil Lucii Bílou s kapelou Petra Maláska. Závěr letních prázdnin si v letním kině užilo přes šest tisíc diváků. Děkujeme pořadatelům za perfektní spolupráci.

Foto: Miroslav Rosendorf

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
29.08.2014

Tišnov s kapelou

Lucie Bílá zavítala s kapelou Petra Maláska do letního kina v Tišnově. Open air tohoto léta byl tradičně rizikový. Na začátku to vypadalo, že celý koncert proběhne v dešti. Publikum se proměnilo v deštníky. Ovšem s každým dalším tónem zpěvaččina silného hlasu se mráčky jeden po druhém klidily a po prvních písničkách déšť ustal. Po přídavcích měli diváci šanci odnést si domů CD a nebo zakoupit ručně háčkované srdíčko, jehož prostřednictvím Lucie podporuje Konto BARIÉRY. Ač je to diva u nás největší, v chladném večeru se ještě dlouho věnovala zájemcům o autogram.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.08.2014

Sportovní den Addams Family


Zobrazit celou aktualitu
23.08.2014

ALS Ice Bucket Challenge

Víte, proč jsem se nepolila vodou? Protože to lidé berou jen jako zábavu a ne charitativní akci. Finančně se v celém světě zapojila pouhá desetina z nich. Dělám věci po svém. Přinesla jsem Kontu BARIÉRY více než 10.000.000 Kč a budu v tom pokračovat. Proto červené nosy, proto jeho nová kampaň Pomáhejme s humorem. Ta vypukne 10. září a moc se na ni těším. Pojďme pomáhat společně. <3


Zobrazit celou aktualitu
09.08.2014

Festival Petera Dvorského

Lucie Bílá vystoupila v zámeckém areálu v Jaroměřicích nad Rokytnou. Působivé prostředí nádherné zahrady umocňovalo už tak fantastickou atmosféru koncertu. V tom nečekaně vlétlo cosi za Luckou na pódium. „Netopýr… Pojď sem, ty víš, že zkouším Addams Family. Ten muzikál musíte vidět!“ zavtipkovala zpěvačka.

Publikum ji nechtělo nechat odejít a aplaudovalo vestoje. Na jeden z přídavků – Jsi můj pán – pozvala Lucie na jeviště bratra Karla a společne píseň věnovali mamince.

Fotky


04.08.2014

Dětský den v Otvovicích 2014

Toho dne dostalo dárek každé dítě. Včetně Lucie


Zobrazit celou aktualitu
02.08.2014

Sázavafest 2014

Při příležitosti vystoupení na Sázavafestu darovala Lucie majitelce zámku Světlá Heleně Degerme medvídka.

Zdroj: Zameksvetla.cz

Zobrazit fotogalerii


22.07.2014

VIDEO 11. Česká letní speciální olympiáda

Lucie sváděla přímo podpisovou olympiádu. Sami se podívejte, jak její časové skóre hodnotili ostatní soutěžící.


Zobrazit celou aktualitu
17.07.2014

Čím jezdí Lucie

Webová stránka www.cimjezdilucie.cz byla spuštěna u příležitosti oficiálního předání nového vozu paní Lucii Bílé 19.6. a zároveň byla spuštěna soutěž o možnost výhry stejného vozidla na víkend pro ty, kdo se zaregistrují a správně odpoví na soutěžní otázku. Tento web monitoruje spolupráci firmy Knokar s naší ZLATOU slavicí paní Lucií Bílou a navazuje na web knokar.cz. Text a foto: Knokar, s.r.o.


17.07.2014

Všichni chtěli autogram. Ale chlapeček?

Všichni chtěli po Lucii autogram, ale chlapeček? Pusťte si video z Ružomberku a hned se to dozvíte!


Zobrazit celou aktualitu
11.07.2014

Koncert s kapelou, Nový Knín

Foto: Naďa Murmaková + Andrea Vilhumová

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
04.07.2014

Koncert lidí dobré vůle v Ružomberku

Benefiční koncert Nadace Prameň, natáčený Slovenskou televizí, se uskutečnil na počest dvou velikánů Cyrila a Metoděje, kteří významným způsobem ovlivnili naše dějiny. Na pódium byla pozvána také Lucie Bílá, aby připomněla poselství lásky, odpuštění, spravedlnosti a tolerance.

Ještě před koncertem přinesla Katarína Knechtová „Peha“ nadšené Lucii svůj hudební demáč. Můžeme si jen představovat, jak asi zní nahrávka od autorky mnoha úspěšných hitů a doufat, že vznikne hezká spolupráce.

Při odjezdu se kolem automobilu zpěvačky vytvořil hrozen fanoušků. Lucii to nedalo. Vyskočila z auta a postupně začala všechny odměňovat. Později se z hroznu stal hroznový sad, ale ani to zlatou slavici nezaskočilo. Rozdala sebe i kartičky Černobílého turné.

FotkyZobrazit celou aktualitu
30.06.2014

11. Česká letní speciální olympiáda

Lucie ráda pomáhá handicapovaným, nemohla tedy chybět na speciální olympiádě v Brně. Nejprve popřála k narozeninám zakladatelce Oázy Olze Kurzové a poté už patřila soutěžícím. Byla nadšená z toho, jak všichni olympionici znali její písně a hlasitě zpívali společně s ní. Mnohdy i do jejího mikrofonu. :)
Zpěvačka neodešla ani po přídavku. Ochotně se fotila a podepsala nejednu kartičku Černobílého turné.
Radost Lucii udělalo také setkání s československou světovou rekordmankou Jarmilou Kratochvílovou, Františkem Nedvědem ml., Vlastimilem Harapesem a také Broňou. „Včera mi bylo v Brně mezi přáteli moc dobře, ale úplně největší radost jsem měla ze setkání s Broňou, svým báječným tanečníkem z klipu Miluji tě," uvedla závěrem slavice.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
28.06.2014

Výročí King´s casina Rozvadov

Lidé se mohli na této velkolepé události najíst a napít, co hrdlo ráčilo. Ale tím pravým dezertem byla až Lucie. Zpěvačka se jen stihla pozdravit s Karlem Vágnerem a už pospíchala na podium vybílit černou oblohu. Ne jeden tmavý mrak proděravěl a změnil svoji barvu. Prostě nám těch pár kapek nevadilo, viďte!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.06.2014

Recitál v Plzni

Foto: Zdeněk Rubáš

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
21.06.2014

Okoř se šťávou

V náherném prostředí středočeské Okoře, kde je Lucie téměř doma, bylo vystoupení s kapelou na festivalu "Okoř se šťávou" vyvrcholením letošního ročníku. Velké díky pořadateli Michalu Šenbauerovi z kapely České srdce za pozvání a bezvadnou spolupráci!

Foto Jiří Fišer

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
20.06.2014

Večírek absolventů PBS

"Měla jsem obrovskou trému. Vlastně větší, než před vyprodanou sportovní halou. A Filipových spolužáků a rodičů si moc vážím, jejich ovace a vytleskávání mi udělalo obrovskou radost," řekla iDNES.cz Lucie Bílá

Foto: Lenka Hatašová

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
19.06.2014

Nový vůz pro Lucii

Dodavatel luxusních vozů Knokar, s. r. o., předal zpěvačce nový vůz Mercedes-Benz GL.

Foto: Jaroslav Urban

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
19.06.2014

Absolutorium Filipa Kratochvíla

„Když jsem vedla svého syna do první třídy, měl vyděšený výraz ve tváři. Nikdo ve třídě nemluvil česky a on se bál. Teď se bojím já. Filip zdárně dokončil britskou třináctiletku a vyráží do světa. Zvláštní pocit. Už je prostě chlap, žádné dítě.“ Lucie 

Foto: Lucie Vítková

Zobrazit fotogalerii