// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
06.10.2014

Nová deska, nová expozice, nová příchuť Ondrášovky

Lucie strávila celé včerejší odpoledne v Bontonlandu na Václavském náměstí v Praze. Tím největším důvodem byl křest Diamantové kolekce, kterého se s chutí ujal Jiří Korn. Následovalo otevření zpěvaččiny stálé expozice, plné důležitých momentů její kariéry. Poté se Lucie osvěžila novou příchutí Ondrášovky a už se utíkala podepisovat zástupu fanoušků.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.10.2014

Černobílá autogramiáda v Grévinu

Lucie potěšila všechny ženy, které byly ve středu Samy doma svojí návštěvou v živém vysílání a hned nato pospíchala do muzea Grévin. Tam se vyzpovídala novinářům o právě odstartovaném Černobílém turné, zkontrolovala svou voskovou dvojnici, poslechla si Znovuzrození bubeníka turné Mika Ronose, zazpívala si s Edith Piaf, John Lennon jí pochválil nové CD Diamond Collection, Angelině Jolie balila manžela Brada Pitta, George Clooney jí pochválil šaty a hned zval na skleničku, ale to už pospíchala za vámi, kteří jste stáli dlouhou frontu na podpis.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.09.2014

Recitál v Jablonci

Lucie se připravuje na Černobílé turné tím nejlepším možným způsobem. Zpívá, zpívá a zpívá. Ještě před recitálem v Jablonci s dětským sborem Vrabčáci pod vedením sbormistra Pavla Žura nás pozvala na svoji chalupu v Českém ráji. Má tam poníka, jezírko, oříšky a klid.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.09.2014

Na gymnáziu Nešlo jen o prsa

Jako patronka projektu prevence rakoviny prsu ForYou byla Lucie jednou z přednášejících na pražském gymnáziu Nad Alejí. Zatímco dámy mluvily velmi odborně, Lucie byla věcná, citlivá a zároveň vtipná. Rozhodně bychom si podobné vystoupení přáli znovu.

"Začala bych tím, že ke mně dnes přistoupil student a zeptal se mě, co dělám večer. ‘Proč se ptáš? Večer hraju. Vezmi přítelkyni na Aidu.’ ‘Mě ženy nezajímají. Jen takové unikátní jako vy.’ Jako fakt frajer. Ten to bude s holkama umět!

Život je nádherný, ale během chvilky se vám může změnit. Nepřeju vám to, ale buďte na to připravené. Protože taková věc se může stát.

Z toho vyplývá, že zdravý člověk má milion přání. Nemocný jen jedno. Hlídejte se. Kdybych mohla, uzdravím všechny. Ale bohužel, příroda nás někdy kousne."

Poté se delegace a tamější studentky přesunuly do školní jídelny, která se proměnila v praktickou zkušebnu detekce této nemoci. Zatímco se dívky vzdělávaly, Lucie podepisovala kartičky ForYou, a když už všechny došly, přidala své černobílé podpiskarty. Hned poté se jala rozkrojit dort a nabídnout kousek řediteli školy jako poděkování za správnou volbu edukace mladých dívek. Na oplátku ji pan ředitel pozval stylově na oběd do školní jídelny.

Netrvalo dlouho a Lucie se ve svém voze společnosti Knokar přemístila do Českého rozhlasu 2, aby zde natočila rozhovor se Stanislavou Lekešovou. Moderátorku ze všeho nejvíce zajímalo blížící se turné. Další slova z úst zpěvačky si poslechněte 7. října.

Na jednu malou zpěvačku by toho mohlo být dost, ale ne na hvězdu první velikosti. Z rozhlasu tedy utekla do Karlína a z Lucie Bílé do Amneris, aby divákům věnovala další představení egyptského muzikálu.

Další fotky: http://j.mp/1u3YIDG


24.09.2014

Video z recitálu v Českém Krumlově

Pusťte si super hlášky z Českého Krumlova


Zobrazit celou aktualitu
17.09.2014

Tiskovka k Černobílému turné, Bratislava

Lucie svým rozpětím zasahuje jak Českou, tak Slovenskou republiku a stejně tak i Černobílé turné patří oběma národům. Proto slavice neváhá přijet za kolegy novináři do Bratislavy a uspořádat k ohlášení dalších koncertů tiskovou konferenci jen pro ně.

To znamená, že pokud nás událost minulého roku minula a nebo si ji chceme zopakovat, máme poslední možnost.

Ze Slovenska se už tradičně neodjíždí s prázdnou. Malíř z Banské Bystrice Vladimír Kadera představil Lucii tři její portréty. Tvořivý dotyk snu s realitou ohodnotila Lucie velmi pozitivně. A to ještě netušila, že si může jeden z obrazů odnést. Podle slov pana Kadery si vybrala znamenitě.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.09.2014

Děti v divadle

Pojďme vytáhnout děti od počítačů a dopřejme rozvoj jejich fantazii v rámci nového pohádkového projektu Nedělní Fantastika. Jeho patronka Lucie Bílá bude od října do března pravidelně otevírat své divadlo malým návštěvníkům a přiveze jim úspěšné pohádky ze všech koutů republiky. Ať už plzeňského divadla Alfa, libereckého Naivního divadla či královéhradeckého Divadla Drak.

"K nedělnímu odpoledni zkrátka pohádky patří a tato divadla je dovedou skvěle vyprávět. Děti z mnoha zemí světa měly možnost je vidět, ale do Prahy přijíždějí tato divadla zřídka, neboť dosud neměla místo, kde by mohla pravidelně vystupovat," uvedla zpěvačka.

Více o projektu na http://www.detivdivadle.cz.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.09.2014

Pálavské vinobraní

Každý rok se pod kopcem Pálava vzdává hold vínu za účasti těch nejlepších umělců naší kultury. Lucii Bílou si zvou organizátoři pravidelně.

Před jejím letošním vystoupením přestalo pršet. Vypadá to, že se opakujeme. Buď je to velká náhoda a nebo to má slavice nahoře nějak domluveno. :)

Po hodině autogramiády jsme měli pocit, že si pro podpis přišli všichni diváci. Kdyby měla zpěvačka 10.000 podpisových karet Černobílého turné, nechá je v Mikulově všechny. Na vinobraní se stylově podepisovala i na skleničky od vína. Prázdné či naplněné, vždy s dobrou náladou. Na chvíli jsme Lucii uvěřili, že si pod záminkou společné fotografie odnese domů miminko. Potom ale poznamenala, že „musí ukecat Filipa.“

Fotky


10.09.2014

VIDEO: S kapelou v Domažlicích

Kdyby Standa nezlobil, dostal by pusu jako Pepa. Podívejte se na to!


Zobrazit celou aktualitu
08.09.2014

Labské léto s kapelou

Největší a přesto vyprodaný amfiteátr Čech, hostil Lucii Bílou s kapelou Petra Maláska. Závěr letních prázdnin si v letním kině užilo přes šest tisíc diváků. Děkujeme pořadatelům za perfektní spolupráci.

Foto: Miroslav Rosendorf

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
29.08.2014

Tišnov s kapelou

Lucie Bílá zavítala s kapelou Petra Maláska do letního kina v Tišnově. Open air tohoto léta byl tradičně rizikový. Na začátku to vypadalo, že celý koncert proběhne v dešti. Publikum se proměnilo v deštníky. Ovšem s každým dalším tónem zpěvaččina silného hlasu se mráčky jeden po druhém klidily a po prvních písničkách déšť ustal. Po přídavcích měli diváci šanci odnést si domů CD a nebo zakoupit ručně háčkované srdíčko, jehož prostřednictvím Lucie podporuje Konto BARIÉRY. Ač je to diva u nás největší, v chladném večeru se ještě dlouho věnovala zájemcům o autogram.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.08.2014

Sportovní den Addams Family


Zobrazit celou aktualitu
23.08.2014

ALS Ice Bucket Challenge

Víte, proč jsem se nepolila vodou? Protože to lidé berou jen jako zábavu a ne charitativní akci. Finančně se v celém světě zapojila pouhá desetina z nich. Dělám věci po svém. Přinesla jsem Kontu BARIÉRY více než 10.000.000 Kč a budu v tom pokračovat. Proto červené nosy, proto jeho nová kampaň Pomáhejme s humorem. Ta vypukne 10. září a moc se na ni těším. Pojďme pomáhat společně. <3


Zobrazit celou aktualitu
09.08.2014

Festival Petera Dvorského

Lucie Bílá vystoupila v zámeckém areálu v Jaroměřicích nad Rokytnou. Působivé prostředí nádherné zahrady umocňovalo už tak fantastickou atmosféru koncertu. V tom nečekaně vlétlo cosi za Luckou na pódium. „Netopýr… Pojď sem, ty víš, že zkouším Addams Family. Ten muzikál musíte vidět!“ zavtipkovala zpěvačka.

Publikum ji nechtělo nechat odejít a aplaudovalo vestoje. Na jeden z přídavků – Jsi můj pán – pozvala Lucie na jeviště bratra Karla a společne píseň věnovali mamince.

Fotky


04.08.2014

Dětský den v Otvovicích 2014

Toho dne dostalo dárek každé dítě. Včetně Lucie


Zobrazit celou aktualitu
02.08.2014

Sázavafest 2014

Při příležitosti vystoupení na Sázavafestu darovala Lucie majitelce zámku Světlá Heleně Degerme medvídka.

Zdroj: Zameksvetla.cz

Zobrazit fotogalerii


22.07.2014

VIDEO 11. Česká letní speciální olympiáda

Lucie sváděla přímo podpisovou olympiádu. Sami se podívejte, jak její časové skóre hodnotili ostatní soutěžící.


Zobrazit celou aktualitu
17.07.2014

Čím jezdí Lucie

Webová stránka www.cimjezdilucie.cz byla spuštěna u příležitosti oficiálního předání nového vozu paní Lucii Bílé 19.6. a zároveň byla spuštěna soutěž o možnost výhry stejného vozidla na víkend pro ty, kdo se zaregistrují a správně odpoví na soutěžní otázku. Tento web monitoruje spolupráci firmy Knokar s naší ZLATOU slavicí paní Lucií Bílou a navazuje na web knokar.cz. Text a foto: Knokar, s.r.o.


17.07.2014

Všichni chtěli autogram. Ale chlapeček?

Všichni chtěli po Lucii autogram, ale chlapeček? Pusťte si video z Ružomberku a hned se to dozvíte!


Zobrazit celou aktualitu
11.07.2014

Koncert s kapelou, Nový Knín

Foto: Naďa Murmaková + Andrea Vilhumová

Zobrazit fotogalerii