// fb crop

Aktuality


Zobrazit celou aktualitu
17.09.2013

Nikto nie je dokonalý a VOLCANO KOMPLEX

Jistě znáte zábavní pořad Nikdo není dokonalý. Lucie byla hostem jeho slovenské verze. Společně s hercem Vladem Černým si vyměnili mnoho humorných historek. Během natáčení Lucie uháčkovala pro všechny tři spoluúčinkující ČERNOBÍLÁ srdíčka. 

Z televizního studia v Bratislavě následoval přesun do Prahy, kde zpěvačka vystoupila jako zlatý hřeb programu v rámci otevření salónu VOLCANO COMPLEX. Společně s kapelou Petra Maláska roztančila hosty svými hity a samozřejmě popřála novému centru mnoho spokojených klientů, mezi něž sama patří.

Fotky
Zobrazit celou aktualitu
11.09.2013

Baťa Café a Harley Davidson

Baťa obouvá celý svět a začíná rozšiřovat své služby do oblasti pohostinství. Na Václavském náměstí byl v suterénu paláce obuvi odstartován provoz nové kavárny.
A u kávy zůstaneme. Večer byly v Hard Rock Cafe slavnostně představeny nové modely motorek Harley-Davidson. Koho jiného si mohli organizátoři pozvat než harleye mezi zpěvačkami Lucii Bílou? Ta jim na oplátku věnovala Tygřici za doprovodu skupiny Arakain.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.09.2013

Výstava Ivan Lendl: Alfons Mucha

Lucie Bílá je v hudebním světě držitelkou mnoha prvenství, na výstavě Alfonse Muchy však měla tu čest, stát se úplně poslední návštěvnicí. Kromě uměleckého zážitku si odnesla i plakát jménem Čokoláda. Na tuto exkluzivní výstavu zapůjčil exponáty jeden z největších tenistů Ivan Lendl. Zpěvačka byla nadšená, když dostala jeho plakát s věnováním. Dalším milým okamžikem bylo setkání s Patricií - zpěvačkou, která bude dělat předskokanku na blížícím se Černobílém turné.

Fotky


09.09.2013

Pomoc Adélce

Lucii dojala píseň Rudy z Ostravy pro nemocnou Adélku a okamžitě podpořila její nákladnou léčbu 50.000 Kč. Pusťte si videoklip a pomozte i vy.


Zobrazit celou aktualitu
07.09.2013

Slavnosti Nový Jičín

Nový Jičín slaví 700 let od první zmínky o městu a to je důvod nejen upořádat třídenní program, ale hlavně pozvat si Lucii Bílou i s velkolepým doprovodem kapely Petra Maláska.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.09.2013

Tisková konference k Černobílému turné (4. 9.)

Další tiskovou konferenci si Černobílé turné naplánovalo do vyhlášené Pařížské ulice, plné luxusních butiků. Z úst zpěvačky, Petra Maláska a Reného Kekelyho jsme se dozvěděli další zajímavé informace a podívali se na vizualizaci scény. Nyní už víme, že techniku bude vozit 8 kamionů a dalších 15 doprovodných vozitel. Událost bude připravovat asi 250 lidí, tedy taková malá vesnice. Jedná se zkrátka o nejdražší a největší turné v České republice všech dob.

Navic Lucie stihla natočit krátkou zdravici s klaunským nosem pro charitiativního partnera Konto BARIÉRY. Výtěžek z prodeje zpěvačkou vlastnoručně uháčkovaných srdíček půjde na podporu konkrétních lidí. A kdyby částka nestačila, Lucie zbytek ráda uhradí sama.


Zobrazit celou aktualitu
02.09.2013

Sama doma a taneční studio STAGE

Lucie byla před 15 lety prvním hostem pořadu Sama doma a tak neodmítla pozvánku do školního speciálu. Rozpovídala se o prázdninách i připravovaném Černobílém turné. Po živém vstupu se přesunula do centra Prahy, kde byla kmotrou tanečního studia STAGE pod vedením choreografa Pavla Strouhala. Tentokrát křtila klíče! A aby toho nebylo málo, udělala si radost a pořídila si další obraz Vladimíra Komárka do své sbírky.

Fotky


01.09.2013

Černobílá autogramiáda Pardubice

Černobílé autogramiády vyvrcholily ve městě perníku. A samozřejmě i toho se Lucie dočkala. Na závěr tohoto autogramiádového turné bychom rádi poděkovaliprodukci NoGup a partnerům Ondrášovka a Knokar. Ondrášovce za dostatečný pitný režim pro zpěvačku i pro zástupy fanoušků. Každý si mohl vzít tolik lahví, kolik jen vypil. A Knokaru za to, že nám Lucii na každou akci úspěšně dovezl.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
31.08.2013

Černobílá autogramiáda Liberec a ČESKÁ HVĚZDA 2013

Lucie začala svůj veřejný den v kavárně, kde při rozhovoru s novináři ochutnala místní kávu a nezapomněla zmínit CAFÉMODI přítele Petra Makovičky. 

Na libereckou autogramiádu měla zpěvačka kvůli večernímu vystoupení v Praze omezený čas. Přes rekordní počet návštěvníků ale udělala vše pro to, aby se stačila podepsat co největšímu počtu zájemců. Ještě při odchodu držela v jedné ruce kabelku a ve druhé tužku. To ovšem netušila, že na Ovocném trhu se na ni vrhne další dav příznivců a její autogramiáda tak bude pokračovat. I kdyby už byla Lucie unavená, vzápětí ji osvěžila cena Srdce na dlani za významnou podporu charitativních projektů. Tu jí předal Petr Malásek a její radost tak pokračovala. Do svého vozu se musela téměř probojovat přes další dav podpisuchtivých fanoušků. I těm rozdala poslední karty Čerobílého turné.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.08.2013

Černobílá autogramiáda Plzeň

Lucie podepsala rekordní počet kabelek a mobilních telefonů. Největší raritou dne byly LP desky Missariel a Lucie Bílá. Dnešní retro zřejmě předznamenal už na hotelu černobílý koš květin s gramodeskami. Co se dárků týče, největší radost zpěvačce udělal černobílý motýl od od věrných kamarádek.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.08.2013

Černobílá autogramiáda České Budějovice

Kam se Lucie vydá, tam je s napětím a velkou radostí očekávána. Na autogramiádu do IGY centra se přišly podívat místní zpěvačky, děti a fanynky na koloběžkách, aby si zajistily přední místa ve frontě. Na originalitě objektů hodných podpisu neubývá. V Českých Budějovicích to byla helma sympatické motorkářky v černobílé kombinéze.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
28.08.2013

Černobílá autogramiáda Zlín

Zlín se musel na zpěvačku opravdu těšit. Pod náporem publika utekla do dětského koutku! Kdepak, podepisovala se, dokud to jen šlo. V oddělení pro děti se potkala s Veronikou Záhorskou, ředitelkou Korunky Luhačovice.

Fotky


27.08.2013

Černobílá autogramiáda Ostrava

Zájemci o autogram v ostravském Futuru nepřestávali překvapovat. Podepisovalo se pouzdro s motivem Černobílého turné a dokonce i školní autobus. I když jen jeho model. A miminka? Jedno přišlo ještě v bříšku! :)

Fotky