// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu

Tip na vánoční dárek

Sháníte pro své blízké milý vánoční dárek? CD nebo DVD s vlastnoručním podpisem Lucie Bílé jistě udělá radost pod každým stromečkem. Zkuste náš e-shop.


Zobrazit celou aktualitu
10.12.2013

Bílé Vánoce v Karlových Varech

Ještě před koncertem přijala Lucie pozvání do Vánočního domu. Ocitla se hned v několika pohádkách, a kdyby nepospíchala, vydržela by zde svítit jako dítě ještě několik dalších hodin. Možná až do ježíška. O karlovarský koncert byl tak obrovský zájem, že se letos uskutečnil ve velké sportovní hale, jako kdyby šlo o velké Černobílé turné. :) A taky že šlo. Tento speciální event byl obohacen orchestrem pod vedením Miriam Němcové a zvuk kapely Petra Maláska tak dostal další hudební rozměr.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
08.12.2013

Velké finále Česko Slovensko má talent

Na finále si pro nás Lucie připravila ukázku ze svého Černobílého turné - Vyznanie od Mariky Gombitové. S posledními tóny už jí publikum tleskalo vestoje. V napínavé show se dlouho nevědělo, koho zvolíte vítězem. Do samého závěru se nakonec dostala cvičitelka psů Alena Smolíková a zpěvák Miroslav Sýkora. Následovala napínavá osmiminutová reklamní pauza, kterou moderátoři Martin Pyco Rausch a Jakub Prachař protáhli o další chvíle. Oba naše národy si nakonec vybrali dojemný příběh, silný hlas a splněný sen pro Miroslava Sýkoru.

FOTKY


06.12.2013

VIDEO Bílé Vánoce ve Znojmě

Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru Bílých Vánoc. Těšíme se na vás ve Varech a v Praze. V Jablonci už není ani jedno místo volné.


Zobrazit celou aktualitu
01.12.2013

Druhé semifinále ČSMT

Lucie Bílá, Jaro Slávik a nyní již rozkoukaný člen poroty Leoš Mareš se shodli, že u druhého semifinálového kola se bavili víc a nebáli se to dát najevo. O to těžší bylo poslat v rozstřelu některého ze soutěžících ven. Dá se říct, že všichni už jsou profíci. Lucie si po skončení přímého přenosu se všemi potřepala pravicí a prohodila pár slov. Příští týden se těšte na velké finále. Lucie za porotcovským stolem nezůstane!

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
29.11.2013

Bílé Vánoce Piešťany

Foto: Robert Fritz

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
28.11.2013

Bílé Vánoce Trebišov

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
27.11.2013

Bílé Vánoce Prešov

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
26.11.2013

Bílé Vánoce ve Znojmě

Tento rok odstartovalo turné ve Znojmě. Lucie Bílá s kompletní kapelou Petra Maláska vystoupila v kostele Nalezení svatého Kříže a také se zde setkala s farním vikářem Romualdem, který se také osobně znal s Jiřinou Jiráskovou. Lucie neváhala a věnovala paní Jiráskové píseň Desatero. Od Romualda pak dostala znojemské víno. „Jiřinka měla raději koňak,” připomněla. Specialitou letošního turné je muzikálový Ježíš Kamil Střihavka. Máte se na co těšit!

FOTKY


25.11.2013

Lucie Bílá - Jsem to já

JSEM TO JÁ. Díky vašim hlasům.

Pusťte si nový klip, který vznikal na koncertech Černobílého turné.


Zobrazit celou aktualitu
24.11.2013

První semifinále ČSMT

Hned na začátku živých semifinále talentové soutěže ukázala Lucie Lucie uvědomila, že tahle show nebude jen zábava. Prožila si dojemný příběh osudu našich hokejových reprezentantů v podání Malýho Dejva, ovšem hned v zápětí kolegové porotci poslali pryč jejího oblíbeného bubeníka s uměleckým jménem Mika Ronos. Zpěvačka si ale chtěla pořad užít a po zbytek večera bravurně plnila svou nelehkou úlohu porotkyně. Společnost Lucii dělala brož ve tvaru slavíka a po přímém přenosu jí k vítězství přišel blahopřát sám režisér ČSMT a zároveň také Černobílého turné Jeffo Minárik.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
23.11.2013

Český slavík Mattoni 2013

Slovy neumím vyjádřit, jak moc si vážím vašich hlasů a pozornosti, kterou mi věnujete... Z celého srdce děkuji vám všem za 16. slavíčka. Jsem šťastná a o to štěstí se s vámi budu s láskou dělit dál... Vaše Lucie Bílá

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
22.11.2013

Den před Slavíky

Pokud si myslíte, že Lucie den před vyhlášením Českého slavíka odpočívá, vyvedeme vás z omylu. Navštívila v rámci své charitativní činnosti malou Anežku, přinesla jí dárky a také společně napsaly Ježíškovi. Jak návštěva probíhala, se dozvíte v pořadu Srdce dětem 15. prosince od 8 hodin na TV Prima. Poté měla schůzku s Nogup. Znamená to, že příští rok bude turné pokračovat? Po jednání si zpěvačka udělala radost ve svém oblíbeném obchodě se spodním prádlem, vyzkoušela si červenou noční košilku a ochutnala kávu z limitované edice. Po zkoušce Slavíka ve Státní opeře Praha se odebrala na Aidu, kam pozvala své slavičí tanečníky The Pastels a Ladylicious a stihla s nimi posedět v divadelní restauraci THEATRO.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
21.11.2013

100 repríza muzikálu Aida

Hudební divadlo v Karlíně oslavilo 100. reprízu muzikálu Aida.

Foto: Martin J. Polák

Zobrazit fotogalerii


15.11.2013

Tim Rice na muzikálu Aida

Do Hudebního divadla Karlín zavítal autor textů světových muzikálů, mezi jehož nejvýznamnější díla patří Jesus Christ Superstar, Evita a ve spolupráci s Eltonem Johnem Lví král i naše Aida. Autor českého překladu Adam Novák a ředitel Egon Kulhánek ho při závěrečné děkovačce vyzvali na jeviště, aby mu společně se všemi zatleskali. Čestný držitel rytířského titulu Sir Tim poděkoval jak se patří: „Každý v obsazení byl senzační. Jsem rád, že jste si mě pozvali a děláte tuto show tak dobře. Vyřídím Eltonovi Johnovi, jak báječné představení jsem viděl.” V zákulisí slavný textař vyslovil Luci ještě osobní poklonu a ta si od něj nechala podepsat památníček.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
14.11.2013

Srdíčka pro Konto BARIÉRY

Lucie Bílá se dnes vydala do kavárny MODI, aby věnovala 200.000,- Kč Kontu BARIÉRY za vlastnoručně vyrobená srdíčka určená pro Černobílé turné. To však ještě netušila, jak rychle se štěstí vrací zpět. Prvním dárcem se stala agentura Dobrý den Pelhřimov, když Lucii udělila certifikát o vytvoření českého rekordu za Největší počet ručně uháčkovaných srdíček. Následoval Alex Dowis s obrazem malovaným z písku, a aby toho nebylo málo, na cestu dostala Lucie označení ulice, kterou si jednou nasadí na dům v Otvovicích. Znáte zákon karmy? Jednou pomůžeš a třikrát se to vrátí.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.11.2013

Vánoční dárek Kamily Nývltové

Jestli fandím nějaké své nové kolegyni, tak je to Kamilka Nývltová. Je krásná, čistá, talentovaná, pracovitá a na jevišti se s ní cítím báječně... Její Aida je kouzelná a stejně tak i její vánoční album, které jsem jí dnes s láskou pokřtila. Poslechněte si ho sami... Opravdu za to stojí.

Foto: Jan Herman

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
09.11.2013

Lucie vařila s Pohlreichem

Zpěvačka se nechala přemluvit do zábavné show a s radostí a respektem ke skutečnému mistrovi kuchyně přijala svou roli. Pozici si ovšem pojistila hned na třech místech. Její pokrmy ochutnával kamarád Zbigniew Czendlik a textař Václav Kopta a ze zákulisí fandil přítel Petr Makovička. Ten už se Zdeňkem Pohlreichem nějakou tu zkušenost má.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.11.2013

Černobíle turné České Budějovice

Nadšení diváků stoupalo od města k městu a Lucie Bílá si splnila svůj velký sen. Prožít největší turné, jaké se u nás dá vytvořit. Největší scéna, nejlepší tanečníci a především zpěvačka s největším hlasem! Na závěrečný koncert se přišla podívat řada známých tváří, mezi nimi i Zdeněk Troška a Petr Kratochvíl. Lucie rozdala členům týmu andělíčky od uměleckého kováře, od všech tanečníků si nechala podepsat fotku a úspěch turné všichni pořádně oslavili.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
31.10.2013

Černobílé turné Liberec

V poslední říjnový den přijela zpěvačka se svým obrovským týmem do Liberce. A protože má v nedalekém Českém ráji chalupu, setkala se v Tipsport aréně se spoustou přátel.  „Na začátku roku byla v naší zemi špatná atmosféra a já jsem to chtěla změnit. Tak jsem alespoň volbám vyfoukla billboardy," zasmála se během show Lucie. Závěr severočeské návštěvy patřil natáčení rozhovorů pro média.

FOTKY