// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
03.07.2013

Talent první den

V prvním kole byli všichni zvědaví na nového porotce. Leoš Mareš přináší do soutěže další verzi zábavy, kterou si určitě nenechte ujít.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.07.2013

Talent opět v Brně

Talentové castingy se po roce vrátily do Brna. Nejprve štáb vyzvedl Lucii Bílou, Jara Slávika a Leoše Mareše v hotelech a natáčely se příchody. Poté se všichni přesunuli do Mahenova divadla, kde bude porota následujcí dva týdny hodnotit výkony jednotlivých soutěžících. Letní večer pak příjemně skončil večeří na Zelném trhu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.07.2013

Natáčení upoutávky ČSMT

Lucie Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš zastavili ulice, čas a přihrnuli se na mikulovské náměstí s velkou vřavou lidí, psů, koní, motorek, tanečníků a akrobatů. Už brzy uvidíme v televizi celý příběh. Bude to pecka!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.06.2013

Tribute to Petr Hapka

V Bratislavě se konal velkolepý koncert, věnovaný herci, zpěvákovi, dirigentovi, hudebnímu skladateli a autoru filmové hudby Petru Hapkovi. Za svou dlouholetou kariéru napsal spolu s textařem Michalem Horáčkem pro Lucii Bílou několik hitů. Připomeňme Dívám se, dívám, Unesený nebo Okna dokořán.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
28.06.2013

Koncert Pezinok

Autor: Jossefine foto

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
27.06.2013

Koncert Spišská Nová Ves

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
26.06.2013

The Pastels budou hosty Černobílého turné

  Zásadní a již oficiální informací je, že LB bude porotkyní dalšího ročníku CS Talent. A na své Černobílé turné si bere s sebou také skupinu The pastels, vzešlou z minulého ročníku této talentové soutěže. Kromě mladičké zpěvačky Patricie se mega show na 11 koncertech v 10 městech ČR a SR zúčastní i slovenská multižánrová skupina The Pastels. ...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
21.06.2013

Bernard fest

Poslední český koncert s kapelou před prázdninami proběhl na Bernard festu v Humpolci. Sboristka Alenka si zazpívala i s miminkem na cestě. Zatím nevíme, co to bude. Asi Lev. :) Fanoušci zpěvačku zastavili ještě při odjezdu a ta jim ochotně rozdávala podpisy na velkých fotografiích svého Černobílého turné. Příští týden Lucie pokračuje na Slovensku.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.06.2013

Haló, tady Impulsovi

Lucie byla hostem ranního vysílání s Impulsovými. Záznam najdete zde.

Foto: Impuls, Jakub Macháček

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
18.06.2013

Duet se Štefanem Margitou

Lucie Bílá vyslyšela osobní přání Štefana Margity a nazpívala s operním pěvcem slavnostní píseň Lux Aeterna z Requiem For A Dream. Na celé album, jehož duet s Lucií bude jistě vrcholem, se můžeme od Supraphonu těšit už v polovině září!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.06.2013

Dětský den v Otvovicích

Lucie Bílá uspořádala s Otvovískem a kamarádkami dětský den v Otvovicích. Došlo na klauny, tanec a judisty, hasiče, skákací hrad a spoustu soutěží. Vrcholem byla tolik očekávaná koupel v pěně. Frontu děti nestály jen na zmrzlinu, ale také na podepsanou fotografii k Černobílému turné. K ní dostávaly navíc lízátka a bonbony. Zpěvačka byla ráda, že po letech přišla a přinesla s sebou sluníčko. „Moc děkuju tam nahoru, že neprší, a taky svým sponzorům Madetě a Ondrášovce za fantastické občerstvení. Krásně se bavte," vzkázala dětem i dospělým.

Fotky
Zobrazit celou aktualitu
05.06.2013

Křest CD Amoroso

Lucie Bílá uvítala v kavárně Modi muzikálového kolegu z Divadla Ta Fantastika Radima Schwaba. Slavnostně zde představil své nové CD na hranici klasiky a popu Amoroso. „Většinou se dělá z klasiky pop. My jsme to udělali obráceně," upřesnil Radim Schwab. Největší radost měla zpěvačka z kmotrů Jitky Molavcové a Jiřího Suchého: „Vzala jsem si s sebou památníček a budu chtít, abyste se mi podepsali," a pokračovala: „Nejen, že Radimovi pokřtím CD 'u sebe doma,' ale také jsem mu připravila chlebíčky. Každý z nich jsem měla v ruce. Mám Radima ráda," prozradila nám. Paní Molavcová Radimovi popřála, aby se jeho písničky dostaly do uší, z uší do duší všem lidem dobré vůle. Následoval poslech živých ukázek z nové desky, při kterých Lucie s panem Suchým Radimovi chlebíčky postupně snědli. :)

FotkyZobrazit celou aktualitu
03.06.2013

Povodně 2013

Nemůžu říct nic jiného, než že si z celého srdce přeju, aby přestalo pršet, lidé se mohli vrátit domů a konečně všude vyšlo slunce... Děsí mě, v jaké situaci se opět ocitli mí přátelé a sousedé v Kralupech nad Vltavou, ale lhostejný mi není nikdo v této zemi. Všem přeji hodně síly, pevné nervy a hlavně nebe bez mraků. Lucie


Zobrazit celou aktualitu
02.06.2013

Zrušené představení Aidy

Krásný den všem, po dohodě s krizovým štábem kvůli možnosti zatopení Hudebního divadla Karlín se ruší dnešní představení Aidy. Děkujeme za pochopení. Lucie


Zobrazit celou aktualitu
31.05.2013

Loket 2013

Koncerty na Lokti jsou tradicí. Minule nám zpěvačka jako bonus přinesla vokální seskupení 4TET a nyní kapelu No name. I přes nepřízeň počasí se koncert opět vydařil. Jako na zavolanou přestalo pršet ve chvíli, kdy Lucie přijížděla k hradu. I tentokrát si přivezla své kouřové efekty, byla totiž taková zima, že jí šla pára od úst. Ale nepršelo. :)

Fotky