// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
29.10.2013

Černobílé turné Pardubice

Na Černobílou show se přišel podívat první prezident soutěže krásy Miss České republiky Miloslav Zapletal, režisér mnoha seriálů a televizních pořadů Jiří Adamec a logicky kam jinam než do Pardubic Ruda z Ostravy. :) Pánové dobře vědí, co znamená udělat velkou show, a přesto nešetřili svoji chválu ať už na adresu Lucie nebo pana režiséra Jeffa Minárika.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
27.10.2013

Černobílé turné Brno

Lucie Bílá miluje svoje fanoušky a v Brně bylo vidět, že i oni milují Lucii. Diváci si nešetřili svůj úžas až na konec a projevovali své pocity během celého koncertu. Na závěrečnou písničku se s diváky přišly nečekaně rozloučit také děti z taneční skupiny Jumbo chicks.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
25.10.2013

Černobílé turné Zlín

Ještě než začala velká show, Lucie se vydala v kraji Tomáše Bati nafotit snímek pro kalendář ROCK MAX & friends. Jak jinak než v metalovém kostýmu. A nejen to. Výsledek vytáhla na maximum, když s sebou vzala všechny tanečníky. Fotograf Jiří Pagac se nenechal zaskočit. Určitě se máte na co těšit.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
23.10.2013

Černobílé turné Ostrava

Ať už zpěvačka navštíví západní Čechy nebo Slezsko, atmosféra je vždy stejně strhující. Počet lidí v publiku i jeho schopnost odvazát se však roste a roste. Co uvidíme dál?

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
21.10.2013

Černobílé turné Košice

Mysleli jsme si, že Bratislavu nemůže nic překonat. Omyl. Košice jsou pro turné tak důležitou zastávkou, že už na začátku večera bylo jasné, proč se chce právě sem Lucie vždy vracet. Naše aktualita patří právě vám - skvělému publiku.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
21.10.2013

Černobílé turné očima Štefana

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
19.10.2013

Černobílé turné Bratislava

Právě na Slovensku se zastavil čas při kultovní písni Vyznanie, doplněné překrásnými šaty. „Chtěla bych vám poděkovat nejen za krásný večer, ale této zemi také za lidi, kteří stvořili dokonalou show. Nebýt vizážity, stylistky, návrháře, technického týmu, choreografa Miňa Kereše a především pana režiséra Jeffa Minárika, nikdy by turné nevzniklo. Moc si toho vážím. Považuji se za československou zpěvačku a nikdy to nebude jiné," uvedla během koncertu v Bratislavě Lucie Bílá.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
17.10.2013

Černobílé turné Plzeň

Ve městě piva se stal hlavním dárkem medvěd s černobílou šálou. Nehledejte v tom žádnou spojitost. Lucie od vás dostává opravdu nádherné dárky. Tím největším ale zůstává maminka, ta si přišla koncert vychutnat už podruhé. Šťastní výherci, kteří nezaváhali a přihlásili se do soutěže Ondrášovky o vstupenky na turné, už sklízí svoje ovoce a setkávají se osobně s Lucií Bílou.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
15.10.2013

Černobílé turné Praha

Dlouho očekávaná show je tady! Pražskou Tipsport arenu plnou pyrotechniky, nevídaných projekcí, kostýmů, ale i světlomalby Alexe Dowise a tanečních vystoupení The Pastels si kromě publika pochvalovali i zpěvaččini rodiče, přítel a syn Filip. Lucie obdržela kytici od Dagmar Havlové a řadu speciálních písemných gratulací. Na závěr jsme aplaudovali vestoje všichni!

FOTKY11.10.2013

videoklip Stop

Moje motivace natočit tento klip? Poprvé mohu něco nabídnout i neslyšícím. Jde navíc o pozvánku na Černobílé turné, které bude hodně vizuální. Doufám, že jim videoklip udělá radost a že přijdou.


Zobrazit celou aktualitu
04.10.2013

Přečtěte si: RODINA POD LUPOU

RODINA POD LUPOU: Lásku k ženám Filip zdědil po tatínkovi, říká Bílá na iDnesZobrazit celou aktualitu
17.09.2013

Nikto nie je dokonalý a VOLCANO KOMPLEX

Jistě znáte zábavní pořad Nikdo není dokonalý. Lucie byla hostem jeho slovenské verze. Společně s hercem Vladem Černým si vyměnili mnoho humorných historek. Během natáčení Lucie uháčkovala pro všechny tři spoluúčinkující ČERNOBÍLÁ srdíčka. 

Z televizního studia v Bratislavě následoval přesun do Prahy, kde zpěvačka vystoupila jako zlatý hřeb programu v rámci otevření salónu VOLCANO COMPLEX. Společně s kapelou Petra Maláska roztančila hosty svými hity a samozřejmě popřála novému centru mnoho spokojených klientů, mezi něž sama patří.

Fotky