// fb crop

Aktuality


11.10.2013

videoklip Stop

Moje motivace natočit tento klip? Poprvé mohu něco nabídnout i neslyšícím. Jde navíc o pozvánku na Černobílé turné, které bude hodně vizuální. Doufám, že jim videoklip udělá radost a že přijdou.


Zobrazit celou aktualitu
04.10.2013

Přečtěte si: RODINA POD LUPOU

RODINA POD LUPOU: Lásku k ženám Filip zdědil po tatínkovi, říká Bílá na iDnesZobrazit celou aktualitu
17.09.2013

Nikto nie je dokonalý a VOLCANO KOMPLEX

Jistě znáte zábavní pořad Nikdo není dokonalý. Lucie byla hostem jeho slovenské verze. Společně s hercem Vladem Černým si vyměnili mnoho humorných historek. Během natáčení Lucie uháčkovala pro všechny tři spoluúčinkující ČERNOBÍLÁ srdíčka. 

Z televizního studia v Bratislavě následoval přesun do Prahy, kde zpěvačka vystoupila jako zlatý hřeb programu v rámci otevření salónu VOLCANO COMPLEX. Společně s kapelou Petra Maláska roztančila hosty svými hity a samozřejmě popřála novému centru mnoho spokojených klientů, mezi něž sama patří.

Fotky
Zobrazit celou aktualitu
11.09.2013

Baťa Café a Harley Davidson

Baťa obouvá celý svět a začíná rozšiřovat své služby do oblasti pohostinství. Na Václavském náměstí byl v suterénu paláce obuvi odstartován provoz nové kavárny.
A u kávy zůstaneme. Večer byly v Hard Rock Cafe slavnostně představeny nové modely motorek Harley-Davidson. Koho jiného si mohli organizátoři pozvat než harleye mezi zpěvačkami Lucii Bílou? Ta jim na oplátku věnovala Tygřici za doprovodu skupiny Arakain.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.09.2013

Výstava Ivan Lendl: Alfons Mucha

Lucie Bílá je v hudebním světě držitelkou mnoha prvenství, na výstavě Alfonse Muchy však měla tu čest, stát se úplně poslední návštěvnicí. Kromě uměleckého zážitku si odnesla i plakát jménem Čokoláda. Na tuto exkluzivní výstavu zapůjčil exponáty jeden z největších tenistů Ivan Lendl. Zpěvačka byla nadšená, když dostala jeho plakát s věnováním. Dalším milým okamžikem bylo setkání s Patricií - zpěvačkou, která bude dělat předskokanku na blížícím se Černobílém turné.

Fotky


09.09.2013

Pomoc Adélce

Lucii dojala píseň Rudy z Ostravy pro nemocnou Adélku a okamžitě podpořila její nákladnou léčbu 50.000 Kč. Pusťte si videoklip a pomozte i vy.


Zobrazit celou aktualitu
07.09.2013

Slavnosti Nový Jičín

Nový Jičín slaví 700 let od první zmínky o městu a to je důvod nejen upořádat třídenní program, ale hlavně pozvat si Lucii Bílou i s velkolepým doprovodem kapely Petra Maláska.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.09.2013

Tisková konference k Černobílému turné (4. 9.)

Další tiskovou konferenci si Černobílé turné naplánovalo do vyhlášené Pařížské ulice, plné luxusních butiků. Z úst zpěvačky, Petra Maláska a Reného Kekelyho jsme se dozvěděli další zajímavé informace a podívali se na vizualizaci scény. Nyní už víme, že techniku bude vozit 8 kamionů a dalších 15 doprovodných vozitel. Událost bude připravovat asi 250 lidí, tedy taková malá vesnice. Jedná se zkrátka o nejdražší a největší turné v České republice všech dob.

Navic Lucie stihla natočit krátkou zdravici s klaunským nosem pro charitiativního partnera Konto BARIÉRY. Výtěžek z prodeje zpěvačkou vlastnoručně uháčkovaných srdíček půjde na podporu konkrétních lidí. A kdyby částka nestačila, Lucie zbytek ráda uhradí sama.


Zobrazit celou aktualitu
02.09.2013

Sama doma a taneční studio STAGE

Lucie byla před 15 lety prvním hostem pořadu Sama doma a tak neodmítla pozvánku do školního speciálu. Rozpovídala se o prázdninách i připravovaném Černobílém turné. Po živém vstupu se přesunula do centra Prahy, kde byla kmotrou tanečního studia STAGE pod vedením choreografa Pavla Strouhala. Tentokrát křtila klíče! A aby toho nebylo málo, udělala si radost a pořídila si další obraz Vladimíra Komárka do své sbírky.

Fotky


01.09.2013

Černobílá autogramiáda Pardubice

Černobílé autogramiády vyvrcholily ve městě perníku. A samozřejmě i toho se Lucie dočkala. Na závěr tohoto autogramiádového turné bychom rádi poděkovaliprodukci NoGup a partnerům Ondrášovka a Knokar. Ondrášovce za dostatečný pitný režim pro zpěvačku i pro zástupy fanoušků. Každý si mohl vzít tolik lahví, kolik jen vypil. A Knokaru za to, že nám Lucii na každou akci úspěšně dovezl.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
31.08.2013

Černobílá autogramiáda Liberec a ČESKÁ HVĚZDA 2013

Lucie začala svůj veřejný den v kavárně, kde při rozhovoru s novináři ochutnala místní kávu a nezapomněla zmínit CAFÉMODI přítele Petra Makovičky. 

Na libereckou autogramiádu měla zpěvačka kvůli večernímu vystoupení v Praze omezený čas. Přes rekordní počet návštěvníků ale udělala vše pro to, aby se stačila podepsat co největšímu počtu zájemců. Ještě při odchodu držela v jedné ruce kabelku a ve druhé tužku. To ovšem netušila, že na Ovocném trhu se na ni vrhne další dav příznivců a její autogramiáda tak bude pokračovat. I kdyby už byla Lucie unavená, vzápětí ji osvěžila cena Srdce na dlani za významnou podporu charitativních projektů. Tu jí předal Petr Malásek a její radost tak pokračovala. Do svého vozu se musela téměř probojovat přes další dav podpisuchtivých fanoušků. I těm rozdala poslední karty Čerobílého turné.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.08.2013

Černobílá autogramiáda Plzeň

Lucie podepsala rekordní počet kabelek a mobilních telefonů. Největší raritou dne byly LP desky Missariel a Lucie Bílá. Dnešní retro zřejmě předznamenal už na hotelu černobílý koš květin s gramodeskami. Co se dárků týče, největší radost zpěvačce udělal černobílý motýl od od věrných kamarádek.

Fotky