// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
23.03.2013

S kapelou v Hluku

Foto: Martin Ryšavý

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
21.03.2013

S kapelou v Brně

Co může být lepší než slyšet zpívat Lucii Bílou naživo? Slyšet ji se svojí kapelou. Přeplněný sál brněnského Bobycentra byl poctěn celovečerním koncertem. Když už to vypadalo, že bude konec, vrátila se slavice s Petrem Maláskem znovu k pianu, aby divákům poděkovala za fantastickou atmosféru písní Už nikdy víc.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu

Šarmantní osobnost

Hlasujte pro Lucii v 17. ročníku ankety Českého rozhlasu Šarmantní osobnost. Své tipy můžete posílat na adresu sarm@rozhlas.cz nebo SMS zprávou ve tvaru SARM Lucie Bila na číslo 736 30 40 30.

Další informace se dočtete na stránkách Českého rozhlasu.


Zobrazit celou aktualitu
16.03.2013

Ceny Anděl 2012

Mnohonásobná vítězka ceny Anděl Lucie Bílá přijala pozvání, aby akademikům zazpívala se svojí kapelou. Martini Dry byl neskutečný zážitek, a to už měla za sebou celé představení muzikálu Aida.

Fotky


09.03.2013

Řád pro paní Jiráskovou

Lucie Bílá převzala rytířský řád, udělený na zámku Liblice Jiřině Jiráskové. Celá událost byla o to významnější, že se jednalo po 200 letech o první ocenění u nás. "Nesmírně si vážím toho, že mě rytíři požádali, abych za Jiřinku vyznamenání převzala. S úctou ho odnesu do Vinohradského divadla, kde ho ve vitríně můžou vidět všichni návštěvníci divadla, ve kterém Jiřinka dlouhá léta hrála a působila i jako ředitelka," uvedla slavice.

Fotky


03.03.2013

Křest gorilky Nuru

Kmotři Lucie Bílá, Karel Gott a primátor Bohuslav Svoboda pokřtili dvouměsíční gorilku. Z více než 9000 návrhů nakonec vyhrálo jméno Nuru, což v překladu znamená světlo. "Jsem ráda, že moje práce může dělat nejen radost, ale také pomáhat. Je zvláštní, že v Africe, kde by si člověk myslel, že by tato zvířátka měli mít rádi, je baští. A my, když se nám stane tak nádherná věc, že se narodí mládě, nemůžeme z toho spát a oslavujeme to, protože je to krásné," řekla Lucie.

Fokty


01.03.2013

The World of Luxury


Zobrazit celou aktualitu
22.02.2013

Rozhovor v Instinktu

Přečtěte si rozhovor s Lucií Bílou pro časopis Instinkt.


Zobrazit celou aktualitu
14.02.2013

Valentýn Lucie Bílé

Lucie strávila svátek všech zamilovných pracovně. V rámci spolupráce s pojišťovnou ING předala odpoledne onkologickému oddělení FN Motol šek na 250.000 Kč. Večer pak zazářila na večírku CPI Hotels v Buddha baru, moderoval ho farář Zbygniew Czendlik. "Prý jsou ve vedení změny. Já bych to brala, ale nemám vůbec čas," zavtipkovala zpěvačka na adresu kněze.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.02.2013

Premiéra Babovřesky

Lucie Bílá se zúčastnila slavnostního uvedení komedie Zdeňka Trošky Babovřesky. Přestože si zahrála jen malou roli, bude to pro vás velká legrace. Premiéru si vychutnala s přítelem Petrem a neskrývala své nadšení.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.02.2013

19. let Central Group

Lucie vystoupila jako zlatý hřeb večera společnosti Central Group při příležitosti 19. výročí existence společnosti. S kapelou Petra Maláska do toho na Žofíně řezali jako někde v hale a svojí energií rozezpívali i moderátora večera Marka Vašuta. Ten v zákulisí zpíval „aleluja" tak hlasitě, že ho bylo slyšet až na vrátnici.

Fotky


02.02.2013

Koncert s kapelou v Teplicích

PŘIDÁNO VIDEO (18. 4. 2012)

Po delší době se Lucie opět sešla na pódiu s kapelou Petra Maláska. Během vystoupení v Krušnohorském divadle v Teplicích diváky přímo zaplavila pozitivní energie!

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
25.01.2013

Lucie vystupovala v Bratislavě

Tento pátek se Lucie potkala v bratislavské Inchebě s perkusionistou Tokhi.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
24.01.2013

The World of Luxury

Lucie pózovala pro lifestyle magazín The World of Luxury.

Fotoreportáž


19.01.2013

Tobogan, Iva Janžurová a Čtyřlístek

Z lednové návštěvy Lucie Bílé v pořadu Tobogan se pomalu stává tradice. Zatímco vloni byla pro zpěvačku Jiřinka Jirásková velkým překvapením, letos jsme si ji mohli už jen připomenout. Smutnou atmosféru svým příchodem prolomila Iva Janžurová, pokračovali autoři Čtyřlístku manželé Němečkovi a jmenovkyně zpěvačky realitní makléřka Lucie Bílá. Každému hostovi zpěvačka přinesla do Divadla U Hasičů dárek a potvrdila tím pověst, že je dárečková.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.01.2013

Ples v Jablonci

Brankář Baumitu Michal Špit předal Lucii Bílé květinu a pokleknul.

Foto: Michal Vele

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
03.01.2013

Bílé Vánoce v Českých Budějovicích

15 zastávek turné Bílé Vánoce a 22 vyprodaných sálů zakončil dvojkoncert plný emocí v Českých Budějovicích. Na závěr Lucie věnovala každému členovi týmu čůrajícího chlapečka pro štěstí.

Fotky


02.01.2013

Bílé Vánoce v Pardubicích

PŘIDÁNO VIDEO (18. 12. 2012)

Na koncert do města perníku se přišel podívat i Miloš Zeman. „Cítím se s Vámi bezpečně," prohlásila Lucie do vyprodaného sálu na adresu prezidentského kandidáta.

Na videu se dozvíte, jak se mu koncert líbil a co dalšího si se zpěvačkou řekli.

Fotky