// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
08.08.2013

Černobílé turné, studio

Po včerejším úspěšném fittingu se dnes Lucie sešla s kreativním týmem, aby pokračovali na přípravě scény a hudby, jakou jste ještě neviděli a neslyšeli. Alespoň ne u nás a od československé černobílé zpěvačky Lucie Bílé.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.08.2013

Rozhovor, focení a kavárna MODI

Ještě před odjezdem do Bratislavy, kde si Lucie zkouší další nové šaty na své Černobílé turné, stihla v kavárně MODI udělat pár obrázků pro internetový magazín prozeny.cz a natočit rozhovor pro Českou televizi. Ten se bude vysílat v září a určitě se o něm brzy dozvíme víc!

FotkyZobrazit celou aktualitu
28.07.2013

Autogramiády k Černobílému turné

Na konci prázdnin navštíví Lucie vybraná města, kde proběhnou autogramiády k Černobílému turné. Příznivci tak mají exkluzivní příležitost k setkání se zpěvačkou a třeba i pořízení společné fotografie. Neváhejte, přijďte na autogramiádu i na koncerty!   . . . Tisková zpráva   Letní „autogramiádové turné“ k Černobílému turné LUCIE BÍ...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
10.07.2013

Sedmý den s talenty

Poslední den v Mahenově divadle si nikdo neodpustil příležitost naposledy požádat Lucii o autogram nebo společnou fotku. To se podařilo jak médiím, tak i technickému týmu. Poté se porotkyně chopila klapky a odstartovala poslední blok castingů.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.07.2013

Šestý den s talenty

Lucie si oblékla nádherné šaty, ale protože házely prasátka, šla se po prvních dvou číslech převléknout do jiného modelu. I letos oslavil porotce Jaro Slávik narozeniny při castingových kolech v Mahenově divadle. Štáb připravil dort, na jehož vrcholu seděla marcipánová figurka oslavence. Kolegyně Lucie se do něj s chutí zakousla.

Fotky


08.07.2013

VIDEO Loket 2013


Zobrazit celou aktualitu
08.07.2013

Pátý den s talenty

V pátém dni se Jaro dočkal svých oblíbených kouzel. Při výběru dobrovolníka už i začínající mágové vědí, že ho na pódium nesmějí ani vyzvat. S velkým pochopením zastoupili nekorunovaného předsedu poroty Lucie a Leoš. Ten většinu času tráví spíš na stole než za stolem. Rozhodně si to nenechte v televizi ujít!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.07.2013

S kapelou v Rychnově nad Kněžnou

Jediný den volna mezi castingovými koly ČSMT Lucie využila na vystoupení s kapelou Petra Maláska v Rychnově nad Kněžnou. Zpěvačka přijela pozdě, ale ne vlastní vinou. Stala se s řidičem účastníky malé autonehody. Fanouškům čekání vynahradila nejen svýmy hity, ale také vtipnou komunikací. Prozradila jim i něco málo z právě probíhajícího natáčení talentové soutěže. V Rychnově je Lucie jako doma. Měla zde na zámeckém nádvoří recitál, v kostele za zámkem Bílé Vánoce a nyní v zámecké jízdárně koncert s kalelou. A jízda to byla!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
06.07.2013

Čtvrtý den s talenty

Lucie ve čtvrtém ročníku ČSMT zvládá svoji roli porotkyně bravurně. Pomáhá jak soutěžícím, tak předává své zkušenosti novému porotci Leošovi. Je to zkušený moderátor a stejně tak citlivý člověk, jehož NE se také nevyslovuje vždy snadno.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.07.2013

Třetí den s talenty

I třetí den se naše porota rozhodně baví na maximum, což jen potvrzuje naše předchozí sliby. Lucii se podařilo vyfotit také s bohem pořadu, režisérem Jeffem Minárikem.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.07.2013

Druhý den s talenty

Druhý den začal v parku za divadlem. Zazněla velká rána a podle slov Leoše Mareše to chvíli vypadalo, jako by se v Brně objevil Spiderman. Bohužel zatím nemůžeme prozradit víc ani fotograficky. Přece vám nepokazíme televizní zážitek. Na druhé kolo se za Lucií přijel podívat přítel Petr Makovička a podle fotek můžete vidět, jak to Lucku rozzářilo.Jedna ze soutěžících kapel přijela bez zpěvačky a vytáhla Lucii na podium. Uhodnete, kterou pecku s nimi zazpívala?

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.07.2013

Talent první den

V prvním kole byli všichni zvědaví na nového porotce. Leoš Mareš přináší do soutěže další verzi zábavy, kterou si určitě nenechte ujít.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.07.2013

Talent opět v Brně

Talentové castingy se po roce vrátily do Brna. Nejprve štáb vyzvedl Lucii Bílou, Jara Slávika a Leoše Mareše v hotelech a natáčely se příchody. Poté se všichni přesunuli do Mahenova divadla, kde bude porota následujcí dva týdny hodnotit výkony jednotlivých soutěžících. Letní večer pak příjemně skončil večeří na Zelném trhu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.07.2013

Natáčení upoutávky ČSMT

Lucie Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš zastavili ulice, čas a přihrnuli se na mikulovské náměstí s velkou vřavou lidí, psů, koní, motorek, tanečníků a akrobatů. Už brzy uvidíme v televizi celý příběh. Bude to pecka!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.06.2013

Tribute to Petr Hapka

V Bratislavě se konal velkolepý koncert, věnovaný herci, zpěvákovi, dirigentovi, hudebnímu skladateli a autoru filmové hudby Petru Hapkovi. Za svou dlouholetou kariéru napsal spolu s textařem Michalem Horáčkem pro Lucii Bílou několik hitů. Připomeňme Dívám se, dívám, Unesený nebo Okna dokořán.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
28.06.2013

Koncert Pezinok

Autor: Jossefine foto

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
27.06.2013

Koncert Spišská Nová Ves

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
26.06.2013

The Pastels budou hosty Černobílého turné

  Zásadní a již oficiální informací je, že LB bude porotkyní dalšího ročníku CS Talent. A na své Černobílé turné si bere s sebou také skupinu The pastels, vzešlou z minulého ročníku této talentové soutěže. Kromě mladičké zpěvačky Patricie se mega show na 11 koncertech v 10 městech ČR a SR zúčastní i slovenská multižánrová skupina The Pastels. ...

zobrazit celou aktualitu