// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
21.06.2013

Bernard fest

Poslední český koncert s kapelou před prázdninami proběhl na Bernard festu v Humpolci. Sboristka Alenka si zazpívala i s miminkem na cestě. Zatím nevíme, co to bude. Asi Lev. :) Fanoušci zpěvačku zastavili ještě při odjezdu a ta jim ochotně rozdávala podpisy na velkých fotografiích svého Černobílého turné. Příští týden Lucie pokračuje na Slovensku.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.06.2013

Haló, tady Impulsovi

Lucie byla hostem ranního vysílání s Impulsovými. Záznam najdete zde.

Foto: Impuls, Jakub Macháček

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
18.06.2013

Duet se Štefanem Margitou

Lucie Bílá vyslyšela osobní přání Štefana Margity a nazpívala s operním pěvcem slavnostní píseň Lux Aeterna z Requiem For A Dream. Na celé album, jehož duet s Lucií bude jistě vrcholem, se můžeme od Supraphonu těšit už v polovině září!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.06.2013

Dětský den v Otvovicích

Lucie Bílá uspořádala s Otvovískem a kamarádkami dětský den v Otvovicích. Došlo na klauny, tanec a judisty, hasiče, skákací hrad a spoustu soutěží. Vrcholem byla tolik očekávaná koupel v pěně. Frontu děti nestály jen na zmrzlinu, ale také na podepsanou fotografii k Černobílému turné. K ní dostávaly navíc lízátka a bonbony. Zpěvačka byla ráda, že po letech přišla a přinesla s sebou sluníčko. „Moc děkuju tam nahoru, že neprší, a taky svým sponzorům Madetě a Ondrášovce za fantastické občerstvení. Krásně se bavte," vzkázala dětem i dospělým.

Fotky
Zobrazit celou aktualitu
05.06.2013

Křest CD Amoroso

Lucie Bílá uvítala v kavárně Modi muzikálového kolegu z Divadla Ta Fantastika Radima Schwaba. Slavnostně zde představil své nové CD na hranici klasiky a popu Amoroso. „Většinou se dělá z klasiky pop. My jsme to udělali obráceně," upřesnil Radim Schwab. Největší radost měla zpěvačka z kmotrů Jitky Molavcové a Jiřího Suchého: „Vzala jsem si s sebou památníček a budu chtít, abyste se mi podepsali," a pokračovala: „Nejen, že Radimovi pokřtím CD 'u sebe doma,' ale také jsem mu připravila chlebíčky. Každý z nich jsem měla v ruce. Mám Radima ráda," prozradila nám. Paní Molavcová Radimovi popřála, aby se jeho písničky dostaly do uší, z uší do duší všem lidem dobré vůle. Následoval poslech živých ukázek z nové desky, při kterých Lucie s panem Suchým Radimovi chlebíčky postupně snědli. :)

FotkyZobrazit celou aktualitu
03.06.2013

Povodně 2013

Nemůžu říct nic jiného, než že si z celého srdce přeju, aby přestalo pršet, lidé se mohli vrátit domů a konečně všude vyšlo slunce... Děsí mě, v jaké situaci se opět ocitli mí přátelé a sousedé v Kralupech nad Vltavou, ale lhostejný mi není nikdo v této zemi. Všem přeji hodně síly, pevné nervy a hlavně nebe bez mraků. Lucie


Zobrazit celou aktualitu
02.06.2013

Zrušené představení Aidy

Krásný den všem, po dohodě s krizovým štábem kvůli možnosti zatopení Hudebního divadla Karlín se ruší dnešní představení Aidy. Děkujeme za pochopení. Lucie


Zobrazit celou aktualitu
31.05.2013

Loket 2013

Koncerty na Lokti jsou tradicí. Minule nám zpěvačka jako bonus přinesla vokální seskupení 4TET a nyní kapelu No name. I přes nepřízeň počasí se koncert opět vydařil. Jako na zavolanou přestalo pršet ve chvíli, kdy Lucie přijížděla k hradu. I tentokrát si přivezla své kouřové efekty, byla totiž taková zima, že jí šla pára od úst. Ale nepršelo. :)

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.05.2013

Recitál ve Frenštátě

Koncert první dámy českého zpěvu Lucie Bílé, který se konal 29. května 2013 ve Frenštátě pod Radhoštěm, se opravdu vydařil. Hned dvakrát za sebou se publikum zvedlo ze židlí a odměnilo vynikající výkon nejlepší české zpěvačky i jejího uměleckého partnera Petra Maláska bouřlivým potleskem ve stoje. Dokonale vycizelovaná dramaturgie dvouhodinového k...

zobrazit celou aktualitu

Zobrazit fotogalerii


26.05.2013

Focení pro Blesk Magazín

Blesk Magazín vtáhl Lucii Bílou a Janka Ledeckého do romantické scény.


Zobrazit celou aktualitu
24.05.2013

Koncert s kapelou, Rimavská Sobota

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
23.05.2013

Recitál na Másílku

Včera večer obdivovala Lucie architektonickou stavbu na vodní ploše v Humpolci, přezdívanou „něžně" Másílko. Za doprovodu Petra Maláska se stala zlatou tečkou společenského večera.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.05.2013

Lucie podpořila projekt pitného režimu

Lucie se stala strážcem důležitosti pitného režimu. V rámci projektu natočila sérii pěti video spotů, které dnes byly oficiálně představeny na tiskové konferenci v Praze.

Další informace.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
17.05.2013

Tiskovka v Bratislavě a koncert v Myjavě

Před nádherným koncertem v Myjavě jsme se v Bratislavě dozvěděli, že Lucie bude na svém velkém turné prodávat černá a bílá háčkovaná srdíčka! Sledujte naše stránky a dozvíte se víc.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.05.2013

Koncert s kapelou, Rožňava SK

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
15.05.2013

Recitál v Kremnici

Foto: Ivan Čillík

Zobrazit fotogalerii