// fb crop

Aktuality


Zobrazit celou aktualitu
08.05.2013

Patronka Lucie

Stala jsem se patronkou projektu aukce, kterou pořádá Korunka Luhačovice.   Tisková zpráva Pomozte Vaškovi pracovat a být méně závislým na druhých Část výtěžku ze dvou květnových charitativních bazarů věnuje KORUNKA LUHAČOVICE na automobil speciálně upravený pro kvadruplegika Pohybuje se výhradně na elektrickém invalidním vozíku a bez pomoci...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
05.05.2013

Galashow 60

Česká televize oslavila 60 let. Dorazily stálice hudebního nebe, mezi nimiž nechyběla Lucie Bílá ani skupina Olympic. Díky tomu se vůbec neposledy zpěvačka setkala s legendárním bubeníkem této kapely Milanem Peroutkou...

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
27.04.2013

TýTý 2012

Třináctinásobnou držitelku ceny TýTý Lucii Bílou velice potěšila další nominace. "Děkuji všem, kdo jste mi poslali svůj hlas. Právě kvůli vám miluju své povolání," vzkázala fandům zpěvačka. Pořadatel si jako zlatý hřeb programu vybral duet Lucie Bílé a Petra Jandy Otázky a diváci tak měli možnost obdivovat její nádhernou róbu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.04.2013

Módní přehlídka Liběny Rochové

Liběna Rochová vytvořila pro Lucii Bílou nespočet jedinečných modelů. Bylo to asi ale poprvé, co se zpěvačka přišla podívat na její módní přehlídku. Své nadšení z některých kousků dávala najevo už během demostrace oblečení a doplňků. V závěru se s návrhářkou pozdravila a pochválila jak kolekci jaro - léto 2014, tak i současné léto. Jistě i Lucii potěšila zpráva, že ačkoli jde o oslavu barev, všechny modely jsou k dostání i v černé.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.04.2013

Varování před padělky vstupenek

Lucie Bílá varuje před možnými padělky vstupenek   TISKOVÁ ZPRÁVA Patnáctinásobná Česká slavice Lucie Bílá připravuje na letošní podzim velkolepou mega akci LUCIE BÍLÁ - Černobílé turné 2013. Vzhledem k tomu, že zájem o vstupenky je veliký,     a že se ona sama před pár dny stala obětí podvodu se vstupenkami na jednu hudební událost, varuje v...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
14.04.2013

Narozeniny s kamarádkami

Lucie oslavila své narozeniny v kavárně Modi i s kamarádkami.

Fotky


11.04.2013

MODI

Lucie dnes pokřtila Modi hned dvakrát. V prvním případě šlo o nový videoklip stejnojmenné písně a tím druhým důvodem bylo oficiální otevření kavárny přítele Petra Makovičky CAFÉMODI. Hosté a novináři dostali příležitost během sledování klipu ochutnat kávu originální receptury. I ta nese jméno slavného malíře. Přijďte se na Karlovo náměstí v Praze podívat i vy.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.04.2013

Vtip za stovku!

Lucie dnes byla hostem velkého finále zábavného pořadu Vtip za stovku!, který můžete pravidelně sledovat na TV Barrandov. Přestože prohlašovala, že se jde bavit a poslouchat vtipy druhých, nakonec v průběhu celého pořadu dávala jeden lepší fór za druhým. Finále se vysílá 19/6 od 20:00 na TV Barrandov.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.04.2013

Narozeniny

Lucie přijímala gratulace už při představení Aidy. Největším dárkem byla tatínkova návštěva nového muzikálu. Mezi hosty nechyběla maminka, kamarádky z Otvovic a komik Lukáš Pavlásek. Při děkovačce blahopřál Lucii nejen ředitel HDK Egon Kulhánek se všemi účinkujícími, ale i z hlediště zněly tóny Hodně štěstí, zdraví. Lucie si přítomnost rodičů náležitě považovala a objednala pro ně limuzínu od Knokara, která je odvezla na oslavu do právě otevíráné kavárny přítele Petra Makovičky s názvem CAFÉMODI.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.04.2013

Černobílé turné 2013

Lucie Bílá právě představuje hit letošního podzimu, Černobílé turné. Můžeme se těšit na 8 zastávek v Čechách a 2 na Slovensku. Koncerty budou mít velkolepou scénu včetně kulis a tanečníků, zazní známé hity i nové šansony z alba Modi. "Proč bychom měli chodit na zahraniční koncerty? Já to chci doma taky," usmála se zpěvačka a pokračovala: "Přála jse...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
27.03.2013

Recitál Letohrad

Lucii na koncertě v Letohradě překvapil farář Zibi s kyticí v ruce a starosta Letohradu přinesl zabijačkové pochoutky.

Foto: Lukáš Faltus

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
23.03.2013

S kapelou v Hluku

Foto: Martin Ryšavý

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
21.03.2013

S kapelou v Brně

Co může být lepší než slyšet zpívat Lucii Bílou naživo? Slyšet ji se svojí kapelou. Přeplněný sál brněnského Bobycentra byl poctěn celovečerním koncertem. Když už to vypadalo, že bude konec, vrátila se slavice s Petrem Maláskem znovu k pianu, aby divákům poděkovala za fantastickou atmosféru písní Už nikdy víc.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu

Šarmantní osobnost

Hlasujte pro Lucii v 17. ročníku ankety Českého rozhlasu Šarmantní osobnost. Své tipy můžete posílat na adresu sarm@rozhlas.cz nebo SMS zprávou ve tvaru SARM Lucie Bila na číslo 736 30 40 30.

Další informace se dočtete na stránkách Českého rozhlasu.


Zobrazit celou aktualitu
16.03.2013

Ceny Anděl 2012

Mnohonásobná vítězka ceny Anděl Lucie Bílá přijala pozvání, aby akademikům zazpívala se svojí kapelou. Martini Dry byl neskutečný zážitek, a to už měla za sebou celé představení muzikálu Aida.

Fotky


09.03.2013

Řád pro paní Jiráskovou

Lucie Bílá převzala rytířský řád, udělený na zámku Liblice Jiřině Jiráskové. Celá událost byla o to významnější, že se jednalo po 200 letech o první ocenění u nás. "Nesmírně si vážím toho, že mě rytíři požádali, abych za Jiřinku vyznamenání převzala. S úctou ho odnesu do Vinohradského divadla, kde ho ve vitríně můžou vidět všichni návštěvníci divadla, ve kterém Jiřinka dlouhá léta hrála a působila i jako ředitelka," uvedla slavice.

Fotky


03.03.2013

Křest gorilky Nuru

Kmotři Lucie Bílá, Karel Gott a primátor Bohuslav Svoboda pokřtili dvouměsíční gorilku. Z více než 9000 návrhů nakonec vyhrálo jméno Nuru, což v překladu znamená světlo. "Jsem ráda, že moje práce může dělat nejen radost, ale také pomáhat. Je zvláštní, že v Africe, kde by si člověk myslel, že by tato zvířátka měli mít rádi, je baští. A my, když se nám stane tak nádherná věc, že se narodí mládě, nemůžeme z toho spát a oslavujeme to, protože je to krásné," řekla Lucie.

Fokty


01.03.2013

The World of Luxury


Zobrazit celou aktualitu
22.02.2013

Rozhovor v Instinktu

Přečtěte si rozhovor s Lucií Bílou pro časopis Instinkt.