// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
10.12.2012

Bílé Vánoce Dolný Kubín

Jak už to tak na koncertech Lucie Bílé bývá, i zde bylo dlouho dopředu beznadějně vyprodáno. Kdo se nedostal do moderního kostela panelového sídliště, snažil se zpěvačku spatřit alespoň prosklenými dveřmi.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.12.2012

Recitál a Bílé Vánoce v jeden den

Před Vánocemi je každý naplno vytížený, nejinak Lucie Bílá. Ta minulou neděli potěšila diváky ve Zlatých Moravcích recitálem s Petrem Maláskem a hned nato Žiar nad Hronom koncertem s kapelou. Na recitálu ji mile pobavilo lízátko, které jí při děkovačce donesla malá holčička. Po koncertu v Žiaru nad Hronom se i s kapelou přesunula na hostinu, kde si všichni pochutnali na huse se zelím.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
06.12.2012

Bílé Vánoce Humenné

Farář Zbigniew Czendlik vyzval Humenné, aby se pomodlilo za Jiřinku Jiráskovou. Nedávno  herečka Lucii poprosila o to samé a ta zjistila, že si nemůže vzpomenout na Otče náš ani Zdrávas Maria. Hned volala Zibimu a ten jí poradil: „Lucie, Pán Bůh ví, že ho máte v srdci. Odříkejte abecedu a on už si to tam nahoře poskládá." Po koncertě se zpěvačka ochotně fotila a podepisovala všem, kteří si na ni počkali, přestože další den ji čekal koncert až v Praze.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.12.2012

Bílé Vánoce v Košicích

Košice jsou sice pro Lucii daleko, ale o to víc jim chtěla ukázat a do Steel Areny přivezla spolu s Bílým sborem také orchestr. Musica Juvenalis pod vedením Miriam Němcové tak bezvadně doplnila koncert pro široké publikum. Kluci z techniky měli ten den před sebou náročnou stavbu velké světelné show a v závěru odvedli vynikající práci. Ještě v hotelu zpěvačku překvapily dvě dámy nádhernými pletenými doplňky.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.12.2012

Bílé Vánoce v Košicích #2

Foto: Vladimir Pyxel Domen

Zobrazit fotogalerii


04.12.2012

Bílé Vánoce Čadca

Na Bílé Vánoce se přišel podívat bubeník Andrej z talentu. Lucie mu uháčkovala nádherného anděla, kterého právě dražíme. Víc se dozvíte zde. „Zatímco ostatní si přišli poslechnout hlavně zpěvačku, ty jsi poslouchal Badyho a já z toho mám obrovskou radost," řekla chlapci Lucie. Bady mu navíc při děkovačce věnoval svoje paličky!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.12.2012

Bílé Vánoce v Plzni

Bílé Vánoce zažily v Plzni úžasnou atmosféru. Z tohoto města totiž pochází bubeník Bady Zbořil. A rozjel to v rodišti s kapelou Petra Maláska jaksepatří! „Mimochodem, moc děkuji za Slavíka. Patnáct se dobře pamatuje, ale já mám raději sudá čísla," zažertovala Lucie.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.12.2012

Bílé Vánoce v Modlanech a Ústí nad Labem

Bílé Vánoce jsou v plném proudu a člen týmu Karel Zaňák je připraven vyžehlit cokoli. Zázemím koncertu v modlanském kostele byla místní školka. Lucie si ji nemohla vynachválit a zrovna takovou by si přála pro děti v Otvovicích. Do Ústí přijela kapela z Paříže ve velmi dobré náladě a odvedla skvělý výkon po pouhých pěti hodinách spánku!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.11.2012

Lucie pomáhá Andrejovi z ČSMT

Jedenáctiletý bubeník Andrej Kampf, kterého vychovává pouze otec, chtěl zvítězit v soutěži ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, aby z výhry zaplatil protialkoholní léčbu své matce.

Vyhrát se mu nepovedlo, ale jeho druhé přání mu teď pomůže splnit Lucie Bílá!

Další informace

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
29.11.2012

Zlatý koncert v Bratislavě

Zlatý koncert v Bratislavě je již tradicí a stejně tak i účast Lucie Bílé na této prestižní události. Na letošním ročníku opět za doprovodu kapely Petra Maláska zazpívala Lucie hity jako Most přes minulost, Miluji tě, Martini Dry nebo láska je láska. „Objevuji se tady pravidelně, to mě asi budete mít rádi," usmála se zpěvačka na závěr.

Fotky


28.11.2012

Bílé Vánoce v Komárně

Komárno mělo tu čest spatřit první koncert turné Bílé Vánoce Lucie Bílé. Po dlouhé době se Lucie potkala nejen s kapelou Petra Maláska, ale také s Bílým sborem a vyráží za vámi do různých měst České a Slovenské republiky. Lucie si na toto úspěšné turné pro nás připravila nové šaty. V těch původních vypadala jako anděl, který se chystá vzlétnout. V těch nových máme pocit, že už je to anděl, který naopak přiletěl za námi. Údajně 80% obyvatel Komárna hovoří maďarsky. Byli jsme velice potěšeni přízní nového národa. Děkujeme za vaši návštěvu - Köszönjük a látogatást.

Fotky27.11.2012

Autogramiáda v Brně

PŘIDÁNO VIDEO (16. 11. 2012)

Pět hodin podepisovala Lucie Bílá v knihkupectví Dobrovský knihu Život je jen náhoda, jejíž součástí je i DVD dokument. Nebyla by to naše soutěživá zpěvačka, kdyby nepřekonala rekord prodaných knížek těmi rozdanými a také rekord v čase podepisování a počtu návštěvníků.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.11.2012

RÁNY Václava Noida Bárty

Vaškovy RÁNY pokropila kmotra Lucie speciální zlatou vodkou. Přišla především podpořit muzikanta s dobrým vkusem a stejně tak reagoval autor nového CD Václav Noid Bárta: "Lucka je profesionálka a já si velice vážím toho, že přišla."

Foto Michaela Feuereislová

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
25.11.2012

Finále ČSMT

V sobotu a v neděli jsme měli možnost vidět absolutní vítězství, ale také absolutní emoce Lucie Bílé. V nedělním velkém finále soutěže Česko Slovensko má talent bylo o dojmy postaráno. Zpěvák Jozef Pavlusík byl v přímém přenosu první, kdo souhlasil s nabídkou produkce rozdělit výhru. Ovšem díky Alexovi Dowisovi, který tuto možnost v posledních minutách hlasování odmítl, vyhrál první místo v soutěži a tím i celou částku Jozef.

„Vážení a milí, děkuji za vaše názory, ať jsou kladné či nikoli. Stejně tak prosím i já o správné pochopení svých slov. Alex byl od začátku mým favoritem. Svým NE ve mně probudil silné sociální cítění. Měla jsem zlost, že připravil o peníze děti, které je potřebují. I malého Andreje, kterému by nesmírně pomohly. Pak mi ale hlava přestala hořet a uvědomila jsem si, že chyba je na straně televize. Od začátku jdou naši soutěžící do hry s jasnými pravidly a bylo by nefér je v přímém přenosu dostat do situace, kdy mají přijmout pravidla nová. Proto jsem se omluvila a řekla i po přenosu Alexovi, že měl pravdu a především právo říct svůj názor. Paradoxně si myslím, že jsem měla pravdu v obou svých projevech. V tom prvním měli šanci na vítězství všichni, v tom druhém jsem napravila něco, co se vůbec nemělo stát. Tentokrát u mě zvítězili dva pánové. Jozef svou skromností, pokorou a nádherným hlasem a Alex za svoji originalitu i statečnost. Myslím, že vše dopadlo tak, jak mělo." Lucie Bílá

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.11.2012

Český slavík

Vyhlášení vítězů ankety Český slavík MATTONI je pro zpěváky vždy událostí roku a motivací pro další práci. Stejně tak pro Lucii Bílou. Ta se za celkový počet 44 976 bodů stala již po patnácté nejen zlatou slavicí, ale po dvanácté i absolutní vítězkou soutěže.

Fotky


23.11.2012

Miss Spiša

PŘIDÁNO VIDEO (15. 6. 2012)

Ve Spišské Nové Vsi se ukrývají ty nejpůvabnější dívky ze Slovenska. Alespoň tradice této soutěže krásy tomu nasvědčuje. Vynikající moderátor Michal Hudák provázel celým večerem s maximálně vtipným humorem, přičemž neopomenul zmínit nic podstatného. Dívkám svojí nadsázkou pomohl ve volné disciplíně uvolnit napětí. Divákům v sále vůbec nevadilo, že si chvílemi připadali jako na romské soutěži krásy.

Lucie Bílá jako zlatý hřeb večera zazpívala těsně před vyhlášením vítězek několik písní za doprovodu Petra Maláska. Nepřestávala však být v kontaktu s publikem a především s moderátorem. "Michal Hudák je můj kamarád. Mám tě moc ráda a tahle je pro tebe," věnovala moderátorovi svou písničku. Poté se tým Lucie Bílé odebral do hotelu s příznačným názvem Tři studničky.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
18.11.2012

Druhé semifinále ČSMT

Úchvatnou show, plnou laserů, létajících bubeníků, souborů v krojích a zvířecích pohádek, nedokázala odlehčit ani tanečnice, kterou porotkyně Lucie do tohoto semifinále klukům Martinovi a Jarovi pro radost poslala. Váš divácký verdikt si ovšem spravedlivě vybral největší favority, a my se tak můžeme už za týden těšit na velké finále.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.11.2012

První semifinále ČSMT

První semifinále soutěže Česko Slovnesko má talent nám opět ukázalo, jak se Lucie neváhá zastat dokonce i pana Pátroviče. Bohužel jsme se utvrdili v tom, že to nemá smysl. Lucie mu v zákulisí popřála mnoho štěstí a dál se radovala z vítězů tohoto kola. Do finále se probojovali Alex Dowis, Katarína Landlová, Jumbochicks a Credance.

Fotky


14.11.2012

Pátý den s talenty

PŘIDÁNO VIDEO (10. 7. 2012)

Herecká hvězda Martin Dejdar zazářil naplno jak imitací slavných filmových postav, tak bavením diváků. Lucie Bílá dokonce donutila kolegu Jara Slávika, aby přede všemi předvedl, jak o přestávkách skáče přes švihadlo. Zpěvačka navíc prokázala mimořádnou schopnost empatie. I ty, kterým se vystoupení zrovna nepovedlo, dokázala podpořit a dodat jim sílu do dalšího života.

Fotky