// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
07.11.2012

Lucie zažila další pestrý den

Nejprve nasedla do limuzíny stanice Óčko a za jízdy udělala netradiční interview. Poté už spěchala do rádia Impuls, aby čtyřem dámám splnila přání setkat se. Když jim zpěvačka oznámila, že má pro ně kromě nového CD Modi a knížky Život je jen náhoda ještě pozvání na večerní představení Aidy, došlo dokonce na slzy dojetí. Aby toho nebylo málo, na Aid...

zobrazit celou aktualitu


06.11.2012

Koncert s kapelou v Mohelnici

Sehraná kapela Petra Maláska se v čele s Lucií Bílou stala hlavním programem večera společnosti HELLA. Zábava začala už před Lucčiným vystoupením, kdy se skvěle bavila s Milošem Knorrem a Lukášem Pavláskem. „Moc ráda jsem tě poznala, Lukáši. Jsi opravdu skvělý," neváhala ho potěšit. Načež se Lukáš zamyslel a váhavě odpověděl, že ale neví, jak to řekne doma. :) Aby toho nebylo málo, po koncertě dorazili kluci z Těžkého pokondru Miloš Pokorný a Roman Ondráček. Show tak neprobíhala jen na jevišti, ale i v zákulisí. Nebylo snadné odejít.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.11.2012

Nakupujte hudbu on-line

Nové album Lucie Bílé „Modi," stejně jako hit posledních dvou Vánoc „Bílé Vánoce Lucie Bílé" si od dnešního dne můžete digitálně koupit v obchodě, který vytvořil mistr zvuku Michal Pekárek. Stojí za oběma Lucčinými alby.

Pokud si jedno z těchto alb na ClickMusic koupíte, dostanete jako dárek píseň "Most přes rozbouřené řeky", která se nedá jinde koupit. Lucie ji natočila spolu s kapelou Petra Maláska v roce 2010.


Zobrazit celou aktualitu
31.10.2012

CD a kniha jdou do světa

V Buddha baru proběhl slavostní křest nové desky Lucie Bílé s názvem Modi a zároveň i knihy plné fotografií Lukáše Fronka Život je jen náhoda. Tu nejprve posvětila ve svém bytě Jiřina Jirásková a poté v baru pokřtili CD Marta Kubišová a Václav Neckář, moderátorem byl zpěvaččin kamarád farář Zbigniew Czendlik. "Ta kniha vyšla díky Lukášovi, který se mnou už 13 let běhá. Protože jak říkával Vladimír Komárek, co se napíše, to už se nemusí pamatovat," dodala s úsměvem zpěvačka. Již brzy budete mít možnost zhlédnout k albu Modi krátký Making of, který pro vás připravujeme.

Fotky

Koupit CD / Koupit knihu


Zobrazit celou aktualitu
28.10.2012

Lucie Bílá na Hradě

Václav Klaus dnes nerozdával pouze vyznamenání, ale také čestné pozvánky pro své kolegy, přátele a vážené osobnosti naší země, mezi které bezesporu patří také Lucie Bílá. Zlatá slavice se i přes nabitý každodenní program vydala hned po Aidě do Vladislavského sálu Pražského hradu, aby se alespoň pomyslně rozloučila s hlavou státu. Byla to jen krátká návštěva, ale potěšila.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.10.2012

Finální koncert turné Arakain XXX

Turné ke 30. výročí kapely Arakain vyvrcholilo koncertem v Praze na Letňanech. „Včerejší večer byl po všech stránkach metalový, stihla jsem Aidu i fantastický koncert s Arakainem. Aby ne, vždyt jsme na to dvě. Já i moje nová dvojnice."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu

ANKETA: Nové album Modi

Téměř dva roky pro vás Lucie Bílá společně s Petrem Maláskem vybírali a připravovali to nejlepší z domácí i zahraniční tvorby. Která písnička z nového alba Modi se vám líbí nejvíc?


Zobrazit celou aktualitu
22.10.2012

Tiskový den v Supraphonu

Lucie Bílá právě vydala nové album Modi. Byla to správná příležitost pro všechny pozvané novináře, aby zpěvačce položili své otázky. Lucie jim trpělivě odpovídala za deřmi hudebního vydavatelství Supraphon a vzniklé rozhovory jistě již brzy najdete v tištěných periodikách a televizních stanicích. Poprvé se zde objevila také kniha s DVD Život je jen náhoda, která mapuje loňský rok nabitý událostmi.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.10.2012

Čtvrtý den s talenty

PŘIDÁNO VIDEO (6. 7. 2012)

Diváci v sále pukali smíchy také dnes. Škoda, že vám zatím nemůžeme prozradit všechno. Ani čtvrtý castingový den totiž nebyl k zahození. Kromě talentu přišla spousta sebevědomých specialistů, kteří svoji slávu brzy najdou na JůTube. V televizi o ně nepřijdete!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.10.2012

Premiéra Aidy

Ve čtvrtek 4.10. proběhla velkolepá premiéra muzikálu Aida, na kterou se kromě řady známých osobností přišel podívat i prezident České republiky Václav Klaus. Lucie Bílá jako princezna Amneris tak opět dokázala, že její role je vždy ta největší. Zpěvačka navíc během večera všechny obdarovala malými křišťálovými pyramidami. Díky tomu, že nám umožnila sledovat celý vývoj projektu, na samostatné webové prezentaci vám přinášíme fotky od uvedení na tiskové konferenci až po slavnostní večer.


Zobrazit celou aktualitu
01.10.2012

Třetí den s talenty

PŘIDÁNO VIDEO (5. 7. 2012)

Čtvrtek se nesl v duchu zvýšené komunikace soutěžících s porotou. Jedna dvojice si málem vysloužila postup už za pochvalu sympatické poroty. Ovšem soutěžící, kterého tak tak Lucie pustila dál, odměnil zpěvačku políbením ruky! Vrcholem dne bylo zpestření v podobě příjezdu Lucčina kamaráda Michala Kavalčíka, znamého pod pseudonymem Ruda z Ostravy.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
27.09.2012

Zrcadlo tvého života s Jiřinou Bohdalovou

Již v únoru proběhlo natáčení pořadu Zrcadlo tvého života. A hostem premiérového dílu nebyl nikdo menší než Lucie Bílá! Během vysílání se slavice setkala s mnoha milými tvářemi - ředitelkou střední školy, kterou absolvovala, dětským sborem Boni pueri, Martou Kubišovou nebo třeba Jiřinou Jiráskovou.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.09.2012

Poslech nové desky

Minule jsme vás informovali o dokončení nového alba. Dnes si ho do studia přišla poslechnout celá kapela Petra Maláska. Jak můžete vidět a brzy také slyšet, záležet si dali všichni. V závěru se spolu s mistrem zvuku Michalem Pekárkem domluvili na posledních úpravách a slavnostně si přiťukli.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.09.2012

Vystoupení s kapelou v Žatci

PŘIDÁNO VIDEO (1. 9. 2012)

Lucie Bílá vystoupila s kapelou Petra Maláska na jubilejním 55. ročníku festivalu Dočesná v Žatci. Plné nebylo jen náměstí Svobody, ale i okolní ulice. Ti kteří neviděli, si tak přišli slavici alespoň poslechnout. Netřeba dodávat, že na festivalu chmele byla tato rostlina všude - na zemi, v oknech, na dekoracích, ale i na hlavách Žatečanů. Lucii sem přivezl přítel Petr a ta mu na závěr koncertu věnovala skladbu Už nikdy víc.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
18.09.2012

Album je natočeno

Během přechozích dnů a měsíců Lucie spolu s Petrem Maláskem a Michalem Pekárkem usilovně pracovala na novém sólovém albu. Dnešek byl výjimečný tím, že se autoři k tomuto projektu sešli ve studiu naposledy a zavítal tam i Tomáš Belko, autor textu jedné z mnoha písní této desky. Tomáš má na kontě takové skvosty jako Tma nebo Čarodějka. Tvůrci se ve studiu vídali tak často, že se loučili jako při odjezdu z letního tábora. „Tak si aspoň budeme volat, jo?" prohlásila Lucie. :)

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.09.2012

První den s talenty

PŘIDÁNO VIDEO (3. 7. 2012)

 

Castingová kola soutěže ČSMT jsou tady. A Lucie po boku Martina Dejdara a Jaro Slávika v Mahenově divadle v Brně opět vybírá, která z vystoupení postoupí do semifinále.

Fotky


12.09.2012

Radek Brzobohatý

Je mi to moc líto.

S láskou,

Lucie


Zobrazit celou aktualitu
08.09.2012

Zrcadlo tvého života

Nestihli jste premiérové Zrcadlo tvého života s Lucií Bílou? Rozhovory a záznam celého vysílání si můžete pustit na této stránce.


Zobrazit celou aktualitu
04.09.2012

Lucie Bílá v Ondrášově

Lucie se snaží propagovat pouze takové produkty, které má sama ráda. Není se tedy čemu divit, že navštívila Ondrášov, aby zde zkontrolovala kvalitu výroby. Prohlédla si nové stroje a v laboratoři se pokusila namíchat novou příchuť. Nejlepší pocit si však odnesla ze zaměstnanců této hezké továrny na oblíbenou Ondrášovku.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.08.2012

Recitál Hojsova Stráž

Lucie Bílá se ocitla v nádherném prostředí Šumavy, kde za doprovodu Petra Maláska představila svůj recitál v kostele vesničky Hojsova Stráž. Poněvadž kostel měl k dispozici pouze jeden vchod, zpěvačka se s diváky pozdravila už při příjezdu. :) Po skončení se všem ochotně podepsala a bylo na ní vidět, že si pauzu od zkoušení nového muzikálu Aida skutečně úžívá.

Fotky