// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
25.08.2012

S kapelou v Protivíně

Městské protivínské slavnosti obohatilo vystoupení Lucie Bílé za hudebního doprovodu kapely Petra Maláska. Koncert jedné z nejprofesionálnějších hvězd naší republiky začal přesně načas. Lucie divákům popřála skvělé oslavy a hlavně lásku.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.08.2012

500. díl Nikdo není dokonalý

Lucie Bílá byla společně se Zdeňkem Troškou hostem výročního 500. dílu pořadu Jiřího Krampola Nikdo není dokonalý. Na řadu přišlo vyprávění o rodných Otvovicích, role porotkyně v ČSMT nebo třeba jídlo. Program v sále se příjemně protáhl, neboť všichni tři se rozpovídali a dávali jeden lepší vtip za druhým. Končit se pak nechtělo divákům ani jim.
Po programu ještě zpěvačka natočila interview pro TV Barrandov.Sledujte Nikdo není dokonalý 27.9. od 21:00 na Prima family.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.08.2012

Zahradní párty s dětmi z Klánovic

Lucie Bílá přijala pozvání na garden party Hudebního divadla Karlín pro děti z dětského domova v Klánovicích. Nejprve účinkující uspořádali dětem a novinářům módní přehlídku v kostýmech muzikálu Aida. Když zpěvačka zjistila, že má provizorní šatnu v pokoji holčičky, která je její velkou fanynkou, nechala jí tam na památku autogram a lesk na rty. Při společném focení všech účinkujících a dětí z domova si ti nejmenší automaticky posedali kolem Lucie Bílé. Po sportovních soutěžích následovalo grilování. Lucie už sice pospíchala, ale nechala se dětmi přemluvit a ještě s nimi pobyla.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.08.2012

Tisková konference a muzikál Aida

Lucie Bílá se dopoledne zúčastnila tiskové konference TV Prima při příležitosti představení třetí řady soutěže Česko Slovensko má talent. Potom se vrátila do Hudebního divadla Karlín ke každodenním přípravám muzikálu Aida a umožnila nám znovu nahlédnout do zákulisí. Navštívili jsme nejen zkušebnu, ale už i jeviště.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.08.2012

Recitál v Kežmarku

PŘIDÁNO VIDEO (26. 5. 2012)

Dřevěný artikulární kostel v Kežmaroku obdivoval celý tým zpěvačky, mimo jiné i pro jeho mimořádnou barevnost. S příchodem Lucie Bílé se kostel rozzářil naplno! To už nešlo jen o přidanou hodnotu bílé barvy, ale přímo světla Božího.Diváci stáli ve frontě před i po koncertě. Nejdříve se těšili na zážitek z vystoupení a poté na setkání se zpěvačkou. Ta se samozřejmě podepsala všem, kteří na ni vydrželi čekat.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.08.2012

ONDRÁŠOVKA DRINK

Namíchejte originální letní nápoj s ochucenou Ondrášovkou a můžete vyhrát zajímavé ceny. Nejen pitný režim, ale i účast na křtu právě připravovaného CD Lucie Bílé. Odborná porota v čele se zpěvačkou vybere nejlepší letní koktejl a ten odmění hlavní cenou.

Další informace


Zobrazit celou aktualitu
24.07.2012

Zkouška muzikálu Aida

Lucie nás pozvala na čtenou zkoušku připravovaného muzikálu Aida, ve kterém si vybrala roli Amneris. Prý jde o menší roli, ovšem tam, kde se objeví Lucie Bílá, je z malé role v mžiku velká. Už při této zkoušce se zpívalo a hned při prvním poslechu jsme byli vtaženi do rytmu známých melodií Eltona Johna. Máme se na co těšit!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.07.2012

S kapelou na hradu Loket

PŘIDÁNO VIDEO (2. 6. 2012)

Lucie Bílá vystoupila již potřetí s kapelou Petra Maláska v přírodním amfiteátru pod hradem Loket. Poprvé pršelo, minule nám počasí přálo a nyní byla příšerná zima. Profesionální zpěvačku však jen tak něco nepřekvapí, a tak s diváky vydržela dlouho do noci, až do posledního přídavku. Jako bonus si návštěvníci mohli ještě před tím vychutnat vokální seskupení 4TET.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.07.2012

Benefiční koncert ve Zlíně

PŘIDÁNO VIDEO (22. 6. 2012)

Lucie Bílá pomáhá potřebným často a ráda. Nejinak tomu bylo i na koncertě pro HANDICAP(?) Zlín při příležitosti 20. výročí založení tohoto občanského sdružení. Za doprovodu Filharmonie Bohuslava Martinů, vedené Stanislavem Vavřínkem, zazpívala skladby jako Pískovec, Jsi můj pán, Desatero a další. Během koncertu Lucie vysekla poklonu zpěvačce Zuzaně Sapárové, s níž se zná už z talentové soutěže. V závěru předala šek na 70.233 Kč řediteli HANDICAPU(?) Aleši Chudárkovi.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
14.07.2012

Lucie s Arakainem ve Vizovicích

Lucie Bílá vystoupila za hlasitého skandování fanoušků  „Lucka! Lucka! Lucka!" na festivalu Masters of rock ve Vizovicích. „Jsem tady z lásky k vám, ale hlavně k Arakainu," pozdravila je metalová princezna. Lucie si navíc stihla popovídat s ředitelem rádia Čas a celou kapelou Citron. Vytrvalý déšť ani trochu neubral na vynikající atmosféře.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.07.2012

Arakain, Bytča

Foto: Nino Palenčár a Milan Yetti Kováčik


Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
13.07.2012

S Arakainem v Piešťanech

Arakain v čele s Lucií Bílou vystoupili před koncertem světoznámé kapely Guns N' Roses. Řada fanoušků nám z piešťanského kotle napsala toto: „Tak nevím, co vlastně bylo lepší." Děkujeme. :)

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.07.2012

Osmý den s talenty

Poslední kolo bylo vyvrcholením celého velkého brněnského castingu, zlatý hřeb programu. Nejprve před divadlem skočil soutěžící z několikametrové výšky do malého bazénku, ale to nejhorší teprve přišlo. V divadle se totiž odehrálo číslo, během kterého Lucie stiskla svůj bzučák přesně 54x. Ani Jaro s Martinem nezůstali klidní. Na poslední kolo castingů se přijel podívat i zpěvaččin bratr Karel. Fanynky si ho okamžitě přivlastnily a už s ním zůstaly až do konce. Nemůžeme vám zatím prozradit víc, rozhodně si však ČSMT nenechte ujít.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.07.2012

Sedmý den s talenty

Po bujarém večírku Jaro Slávika se všichni vrátili zase na svá místa. Také dnes začala porota venku, tentokrát však pouze před vchodem do divadla. Chvílemi totiž v horkém Brně konečně pršelo. Dnešní natáčení navštívily VIP zprávy a natočily s porotkyní exkluzivní rozhovor. Ta v závěru castingů dostala od jednoho skvělého soutěžícího jeho album s příznačným názvem Pro paní Lucku Bílou.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.07.2012

Šestý den s talenty

Pondělí bylo ve znamení narozenin Jaro Slávika. Téměř celý natáčecí den si získával publikum dárky. O první pauze je pozval na zmrzlinu, o velké přestávce na skleničku sektu, během další malé pauzy dostali pivo a ve finále úplně všechny pozval na VIP party, kde se objevil jako DJ. Od svých kolegů dostal samé "oblíbené" věci. Mezi nimi nechybělo CD největších hitů country a knížka pro začínajícího kouzelníka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.07.2012

Pátý den s talenty

Po jednodenní pauze se soutěžící, štáb  a členové poroty vrátili do divadla na druhou polovinu talentových castingů. Lucie využila volno a zašla do kina na film Líbáš jako  ďábel. Večer potom zakončila v nově otevřené brněnské restauraci na Zelném trhu. Následující den si oblékla přímo pohádkové šaty. Posuďte sami.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.07.2012

Druhý den s talenty

Druhý castingový den začal opět před budovou Mahenova divadla v Brně, kde se za bouřlivých ovací diváků natáčel příchod poroty. Potom rychle do sálu vybírat další čísla, která uvidíme v TV. Minimálně ve dvou případech publikum rozhodlo svým jednoznačným ANO za porotu!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.07.2012

Vzkaz od Lucie

Vzhledem k některým příspěvkům na stránkách a Facebooku vám Lucie posílá vzkaz (video).


Zobrazit celou aktualitu
20.06.2012

Recitál v Hejnicích

PŘIDÁNO VIDEO (1. 6. 2012)

Lucie Bílá vystoupila za doprovodu svého dvorního pianisty Petra Maláska v bazilice Navštívení Panny Marie v Hejnicích, jejíž základní kámen pochází již ze 13. století. Barokní budova byla naplněná do posledního místečka. Jak by ne, když bylo hned po zahájení předprodeje vyprodáno. Po koncertě se Lucie obětavě věnovala nejen svým přátelům z Liberecka, ale vyhověla každému, kdo za ní přišel s prosbou o autogram nebo společnou fotku.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
16.06.2012

Dva státy za jeden den

Kdepak skluzavky, to Lucie Bílá se v sobotu stala atrakcí Funparku Tatralandia. Čekalo tam na ni překvapení v podobě odkrytí hvězdy na chodníku slávy, kterou pokřtila oblíbenou Ondrášovkou. Den pro zpěvačku vyvrcholil až večer, když s kapelou Petra Maláska rozproudila publikum na festivalu v Odrách.

Fotky

Diskuze k aktualitě