// fb crop

Aktuality

Zrušený koncert v Benešově

S politováním vám oznamujeme, že koncert Lucie Bílé v Benešově dne 13.6. se z technických důvodů odkládá na jiný termín, pro pracovní vytížení zpěvačky nejdříve na podzim 2012. Na oficiálních webových stránkách www.luciebila.com vás budeme o náhradním termínu včas informovat. Vstupenky lze vrátit na prodejním místě. Omlouváme se a děkujeme za pochopení. AGENTURA 44


Zobrazit celou aktualitu
12.06.2012

Natáčení nové desky

Lucie Bílá nelení ani chvilinku. Sotva odehrála poslední představení Carmen, už se odebrala do studia. Nejprve překvapila Petra Maláska originálním dárkem k narozeninám. K lahvím ze všech koutů dostal také mapu, aby se na cestě kolem světa vín neztratil. Potom ve studiu natočili společně s Michalem Pekárkem další skladbu a nakonec proběhla živá diskuze ohledně těch, které už pro vás na nové album připravili.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
09.06.2012

Derniéra Carmen

Po 307 vyprodaných představeních se s námi Carmen loučí. Ředitel HDK Egon Kulhánek poděkoval celému týmu a speciálně Lucii Bílé věnoval kytici růží ve tvaru srdce. To však zdaleka nebylo všechno! Vladimír Kočandrle, ředitel hudebního vydavatelství EMI, všechny překvapil platinovou deskou za prodej písní z tohoto muzikálu. Na rautu se dražil speciální program, podepsaný od všech účinkujících. Zpěvačka jeho hodnotu znásobila tím, že k němu přidala křišťálové srdce. Poskytla novinářům spoustu rozhovorů a potom už ji zaplavili fanoušci...

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
07.06.2012

Křest CD skupiny La Gioia

Lucie Bílá si do Paláce Aventin přišla poslechnout trio La Gioia a hlavně pokřtít společně s Michalem Davidem a Vašo Patejdlem jejich novou desku Per Te. Nekřtilo se šampaňským, ale zlatou tequilou! Přítomným novinářům zpěvačka prozradila, že má z CD velkou radost. Už proto, že práce tohoto originálního seskupení neskončila v soutěži Česko Slovensko má talent, ale naopak se nadále rozvíjí. Více se dozvíte na www.lagioia.sk.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
01.06.2012

Děčín a Loket

Chystáte se letos na Loket? Takhle to vypadalo minulý rok.

PŘIDÁNO VIDEO (4. 6. 2011)

Sobotní odpoledne a večer jsou důkazem, že Lucie Bílá je žádaná každou minutu. Nejprve vystoupila na festivalu v severočeském Děčíně a poté se přesunula na západ Čech, kde společně s kapelou Petra Maláska vystoupila pod hradem Loket. Všude ji přivítal ohromující potlesk a tři přídavky publiku nestačily!

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
31.05.2012

Návštěva Farmy Blaník

Lucie Bílá se na Farmě Blaník proměnila v dítě. Navštívila jeskyňku pod místním kopečkem, bájným sídlem blanických rytířů, a pokřtila blonďatou kobylku.

Navíc se zde setkala se svým někdejším manažerem a bývalým prezidentem soutěže Miss ČR Milošem Zapletalem. Ten mimo jiné vrátil na televizní obrazovky Českéhoslavíka. "Miloši, škoda, že jsi ho neobnovil dřív. Mohla jsem těch cen vyhrát víc," zažertovala Lucie.
Slavice byla kouzelnou atmosférou místa tak nadšená, že mu hned udělala reklamu pro VIP zprávy a dodala, že sem určitě zavede všechny děti a rodinu z Otvovic.
Potom už následoval recitál s Petrem Maláskem, při kterém k překvapení a radosti všech vydrželo hezké počasí bez deště.
Prožijte nezapomenutelné chvíle na Farmě Blaník i vy, více na www.farmablanik.cz

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
30.05.2012

Otevření salónu YES a Slovenka roku

Lucie měla k cestě do Bratislavy hned dva důvody. Nejprve spolu se Simonou Krainovou slavnostně otevřela další pobočku salónu YES, který mimo jiné pečuje i o její vizáž. Poté zpěvačka navázala na podzimní natáčení duetu Ženušky se skupinou No name. Jako zlatý hřeb vyhlášení Slovenky roku společně rozproudili celé Slovenské národné divadlo! Během přímého přenosu Lucie zkontrolovala, zda má leader kapely Igor Timko opravdu "zuby jak z Německa". :)

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
27.05.2012

Recitál v Nitře

Divadlo A. Bagára pozvalo Lucii Bílou už poněkolikáté. "Vy mě tady musíte mít rádi," pronesla zpěvačka. Vřelý potlesk byl důkazem toho, že skutečně mají. Protože se jednalo o jeden z posledních jarních koncertů za doprovodu Petra Maláska na Slovensku, Lucie se na závěr vyfotografovala s celým česko - slovenským týmem.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
25.05.2012

Recitál v Banské Bystrici

Kostel, tóny klavíru Petra Maláska a dokonalý zpěv Lucie Bílé... Kouzelná atmosféra! Přesně to zažili diváci na recitálu v Banské Bystrici. Po vystoupení zpěvačka věnovala svůj čas strýci Rudolfovi s rodinou a noc strávila v nádherném donovanském hotelu Galileo.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
24.05.2012

Recitál v Sedlčanech

Na vystoupení Lucie Bílé s Petrem Maláskem se přišla podívat i klavíristova maminka. „Není nikdo, s kým bych se na jevišti cítila tak fantasticky. Petr je anděl a mockrát Vám za něj děkuji," vzkázala jí mezi písněmi zpěvačka.Při dekovačce proběhla neplánovaná mini autogramiáda pro děti a před odjezdem i větší pro dospělé. :)

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
23.05.2012

Recitál v Bechyni

Lucie Bílá vystoupila s klavírem Petra Maláska v kouzelném prostředí zámku v Bechyni. Diváci tak zažili kromě koncertu i návštěvu historické památky. Po skončení na zpěvačku čekalo překvapení v podobě rautu coby poděkování od pořadatele Michala Kindla. Ten svým zpěvem a hrou na klávesy vytvořil příjemnou zvukovou kulisu. Lucie byla nadšená a prosila ho o další a další písničky.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
22.05.2012

Recitál v kostele, Bratislava

PŘIDÁNO VIDEO (30. 4. 2012)

Velký evangelický kostel v Bratislavě umocnil pro mnohé posvátnou událost. Diváci totiž mohli na vlastní oči a uši zažít velkou sílu Lucie Bílé. A ta je dostala hned na začátku. "S vámi se uzdravím dřív. Pojďte si to zkusit," vyzvala pána, aby vystoupil na pódium. Neutuchající potlesk vrátil zpěvačku ze sakristie zpět. Po písni Desatero odcházeli návštěvníci z kostela jako noví lidé.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
22.05.2012

Recitál v Lučenci

(25. 2. 2012)

Až nyní máme možnost zveřejnit reportáž z koncertu v Lučenci. Na vystoupení Lucie Bílé s klavírním doprovodem Petra Maláska se přišla podívat i Lianka Oláhová z Talentu. Zpěvačka ji vyzvala na jeviště a malá kolegyně pobavila publikum písničkou. Děkujeme divákům za skvělou atmosféru. Už příští týden máte možnost navštívit další koncerty. Nejprve v Čechách a hned poté na Slovensku. Těšíme se na vás.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
18.05.2012

Setkání s Lucií Bílou u kávy

Lucie Bílá předala vítězi charitativní akce na podporu Konta BARIÉRY první kávovar limitované edice IMPRESSA J9 One Touch Piano White a kávu BANUA na celý rok. Nadace tak díky aukci obdržela šek na 42.333 Kč. Zpěvačka byla nadšená nejen z této částky, ale i z lahodné chuti kávy Banua. Ta jí totiž zpříjemnila nedávné turné s Arakainem.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
16.05.2012

Tisková konference Ondrášovky

ONDRÁŠOVKA a.s. vytváří stále něco nového, a tak uspořádala tiskovou konferenci. Tam se pochlubila nejen novým tvarem lahve, ale také etiketou s Lucií Bílou, tváří roku 2012. Ta s bratrem Karlem ochutnala koktejl, jehož hlavní přísadou je právě tato minerální voda. Největším překvapením ovšem byla nová příchuť, kombinující hrušku a meduňku, na jejímž složení slavice spolupracovala. A proč právě tyto dvě ingredience? "Když jsem byla malá, chodila jsem u nás v Otvovicích kolem aleje hrušek. Dnes už tam nejsou, ale Ondrášovka mi je bude připomínat," vysvětlila novinářům Lucie.

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
13.05.2012

Recitál v Malackách

Komorní koncert jen za doprovodu piána ve sportovní hale? Zní to až nemožně. Ovšem s příchodem Lucie Bílé a za podpory vřelého publika se i takový prostor změní k nepoznání a hvězda se vrací na přídavky!

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
12.05.2012

Recitál, Štrbské pleso

Cesta z Otvovic na komorní koncert do Štrbského plesa byla opravdu dlouhá. Při výstupu nám Lucie Bílá prozradila, že už auto nechce ani vidět. Po koncertě v hotelu Kempinski zpěvačka společně s Petrem Maláskem pokračovala v nádherných bílých šatech na party, kde poskytla rozhovory televizím i rádiím a každému se ochotně podepsala. Nakonec se vyfotografovala s personálem hotelu i svým týmem.

TERAZ Magazín, Tasr

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
11.05.2012

Recitál ve Stříbře

Foto: Laco Kajaba

Zobrazit fotogalerii

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
06.05.2012

Koncert s kapelou v Brně

V brněnské hale Vodova s uskutečnil dlouho očekávaný koncert Lucie Bílé s kapelou Petra Maláska. Není se čemu divit, že byli tak sehraní, vždyť v těchto dnech spolu natáčí nové album. Diváci si kromě nezapomenutelného zážitku odnesli i vzorky všech příchutí minerální vody Ondrášovka.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
04.05.2012

Arakain XXX Klatovy

Klatovy měli tu čest zažít poslední koncert turné Arakainu s Lucií Bílou. Nesmíme proto zapomenout na skvělou předkapelu MENHIR, které patří velká část dnešní fotoreportáže. Lucie dokonce pozvala sestřičky ze strakonické nemocnice, kde se o ni tak skvěle staraly.

Fotky

Diskuze k aktualitě