// fb crop

Aktuality


Zobrazit celou aktualitu
21.10.2011

Carmen

Lucie Bílá dnes hraje své jubilejní 200. představení Carmen. Přijdete také?


Zobrazit celou aktualitu
20.10.2011

Benefiční aukce pro UNICEF

Lucie Bílá vyrobila medvídka pro charitativní aukci společnosti UNICEF. Byl vydražen za neuvěřitelných 50 000 Kč.

Výtěžek 724 000 Kč zachrání v rámci očkování proti šesti hlavním dětským smrtelným nemocem 1206 dětí.

Děkujeme!


Zobrazit celou aktualitu
19.10.2011

Čas vítězství a Carmen po prázdninách

V centru Prahy v hotelu El Emir se konal křest nového alba Michala Davida Čas vítězství. Michal David jako kmotry oslovil mnohonásobné zlaté slavíky Lucii Bílou a Karla Gotta a ti mu s radostí vyhověli. ,,Když jsem dostala nabídku pokřtít tohle CD, okamžitě jsem na ni kývla. Michal je jeden z nejhodnějších lidí v branži, které znám," poznamenala zpěvačka.
Ze křtu už Lucie pospíchala do Hudebního divadla Karlín na první představení Carmen v nové sezóně.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.10.2011

Tiskový den v Supraphonu

Celé odpoledne se Lucie Bílá věnovala v budově Supraphonu novinářům. Jejich otázky se týkaly zejména soutěže ČSMT, slavíka, připravovaného alba a také vánočního turné a videoklipu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.10.2011

Radiodárek, Libčice nad Vlatavou

Lucie Bílá vystoupila jako hlavní host rozhlasového pořadu Radiodárek, vysílaného z Libčic nad Vltavou. Dalšími známými hosty byli pánové Petr Hapka a Ivan Kraus. Lucie potěšila publikum kromě písněmi i vtipnými příběhy ze svého života a sérií vtipů. Poslechněte si záznam pořadu v neděli 23.10. od 11:05 na ČRo.Po natáčení přijali Lucie spolu s Petrem Hapkou a moderátorem Daliborem Gondíkem pozvání na kávu do místní cukrárny.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.10.2011

Natáčení vánočního klipu

Sobota patřila natáčení vánočního videoklipu k písni Být dítětem svítícím. Lucie Bílá, režisér a kameraman F. A. Brabec a další členové štábu se již ráno sešli v divadle Ta Fantastika a začala se skládat mozaika nápadů s jasným cílem. Těšte se na finální podobu!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
14.10.2011

Pózování pro Ondřeje Pýchu v Otvovicích

Lucie Bílá zase pózovala. Opět pro Ondřeje Pýchu, tentokrát však na své všemi barvami hrající zahradě v Otvovicích. Těšte se na hotové dílo od Ondry!Jakmile focení skončilo, všichni nadšeně zhlédli právě dokončený videoklip se skupinou No name Ženušky.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
12.10.2011

Koncert s Vrabčáky v Jablonci

V Jablonci vystoupila Lucie jako každý rok s Vrabčáky. Zdokumentovat událost přišla i Tv Prima. Lucie Bílá má nedaleko Jablonce chalupu, a tak se koncert vždy odehrává v přátelské atmosféře. Zpěvačka se věnovala fanouškům i po koncertě a ti jí přislíbili svůj hlas do slavíka. A co vy, už jste hlasovali?

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.10.2011

Ondřej Pýcha a Karlovy Vary

Lucie Bílá se v úterý nezastavila ani na minutku. Nejprve ji Ondřej Pýcha fotil pro listopadové vydání časopisu Dieta. Hned nato přejela do Karlových Varů, kde poprvé vystupovala s Petrem Maláskem v Městském divadle. ,,Karlovy Vary mám moc ráda. Jako dítě jsem sem jezdila do lázní," prozradila divákům zpěvačka. Po koncertě Lucie přišla za fanoušky do sálu a ochotně rozdávala autogramy a fotila se.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.10.2011

Natáčení klipu Ženušky

Lucie Bílá, skupina No name a kompletní štáb se sešli hned na čtyřech místech Bratislavy, aby natočili videoklip k nové písničce Ženušky. Den začal pro Lucii už v šest hodin ráno a skončil okolo jedenácté v noci. Nejprve v restauraci představovala roli kuchařky. Následovala servírka, letuška, herečka, zubařka a také samotná Lucie Bílá. Už podle fotek se máme na co těšit!


Zobrazit celou aktualitu
03.10.2011

To byl náš hit

Lucie Bílá, nejpopulárnější zpěvačka české hudební scény, jejíž písně sklízejí nevídaný úspěch, vystoupila na premiérovém díle pořadu televize Barrandov To byl náš hit. Za výborného doprovodu kapely Petra Maláska zazpívala megahit Láska je láska. V zákulisí se navíc setkala s mnoha kolegy, například s Karlem Gottem, Michalem Davidem nebo skupinou Olympic.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.10.2011

Premiéra Popelky

V pražské TESLA aréně proběhla ve velkém stylu premiéra nového muzikálu na ledě Popelka. Lucie Bílá se pohádkovým příběhem nechala unášet za doprovodu syna Filipa. Poté přijala pozvání na raut, kde se do noci fotila a fotila...

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.09.2011

Den plný focení

PŘIDÁNO VIDEO (8. 9. 2011)

Lucie Bílá dnes pózovala hned pro dva fotografy. Nejprve vznikly v ateliéru Jana Saudka portéty něžné ženy a drsného muže. Poté se Lucie přesunula na Malostranské náměstí. Tam už na ni čekala Lenka Hatašová a vytvořily se další povedené portréty. Reportáž z hotelu uvidíte ve středu 14. září v Top star magazínu na TV Prima.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.09.2011

Rozhovor z Nedělního Blesku

Přečtěte si rozhovor z Nedělního Blesku, s laskavým svolením redakce.


Zobrazit celou aktualitu
27.09.2011

Recitál v Českých Budějovicích

Lucie Bílá navštívila s Petrem Maláskem České Budějovice. Při dlouhém povídání s diváky se zpěvačka zmínila: ,,Zamkli nás tady." A z publika se okamžitě ozvalo: ,,To jsme rádi!" Jejich velké nadšení vydrželo až do závěrečného potlesku vestoje. Lucie diváky neopustila ani po koncertě. Rozdávala podpisy a se všemi se fotila.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
27.09.2011

Spot pro Konto BARIÉRY

PŘIDÁNO VIDEO (21.7.2011)

Lucie Bílá, Božena Jirků a Václav Žmolík uvedli v pražské restauraci Občanská plovárna nový spot Konta BARIÉRY s názvem Cesty k lidem. Na svých obrazovkách ho budete vídat po dobu 15 týdnů a jeho cílem je získat 15 speciálních vozů pro handicapované děti od společnosti Globus.
,,Přestože prší, mám velkou radost, že můžu představit tento krásný spot," začala zpěvačka. ,,Abychom ukázali, že si nehrajeme na hvězdy, budeme vás nyní obsluhovat," pokračovala Lucie. Hned nato si oblékla zástěru a pustila se do servírování. Na závěr pak od kuchaře dostala uzenou vizitku!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.09.2011

Recitál ve Šternberku

Lucie Bílá si neodpočine ani o víkendu. Po pátečním vydařeném koncertě v Trutnově navštívila s Petrem Maláskem Šternberk. Po koncertě se zpěvačka krátce podepisovala fanouškům. Jedna paní jí nabídla králíka. Lucie nabídku bez váhání přijala a zajela si pro něj až k ní domů.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.09.2011

Recitál v Trutnově

Lucie Bílá vystoupila za klavírního doprovodu Petra Maláska v Trutnově v centru UFFO, které právě slaví první narozeniny. Pořadatelé si Lucii přáli už na zahájení, tehdy se ovšem nepodařilo skloubit program. ,,Máte krásné divadlo. Mrzí mě, že jsem tady nebyla už loni," svěřila se divákům zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.09.2011

Křest CD Popelka

V hotelu Alchymist v Praze na Malé Straně  se konal velkolepý křest CD nového muzikálu na ledě Popelka. Hudbu k pohádkovému příběhu složil Petr Malásek a roli Popelky nazpívala Lucie Bílá. ,,Chodím po zemi a zpočátku jsem si nemyslela, že bych měla propůjčit svůj hlas Popelce. Jsem ráda, že jsem se nechala přesvědčit a roli přijala," uvedla zpěvačka. Kmotrem CD se stal Karel Gott. Přijďte se podívat na premiéru 1. 10. do pražské TESLA ARENY a poté i do dalších větších měst.

Fotky