// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
09.02.2012

Exkurze ve sklárně Rückl Crystal

Moderátorka letošního Českého lva Lucie Bílá a režisér přenosu Petr Vachler navštívili nižborskou sklárnu Rückl Crystal, kde se již dlouhá léta vyrábějí sošky pro oceněné. Na vlastní kůži si tak vyzkoušeli, o jak náročný proces jde. Lucie se zde navíc k velkému překvapení setkala s majitelem sklárny Jiřím Rücklem, kamarádem táty Zaňáka. Tomu hned společně zavolali a popovídali si o všech zážitcích.

Fotky, článek Kinobox

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
08.02.2012

Upoutávka na Českého lva

Pusťte si upoutávku s lvicí Lucií Bílou na stránkách Kinoboxu.

Diskuze k aktualitěZobrazit celou aktualitu
03.02.2012

Vystoupení pro Rádio Relax

Lucie vystoupila v Kladně na večírku rádia Relax.

Foto: Hanušová, Stebila, Říha

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
01.02.2012

Mediální den

Středa Lucie Bílé patřila médiím. Nejenže proběhlo krátké focení doma v Otvovicích, ale především slavnostní tisková konference Český lev. Letošní 19. ročník bude ve znamení lásky a kdo jiný by ho tedy měl moderovat než Lucie Bílá? Zpěvačka se už jednou na předávání cen podílela, a to v roli nenápadné hostesky. Tentokrát však bude hlavní hvězdou večera!Na tiskové konferenci v Lucerně poprvé zhlédla znělku a zvědaví novináři se dozvěděli, že jako honorář dostane symbolickou korunu.„Nebudu exhibovat, nebudu zpívat, budu večeru jen pokorně sloužit. Přemlouvám režiséra Petra Vachlera, jestli bych nějakou třeba poškozenou cenu s ulomeným čumáčkem nemohla dostat, protože jinak ji asi nezískám," zavtipkovala Lucie.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
31.01.2012

Recitál v Jičíně

Koncert Lucie Bílé s klavírním doprovodem Petra Maláska v Jičíně doprovázela báječná atmosféra. Zpěvačka si dlouhou chvíli povídala s diváky v sále. ,,Ahoj zlatíčko, jsi tady z donucení?" zeptala se holčiček a posléze je odměnila cédéčkem.Lucii byla zima, a tak se přesunula blíž k hledišti. „Tady je ještě větší teplo," ozval se mužský hlas shora. :)

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
26.01.2012

Natáčení Carmen

Muzikál Carmen můžete vídat již čtvrtým rokem na prknech Hudebního divadla Karlín. A brzy i v kinech, neboť režisér a kameraman F. A. Brabec přenese záznam celého představení na filmové plátno! Lucie Bílá a všichni účinkující pracovali s plným nasazením, aby se tento mimořádný projekt absolutně vydařil. A protože se jedná o 3D podobu, vtažení do děje je zaručeno.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
20.01.2012

Arakain v Otvovicích

PŘIDÁNO VIDEO (12. 1. 2012)

Lucie dnes pozvala k sobě domů Ondřeje Pýchu a členy Arakainu, aby spolu připravili promo materiál k výročnímu turné, oslavujícímu 30 let od vzniku skupiny. Jakmile fotografování skončilo, Lucie a přítel Petr všechny pohostili domácím gulášem. Těšit se můžete celkem na 14 koncertů.

 

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
18.01.2012

Recitál ve Světlé nad Sázavou

Ve Světlé nad Sázavou se konal první komorní koncert Lucie Bílé s dvorním klavíristou Petrem Maláskem v novém roce. A pro velký zájem publika to nebyl jen jeden koncert, ale rovnou dva! Nezapomenutelný dojem na ně zanechal nejen překrásný zpěv, ale i bílá a černá slavnostní róba. Při vyprávění vtipů se zpěvačka posadila na okraj jeviště a začala se spontánně bavit s diváky. Po koncertě měli k osobnímu kontaktu další příležitost, neboť se Lucie všem fanouškům podepisovala.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
17.01.2012

Uvedení turné s Arakainem

Ve stylovém prostředí HARD ROCK BAR na Praze 8 ohlásila Lucie Bílá společné turné s Arakainem. Sledujte naše stránky, kde se již brzy objeví podrobné informace. Na rozhovor s Lucií Bílou a Jirkou Urbanem o turné skupiny ARAKAIN – XXX BEST OF TOUR a jejich společný videoklip „ZIMNÍ KRÁLOVNA“ se můžete podívat v únorovém pokračování pořadu TV ROCKPA...

zobrazit celou aktualitu

Zobrazit fotogalerii

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
17.01.2012

Billboard focení pro Českého lva

Přípravy na moderování Českého lva probíhaly i následující den. Lucie Bílá pózovala pro fotografie na billboard a pozvánky a poté poskytla vybraným novinářům rozhovor.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
16.01.2012

Upoutávka Český lev

Velké překvapení prosáklo na veřejnost. Moderovat Českého lva bude zlatá slavice Lucie Bílá! Ve studiu režiséra Petra Vachlera se proto natáčela TV upoutávka. Nejprve vytvořila vizážistka Helenka Dostálová dokonalý make up i účes a šlo se točit. Během natáčení šlehaly plameny a stříkala voda! Večer Lucii vyzvedl přítel Petr a společně odjeli domů.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
15.01.2012

Krištáľové krídlo 2011

Přímý přenos gala programu výročních cen z oblasti kultury, vědy, medicíny, hospodářství, architektury, výtvarného umění a hudby nejvýznamnějším osobnostem Slovenska začal skutečně slavnostně. Na samotný začátek, ještě před příchodem moderátora Michala Hudáka, si Slovenská televize pozvala Lucii Bílou. No uznejte, lépe se začít nedá!

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
14.01.2012

Lucie Bílá hostem Tobogánu

Moderátor Tobogánu Aleš Cibulka překvapil hlavního hosta Lucii Bílou hned v úvodu, kdy ji přišla pozdravit herečka Jiřina Jirásková. Vzápětí dodal, že to však není jediné překvapení. "Co může být víc než Jiřinka Jirásková," otázala se nadšená zpěvačka. V tu chvíli už do rádia volal seriálový Colombo Dalimil Klapka a hned nato hlas Jessicy Fletcherové Hana Talpová. Za každé překvapení odměnila Lucie diváky i moderátora živým zpěvem za doprovodu Petra Maláska. Poté byla uspořádána velká autogramiáda, při které se zpěvačka všem ochotně věnovala.

Fotky

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
05.01.2012

Oslava narozenin a pózování v Plzni

Za doprovodu přítele Petra Makovičky se Lucie zúčastnila narozeninové oslavy v uzavřené společnosti. Oslavenec si tak mohl vychutnat dárek v podobě několika skladeb z jejího repertoáru. Vzhledem k tomu, že se oslava narozenin konala v areálu plzeňského pivovaru, nenechala si Lucie ujít příležitost a udělala si na památku fotku u slavné historické b...

zobrazit celou aktualitu

Diskuze k aktualitě


Zobrazit celou aktualitu
01.01.2012

Silvestrovská show v aquaparku

Lucie Bílá oslavila příchod nového roku netradičně a vystoupila jako zlatý hřeb silvestrovského programu TV Prima, vysílaného z Aquapalace v Čestlicích. Diváky potěšila vánoční skladbou Slyš chór a také duetem s Karlem Gottem s názvem Krása. Přesně o půlnoci pronesli slavíci slavnostní přípitek. Vážení a milí,děkuji vám všem za krásný rok 2011. Za...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
30.12.2011

Bílé Vánoce v Opeře

PŘIDÁNO VIDEO (13. 12. 2011) Minulý rok jste byli svědky dvou do posledního místa vyprodaných koncertů Lucie Bílé ve Státní opeře Praha. Letos zlatá slavice tento úspěch zopakovala. Společně s kapelou Petra Maláska, Bílým sborem, symfonickým orchestrem Miriam Němcové a chlapeckým sborem Boni pueri rozzářila celou majestátní budovu. Potěšeni odcház...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
28.12.2011

Všemi oceněný Jozef Bednárik

PŘIDÁNO VIDEO (1. 3. 2011) Lucie vystoupila v nitranském Divadle A. Bagára při příležitosti udělení Ceny Pavla Straussa za rok 2010 Jozefu Bednárikovi. Za klavírního doprovodu Petra Maláska zazpívala Tmu, Vzpomínky, Píseň samotářky a Desatero. Poté vstoupila do hledište a předala oceněnému panu Bednárikovi medvídka, kterého po cestě a ještě v šatn...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
28.12.2011

Focení a salón YES

PŘIDÁNO VIDEO (13. 10. 2011)

Lucie Bílá pózuje fotografům ráda,  přijala proto nabídku Tomáše Dvořáka pořídit společně několik snímků. Stane se tak součástí jeho výstavy, plánované na březen příštího roku. Autorova díla vznikají spojením fotografie a malby. Z fotoateliéru už Lucie spěchala do Mánesovy ulice v Praze, kde byla kmotrou dalšího nově otevřeného salónu YES.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu

TV: Bílé Vánoce v opeře

Pusťte si záznam koncertu Bílé Vánoce Lucie Bílé ve Státní opeře.