// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
19.09.2011

První den ve studiu

Lucie Bílá natočila píseň na připravované album, nazvanou Chyba lávky. Autor všech deseti textů Pavel Vrba je ve studiu stále, a to v podobě své manželky Marie. Po prvním natáčecím dni pozvala Lucie své kolegy na oběd do nedaleké restaurace, kde si společně připili s náhodnými oslavenci promoce.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.09.2011

Mělnické vinobraní

Sotva Lucie vystoupila z auta, už ji na náměstí v Mělníce vítal zástup diváků. ,,Dáš mi ochutnat?" zeptala se slavice fanouška, který měl u sebe lahev burčáku.V závěru zpěvačka pomohla najít ztracenému chlapečkovi rodiče. ,,Když se nenajdou, nechám si ho já."Lucie se zde setkala se skupinou No name. Přestože spěchala domů, neváhala počkat na začátek jejich vystoupení a poslechla si pár hitů.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.09.2011

Pohřeb Pavla Vrby

Ve Strašnickém krematoriu se dnes konal pohřeb Pavla Vrby, autora spousty krásných textů. Jeho žena Marie požádala Lucii Bílou, aby pronesla smuteční řeč. Nebylo to snadné, přání však vyhověla. ,,Pavle, Ty jsi jeden z těch, kteří tu s námi zůstávají napořád," uzavřela své rozloučení zpěvačka. Pavel Vrba pro ni napsal nejen písně na připravované album, ale také hity jako Láska je kýč, Touha nebo Ave Maria.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.09.2011

Koncert s kapelou v Rožnově

PŘIDÁNO VIDEO (24. 6. 2011)

Ještě než vystoupení vůbec začalo, setkala se Lucie Bílá s dívčí skupinou 5Angels. V nádherném amfiteátru Valašského muzea pak proběhl fantastický koncert s kapelou Petra Maláska. Přestože už byla k večeru zima, návštěvníci pod přílivem jedné pecky za druhou rozhodně nevychladli. Vřele reagovali na každé Lucčino gesto.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.09.2011

Koncert s kapelou v Opočně

Opočno si užilo plnou nálož hitů Lucie Bílé. S příchodem zpěvačky se zimní hala rozzářila a lidé skandovali jedno pozitivní heslo za druhým. Naopak při pomalých písničkách vytahovali zapalovače a mobilní telefony. Na oplátku je Lucie v závěru přizvala do své bezprostřední blízkosti a společně si zazpívali Láska je láska. Fanouškům se věnovala i po koncertě, kdy rozdala spousty podpisů, aby toho nebylo málo, přijala pozvání do místní restaurace. Buďte u toho také a sledujte další termíny vystoupení.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.09.2011

Recitál v Modlanech

Koncert Lucie Bílé s klavírním doprovodem Petra Maláska začal pro zpěvačku smutně. Odešel totiž její kamarád, textař Pavel Vrba. Lucie přišla o člověka, který pro ni hodně znamenal. Nechyběla píseň Ave Maria. ,,Ta se Pavlovi povedla," poznamenala Lucie. ,,Víte, co je Bůh? Láska. A já vás mám moc ráda," uklonila se divákům na závěr.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.09.2011

První vlna koncertů je za námi

Poslední koncert tohoto mini turné se odehrál ve Františkánských zahradách ve Skalici. ,,Když jsem sem přijížděla, propadla jsem panice, že jsou tady jenom ženský. Nicméně všechno je v pořádku, viděla jsem tady i muže a můžeme tedy hrát," zahájila své vystoupení s kapelou Petra Maláska zpěvačka Lucie Bílá. Nejen začátek, i konec se vydařil. Aplaus diváků ne a ne skončit, a tak Lucie přidala ne jednu písničku, ale rovnou čtyři.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.09.2011

Hornické slavnosti

Lucie vystoupila za doprovodu kapely Petra Maláska na Hornických slavnostech v Karviné. ,,Už jsem tady poněkolikáté a pokaždé je tady plno. Děkuju, že jste přišli," vzkázala návštěvníkům zpěvačka.
Moderátor Ruda z Ostravy byl z Lucky natolik unesený, že pro ni ,,ukradl" kytku.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.09.2011

Koncert, křest a ohnivá show v Bojnicích

Lucie Bílá vystoupila s kapelou Petra Maláska v přírodním amfiteátru pod hradem v Bojnicích. Na závěr zpěvačka pokřtila výra skalního jménem Kvído a následovala velkolepá ohnivá show.,,Kvído, přeju ti hodně zdraví, štěstí a nějakou lásku."
Po koncertě se všichni přesunuli do restaurace Park, kde proběhla oslava.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.09.2011

Zpívala celá Myjava

Další koncert se konal v přírodním amfiteátru v Myjavě. Nadšení diváky přesouvalo stále blíž k pódiu. Při písni Láska je láska by se jen těžko našel ten, kdo se nepřidal.
,,Co nejvíc miluju, je tohle povolání. I kdyby se dělo cokoliv, kdyby padaly trakaře, tady se všechno vyřeší. Mám velké štěstí, že mám tu nejlepší kapelu na světe. Kapelu Petra Maláska."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
31.08.2011

Lucie se vrátila

První koncert po prázdninách je tady. Lucie s kapelou Petra Maláska se na hradě v Boskovicích ukázaly v plné síle. ,,Když léto bylo bláznivé, tak vám přeju, aby babí léto bylo krásné," rozloučila se s diváky zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.08.2011

Ženušky pro No name

Lucie Bílá a Igor Timko ze skupiny No name se sešli ve studiu Michala Dvořáka, aby zde dokončili pilotní singl k připravované desce Nový album. Navázali tak na natáčení, které nedávno proběhlo u Lucky na chalupě. Poslouchejte píseň Ženušky už od zítřejšího rána na všech rádiích!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
28.08.2011

Velký třesk

Nedělní natáčení začalo s východem slunce a skončilo až v pondělí nad ránem. Na začátku byla před Národním muzeem v Praze ještě zima. Páni porotci jako správní gentlemani zabalili kolegyni Lucii Bílou do deky a začali kouzlit. Všichni se u toho náramně bavili. Soutěžící byli rozděleni do skupin a vypukl velký třesk. Porotu mrzelo, že kvůli velké konkurenci musela mnoho nadaných odmítnout. Sledujte ČSMT již tuto neděli na TV Prima a Joj.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.08.2011

Tiskovka a příprava na velký třesk

V historické budově Národního muzea v Praze se konala tisková konference a vyhodnocování talentů do tzv. velkého třesku.,,Jsem šťastná, že jsem se mohla seznámit s panem režisérem a dalšími fantastickými lidmi a že u toho opět můžu být. Letos bude show ještě lepší než loni. Máte se na co těšit," uvedla porotkyně Lucie Bílá.

Sledujte ČSMT již příští neděli ve 20:00 na TV Prima a Joj.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.08.2011

Superkoncert v Brně

PŘIDÁNO VIDEO (26. 4. 2011)

Brno zažilo megakoncert Lucie Bílé s kapelou Petra Maláska. Jeden hit za druhým, doprovázený projekcemi na obřích plátnech, rozproudil Bobycentrum na maximum. Speciální květinu přinesl Robert Jícha. Obsahovala mapu Českého ráje a zvonek na kolo!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.08.2011

Zlatá hokejka

PŘIDÁNO VIDEO (18. 6. 2011)

V karlovarském Grandhotelu Pupp vystoupila Lucie Bílá s kapelou Petra Maláska jako exkluzivní host vyhlášení Zlaté hokejky. V průběhu večera neustále překvapovala svými proměnami. Vždyť na každou píseň měnila nejen účes, ale i šaty! Celkem zaznělo pět hitů. Na závěr Lucie gratulovala vítězi Jaromíru Jágrovi: ,,Jaroušku, přeju ti všechno nejlepší. Moc si tě vážím."

Po přenosu Lucie přijala pozvání na VIP večírek, kde jí všichni blahopřáli k senzačnímu výkonu. Poté si dlouho do noci povídali s Jaromírem Jágrem a svými partnery.

Fotky, Záznam pořadu


Zobrazit celou aktualitu
05.08.2011

Utajovaný spot pro ČSMT

(7. 6. 2011)

Až dnes vám můžeme nabídnout reportáž z červnového natáčení spotu pro Česko Slovensko má talent. Podívejte se do zákulisí společně s námi.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.07.2011

Benátská noc

Lucie Bílá vystoupila s kapelou Petra Maláska na Benátské noci v Českém ráji. Fanoušci se koncertu nemohli dočkat. Jakmile Lucie vstoupila na pódium, byli uneseni. Počasí bohužel znepříjemnilo festival nejen jim, ale i zpěvačce, která kvůli němu nemohla podat svůj obvyklý 120% výkon.,,Miluju toto místo. Už 20 let tady mám chalupu. Dnes tu však zpívám úplně poprvé a jsem šťastná, že jsem tady s vámi." Lucie po koncertě zahájila prázdniny tím, že pozvala přátele a kapelu k sobě na chalupu. Zatímco venku se opékalo selátko, ukázala všem dům, poníka i přilehlé zahrady.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.07.2011

Popelka ve studiu

Představitelka Popelky Lucie Bílá a princ Ondřej Ruml se setkali ve studiu, aby natočili písně k novému muzikálu na ledě Popelka. Při odchodu se Lucie ještě stačila pozdravit s Leonou Machálkovou a vyfotit s jejím synem Arturem. V dalších rolích se objeví Martin Dejdar, Jiří Korn, Josef Vojtek, Hanka Křížková a další. Těšte se na premiéru 1. října 2011 v pražské Tesla Areně!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
27.07.2011

Točil se spot k soutěži ČSMT

Lucie Bílá, Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch natočili další upoutávku pro druhý ročník Česko Slovensko má talent. Počasí si s aktéry i celým štábem pěkně pohrálo. Slunečnou oblohu několikrát vystřídaly kapky deště, a tak se muselo počkat pod střechou, zda se příroda umoudří. Nakonec se natočily hned dvě verze, denní a noční. Těsně před odchodem hledač pokladů potěšil Lucii až 200 let starými knoflíky.

Fotky