// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
07.11.2011

Rozhovor pro Zdraví jako vášeň

Jedinou povinností člověka v životě je být šťastný, říká Lucie Bílá.

Jak na to, se dozvíte v exkluzivním rozhovoru s velmi populární a sympatickou zpěvačkou.


Zobrazit celou aktualitu
06.11.2011

První seminfinále ČSMT

První semifinálové kolo právě odstartovalo. Porota celý večer sledovala jedno zajímavé číslo za druhým, a když v závěru měla vybrat, kdo postoupí, nebyla její volba ani snadná. Ve finále se můžete těšit na polykače předmětů Steva Starra, trio operních pěvců La Gioia a zpěvačku Adélku Ferencovou.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
06.11.2011

Autogramiáda v Luxoru

PŘIDÁNO VIDEO (11. 5. 2011)

V Paláci Luxor na Václavském náměstí v Praze, největším knihkupectví v ČR, proběhla při příležitosti vydání knihy Lucie Bílé a Lukáše Fronka „Můj fantastický rok" velkolepá autogramiáda. Lucie se návštěvníkům 3 hodiny ochotně podepisovala a úsměv na rtech jí rozhodně nechyběl. Před odchodem stihla nakoupit bezpočet zajímavých knížek pro sebe a své blízké.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.11.2011

Loučení s Mojou

PŘIDÁNO VIDEO (2. 10. 2011)

Lucie Bílá se přišla do pražské zoo rozloučit s gorilkou Mojou. Ta totiž brzy poletí do svého nového domova a jako správná cestovatelka dostala i europas. ,,Protože Moja pojede za mužským, přála bych jí, aby to byla obrovská láska," řekla Mojina patronka Lucie Bílá. Došlo i na křest gorilího kalendáře na rok 2012, rozhovory pro média a také na zpěvaččinu dlouhou autogramiádu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.11.2011

Lucie Bílá pro Pinktober 2011

Společnost Hard Rock Café Praha požádala renomované umělce včetně zlaté slavice Lucie Bílé, aby na podporu charitativního projektu "Pinktober 2011" vlastnoručně pomalovali masku. Výtěžek z dražby těchto originálních předmětů půjde na podporu kampaně Anny K. v boji proti rakovině prsu. Více na chceszitjakoja.cz


Zobrazit celou aktualitu
03.11.2011

Duety naBílo 2

Právě vychází druhý díl CD a DVD oblíbených duetů z pořadu TV Nova Lucie naBílo. Pěveckými nebo hudebními partnery Lucie Bílé jsou tentokrát Jiří Bartoška, Peter Dvorský, Jiří Bárta, František Nedvěd, Petr Janda, Iveta Bartošová, skupina Arakain a Pražský výběr.


Zobrazit celou aktualitu
03.11.2011

Anketa TV Barrandov

Hlasujte pro Most přes minulost v pořadu TV Barrandov To byl náš hit.

Své hlasy posílejte pomocí SMS ve tvaru HIT 4 na číslo 907 99 09.


Zobrazit celou aktualitu
01.11.2011

Pokondr live

Lucie Bílá vystoupila jako exkluzivní host pořadu ČT1 Pokondr live. A protože si sama mohla vybrat, koho si pozve, padla jasná volba na jejího kamaráda faráře Zbigniewa Czendlika.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.11.2011

Křest 5Angels

Lucie Bílá a Michal David se sešli v pražském hotelu Iron gate, aby pokřtili nové CD dívčí skupiny 5 Angels, nazvané Na dosah. Ještě předtím však došlo na křest kalendáře pro rok 2012 s názvem  Svět dětské fantazie. Záštitu nad tímto charitativním projektem převzalo občanské sdružení Život dětem. Michal David na křtu zazpíval píseň Nenapovídej s věnováním pro Lucii. Ta s sebou přinesla zbrusu nový klip Být dítětem svítícím. ,,Jsem tady proto, že holkám fandím a chci jim říct, aby nikdy nezapomněly na to, že jsou dětmi. Aby byly šťastné, až budou velké jako já," popřála kapele zpěvačka. ,,Kdo se bojí, nesmí vydávat cédéčka!"

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.11.2011

Sledujte Pokondr live

Pusťte si dnes večer živou zábavnou show Pokondr live na ČT1 od 21:30. Kluci si do pořadu pozvali Lucii Bílou.


Zobrazit celou aktualitu
23.10.2011

Nalaďte si rozhlas

Poslouchejte dnes Lucii od 11:05 v pořadu Radiodárek na Českém rozhlasu 2 - Praha.

AKTUALIZOVÁNO, zde je záznam vysílání (od 8. minuty).


23.10.2011

Silvestrovská partička 2011

Pojďme si na malou chvíli oddychnout od právě probíhajícího turné Bílých Vánoce. Takhle vypadalo natáčení silvestrovské Partičky v minulém roce.

FotkyZobrazit celou aktualitu
21.10.2011

Carmen

Lucie Bílá dnes hraje své jubilejní 200. představení Carmen. Přijdete také?


Zobrazit celou aktualitu
20.10.2011

Benefiční aukce pro UNICEF

Lucie Bílá vyrobila medvídka pro charitativní aukci společnosti UNICEF. Byl vydražen za neuvěřitelných 50 000 Kč.

Výtěžek 724 000 Kč zachrání v rámci očkování proti šesti hlavním dětským smrtelným nemocem 1206 dětí.

Děkujeme!


Zobrazit celou aktualitu
19.10.2011

Čas vítězství a Carmen po prázdninách

V centru Prahy v hotelu El Emir se konal křest nového alba Michala Davida Čas vítězství. Michal David jako kmotry oslovil mnohonásobné zlaté slavíky Lucii Bílou a Karla Gotta a ti mu s radostí vyhověli. ,,Když jsem dostala nabídku pokřtít tohle CD, okamžitě jsem na ni kývla. Michal je jeden z nejhodnějších lidí v branži, které znám," poznamenala zpěvačka.
Ze křtu už Lucie pospíchala do Hudebního divadla Karlín na první představení Carmen v nové sezóně.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.10.2011

Tiskový den v Supraphonu

Celé odpoledne se Lucie Bílá věnovala v budově Supraphonu novinářům. Jejich otázky se týkaly zejména soutěže ČSMT, slavíka, připravovaného alba a také vánočního turné a videoklipu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.10.2011

Radiodárek, Libčice nad Vlatavou

Lucie Bílá vystoupila jako hlavní host rozhlasového pořadu Radiodárek, vysílaného z Libčic nad Vltavou. Dalšími známými hosty byli pánové Petr Hapka a Ivan Kraus. Lucie potěšila publikum kromě písněmi i vtipnými příběhy ze svého života a sérií vtipů. Poslechněte si záznam pořadu v neděli 23.10. od 11:05 na ČRo.Po natáčení přijali Lucie spolu s Petrem Hapkou a moderátorem Daliborem Gondíkem pozvání na kávu do místní cukrárny.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.10.2011

Natáčení vánočního klipu

Sobota patřila natáčení vánočního videoklipu k písni Být dítětem svítícím. Lucie Bílá, režisér a kameraman F. A. Brabec a další členové štábu se již ráno sešli v divadle Ta Fantastika a začala se skládat mozaika nápadů s jasným cílem. Těšte se na finální podobu!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
14.10.2011

Pózování pro Ondřeje Pýchu v Otvovicích

Lucie Bílá zase pózovala. Opět pro Ondřeje Pýchu, tentokrát však na své všemi barvami hrající zahradě v Otvovicích. Těšte se na hotové dílo od Ondry!Jakmile focení skončilo, všichni nadšeně zhlédli právě dokončený videoklip se skupinou No name Ženušky.

Fotky