// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
08.05.2011

Carmen navštívil převor břevnovský

"Milá a vážená Lucie,

ještě jednou děkuji jménem všech Těšíňáků za velmi milé a srdečné setkání po pátečním představení Carmen. Všichni ocenili Vaši vstřícnost a srdečnost! Posílám slíbené fotky tak, jak se podařily. Přeji Vám hodně síly, pokoje, radosti a Božího požehnání!"

Prokop Siostrzonek, převor břevnovský

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
04.05.2011

Křest knihy Můj fantastický rok

Ve vinárně na Karlově náměstí v Praze došlo na křest nové knížky Lucie Bílé a Lukáše Fronka s názvem Můj fantastický rok. ,,Lukášovi moc děkuju. Nejen za knížku, ale i za to, že se mnou jezdí na všechny koncerty a denně aktualizuje mé webové stránky i facebook. Lukáši, už se Tě nevzdám!"

Kniha v e-shopu LucieBila.com

Fotky ze křtu, VIP zprávy (od 11min), TV Barrandov (od 19min), CeskeNoviny.cz


Zobrazit celou aktualitu
04.05.2011

Námluvy s Dermacolem

Mezi křtem fotografické knihy Můj fantastický rok a představením Carmen absolvovala Lucie obchodní schůzku s firmou Dermacol.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
02.05.2011

Recitál v Poličce

Lucie Bílá a Petr Malásek měli vyprodaný koncert v Poličce, rodném městě Bohuslava Martinů a také Lucčiny vizážistky Heleny Dostálové. ,,Jsem nesmírně ráda, že Helenku mám. Ona je polovina mého úspěchu." Lucie na závěr věnovala jejím rodičům píseň Desatero.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.05.2011

Překvapení v Zábřehu

PŘIDÁNO VIDEO (20. 4. 2011)

Lucie vystoupila za vynikajícího klavírního doprovodu Petra Maláska v kulturním domě v Zábřehu. Na závěr ji překvapil nečekaný host a kamarád Zbiginew Czendlik. Přestože je Lucie na spoustu květin zvyklá, Zibiho 45 růží o váze 4.5 kilogramů ji málem převrátilo!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.05.2011

Cyklisté potkali Lucii

Bikeři jedoucí na Okoř mají už deset let tradiční zastávku v Otvovicích. A letos měli štěstí! Potkali Lucii Bílou. Prozradili jí, že si to celá ta léta přáli.


"Dobrý den, Lucko, děkujeme za příjemné zpestření naší tradiční prvomájové vyjížďky na hrad Okoř. Přejeme Vám hodně úspěchů v osobním i profesním životě." Cyklisté z BIKERS PŘÍVOZ

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
29.04.2011

Čarodějnické požehnání

Do obce Kněžmost v Českém ráji se slétly čarodějnice, aby požehnaly šesti dětem. Tři sudičky – minulost, přítomnnost a budoucnost – jim žehnají, aby měly dobrý život a také jim přejí plodnost. A to nejen tu reprodukční, nýbrž i plodné nápady. Čarodějnice se ve svém spolku učí tajům přírody a ženství. Čarodějka je křehká jako panna, plodná jako mat...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
25.04.2011

Velikonoce

Všem přeji krásné Velikonoční pondělí a posílám pro radost naše nové dvě ovečky, které se nám včera na chalupě narodily. Snad vás potěší jako mě :-D. Hodně Božího požehnání, vaše Lucie Bílá

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
24.04.2011

Recitál v Prostějově

Lucie Bílá vystoupila s klavírem Petra Maláska v Prostějově. A znovu krása, znovu plno, znovu potlesk vestoje! Zpěvačka na toto město ráda vzpomíná. ,,Jako malá jsem první diplomy v dětských pěveckých soutěžích vyhrávala právě v Prostějově."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.04.2011

Recitál v Nymburku

Na Velký pátek vystoupila Lucie s Petrem Maláskem v krásném, nově zrekonstruovaném Městském divadle v Nymburce. Kromě vtipů zazněly písně jako Most přes minulost, Ave Maria, Summertime, Desatero, Jsi můj pán a mnoho dalších. Těšte se na Lucku v neděli v Prostějově!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.04.2011

Narozeniny nekončí

Dárek k narozeninám čeká Lucii v každém městě. Dnes to bylo v Ústí nad Labem, kam jí kamarád Petr přinesl sušené ovoce a sušené kuřecí maso, které pro Lucii sám připravil. Publikum přijalo Lucii vřele, stejně tak jako včera v Zábřehu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.04.2011

Slavíci v Bratislavě

Česká slavice Lucie Bílá a Slovenský slávik Mário Kuly Kollár si střihli společně píseň Desatero v bratislavském Istropolisu. "Náhodou jsem si s Kulym zazpívala a tak nám to ladilo, že jsem si ho přála na celé turné." Sledujte další místa koncertů na stránkách LucieBila.com.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.04.2011

Koncert Prievidza

Koncertní šňůra dnes pokračovala v Prievidzi. Lucie dostala kromě spousty dalších narozeninových dárků také anděla od starostky města. Paní Bílá se nejvíc zajímala o zdejší Černou paní, která straší na zámku Bojnice. Celá kapela včetně držitele Slovenského slávika Mário Kuly Kollára se na vás těší v Bratislavě!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.04.2011

Narozeniny v Lucerně

Lucie oslavila své narozeniny mega koncertem ve vyprodané Lucerně. V průběhu celého večera ji fanoušci a známé osobnosti zahrnovali spoustou dárků a květin. Speciálním hostem byl Petr Janda, který kromě vystoupení pokřtil nové, teď už platinové CD a DVD Duety naBílo. Poté pan Kočandrle překvapil Lucii cenou za neuvěřitelný milion prodaných desek! ...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
07.04.2011

Narozky

"Chtěla bych vám moc poděkovat za všechna krásná přání, která mi přišla na facebook a na stránky. Udělali jste mi radost. Děkuju a těším se zítra v Lucerně!"


Zobrazit celou aktualitu
07.04.2011

Narozeninová zkouška

V den svých narozenin se Lucie sešla s kapelou Petra Maláska v Otvovicích, aby zde proběhla zkouška před velkolepým narozeninovým koncertem. Tešte se zítra v Lucerně!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.04.2011

Lucie Bílá v srdci Českého ráje

Každý koncert Lucie Bílé je něčím výjimečný. Ani v Turnově tomu nebylo jinak. ,,Víte, že jsem vaše? Mám v Českém ráji chalupu. Ahoj rodino!" přivítala Lucie diváky.

Před písní Summertime si s nimi popovídala a zjistila, že Čeští slavíci se vyrábějí právě v Turnově. ,,Máš ještě?"
zeptala se zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.04.2011

Lucie Bílá bude v Lucerně rozdávat CD

Zpěvačka Lucie Bílá oslaví narozeniny netradičně. Pro své fanoušky nechala vyrobit speciální CD a bude ho rozdávat při narozeninovém koncertu v Lucerně.

„Letos jsem se rozhodla oslavit narozeniny trochu jinak a připravila jsem pro každého diváka, který přijde na můj koncert 8. dubna do Lucerny, dárek. Věřím, že každého potěší,“ říká Lucie Bílá.

Narozeninový dárek obsahuje tři skladby ze zbrusu nového alba Duety naBílo. Lucie Bílá ho v Lucerně pokřtí spolu s Petrem Jandou, se kterým jednu ze skladeb na novém albu nazpívala.

Vstupenky je možné koupit na ticketstream.cz a ticketpro.cz.


Zobrazit celou aktualitu
03.04.2011

Uchem jehly

Lucie byla hostem pořadu kamaráda a faráře Zbigniewa Czendlika Uchem jehly. Pusťte si záznam na webu České televize.


Zobrazit celou aktualitu
31.03.2011

Aktuálně z Paříže

Foto 1: Pařížské metro je výjimečné.

Foto 2: Tomu se říká umění.

Foto 3: Mona Lisa.

Foto 4: Poslední večeře, Paolo Caliari.

Foto 5 a 6: Sochy Antonia mě nadchly nejvíc. Jestli ten chlapík opravdu tak vypadal, vůbec se Kleopatře nedivím. :-D

Foto 7: Krásný pozdrav od Eiffelovky vám všem :-D

Zobrazit fotogalerii