// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
12.10.2011

Koncert s Vrabčáky v Jablonci

V Jablonci vystoupila Lucie jako každý rok s Vrabčáky. Zdokumentovat událost přišla i Tv Prima. Lucie Bílá má nedaleko Jablonce chalupu, a tak se koncert vždy odehrává v přátelské atmosféře. Zpěvačka se věnovala fanouškům i po koncertě a ti jí přislíbili svůj hlas do slavíka. A co vy, už jste hlasovali?

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.10.2011

Ondřej Pýcha a Karlovy Vary

Lucie Bílá se v úterý nezastavila ani na minutku. Nejprve ji Ondřej Pýcha fotil pro listopadové vydání časopisu Dieta. Hned nato přejela do Karlových Varů, kde poprvé vystupovala s Petrem Maláskem v Městském divadle. ,,Karlovy Vary mám moc ráda. Jako dítě jsem sem jezdila do lázní," prozradila divákům zpěvačka. Po koncertě Lucie přišla za fanoušky do sálu a ochotně rozdávala autogramy a fotila se.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.10.2011

Natáčení klipu Ženušky

Lucie Bílá, skupina No name a kompletní štáb se sešli hned na čtyřech místech Bratislavy, aby natočili videoklip k nové písničce Ženušky. Den začal pro Lucii už v šest hodin ráno a skončil okolo jedenácté v noci. Nejprve v restauraci představovala roli kuchařky. Následovala servírka, letuška, herečka, zubařka a také samotná Lucie Bílá. Už podle fotek se máme na co těšit!


Zobrazit celou aktualitu
03.10.2011

To byl náš hit

Lucie Bílá, nejpopulárnější zpěvačka české hudební scény, jejíž písně sklízejí nevídaný úspěch, vystoupila na premiérovém díle pořadu televize Barrandov To byl náš hit. Za výborného doprovodu kapely Petra Maláska zazpívala megahit Láska je láska. V zákulisí se navíc setkala s mnoha kolegy, například s Karlem Gottem, Michalem Davidem nebo skupinou Olympic.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.10.2011

Premiéra Popelky

V pražské TESLA aréně proběhla ve velkém stylu premiéra nového muzikálu na ledě Popelka. Lucie Bílá se pohádkovým příběhem nechala unášet za doprovodu syna Filipa. Poté přijala pozvání na raut, kde se do noci fotila a fotila...

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.09.2011

Den plný focení

PŘIDÁNO VIDEO (8. 9. 2011)

Lucie Bílá dnes pózovala hned pro dva fotografy. Nejprve vznikly v ateliéru Jana Saudka portéty něžné ženy a drsného muže. Poté se Lucie přesunula na Malostranské náměstí. Tam už na ni čekala Lenka Hatašová a vytvořily se další povedené portréty. Reportáž z hotelu uvidíte ve středu 14. září v Top star magazínu na TV Prima.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.09.2011

Rozhovor z Nedělního Blesku

Přečtěte si rozhovor z Nedělního Blesku, s laskavým svolením redakce.


Zobrazit celou aktualitu
27.09.2011

Recitál v Českých Budějovicích

Lucie Bílá navštívila s Petrem Maláskem České Budějovice. Při dlouhém povídání s diváky se zpěvačka zmínila: ,,Zamkli nás tady." A z publika se okamžitě ozvalo: ,,To jsme rádi!" Jejich velké nadšení vydrželo až do závěrečného potlesku vestoje. Lucie diváky neopustila ani po koncertě. Rozdávala podpisy a se všemi se fotila.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
27.09.2011

Spot pro Konto BARIÉRY

PŘIDÁNO VIDEO (21.7.2011)

Lucie Bílá, Božena Jirků a Václav Žmolík uvedli v pražské restauraci Občanská plovárna nový spot Konta BARIÉRY s názvem Cesty k lidem. Na svých obrazovkách ho budete vídat po dobu 15 týdnů a jeho cílem je získat 15 speciálních vozů pro handicapované děti od společnosti Globus.
,,Přestože prší, mám velkou radost, že můžu představit tento krásný spot," začala zpěvačka. ,,Abychom ukázali, že si nehrajeme na hvězdy, budeme vás nyní obsluhovat," pokračovala Lucie. Hned nato si oblékla zástěru a pustila se do servírování. Na závěr pak od kuchaře dostala uzenou vizitku!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.09.2011

Recitál ve Šternberku

Lucie Bílá si neodpočine ani o víkendu. Po pátečním vydařeném koncertě v Trutnově navštívila s Petrem Maláskem Šternberk. Po koncertě se zpěvačka krátce podepisovala fanouškům. Jedna paní jí nabídla králíka. Lucie nabídku bez váhání přijala a zajela si pro něj až k ní domů.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.09.2011

Recitál v Trutnově

Lucie Bílá vystoupila za klavírního doprovodu Petra Maláska v Trutnově v centru UFFO, které právě slaví první narozeniny. Pořadatelé si Lucii přáli už na zahájení, tehdy se ovšem nepodařilo skloubit program. ,,Máte krásné divadlo. Mrzí mě, že jsem tady nebyla už loni," svěřila se divákům zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.09.2011

Křest CD Popelka

V hotelu Alchymist v Praze na Malé Straně  se konal velkolepý křest CD nového muzikálu na ledě Popelka. Hudbu k pohádkovému příběhu složil Petr Malásek a roli Popelky nazpívala Lucie Bílá. ,,Chodím po zemi a zpočátku jsem si nemyslela, že bych měla propůjčit svůj hlas Popelce. Jsem ráda, že jsem se nechala přesvědčit a roli přijala," uvedla zpěvačka. Kmotrem CD se stal Karel Gott. Přijďte se podívat na premiéru 1. 10. do pražské TESLA ARENY a poté i do dalších větších měst.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.09.2011

První den ve studiu

Lucie Bílá natočila píseň na připravované album, nazvanou Chyba lávky. Autor všech deseti textů Pavel Vrba je ve studiu stále, a to v podobě své manželky Marie. Po prvním natáčecím dni pozvala Lucie své kolegy na oběd do nedaleké restaurace, kde si společně připili s náhodnými oslavenci promoce.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.09.2011

Mělnické vinobraní

Sotva Lucie vystoupila z auta, už ji na náměstí v Mělníce vítal zástup diváků. ,,Dáš mi ochutnat?" zeptala se slavice fanouška, který měl u sebe lahev burčáku.V závěru zpěvačka pomohla najít ztracenému chlapečkovi rodiče. ,,Když se nenajdou, nechám si ho já."Lucie se zde setkala se skupinou No name. Přestože spěchala domů, neváhala počkat na začátek jejich vystoupení a poslechla si pár hitů.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.09.2011

Pohřeb Pavla Vrby

Ve Strašnickém krematoriu se dnes konal pohřeb Pavla Vrby, autora spousty krásných textů. Jeho žena Marie požádala Lucii Bílou, aby pronesla smuteční řeč. Nebylo to snadné, přání však vyhověla. ,,Pavle, Ty jsi jeden z těch, kteří tu s námi zůstávají napořád," uzavřela své rozloučení zpěvačka. Pavel Vrba pro ni napsal nejen písně na připravované album, ale také hity jako Láska je kýč, Touha nebo Ave Maria.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.09.2011

Koncert s kapelou v Rožnově

PŘIDÁNO VIDEO (24. 6. 2011)

Ještě než vystoupení vůbec začalo, setkala se Lucie Bílá s dívčí skupinou 5Angels. V nádherném amfiteátru Valašského muzea pak proběhl fantastický koncert s kapelou Petra Maláska. Přestože už byla k večeru zima, návštěvníci pod přílivem jedné pecky za druhou rozhodně nevychladli. Vřele reagovali na každé Lucčino gesto.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.09.2011

Koncert s kapelou v Opočně

Opočno si užilo plnou nálož hitů Lucie Bílé. S příchodem zpěvačky se zimní hala rozzářila a lidé skandovali jedno pozitivní heslo za druhým. Naopak při pomalých písničkách vytahovali zapalovače a mobilní telefony. Na oplátku je Lucie v závěru přizvala do své bezprostřední blízkosti a společně si zazpívali Láska je láska. Fanouškům se věnovala i po koncertě, kdy rozdala spousty podpisů, aby toho nebylo málo, přijala pozvání do místní restaurace. Buďte u toho také a sledujte další termíny vystoupení.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.09.2011

Recitál v Modlanech

Koncert Lucie Bílé s klavírním doprovodem Petra Maláska začal pro zpěvačku smutně. Odešel totiž její kamarád, textař Pavel Vrba. Lucie přišla o člověka, který pro ni hodně znamenal. Nechyběla píseň Ave Maria. ,,Ta se Pavlovi povedla," poznamenala Lucie. ,,Víte, co je Bůh? Láska. A já vás mám moc ráda," uklonila se divákům na závěr.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.09.2011

První vlna koncertů je za námi

Poslední koncert tohoto mini turné se odehrál ve Františkánských zahradách ve Skalici. ,,Když jsem sem přijížděla, propadla jsem panice, že jsou tady jenom ženský. Nicméně všechno je v pořádku, viděla jsem tady i muže a můžeme tedy hrát," zahájila své vystoupení s kapelou Petra Maláska zpěvačka Lucie Bílá. Nejen začátek, i konec se vydařil. Aplaus diváků ne a ne skončit, a tak Lucie přidala ne jednu písničku, ale rovnou čtyři.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.09.2011

Hornické slavnosti

Lucie vystoupila za doprovodu kapely Petra Maláska na Hornických slavnostech v Karviné. ,,Už jsem tady poněkolikáté a pokaždé je tady plno. Děkuju, že jste přišli," vzkázala návštěvníkům zpěvačka.
Moderátor Ruda z Ostravy byl z Lucky natolik unesený, že pro ni ,,ukradl" kytku.

Fotky