// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
02.09.2011

Koncert, křest a ohnivá show v Bojnicích

Lucie Bílá vystoupila s kapelou Petra Maláska v přírodním amfiteátru pod hradem v Bojnicích. Na závěr zpěvačka pokřtila výra skalního jménem Kvído a následovala velkolepá ohnivá show.,,Kvído, přeju ti hodně zdraví, štěstí a nějakou lásku."
Po koncertě se všichni přesunuli do restaurace Park, kde proběhla oslava.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.09.2011

Zpívala celá Myjava

Další koncert se konal v přírodním amfiteátru v Myjavě. Nadšení diváky přesouvalo stále blíž k pódiu. Při písni Láska je láska by se jen těžko našel ten, kdo se nepřidal.
,,Co nejvíc miluju, je tohle povolání. I kdyby se dělo cokoliv, kdyby padaly trakaře, tady se všechno vyřeší. Mám velké štěstí, že mám tu nejlepší kapelu na světe. Kapelu Petra Maláska."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
31.08.2011

Lucie se vrátila

První koncert po prázdninách je tady. Lucie s kapelou Petra Maláska se na hradě v Boskovicích ukázaly v plné síle. ,,Když léto bylo bláznivé, tak vám přeju, aby babí léto bylo krásné," rozloučila se s diváky zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.08.2011

Ženušky pro No name

Lucie Bílá a Igor Timko ze skupiny No name se sešli ve studiu Michala Dvořáka, aby zde dokončili pilotní singl k připravované desce Nový album. Navázali tak na natáčení, které nedávno proběhlo u Lucky na chalupě. Poslouchejte píseň Ženušky už od zítřejšího rána na všech rádiích!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
28.08.2011

Velký třesk

Nedělní natáčení začalo s východem slunce a skončilo až v pondělí nad ránem. Na začátku byla před Národním muzeem v Praze ještě zima. Páni porotci jako správní gentlemani zabalili kolegyni Lucii Bílou do deky a začali kouzlit. Všichni se u toho náramně bavili. Soutěžící byli rozděleni do skupin a vypukl velký třesk. Porotu mrzelo, že kvůli velké konkurenci musela mnoho nadaných odmítnout. Sledujte ČSMT již tuto neděli na TV Prima a Joj.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.08.2011

Tiskovka a příprava na velký třesk

V historické budově Národního muzea v Praze se konala tisková konference a vyhodnocování talentů do tzv. velkého třesku.,,Jsem šťastná, že jsem se mohla seznámit s panem režisérem a dalšími fantastickými lidmi a že u toho opět můžu být. Letos bude show ještě lepší než loni. Máte se na co těšit," uvedla porotkyně Lucie Bílá.

Sledujte ČSMT již příští neděli ve 20:00 na TV Prima a Joj.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.08.2011

Superkoncert v Brně

PŘIDÁNO VIDEO (26. 4. 2011)

Brno zažilo megakoncert Lucie Bílé s kapelou Petra Maláska. Jeden hit za druhým, doprovázený projekcemi na obřích plátnech, rozproudil Bobycentrum na maximum. Speciální květinu přinesl Robert Jícha. Obsahovala mapu Českého ráje a zvonek na kolo!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.08.2011

Zlatá hokejka

PŘIDÁNO VIDEO (18. 6. 2011)

V karlovarském Grandhotelu Pupp vystoupila Lucie Bílá s kapelou Petra Maláska jako exkluzivní host vyhlášení Zlaté hokejky. V průběhu večera neustále překvapovala svými proměnami. Vždyť na každou píseň měnila nejen účes, ale i šaty! Celkem zaznělo pět hitů. Na závěr Lucie gratulovala vítězi Jaromíru Jágrovi: ,,Jaroušku, přeju ti všechno nejlepší. Moc si tě vážím."

Po přenosu Lucie přijala pozvání na VIP večírek, kde jí všichni blahopřáli k senzačnímu výkonu. Poté si dlouho do noci povídali s Jaromírem Jágrem a svými partnery.

Fotky, Záznam pořadu


Zobrazit celou aktualitu
05.08.2011

Utajovaný spot pro ČSMT

(7. 6. 2011)

Až dnes vám můžeme nabídnout reportáž z červnového natáčení spotu pro Česko Slovensko má talent. Podívejte se do zákulisí společně s námi.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.07.2011

Benátská noc

Lucie Bílá vystoupila s kapelou Petra Maláska na Benátské noci v Českém ráji. Fanoušci se koncertu nemohli dočkat. Jakmile Lucie vstoupila na pódium, byli uneseni. Počasí bohužel znepříjemnilo festival nejen jim, ale i zpěvačce, která kvůli němu nemohla podat svůj obvyklý 120% výkon.,,Miluju toto místo. Už 20 let tady mám chalupu. Dnes tu však zpívám úplně poprvé a jsem šťastná, že jsem tady s vámi." Lucie po koncertě zahájila prázdniny tím, že pozvala přátele a kapelu k sobě na chalupu. Zatímco venku se opékalo selátko, ukázala všem dům, poníka i přilehlé zahrady.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.07.2011

Popelka ve studiu

Představitelka Popelky Lucie Bílá a princ Ondřej Ruml se setkali ve studiu, aby natočili písně k novému muzikálu na ledě Popelka. Při odchodu se Lucie ještě stačila pozdravit s Leonou Machálkovou a vyfotit s jejím synem Arturem. V dalších rolích se objeví Martin Dejdar, Jiří Korn, Josef Vojtek, Hanka Křížková a další. Těšte se na premiéru 1. října 2011 v pražské Tesla Areně!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
27.07.2011

Točil se spot k soutěži ČSMT

Lucie Bílá, Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch natočili další upoutávku pro druhý ročník Česko Slovensko má talent. Počasí si s aktéry i celým štábem pěkně pohrálo. Slunečnou oblohu několikrát vystřídaly kapky deště, a tak se muselo počkat pod střechou, zda se příroda umoudří. Nakonec se natočily hned dvě verze, denní a noční. Těsně před odchodem hledač pokladů potěšil Lucii až 200 let starými knoflíky.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.07.2011

Natáčení spotu a ještě koncert!

PŘIDÁNO VIDEO (20. 5. 2011)

Lucie dnes měla znovu nabitý program. Celý den točila charitativní spot pro Konto BARIÉRY a jak je jejím dobrým zvykem, bavila vtipy celý kompars. Děti z BARIÉR zpěvačce nosily jeden obrázek za druhým.

Aby toho nebylo málo, hned nato Lucie předvedla dokonalý pěvecký výkon za klavírního doprovodu Petra Maláska na firemním večírku. Zítra se na vás těší v Boskovicích!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.07.2011

Večírek Rozmarínu

PŘIDÁNO VIDEO (11. 6. 2011)

Lucie vystoupila v Trenčíně jako vzácný host na večírku společnosti Rozmarín. Nejenže přítomné potěšila svým recitálem za doprovodu Petra Maláska, ale také se zapojila do tomboly. Měla šťastnou ruku a rodina s postiženým dítětem se teď raduje z nového auta. Částku, která se vybrala, majitelé firmy a Lucčini přátelé Žaneta a Jozef Krškovi zdvojnásobili. Lucie se rozhodla peníze věnovat stepařce Kateřině Fialové, kterou od loňské soutěže Česko Slovensko má talent finančně podporuje. Kateřina získala 4.6. 2011 první místo na mistrovství České republiky ve stepu. Gratulujeme!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.07.2011

Pěřiny dorazily do Prahy

PŘIDÁNO VIDEO (15. 6. 2011)

První česká 3D pohádka V peřině oslavila svou premiéru v Praze. Do multikina na Smíchově pozvala představitelka maminky Lucie Bílá syna Filipa, maminku a kamarádky z Otvovic. Tento kouzelný pohádkový muzikál se promítal dokonce ve čtyřech kinosálech zároveň a konaly se i čtyři oslavy! Ty pak s přehledem odmoderovala právě Lucie ,,Točit pohádku je za odměnu. Když jsem během natáčení poprvé přišla do svého karavanu, zeptala jsem se fousateho pána, kde je Karel Roden. ,Co blázníš, vždyť to jsem já,' odpověděl k nepoznání namaskovaný kolega," smála se zpěvačka.

A to ještě nebylo ten den všechno. Z premiéry doprovodil ,,chlap s pytlem na zádech a s rukama jako lopaty" Lucii na oslavu narozenin strejdy Stáni z rodiny přítele Petra.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.07.2011

Osmý den s talenty

Poslední den Lucie obdarovala personál knihami a CD a diváky zase potěšila svým zpěvem. V jednu chvíli vtrhlo do divadla maskované komando. Vzápětí se ukázalo, že jde o soutěžící a po jejich explozivní show se muselo půl hodiny větrat. ,,Bude se mi po vás stýskat," vzkázala všem Lucie. Na závěr celý sál včetně poroty ocenil potleskem vestoje kompletní štáb a zejména pak režiséra Jeffa Minaříka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
12.07.2011

Sedmý den s talenty

Předposlední výběrový den byl fantastickými čísly doslova nabitý k prasknutí. ,,Ty jsi krásná holčička," přivítala devítiletou soutěžící Lucie Bílá. ,,Vy jste také hezká," opáčila malá zpěvačka. Její vystoupení uchvátilo slavici natolik, že vyslovila přání společně si zazpívat! Den byl pro Lucii o to lepší, že za ní přijel přítel Petr Makovička. Martin Dejdar a Jaro Slávik si rozdali stolní fotbal na miniaturním hřišťátku. ,,Češi! Češi!" neslo se sálem jako v nedávném hokeji. U nás na talentu je to mezi pány zatím nerozhodně.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.07.2011

Šestý den s talenty

V pondělí bylo v Mahenově divadle v Brně takové horko, že Martin Dejdar házel na přání diváků do hlediště led a Miloš Knor je osvěžoval rozprašovačem. Mezi Lucií Bílou a Jarem Slávikem nadále trvá spor, zda jsou lepší soutěžící z Česka nebo ze Slovenska. Pro dnešek vyhrála Lucie. Dlouho si však vítězství neužila, neboť poslední číslo, které následovalo, byl šok pro všechny.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.07.2011

Čtvrtý den s talenty

Pátek byl den plný slz, ať už smutku nebo štěstí. Tak závažná témata, jaká se koncentrovala do jediného dne, nenajdete ani v nejdramatičtějším filmu. O život šlo soutěžícím i porotě. Samozřejmě to však byla jen dobře zahraná show. Znovu vás tak musíme ubezpečit, že u druhého ročníku se rozhodně nudit nebudete. Lucie při tom všem nepřestává překvapovat. Jednou se objeví jako královna hippie a hned nato se její image promění v princeznu večírku.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.07.2011

Třetí den s talenty

Dnešní natáčení Česko Slovensko má talent patřilo publiku. Diváci byli úžasní. Skandováním a potleskem podporovali celý tým a ocenili každého, kdo vstoupil na pódium. Zvukaře, techniky i vizážistky. Děkujeme!

Fotky