// fb crop

Aktuality

24.10.2017

Album Bílé vánoce Lucie Bílé II.

Album Bílé Vánoce Lucie Bílé II. vychází již v pátek 27. října! Nalaďte se prostřednictvím videoupoutávky a přeobjednejte si soundtrack letošních vánoc za zvýhodněnou cenu na Supraphonline.cz

https://LucieBila.lnk.to/BileVanoceLucieBileIIFA


Zobrazit celou aktualitu
20.10.2017

Sestra v akci, druhá premiéra

Velký muzikál musí mít premiéry dvě. Mrkněte na fotky.


Zobrazit celou aktualitu
19.10.2017

Sestra v akci, premiéra

Když mi Hudební divadlo Karlín nabídlo, ať si vyberu jakoukoli hru ze světa, která se mi líbí, vůbec jsem nepřemýšlela. Sestra v akci byla jasná volba. Je to laskavé, milé a veselé představení, které potěší každého. Role Doloris je mi šitá na míru. Skvělá hudba, vtipný text a spousta pohybu. Kromě mne si v Sestře zahrají i růžence z mé dílny a modlitební knížky z mé sbírky. Je to opravdu vysněná role a báječný muzikál. ♥ Přijďte se podívat.

FotkyZobrazit celou aktualitu
01.10.2017

Neděle s Lucií: Hana Zagorová a Štefan Margita

Neděle s Lucií u nás v Otvovicích je pro mne vždy, jako bych měla návštěvu u sebe doma na kafíčku. Tentokrát jsem ale pozvala rodinu a tou pro mne Hanička a Štefan jsou. Byl to nádherný večer. ♥

Fotky24.09.2017

VIDEO HradyCZ – Bezděz

Na hradě Bezděz je údajně ukrytý poklad. Dalo by se říct, že návštěvníci festivalu HradyCZ ho našli. Řeč je o známých peckách Lucie Bílé a skupiny Arakain jako Cornouto, Zimní královna, ale i metalová verze hitu Láska je láska.


21.09.2017

VIDEO HradyCZ – Bouzov

Zatímco na ostatních hradech se počasí trochu mračilo, na Bouzově svítilo slunce naplno.Zobrazit celou aktualitu
19.09.2017

Neděle s Martou Kubišovou

Po divokých prázdninách s Arakainy se doslova ze dne na den vrací tradiční Neděle s Lucií. A hned prvním hostem byla vzácná osobnost. Pozvání totiž přijala Marta Kubišová. Diváci jí téměř po každé písni tleskali vestoje. Kromě toho, že nás Lucie bravurně provázela svojí stále novou talkshow, pořádanou na podporu otvovického kulturního centra Formanka, odkryla poprvé živě divákům něco z připravované vánoční desky, když skladbu s názvem „Marie, zda víš“, věnovala Martě.
Na klavír obě dámy nemohl doprovázet nikdo jiný než Petr Malásek. Ten mimo jiné nešetřil humorem a dost možná ho v Neděli s Lucií nevidíme naposledy.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
18.09.2017

Arakain a svatba na Formance

Formanka zažila první metalový koncert a první metalovou svatbu. Bylo to úžasné léto, kluci. Děkuji. ♥♥♥

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.09.2017

Charitativní kalendář pro Zátiší

V ALZHEIMER HOME Zátiší se rozhodli nafotit vlastní charitativní kalendář. Lucie už i v minulosti na centrum přispěla jak finančním darem z prodeje vlastnoručně vyrobených andělíčků, tak svými častými návštěvami. Nyní propůjčila svoji tvář i tomuto milému projektu. Při focení se klienti domova vrací ke svým povoláním. Na Lucii samozřejmě vyšla zpěvačka. :)

Fotky


14.09.2017

Studentský film Děti ráje

Děti ráje - Teaser from Ruy Okamura on Vimeo.

Abych i já přispěla ke startu samostatné umělecké tvorby svého syna, prezentuji všem přátelům trailer k filmu, který se štábem natáčí. Děkuji za vaši podporu. Lucie

Startovač


Zobrazit celou aktualitu
09.09.2017

HradySK, Červený Kameň

Ten opravdu poslední koncert ze série Hradů se odehrál na Slovensku. Hned vedle zámecké zahrady se naposledy vystřídali nejlepší z nejlepších. Divácky nejoblíbenější festival tak končí, ale Lucie ve vystupování pokračuje: „Tahle partička pro mne moc znamená. Prožili jsme spolu ohnivé léto na hradech, čeká nás poslední zastávka 15. 9. na Formance v Otvovicích a hlavně další společné léto v příštím roce. Máme se na co těšit.“

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.09.2017

HradyCZ, Bezděz

Na hradě Bezděz je údajně ukrytý poklad. Dalo by se říct, že návštěvníci festivalu HradyCZ ho v sobotu večer našli. Řeč je o známých peckách Lucie Bílé a skupiny Arakain jako Cornouto, Zimní královna, ale i metalová verze hitu Láska je láska. V závěru zpěvačka pozvala fanoušky už 15. září na svůj hrad Formanka v Otvovicích, kde budou mít s Arakainem opět společný koncert.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.08.2017

10. výročí Cigánských ďáblů

Z Hradů rozezpívaná Lucie si udělala výlet do Bratislavy, aby s kamarády oslavila jejich 10. výročí. Cigánski diabli připravili na nádvoří Bratislavského hradu velkolepý koncert.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.08.2017

Hrady CZ, Bouzov

Zatímco na ostatních hradech se počasí trochu mračilo, na Bouzově svítilo slunce naplno. Ahoj v sobotu na Bezdězu.

Fotky


18.08.2017

Sestra na molu

Lucie se prošla na molu v kostýmu Deloris během módní přehlídky, zapózovala fotografům a poskytla nespočet rozhovorů. Zatímco ostatní herci pomalu přecházeli na sportovní aktivity, Lucie pospíchala dál.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.08.2017

Hrady CZ – Veveří

Sem tam ukáplo z oblohy, ale fanoušci se nenechali odradit a užili si koncert stejně naplno jako Lucie s kapelou Arakain. Koneckonců, nevyzpytatelné počasí ke koncertu pod širým nebem patří. Těšíme se v sobotu na další zastávce, v Hradci nad Moravicí.

Fotky


05.08.2017

Sestra v akci, první kostýmová zkouška

První kostýmová zkouška nového muzikálu Sestra v akci.

Fotky