// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
17.11.2010

Bílé Vánoce v Lanškrouně

Zbigniew Czendlik dnes přivezl Bílé Vánoce do svého kostela v Lanškrouně. Tento snad jediný vytápěný kostel nám zaručuje, že zpěvačka Lucie Bílá ve svých andělských šatech nenastydne a bude pokračovat v téměř vyprodaném turné po českých a slovenských městech dál, proto neváhejte.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.11.2010

Slavíci

Lucie Bílá získala už 12 Slavíků, ale jen jeden si získal ji. Jako porotce a kolegu v ČSMT si nemůže Jaro Slavíka vynachválit. Po finále soutěže plánují spolupráci na novém albu. Jak bude spolupráce vypadat? Že by napověděla tato fotografie?

Foto: Branislav Simončik pro časopis Emma

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
14.11.2010

6. semifinále ČS má talent

Poté, co koncerty ve čtvrtek, v pátek a v sobotu zahájila Lucie Bílá vánoční turné, vrátila se v neděli do role porotkyně. Šesté semifinále soutěže Česko Slovensko má talent bylo plné nadaných lidí. Srdce Lucie si však vybralo romské dívčí trio Sabrosa. Holky podpořila zpěvem již během přímého přenosu a romskou klasiku si zazpívaly společně i v zákulisí.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.11.2010

Bílé Vánoce v Teplicích

Turné Bílé Vánoce Lucie Bílé je tady. Písničky ze zcela nového repertoáru si jako první vychutnalo město Teplice. Někteří šťastlivci si z koncertu odnesli suvernýr v podobě křišťálu ze zpěvaččina náhrdelníku.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.11.2010

Bílé Vánoce v sídle Supraphonu

V sídle hudebního vydavatelství Supraphon dnes proběhl tiskový den k vydání nového alba Bílé Vánoce Lucie Bílé. Lucie odpovídala novinářům na dotazy nejen s deskou spojené.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.11.2010

Buddha bar

Lucie po náročném tiskovém dni v Supraphonu a kostýmové zkoušce u Liběny Rochové přijela ještě s Petrem Maláskem poděkovat za spolupráci na chystaném turné Bílé Vánoce svým mini recitálem kamarádovi Zbigniewu Czendlikovi do Budha bar hotelu na Starém Městě. Zibi na oplátku "požehnal" Lucii k předvánočnímu koncertnímu putování po celé republice.

Foto: Josef Louda

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
04.11.2010

Buddha bar další foto

Foto: Buddha-Bar Hotel Prague

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
04.11.2010

IMPULSY VÁCLAVA MORAVCE

Nalaďte si Rádio Impuls 4. 11. od 18 hodin a poslechněte si rozhovor s Lucií Bílou.

Pusťte si záznam na stránkách Impulsu.

Zobrazit fotogalerii


04.11.2010

Sledujte TV Prima, TOP STAR

Sledujte Lucii ve čtvrtek 4. 11. v TOP STAR od 20hod. na TV Prima.Zobrazit celou aktualitu
01.11.2010

Jablonec

(12. 10. 2010)

PŘIDÁNO VIDEO

Úterý Lucie Bílé patřilo Jablonci nad Nisou. Nejprve navštívila společnost Camée, kde si vybrala nádherné šperky a přijala nabídku na spolupráci. V Městském divadle pak následoval koncert s Petrem Maláskem a dětským pěveckým sborem Vrabčáci, který oslavil své 18. narozeniny. Lucie je v Jablonci tak oblíbená, že ji pozvali již po patnácté!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
31.10.2010

4. semifinále ČS má talent

Ve čtvrtém semifinálovém kole jsou podle diváků nejtalentovanější sestry Winklerovy. Porota dle vašich SMS hlasů rozhodovala mezi Křečkovými muži a psem Angelem Lucie Smolíkové. "Dneska to bylo fakt těžký," řekla poté Lucie.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.10.2010

S Oázou na olympiádě

(1. 7. 2010)

PŘIDÁNO VIDEO

Lucie podpořila sportovce na speciální olympiádě mentálně postižených v Praze. Soutěžícím zazpívala celý blok hitů. Nejen děti z Oázy projevovali lásku k Lucii s upřímností, která je jim vlastní.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.10.2010

3. semifinále ČS má talent

Talenty třetího semifinálového kola jsou s největším počtem SMS The Pastels a porotou vybraná Dominika Hašková.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.10.2010

Zítřejší ráno s Pepou Vojtkem

PŘIDÁNO VIDEO

(20. 8. 2010)

Lucie Bílá, Pepa Vojtek, Michal Pavlíček a textař Petr Kolečko se sešli v nahrávacím studiu na Kavčích horách, aby zde natočili ústřední píseň k novému seriálu TV Prima"Cesty domů" v režii Jiřího Adamce. Skladba se jmenuje "Zítřejší ráno".

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.10.2010

Otvovice na poslední Carmen

Maminka Lucie Bílé a všechny kamarádky z Otvovic si nemohly nechat ujít POSLEDNí CARMEN ROKU 2010!

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
22.10.2010

Lucie Chaplin Bílá

Petr Kurečka a Marek Škarpa nafotili Lucii Bílou pro kalendář PROMĚNY převlečenou za Charlie Chaplina. Tento kalendář obsahuje 12 velkoformátových fotografií, které jsou inspirovány těmi celosvětově známými. Projekt vzniká pro podporu nadace Archa Chantal herečky Chantal Poullain Polívkové.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
20.10.2010

Setkání s Františkem Peterkou

Lucie byla překvapením pro pana Františka Peterku, kterého navštívila v jeho bydlišti v Liberci s dárkem a nůší plnou krásných slov. "Jste a vždy pro mě budete tou nejkrásnější představou o muži, jak má být. Vy byste měl vyučovat, jak se má chlap chovat a jak přistupovat k životu. Vážím si Vás a nesmírně Vás obdivuji. Lucka"

Sledujte 20.10. TOP STAR na Primě.

Fotky.

Článek v AHA.


Zobrazit celou aktualitu
20.10.2010

Exkluzivní Carmen!

Vzhledem k enormnímu zájmu o vstupenky na poslední Carmen je muzikál na programu i v roce 2011. Jedná se o jediné muzikálové představení, kde si Lucii Bílou vychutnáte. Speciální edice bude výhradně s Lucií Bílou v hlavní roli! Na tiskové konferenci přivítala nového herce, který jí bude dělat společnost. Dvouměsíční lvíček Leon je celý bílý a to se Lucii zamlouvá :)

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
19.10.2010

Marian Zázrivý

Z několika stran jsem slyšela názor, že pan Marian zpívá falešně, jak to, že vyhrál naše poslední semifinále... Vyhrál proto, že si ho vybrali lidé svým hlasováním, čímž jen potvrdili, že víc než čisté tóny je zajímá pocit, jaký umí interpret v lidech vzbudit. Marian je něčím dojemný, něčím křehký, a pokud jsem ho svým potleskem vestoje podpořila, bylo to jen to, co dělám pro každého účinkujícího, u kterého cítím trému, strach nebo emoce, které nemůže ovládnout. Na každého je v soutěži kladen velký nápor, čekají dlouhé hodiny na svá kratičká vystoupení a já obdivuji, jak vše zvládají. Pokud jim můžu ze své pozice alespoň trochu pomoct, udělám to. Vím, že se nezavděčím všem a čím blíž bude finále, tím víc budou přibývat ti, kteří budou mít jiné názory než já. Věřte mi, že svoji roli porotce dělám s pokorou a snažím se z celého srdce, abych nikomu neublížila a byla našim soutěžícím platná. Není to lehká úloha, tak prosím o trpělivost a pochopení. Děkuji, Lucie (Záznam Mariana, CSTALENT)