// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
24.04.2011

Recitál v Prostějově

Lucie Bílá vystoupila s klavírem Petra Maláska v Prostějově. A znovu krása, znovu plno, znovu potlesk vestoje! Zpěvačka na toto město ráda vzpomíná. ,,Jako malá jsem první diplomy v dětských pěveckých soutěžích vyhrávala právě v Prostějově."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.04.2011

Recitál v Nymburku

Na Velký pátek vystoupila Lucie s Petrem Maláskem v krásném, nově zrekonstruovaném Městském divadle v Nymburce. Kromě vtipů zazněly písně jako Most přes minulost, Ave Maria, Summertime, Desatero, Jsi můj pán a mnoho dalších. Těšte se na Lucku v neděli v Prostějově!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.04.2011

Narozeniny nekončí

Dárek k narozeninám čeká Lucii v každém městě. Dnes to bylo v Ústí nad Labem, kam jí kamarád Petr přinesl sušené ovoce a sušené kuřecí maso, které pro Lucii sám připravil. Publikum přijalo Lucii vřele, stejně tak jako včera v Zábřehu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.04.2011

Slavíci v Bratislavě

Česká slavice Lucie Bílá a Slovenský slávik Mário Kuly Kollár si střihli společně píseň Desatero v bratislavském Istropolisu. "Náhodou jsem si s Kulym zazpívala a tak nám to ladilo, že jsem si ho přála na celé turné." Sledujte další místa koncertů na stránkách LucieBila.com.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.04.2011

Koncert Prievidza

Koncertní šňůra dnes pokračovala v Prievidzi. Lucie dostala kromě spousty dalších narozeninových dárků také anděla od starostky města. Paní Bílá se nejvíc zajímala o zdejší Černou paní, která straší na zámku Bojnice. Celá kapela včetně držitele Slovenského slávika Mário Kuly Kollára se na vás těší v Bratislavě!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.04.2011

Narozeniny v Lucerně

Lucie oslavila své narozeniny mega koncertem ve vyprodané Lucerně. V průběhu celého večera ji fanoušci a známé osobnosti zahrnovali spoustou dárků a květin. Speciálním hostem byl Petr Janda, který kromě vystoupení pokřtil nové, teď už platinové CD a DVD Duety naBílo. Poté pan Kočandrle překvapil Lucii cenou za neuvěřitelný milion prodaných desek! ...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
07.04.2011

Narozky

"Chtěla bych vám moc poděkovat za všechna krásná přání, která mi přišla na facebook a na stránky. Udělali jste mi radost. Děkuju a těším se zítra v Lucerně!"


Zobrazit celou aktualitu
07.04.2011

Narozeninová zkouška

V den svých narozenin se Lucie sešla s kapelou Petra Maláska v Otvovicích, aby zde proběhla zkouška před velkolepým narozeninovým koncertem. Tešte se zítra v Lucerně!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.04.2011

Lucie Bílá v srdci Českého ráje

Každý koncert Lucie Bílé je něčím výjimečný. Ani v Turnově tomu nebylo jinak. ,,Víte, že jsem vaše? Mám v Českém ráji chalupu. Ahoj rodino!" přivítala Lucie diváky.

Před písní Summertime si s nimi popovídala a zjistila, že Čeští slavíci se vyrábějí právě v Turnově. ,,Máš ještě?"
zeptala se zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.04.2011

Lucie Bílá bude v Lucerně rozdávat CD

Zpěvačka Lucie Bílá oslaví narozeniny netradičně. Pro své fanoušky nechala vyrobit speciální CD a bude ho rozdávat při narozeninovém koncertu v Lucerně.

„Letos jsem se rozhodla oslavit narozeniny trochu jinak a připravila jsem pro každého diváka, který přijde na můj koncert 8. dubna do Lucerny, dárek. Věřím, že každého potěší,“ říká Lucie Bílá.

Narozeninový dárek obsahuje tři skladby ze zbrusu nového alba Duety naBílo. Lucie Bílá ho v Lucerně pokřtí spolu s Petrem Jandou, se kterým jednu ze skladeb na novém albu nazpívala.

Vstupenky je možné koupit na ticketstream.cz a ticketpro.cz.


Zobrazit celou aktualitu
03.04.2011

Uchem jehly

Lucie byla hostem pořadu kamaráda a faráře Zbigniewa Czendlika Uchem jehly. Pusťte si záznam na webu České televize.


Zobrazit celou aktualitu
31.03.2011

Aktuálně z Paříže

Foto 1: Pařížské metro je výjimečné.

Foto 2: Tomu se říká umění.

Foto 3: Mona Lisa.

Foto 4: Poslední večeře, Paolo Caliari.

Foto 5 a 6: Sochy Antonia mě nadchly nejvíc. Jestli ten chlapík opravdu tak vypadal, vůbec se Kleopatře nedivím. :-D

Foto 7: Krásný pozdrav od Eiffelovky vám všem :-D

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
30.03.2011

Dokument 001

Lucie představila novinářům svůj dokument Lucie Bílá 011, který bude odvysílán 9. 4. od 20 hodin na ČT1. Také všechny pozvala na svůj narozeninový koncert do Lucerny, který se uskuteční již 8. dubna.

Foto: Pavel Dvořák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
28.03.2011

Televizní den

Lucie měla v pondělí 28. března mediální den. Navštívila postupně TV ÓČKO a v přímém přenosu Českou televizi, pořad Sama doma.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
27.03.2011

Výlet na hrad

Když neděle, tak výlet. Tentokrát na hrad Český Šternberk :)

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
25.03.2011

S Michalem Hrůzou pro LIDICE

Lucie Bílá a Michal Hrůza se sešli ve studiu SONO, aby natočili písničku pro nový film LIDICE. Lucie je pravidelně hostem lidických vzpomínkových koncertů a tragická událost ji silně oslovuje. Proto se příliš dlouho nerozmýšlela ani u této nabídky. Již brzy budete mít možnost slyšet, jak důstojným hlasem film LIDICE obohatí.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.03.2011

POSLOUCHEJTE Lucii na Frekvenci 1

Poslechněte si záznam vysílání Frekvence 1. Lucie byla hostem skvělého dua Těžkej Pokondr.


Zobrazit celou aktualitu
23.03.2011

Lucie Bílá září na Facebooku

Zpěvačka Lucie Bílá zazářila na Facebooku. Během jediného roku se počet fanoušků jejího profilu zvedl o více než 65 tisíc lidí. Stala se tak nejoblíbenější ryze českou zpěvačkou na této sociální síti. „Chtěla bych poděkovat všem, kteří navštěvují můj profil a píší mi krásné vzkazy. Vše, co dělám, dělám pro vás a slibuji, že budu dál vymýšlet nové ...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
20.03.2011

Koncert pro Konto BARIÉRY

V Divadle Ta Fantastika vystoupila Lucie Bílá za doprovodu Petra Maláska pro Konto BARIÉRY. Globus mu totiž při příležitosti oslav svého 15letého působení v Čechách věnoval symbolických 15 vozů pro přepravu handicapovaných. ,,Můžu si udělat neděli?" zeptala se Lucie publika a vzápětí si zula boty. Nato začala vtipkovat s diváky. Během koncertu zazněly písničky Lucerna, Vzpomínky, Píseň samotářky, Už nikdy víc, Summertime a mnoho dalších.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu

Duety naBílo

V našem e-shopu je nově výběr nejlepších duetů z oblíbeného pořadu TV Nova Lucie na Bílo.

Na DVD a CD jsou zařazeny skvělé duetní verze hitů, které od přizvaných osobností české a slovenské pop music známe většinou pouze v jejich sólovém podání. Partnery Lucie jsou mj. KAREL GOTT, MARTA KUBIŠOVÁ, JOŽO RÁŽ, HANA ZAGOROVÁ, NO NAME, MARIE ROTTROVÁ, PAVOL HABERA, VĚRA ŠPINAROVÁ či PETR JANDA. 

Nenapodobitelnou atmosféru má spojení s hercem MILANEM LASICOU v křehkém retro songu Hvězdy jako hvězdy. Krásnou vzpomínkou jsou duety s KARLEM ČERNOCHEM v evergreenu Zrcadlo a s PETREM MUKEM ve velkém pěveckém čísle Valčík z muzikálu Evita. Původní duet s PETREM JANDOU s názvem Stejskání dosud nevyšel na žádném nosiči.