// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
17.10.2010

2. semifinále ČS má talent

I tuto neděli proběhlo na brněnském výstavišti semifinálové kolo soutěže Česko Slovensko má talent. Porotci Lucie Bílá, Jan Kraus a Jaro Slávik se nasmáli již v šatně a poté vstoupili držíce se za ruce do přímého přenosu. Vítězem se stal učitel zpěvu Marián Zázrivý a nezadaný iluzionista Radek Bakalář.

Foto


Zobrazit celou aktualitu
11.10.2010

1 semifinále CS Talent

První semifinálové kolo soutěže Česko Slovensko má talent rozhodlo v živém vysílání o prvních postupujících do finále. Úplatkáři Brejk Denz Bradrz přinesli Lucii kompletní spartakiádní cvičební úbor, ale i tak diváci spolu s porotou poslali dále hudební skupinu Mako!Mako a taneční soubor Chebejet.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.10.2010

Dlouhý den a dlouhá noc

PŘIDÁNO VIDEO

(17. 7. 2010)

Sobotu zahájila Lucie v japonské zahradě v obci Březová - Oleško vernisáží Ivy Hüttnerové. Poté se za doprovodu policejní eskorty přesunula do Mníšku pod Brdy. Vystoupila zde s kompletní kapelou Petra Maláska na Skalecké pouti a rozdováděli celé náměstí. Z Mníšku se Lucie opět vrátila do Březové - Oleška na oslavy 700 let výročí obce, kde vysekla poklonu za letitou spolupráci svému manažerovi a zároveň organizátorovi oslav Jirkovi Koublemu.

Foto


Zobrazit celou aktualitu
09.10.2010

Sobotní hodnocení Talentů

Porota dnes pro Story Team Česko Slovensko má talent hodnotila v brněnském hotelu Voroněž výkony soutěžících.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.10.2010

Ježíš proti Carmen

PŘIDÁNO VIDEO

(22. 8. 2010)

Lucie s bráškou Karlem a Filip s bráškou Honzou si vyrazili na golf do pražského areálu v Hodkovičkách. Lucie slavnostně odpálila první flight, a zahájila tak utkání pořádané Hudebním divadlem Karlín, Ježíš versus Carmen. Sportovního parťáka Lucii skvěle vytvořil farář Zbigniew Czendlik, stylove podle Carmen celý v červeném. Držitelé poháru na fotografii napoví, komu se podařilo vyhrát.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.10.2010

Graffiti performance Bratislava

PŘIDÁNO VIDEO

(9. 9. 2010)

Lucie svým fanouškům představuje projekt, který nemá v Evropě obdoby. Pořádal ho v Bratislavě Jaro Slávik, kolega z Česko Slovensko má Talent. Jde o mimořádnou událost, první Graffiti performance tří nejlepších amerických pouličních malířů. Představili se umělci jako Krylon, Pose a hlavně Saber, autor největšího graffiti díla vůbec. Přímo před očima vybraných hostů společně vytvořili unikátní dílo, které bude po skončení akce vydraženo. Zpěvačce vzdali čest obrazem s iniciály LB, viz foto. Autorem je POSE, umělec z New Yorku. Vystudoval obchod a umění. Vystavuje v galeriích po celém světě, naposledy v Soulu a Montrealu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.09.2010

Kamenice u Prahy

PŘIDÁNO VIDEO

(14. 9. 2010)

Lucie a Petr Malásek vystoupili nedaleko jeho rodiště, v Kamenici u Prahy. Na úžasně odehraný a ještě lépe odzpívaný komorní koncert se přišla podívat i Petrova maminka! Po vystoupení přišla oběma pogratulovat do šatny a Lucie si ji dovolila pozvat na nedělní derniéru muzikálu Láska je láska.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.09.2010

S mužem roku pro TV Barrandov

V nádherné čerstvě podzimní přírodě natočila Lucie pro TV Barrandov rozhovor s mužem roku Martinem Zachem, který je po nešťastném pádu do vody ochrnutý. Hned na začátku ho mile překvapila vlastnoručně ušitým medvědem! Během natáčení došlo jak na vážná témata, tak i na vtipy. Sledujte událost 18. října večer na TV Barrandov!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.09.2010

PILA má talent 2

Líbí se nám:


Zobrazit celou aktualitu
22.09.2010

Lucie zpívala Václavu Hybšovi

V samotném vrcholu gratulantů k 75. narozeninám dirigenta a skladatele Václava Hybše vystoupila Lucie Bilá. V paláci Žofín dojala jeho i publikum písní Jsi můj pán. Při odchodu se vyfotila s režisérem programu, který o Vánocích odvysílají Česká televize a Český rozhlas.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu

ANKETA: Vyberte mi obal vánočního CD

Který obal vánočního CD by se líbil vám?

Pomůžete mi?

Lucie


Zobrazit celou aktualitu
19.09.2010

Láska už nikdy víc...

V neděli 19.9. 2010 měl muzikál Láska je láska po neuvěřitelných, úspěšně vyprodaných pěti letech derniéru. Na představení se přišli podívat autor Ondřej Soukup a režisér Antonín Procházka. Hravý příběh sledovala Charlottka Gottová s maminkou Ivanou a s maminkou Zaňákovou kamarádky z Otvovic. Při závěrečné děkovačce se na účinkující snášely balónky ve tvaru srdíček plné vzkazů od fanoušků tohoto představení. Na připraveném rautu se Lucie věnovala divákům i pozvaným hostům.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
18.09.2010

LETOROSTY 2010

Letošní berounský festival LETOROSTY zažil skutečně exkluzivní nářez kapely Petra Maláska v čele s dračicí Lucií Bílou.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.09.2010

Recitály v Rumburku

Oba vyprodané Rumburské koncerty měly vynikající atmosféru a standing ovation. Foto: Marek Douša

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
11.09.2010

Pálavské vinobraní

Lucie Bílá s kapelou Petra Maláska byly hosty Pálavského vinobraní. Kdo se nevešel na kopec, lezl na střechy, skákal na garáže a kupoval si lístky na kolotoče. Kapela přidávala jednu písničku za druhou a desetitisícový dav burácel za každou peckou. Při odjezdu Lucie přibrzdila u stánku s burčákem a chvíli ho i prodávala.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.09.2010

Havířovské slavnosti

PŘIDÁNO VIDEO

(4. 9. 2010)

Lucie předvedla kompletní koncert s kapelou Petra Maláska před věrným havířovským publikem. Že prší? Nevadí. Všichni křičeli "ještě"! A to by nebyla Lucie, kdyby na takové volání neslyšela. Do šatny ji přišli pozdravit moderátor Havířovských slavností Leoš Mareš a také miláček všech žen Pavel Kříž (Básníci).

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.09.2010

CD+DVD NĚMCOVÁ!

Po více než roční pauze od derniéry muzikálu NĚMCOVÁ! spatřilo světlo světa i CD a DVD. Na křest do Divadla Ta Fantastika přišla Lucie Bílá z natáčení VIP zpráv pro TV Prima a na jevišti poděkovala všem spolutvůrcům. Kmotrou byla Ivana Gottová i obě její dcery. Již dnes si můžete záznam z tohoto nevšedního představení objednat v našem e-shopu!

Fotky

VIDEOKLIP a další informace


Zobrazit celou aktualitu
05.09.2010

CD+DVD Němcová, foto ze křtu II.

Foto: Michaela Fairaizlová

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
31.08.2010

Velký třesk v hotelu Kinski

Během dvou dnů po několika hodinovém maratonu vybrala porota 56 čísel z 300 vystoupení. Na závěr všem vybraným Lucie pogratulovala a řekla, že se těší na společný podzim. Poprosila je, aby se na ni ani na nikoho jiného z poroty nezlobili za NE, které uslyší kromě vítěze všichni. Je to těžké i pro ni, ale bude svůj úkol plnit zodpovědně s těmi nejlepšími úmysly.

Fotky