// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
21.01.2011

Benefiční koncert s Robertem Jíchou

PŘIDÁNO VIDEO (10. 1. 2011)

Lucie Bílá vystoupila na benefičním koncertu na podporu Nadačního fondu dětské onkologie Krtek. Koncertem provázel Robert Jícha a právě ten do brněnského Městského divadla Lucii přivezl. Sehraná dvojice Carmen a José z muzikálu Carmen společně zazpívali Desatero, kterému předcházelo několik písní za klavírního doprovodu Petra Maláska.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
20.01.2011

Autopohádky na filmovém plátně

Lucie propůjčila svůj hlas víle v pohádce Účetní a víla. „Jsem nadšená výtvarným zpracováním příběhu i animací. Ta víla je mi vlastně trochu podobná ne?" Na natáčení se Lucie setkala s režisérem Michalem Žabkou, producentem Michalem Podhradským a členem skupiny Chinaski Petrem Kužvartem. Další pohádkové postavy namluvili Pavel Liška, Miroslav Táborský, Michal Malátný, Viktor Preiss, Barbora Hrzánová, Ota Jirák a další. Těšte se na premiéru 17. 3. 2011. Autopohádky na facebooku

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
19.01.2011

ProjectWINGS R.I.P.

"Nenechte si ujít toto super představení, podle mě nejlepší svého druhu u nás." Lucie

Více na: ProjectWINGS R.I.P.


Zobrazit celou aktualitu
16.01.2011

Recitál ve Zlíně

PŘIDÁNO VIDEO (18. 12. 2010)

V sále je absolutní ticho, nikdo se ani nehne. Všichni naslouchají jedinečnému projevu Lucie Bílé. Vánoční recitál za klavírního doprovodu Petra Maláska ve vyprodaném Městském divadle Zlín.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.01.2011

Videoklip V peřině

Než odjedu na prázdniny, posílám všem krásný pozdrav, přání všeho dobrého do nového roku a k tomu i malý dárek :-D. Těším se na vás v únoru. Vaše Lucie Bílá


Zobrazit celou aktualitu
07.01.2011

ABSOLUTNÍ VÍTĚZSTVÍ

PŘIDÁNO VIDEO (27. 11. 2010)

Lucie Bílá získala zlato v kategorii zpěvačka a navíc se s největším počtem hlasů stala absolutní vítězkou ankety Český slavík 2010.

"Z celého srdce vám všem děkuju za včerejší neuvěřitelně krásný slavičí večer. Od této chvíle je 13 mé šťastné číslo."

Fotky


04.01.2011

Tisková zpráva

Tisková zpráva ve věci zneužití jména Lucie Bílé za účelem podvodného vylákání finančních prostředků Včerejšího dne jsem zjistila, že dochází k rozšiřování letáku s mou fotografií a s následujícím textem: „V letošním roce připravuji se spolupráci s firmou Fin invest Plus s.r.o. velkou charitativní akci. Prosím tedy o zaslání částky 3000 Kč na ...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
31.12.2010

Poslední koncert roku, silvestrovský speciál

PŘIDÁNO VIDEO (22. 12. 2010)

Vánoční turné je za námi. Při posledních dvou koncertech v Nitře lidé neznali jiný potlesk než vestoje. Křičeli "ještě", ale Lucii se stejně odejít nechtělo. Byla dojata, neboť velké turné Bilé Vánoce pro rok 2010 právě skončilo. Na závěr nezapomněla poděkovat celému týmu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.12.2010

Benefiční koncert Luhačovice

PŘIDÁNO VIDEO (4. 10. 2010)

4. října se v lázeňských Luhačovicích konal benefiční koncert Lucie Bílé za klavírního doprovodu Petra Maláska. Akci uspořádala Lucčina kamarádka Veronika Záhorská, kterou možná znáte ze křtu její dcerky Julie Hany. Dámám se podařilo vybrat na vstupenkách 200 000 Kč a ty poputují na charitativní účely Zlínského kraje.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
28.12.2010

Bílé Vánoce v Chrudimi

PŘIDÁNO VIDEO (24. 11. 2010)

V kostele Nanebevzetí Panny Marie v Chrudimi vystoupila Lucie Bílá s Boni Pueri a kapelou Petra Maláska. Chyběl pouze bubeník Bady Zbořil. Bez jeho bubnů si kapela poradila na výbornou a návštěvníci si vychutnali koncert plný přídavků v originálním složení.

FotkyZobrazit celou aktualitu
24.12.2010

Zlatá neděle v Otvovicích

PŘIDÁNO VIDEO (19. 12. 2010)

Zlatá adventní neděle se v Otvovicích nesla v opravdu svátečním duchu. Lucie s dětmi pokřtila své platinové CD Bílé Vánoce Lucie Bílé. Největším zážitkem pro ni bylo, že si po celých 40 letech zazpívala v kapličce se svojí maminkou. Na posílání vánočních přání do nebe se přišel podívat i bratr Karel. Lucie dostala dort se slavíkem, všichni si připili svařákem a popřáli šťastné prožití svátků. Akci zakončil ohňostroj hned u Lucčina domu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
20.12.2010

Bílé Vánoce v Košicích

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
14.12.2010

Poslouchejte rádio

Poslechtěte si záznam rozhovoru s Lucií Bílou na ČRo 1 Radiožurnálu.

(foto: Alžběta Švarcová)


Zobrazit celou aktualitu
11.12.2010

Bílé Vánoce v Trnavě a vystoupení Bratislavě

Na zkoušku s živým orchestrem do Bratislavy, Bílé Vánoce s kapelou v Trnavě a zpět do Slovenského národného divadla. Lucie znovu potvrdila, že se pro nás rozdá!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.12.2010

Koncert pod hradem v Kadani

PŘIDÁNO VIDEO (10. 9. 2010)

V páteční večer vystoupila Lucie v Kadani i se svojí kapelou. Více než tisícovka diváků nadšeně aplaudovala a dočkala se odměny dokonce čtyř přídavků!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.12.2010

Bílé Vánoce, Martin

Do kostela Sedembolestnej Panny Márie se lidé opravdu těšili. Již od dveří se snažili zaujmout ta nejlepší místa. Jejich nadšení pokračovalo během koncertu, kdy neobvykle, téměř po každé písničce, přišel někdo s dárkem nebo kyticí, nebo dokonce obojím. Těžko se dary zavalené a dojaté Lucii z tohoto místa odcházelo...

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.12.2010

Trojnásobná platina za Bílé Vánoce

Lucie Bílá dnes v Buddha baru převzala trojnásobnou platinovou desku za 39 000 prodaných kusů alba Bílé Vánoce Lucie Bílé. Slavnostní akci moderoval Vlasta Korec a ocenění dostali všichni, kdo se na albu podíleli, jmenovitě Lucie Bílá, Petr Malásek, Michal Pekárek a textař Pavel Vrba. Supraphon do poslední chvíle tajil, že tím, kdo Lucii ocenění předá, bude Jaro Slávik. Oceněná Lucie na závěr skromně dodala: ,,Měla jsem chtít víc!"

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.12.2010

Křest Bílých Vánoc a koncert v Hard Rock Café

PŘIDÁNO VIDEO (2. 11. 2010)

Vánoce patří dětem, a tak byli kmotry nového vánočního CD František, imitátor tanečních kreací Michaela Jacksona ze soutěže Česko Slovensko má Talent, jeho sestra Věra a syn Filip. Vypukl velkolepý koncert, který nadchl diváky natolik, že ani zanic nechtěli Lucii pustit domů. Musela se na jeviště vrátit dokonce čtyřikrát! Křest CD Bílé Vánoce Lucie Bílé zpečetil ještě Jaro Slavík, když ho pokřtil stylově jmelím.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.12.2010

Bílé Vánoce v Karviné

Ačkoli Lucie Bílá ještě není zcela zdravá, dodržela slib a již za tři dny nahradila koncert v Karviné, který musel být v sobotu pro nemoc zrušen. Takhle nadšené publikum se jen tak nevidí! Lucie se musela na pódium třikrát vracet a při přídavku Rolničky se dokonce konala mini autogramiáda. Fanoušek Jirka jí jako gratulaci ke Slavíkovi přinesl vychytanou kytici ve tvaru jedničky, plnou klobásek.

Fotky