// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
05.12.2010

Bílé Vánoce, Liberec

PŘIDÁNO VIDEO (13. 11. 2010)

Pod taktovkou sbormistra Pavla Horáka doprovázel Lucii dětský pěvecký sbor Boni Pueri a báječný klavír Petra Maláska i v Liberci. Zpěvačka se sem těšila, bydlí zde spousta jejích přátel. Mezi nimi byl i starosta nedaleké vesničky v Českém ráji, kde leží Lucčina chaloupka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.12.2010

Lucie Bílá onemocněla

Moc se omlouvám, ale všechna představení dnes i zítra musím zrušit. Nemůžu vůbec mluvit a cítím se tak, že musím jít okamžitě do peřin. Dnešní vyprodaný koncert v Karviné se pokoušíme přesunout na úterý 7. prosince. Snad bude má chřipka rozumná a za tři dny ode mne uteče. :D Nezlobte se prosím...

Vaše Lucka

P.S.: Přemýšlím o duetu s Evou Urbanovou. Na Slavíkovi měla úplně stejný hlas jako dnes já. :D


Zobrazit celou aktualitu
03.12.2010

Bílé Vánoce v Bratislavě

Lucie Bílá uspořádala ve Velkém evanjelickém kostole v Bratislavě pro velký zájem ne jeden koncert, ale rovnou dva! Na konci pak pochválila pořadatele slovenských koncerů Miro Kochana a poděkovala mu za spolupráci.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.12.2010

Bílé Vánoce Banská Bystrica

Banská Bystrica v počtu 2 x 800 lidí zavítala do Evanjelického kostola. Přišel i Lucčin strýc Rudolf Zaňák. Tomu se splnil sen, když mohl po koncertě poznat porotce ČSMT Jaro Slávika osobně.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.11.2010

Bílé Vánoce v Plzni

Po "odpočinkovém" víkendu se Lucie znovu vrátila na své koncertní turné a věnovala Plzni hned dva koncerty. S diváky a průvodcem Zbigniewem Czendlikem si připila na slavíka a ke svému překvapení si mohla kousnout do úspěšně prodávaného CD! Velký dort v podobě Bílých Vánoc totiž vyrobily Petra a Helena Konopíkovy z Chodska. Snad jí chutnalo sladce! :)

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
28.11.2010

Finále dojemné k slzám

Česko a Slovensko si svůj talent vybralo. Je jím dvojice Dae Man, jejíž vystoupení dojalo Lucii ke skutečným slzám. Na finále se přišla podívat i kompletní otvovická rodina. Aby se s nimi Lucie pozdravila, během přestávky vtrhla mezi diváky. Ještě před  přenosem zašel přítel Petr za Lucií do šatny, aby jí před Tygřicí popřál hodně štěstí. V závěru se porota i moderátoři se všemi srdečně rozloučili.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.11.2010

Vánoce v Roudnici a vystoupení v Praze

PŘIDÁNO VIDEO (19. 11. 2010)

V kostele Narození Panny Marie v Roudnici nad Labem si Lucii kromě diváků poslechl i přítel Petr, maminka a kamarádky z Otvovic. Lucie poděkovala svému týmu za skvělou spolupráci a po koncertě se přesunula do Obecního domu na velkolepý ples Magistrátu hlavního města Prahy, kde všechny ohromila písní z muzikálu Carmen Kéž sílu mám.

Foto


Zobrazit celou aktualitu
26.11.2010

Reakce na forum


Zobrazit celou aktualitu
25.11.2010

Bílé Vánoce v Rychnově

Celá kapela Petra Maláska s opět zdravým bubeníkem doprovodila Lucii Bílou v Rychnově nad Kněžnou.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.11.2010

Poslední semifinále ČS má talent

Lucie hned v úvodu překvapila moderátory Jakuba a Martina vlastnoručně upečeným dortem. Následoval jeden talent za druhým. Absolutním vítězem se stal vtipný kouzelník Richard Nedvěd. Porota poté musela rozhodnout mezi tanečníkem Františkem Šimčíkem a vítězem saxofonistou Patrikem Žigou.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
20.11.2010

Bílé Vánoce v Mělníku

PŘIDÁNO VIDEO

(12. 11. 2010)

V Mělníku se konal teprve druhý koncert vánočního turné. Zazněly písně jako A svátky jsou, Být dítětem svítícím, Jen kvůli nám. V závěru netradičním způsobem vyhlásil farář Zbigniew Czendlik SMS soutěž do Slavíka a následoval výbuch smíchu v celém kostele.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
18.11.2010

Bílé Vánoce v Hradci Králové

Na domovské půdě Boni Pueri v Hradci dnes Pavel Horák představil přesně sto zpívajících chlapců. Vytvořili monumentální kulisu, o kterou se dokázala opřít kapela Petra Maláska a všichni do jednoho následovali tóny linoucí se z úst zpěvačky Lucie Bílé.


Ještě před koncertem v Hradci Králové natočila Lucie s farářem Zbigniewem Czendlikem pilotní pořad Zpověď pro Českou televizi.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.11.2010

Bílé Vánoce v Lanškrouně

Zbigniew Czendlik dnes přivezl Bílé Vánoce do svého kostela v Lanškrouně. Tento snad jediný vytápěný kostel nám zaručuje, že zpěvačka Lucie Bílá ve svých andělských šatech nenastydne a bude pokračovat v téměř vyprodaném turné po českých a slovenských městech dál, proto neváhejte.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.11.2010

Slavíci

Lucie Bílá získala už 12 Slavíků, ale jen jeden si získal ji. Jako porotce a kolegu v ČSMT si nemůže Jaro Slavíka vynachválit. Po finále soutěže plánují spolupráci na novém albu. Jak bude spolupráce vypadat? Že by napověděla tato fotografie?

Foto: Branislav Simončik pro časopis Emma

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
14.11.2010

6. semifinále ČS má talent

Poté, co koncerty ve čtvrtek, v pátek a v sobotu zahájila Lucie Bílá vánoční turné, vrátila se v neděli do role porotkyně. Šesté semifinále soutěže Česko Slovensko má talent bylo plné nadaných lidí. Srdce Lucie si však vybralo romské dívčí trio Sabrosa. Holky podpořila zpěvem již během přímého přenosu a romskou klasiku si zazpívaly společně i v zákulisí.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.11.2010

Bílé Vánoce v Teplicích

Turné Bílé Vánoce Lucie Bílé je tady. Písničky ze zcela nového repertoáru si jako první vychutnalo město Teplice. Někteří šťastlivci si z koncertu odnesli suvernýr v podobě křišťálu ze zpěvaččina náhrdelníku.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.11.2010

Bílé Vánoce v sídle Supraphonu

V sídle hudebního vydavatelství Supraphon dnes proběhl tiskový den k vydání nového alba Bílé Vánoce Lucie Bílé. Lucie odpovídala novinářům na dotazy nejen s deskou spojené.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.11.2010

Buddha bar

Lucie po náročném tiskovém dni v Supraphonu a kostýmové zkoušce u Liběny Rochové přijela ještě s Petrem Maláskem poděkovat za spolupráci na chystaném turné Bílé Vánoce svým mini recitálem kamarádovi Zbigniewu Czendlikovi do Budha bar hotelu na Starém Městě. Zibi na oplátku "požehnal" Lucii k předvánočnímu koncertnímu putování po celé republice.

Foto: Josef Louda

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
04.11.2010

Buddha bar další foto

Foto: Buddha-Bar Hotel Prague

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
04.11.2010

IMPULSY VÁCLAVA MORAVCE

Nalaďte si Rádio Impuls 4. 11. od 18 hodin a poslechněte si rozhovor s Lucií Bílou.

Pusťte si záznam na stránkách Impulsu.

Zobrazit fotogalerii