// fb crop

Aktuality


Zobrazit celou aktualitu
05.05.2010

Hranice, děti z Majáčku

Na středu večer se děti z Majáčku těšili už aspoň čtrnáct dnů. Měli domluvené setkání s Lucií Bílou. Oblékli jsme se do našich triček a čekali. Najednou se objevila drobná, černovlasá, usměvavá zpěvačka. Strašně moc jí to slušelo. Přišla mezi nás, ochotně se s námi fotila, odpovídala na otázky. Předali jsme jí kytici a brožůrku o naší škole a našem...

zobrazit celou aktualitu

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
05.05.2010

S žáky v Žarošicích

Luciie se sešla v Žarošicích s žáky místní školy, respektive s redakční radou školního časopisu které velmi ochotně poskytla rozhovor.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
04.05.2010

Bang Bang Kunovice

Foto: Pavel Princ

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
01.05.2010

1. máj Lucie Bílé

V sobotu 1. května přijela Lucie do Hradce Králové oslavit 90. narozeniny arcibiskupa Otčenáška. Mezi gratulanty byl také prezident České republiky Václav Klaus a pražský arcibiskup Dominik Duka. Jako dárek zazpívala Lucie arcibiskupovi na Velkém náměstí společně s chlapeckým sborem Boni pueri tři písně, a to Desatero, Ave Maria a vánoční Slyš chór.

Z náměstí v Hradci Králové se Lucie přesunula do České Lípy na prvomájový Bang! Bang!

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
01.05.2010

Další foto z Hradce Králové

Foto: Martin Sedláček + Jiří Beneš

Zobrazit fotogalerii


29.04.2010

Public Limuzína pokračuje...

Public Limuzína s LUCIÍ BÍLOU 2 tento čtvrtek od 20:00 na Public TV


Zobrazit celou aktualitu
29.04.2010

Lucie Bílá, koncert v rodném Kladně

Turné Bang! Bang! zavítalo do Kladna, rodiště Lucie Bílé. Rekordní počet diváků nadšeně sledoval každé Lucčino gesto a odměňoval její výkon bouřlivým aplausem. Na koncert se přišla podívat i její maminka a bratr Karel. Poté následovala v Otvovicích párty s kamarádkami.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
27.04.2010

Martin Chodúr hostem turné Bang! Bang!

Martin Chodúr přijal pozvání a vystoupil na turné pouze a jedině ve své rodné Ostravě. S Lucií si zazpíval duet Aleluja a vůbec poprvé zde představil živému publiku svůj třetí singl Forest.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
24.04.2010

Focení s Ondřejem Pýchou

Ondřej Pýcha fotografoval Lucii Bílou pro časopisy Vlasta a Instinkt v luxusním hotelu na Malé Straně s nádherným výhledem na Hradčany. Po náročném pózování se Lucie přesunula na netrpělivě očekávanou večeři s 200000. divákem Carmen a poté zvládla ještě celé představení.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
24.04.2010

Večeře s Carmen

V únoru nafotil David Kraus kampaň na večeři Lucie Bílé s 200 000. divákem muzikálu Carmen. Po měsících napínavého čekání nastal okažik, kdy byl tento divák slavnostně vylosován. Lucie na večeři do restaurace HDK Theatro pozvala i jeho přítelkyni. "Bez přítelkyně by večeře nebyla kompletní. Jsem šťastná, že vyhrál právě Luděk. Trochu jsem se bála. Představte si, kdyby byl na muzikálu někdo z donucení a zrovna ho vylosovali."

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
22.04.2010

Lucie otevřela Smíchovskou pláž

Lucie s primátorem Pavlem Bémem otevřela novou sezonu na pražské Smíchovské pláži a společně s firmou Alo Diamonds věnovala do dražby diamantový šperk. Výtěžek z dražby bude věnován studiu mentálně postižených - Oáza, se kterým Lucie spolupracuje už přes deset let.

Foto: Tereza Jansová a Hana Valentová

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
20.04.2010

Zahájení turné Bang Bang, Uherský Brod

Vyprodaný sál ochutnal kvalitní kulturní zážitek při zahájení jarní koncertní šňůry Lucie Bílé a kapely Petra Maláska. Výkon zpěvačky ocenilo publikum potleskem vestoje, a to třikrát!

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
18.04.2010

Oslava s fanoušky

Fanoušci divadla Ta Fantastika připravili pro Lucii narozeninové překvapení. Po představení Láska je láska zaplavili oslavenkyni květinami a nápaditými dárky. Fan video, které dala dohromady Míša Štěpánková, si dokonce užili pohromadě, přímo s Lucií.


Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
14.04.2010

Speciální host v Ostravě

"Ráda bych udělala radost svým fandům a představila někoho s neuvěřitelným talentem, i když myslím, že jeho nepřehlédnutelný hlas zaregistroval snad každý, kdo sledoval poslední řadu Superstar! Jmenuje se Martin Chodúr. V úterý na vystoupení pro jednu firmu v Bratislavě jsme si společně zazpívali poprvé a mě napadlo, že by mohl být mým hostem ve své rodné Ostravě na koncertě 27.4. Přijďte se podívat. Budeme se na vás těšit." Lucie Bílá


Zobrazit celou aktualitu
13.04.2010

Sledujte záznam z Óčka

Lucie byla hostem tv Óčko, kde měl premiéru její klip Život vypadal krásně. V rozhovoru pak prozradila zákulisní informace k připravovanému turné v dubnu a v květnu. Dozvíte se i to, jaké překvapení chystá na listopad! Záznam pořadu.


Zobrazit celou aktualitu
12.04.2010

Krištáľové krídlo s Peterem Dvorským

Lucie Bílá přijala pozvání Slovenské televize do přímého přenosu pořadu Krištáľové krídlo, aby živě zazpívala společně s Petrom Dvorským duet Pie Jesu.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
11.04.2010

S Boni pueri v Kyjích

Při první návštěvě kostela sv. Bartoloměje v Kyjích panu faráři Edwardu Walczykovi Lucie slíbila, že přijede znovu a zazpívá. Dnes tak učinila společně s chlapeckým sborem Boni pueri, kteří ozvláštnili výjimečnou, avšak smutnou událost, zřícení polského letadla v ruském Smolensku. Každý týden se zde věřící modlí k Pánu Bohu za konkrétní lidi. 15. týden patří Lucii Bílé a její rodině.

Fotografie


07.04.2010

Vzkazy z JARNÍ TOUR

"Hezký den, všechny Vás zvu na moje jarní turné po celé ČR. Můžete se těšit na 15 koncertů. Turné začíná 20. dubna v Uherském Brodě, kde už je téměř vyprodáno. V prodeji je posledních 12 kusů vstupenek. Vstupenky jsou když tak ještě do nedalekých Kunovic, kde vystupujeme 4. května. Seznam všech měst, včetně předprodejů najdete na www.luciebila.com. Těšíte se...???"


06.04.2010

Mr.GS s Lucií

Sledujte z archivu TV NOVA talkshow Mr.GS s Lucií Bílou.