// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
12.08.2010

Got Talent, III. den v Brně

V posledních kolech Talentů České republiky přísná, avšak kvalitně vyvážená porota posoudila dalších čtyřicet vystoupení. Děkujeme za vaši odvahu a přízeň, těšte se na nás v Bratislavě!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.08.2010

Středa v Brně

Ve středu pokračoval v Mahenově divadle výběr nadaných soutěžících. Postup některých z nich byl natolik nerozhodný, že nenechal porotu chladnou ani o pauze. Publikum žádalo Lucii o autogram, kdykoliv to šlo.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.08.2010

Česko Slovensko má talent, Brno

Výběr soutěžících do Česko Slovensko má talent se přesunul do moravské metropole. I zde střídá Helenka Dostálová na Lucii jednu nádhernou vizáž za druhou.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.08.2010

Nikdo není dokonalý a spot TV Prima

Lucie natáčela pro TV Prima spot, se kterým se budete setkávat na obrazovkách celý podzim. Ze strání u Berouna se přesunula do Divadla Gong, kde společně s Janem Krausem vystoupila jako host Jiřího Krampola a jeho pořadu Nikdo není dokonalý Speciál.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.08.2010

Červeník a Terchová

Lucie Bílá nejprve vystoupila v Červeníku na Trojdňových slavnostech spevu, hudby a tanca. Navečer si pak zazpívala s Diabolskými húslemi Jána Berkyho v amfiteátru v Terchové, obklopena nádherným panoramatem Malé Fatry. Událost zakončil velkolepý ohňostroj a nadšení diváků nebralo konce!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
06.08.2010

Vybírání Talentů odstartovalo

Lucie Bílá, porotkyně Česko Slovensko má talent, zahájila ve čtvrtek svůj den v restauraci Ambiente na Praze 1 účastí na tiskové konferenci a rozhovorech pro média. Poté se přesunula do Národního divadla, kde až do páteční noci vybírala první nadané soutěžící. Došlo i na nečekanou asistenci jednomu z nich, kouzelníkovi. Na poslední část se přišel podívat i zpěvaččin syn Filip, a podpořil tak maminku v nelehké roli.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu

Pozvánka na koncert TERCHOVÁ

Navštivte v sobotu 7.8. v amfiteátru Terchová jedinečný koncert královny českého popu Lucie Bílé s Diabolskými húslemi Jána Berkyho. Předprodej vstupenek na ticketportal + rozmarin.sk. Těšíme se na vás!


Zobrazit celou aktualitu

Vyjádření k článkům v Blesku

Lucie Bílá se denně fotí se spoustou lidí. Bývalý kulisák nebyl výjimkou. Bez ověřených informací noviny článek vytiskly. Přestože se kolegové z Carmen zpěvačky okamžitě zastali, bulvár to neodradilo a nadále vytváří pokračování virtuálního příběhu. Kdo přijde příště kvůli pár korunám do redakce a něco si vymyslí?

Lucie Bílá je láskou naplněná bytost, která bez přestání celý personál karlínského divadla rozmazluje dárky a snaží se udržovat tu nejlepší atmosféru.

Ani tentokrát nebude podnikat žádná právní opatření a spoléhá na své příznivce, že jí budou věřit. Ke svým činům se staví přímo, ale pouze pokud jsou pravdivé.


Zobrazit celou aktualitu

Oficiální prohlášení Lucie fanouškům

Vážení a milí,
před pár měsíci mi vstoupil do života muž, pro kterého mi stojí za to změnit si svůj život. Vzhledem k mým špatným zkušenostem s médii jsme se záměrně vyhýbali místům, kde by nás mohli novináři objevit a vše svým necitlivým přístupem pokazit. Ovšem nějaký dobře informovaný hlupák prodal za pár korun datum našeho odletu na prázdniny, a tím i mé soukromí, klid mého přítele i jeho rodiny. Už týden z dálky sleduji ten hon na něj i celé jeho okolí a je mi moc líto, že není v mých silách ten tlak zmírnit a nesmyslné tituly změnit v jakoukoli pozitivní informaci.

Jediné, co mohu, je poprosit své přátele, tedy vás, abyste věřili, že můj partner Petr je obyčejný chlap s obyčejným povoláním, který nemá v životě nic, za co by se musel stydět. Má rád svou rodinu i své blízké, je stejně jako já rozvedený a v životě zažil tolik věcí, které nás tak spojují, že je nám spolu dobře. Jen to jsem vám chtěla říct.

Krásné prázdniny vám všem, Lucie.

Foto: Lukáš Fronk


Zobrazit celou aktualitu
20.07.2010

Poslední klapka V peřinách

Celý filmový štáb se znovu vrátil do Písku, města s nejstarším kamenným mostem v Čechách, aby zde v novém prostředí zachytil poslední klapky Lucie Bílé. Poslední natáčecí den a zároveň poslední den před dovolenou si Lucie znovu zahrála i se svým synem Filipem. Jeho létaní ve snech opět nedopadlo nejlépe, poprvé to odneslo čelo, dnes ruka. Režisér F. A. Brabec se s Lucií rozloučil jaksepatří stylově, velkou kyticí.

Foto


20.07.2010

Reakce na článek v Blesku

V reakci na článek v Blesku produkce V peřinách odeslala do redakce toto vyjádrení: Vážená redakce, ráda bych jménem producenta Igora Konyukova , který je nyní v zahraničí, vyvrátila vašenepravdivé informace, týkající se možného přezpívání partu Lucie Bílé pro zahraničníverze našeho muzikálu V peřinách. Mohu vás ubezpečit, že Lucie bude první, kt...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
19.07.2010

Staň se fanouškem (Super.cz)

Podpořte Lucii Bílou a staňte se jejím fanouškem v žebříčku celebrit na Super.cz. Můžete si tak volitelně nastavit automatické zasílání všech nových článků, které budou o Lucii informovat.


Zobrazit celou aktualitu
19.07.2010

Natáčení videoklipu k filmu Kajínek

Lucie Bílá společně s Kamilem Střihavkou natočili ve zrušené věznici v Mladé Boleslavi videoklip k titulní písni filmu Kajínek. Hudbu k písni i celému filmu složil Václav Noid Bárta.

Foto


Zobrazit celou aktualitu
18.07.2010

Narozeniny V peřinách

"Včera měl poslední natáčecí den Karel Roden. Všichni mu dlouho tleskali. A ne jen jemu. Matěj má dnes narozeniny. Dostal dárky a sfoukl přede všemi deset svíček. Zítra mám poslední natáčecí den já :)" Lucie

FamousPhoto - Karel Kučera

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
16.07.2010

Lucie Bílá s kapelou, Holešov

Agentura Velryba ve spolupráci s MKS Holešov uspořádali v zámeckém parku velký koncert Lucie Bílé s kapelou.

Foto


Zobrazit celou aktualitu
13.07.2010

V peřinách a v kuchyni

Právě vznikají další zalběry filmu V peřinách. Při kuchyňské scéně, kdy se sešli všichni členové rodiny, se opravdu pobavíte!

Fotogarfie


12.07.2010

VIP zprávy na primě

Sledujte dnes reportáž z natáčení filmu V peřinách od 19:50 ve VIP zprávách na Primě.


Zobrazit celou aktualitu
10.07.2010

Finální píseň ke Kajínkovi

Lucii uslyšíte v závěrečné písni filmu Kajínek. Na tuto nabídku kývla jen kvůli Vaškovi Bártovi, který připravuje kompletní hudební doprovod.

Foto a video


Zobrazit celou aktualitu
10.07.2010

Lucie Bílá a Diabolské húsle - Český Těšín

(přidáno VIDEO)

V Českém Těšíně se konaly výroční 20. slavnosti Svátku tří bratří. A když jubilejní ročník, tak s nikým jiným než s nejlepší zpěvačkou ČR Lucií Bílou. S kapelou Diabolské husle v čele s Jánom Berkym se stali zlatým hřebem večera.

Fotografie

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
07.07.2010

Vybouchla čistička peří

Po výbuchu čističky peří se dali všichni alergici na útěk. Pouze statečná Lucie a filmový štáb natáčeli pod rouškami další kousky filmu V peřinách.

Fotografie