// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
06.07.2010

Lucie Bílá a Filip Kratochvíl V peřinách

Na celodenním natáčení V peřinách se vůbec poprvé objevil Filip Kratochvíl a skvěle mámu doplnil. Ale jakou bude mít roli se nechejte překvapit. Jen prozradíme, že modřinu na čele má z létání!

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
06.07.2010

Líbání s Láskou

Mezinárodní den vznikl ve Velké Británii a má nám připomenout potěšení z líbání, na které už mnozí z nás zapomněli. Shoda mezi experty panuje v tom, že líbání prospívá zdraví.Uvolňují se hormony štěstí, což zase posiluje imunitní systém. Lidé, kteří se často líbají, prý žijí déle.


Zobrazit celou aktualitu
04.07.2010

Nejdůležitější je zůstat frajerem...

Nejdůležitější je zůstat frajerem, i když se dva lidé rozcházejí

Téměř dva roky po rozvodu má opět pevnou půdu pod nohama a tvrdí, že je šťastná...

číst rozhovor


Zobrazit celou aktualitu
04.07.2010

Jen slunce to umí lépe - Fenix Jeseník

Koncert roku na náměstí v Jeseníku k výročí 20. let firmy Fenix Group a.s.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
03.07.2010

XVII. Mezinárodní hudební festival Janáčkovy Hukvaldy

V překrásném prostředí hukvaldského hradu vystoupila Lucie v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Janáčkovy Hukvaldy. Toto magické místo, jež bylo kolébkou a inspirací hudebního génia Leoše Janáčka, každoročně láká tisíce návštěvníků, aby se zde, uprostřed přírody, nechali znovu a znovu unášet univerzálním jazykem hudby, tentokrát za klavírního doprovodu Petra Maláska.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
27.06.2010

Michal David, 50 let

(přidáno VIDEO)

Mega oslava 50. narozenin hitmakera Michala Davida proběhla v O2 aréně za účasti všech kolegů umělců a hlavně přítomnosti 17 tisíc diváků. Největší tečku nabitého programu zajistil duet "Co sudičky přály nám" v podání Lucie Bílé a Karla Gotta.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
25.06.2010

V peřinách od rána do večera

Od brzkého rána až do večera Lucie běhala po píseckém náměstí. V kostýmu maminky filmu V peřinách neúnavně poslouchala pokyny režiséra F. A. Brabce a ještě mezi přestavbou scén nakupovala v místních obchodech. Navštívila papírnictví a objevila speciální sudoku tužku. Potom textil, kde nakoupila doplňky k háčkování a také oděvy, aby vybrala oblečení pro syna Filipa. V posledním natáčecím dni města Písek se sešla na jednom místě spousta známých osobností. Kromě nejbližších hereckých partnerů Elišky Balzerové, Karla Rodena a Bolka Polívky měli místní šanci vidět i další známé osobnosti, k nepoznání namaskované.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
22.06.2010

Lucie zakončila SLUNOHRAD 2010

V aranžmá Ostravského rozhlasového orchestru zazpívala Lucie Bílá na závěr festivalu Slunohrad.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
20.06.2010

Galashow s latinou, Ostrava

Lucie Bílá vystoupila jako zlatý hřeb soutěže latinských tanců v ostravské ČEZ aréně. Nejprve rozproudila publikum Tygřicí a na závěr zazpívala společně s Martinem Chodúrem Desatero.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
18.06.2010

Casanovské slavnosti v Duchcově

(přidáno VIDEO)

Lucie Bílá neváhala a den před konáním Casanovských slavností v Duchcově narychlo změnila své plány, aby mohla na festivalu zastoupit nemocného Karla Gotta. Dva a půl tisíce lidí vytvořilo nádhernou atmosféru a na závěr společně s Lucií popřáli Kájovi, aby se brzy uzdravil.

FotografieZobrazit celou aktualitu
17.06.2010

Bang! Bang! Opava

(přidáno VIDEO)

Dokonalost koncertu ze série Bang! Bang! se jako čerstvě ukovaná ocel rozezněla opavským sálem a slila kapelu a zpěvačku v jeden monumentální celek.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
15.06.2010

V peřinách na náměstí

Historické centrum pohádkového města Písek zažilo velký natáčecí den týmu režiséra F. A. Brabce. Zpěv Lucie Bílé, který se hlasitě rozléhal z velkých reproduktorů, přilákal místní ke sledování vzniku 3D filmu V peřinách přímo na jejich náměstí.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
12.06.2010

Světlo za Lidice a poslední Carmen před prázdninami

Každý rok se koná v Lidicích vzpomínková akce ke smutnému výročí, kdy 10. června 1942 došlo k vyvraždění obyvatel této vesnice nacisty. Již počtvrté patronka Lucie Bílá podpořila událost svým vystoupením. Za hudebního doprovodu Petra Maláska zazpívala Most přes rozbouřené řeky, Lásko máš modrý stín a Desatero. Po vystoupení ji diváci nechtěli nechat odejít, a tak proběhla i autogramiáda.

Z Lidic už Lucie spěchala do Karlína na dvě poslední představení Carmen před prázdninami. Muzikál přivítal nové přírůstky tygrů a fanoušci Lucii překvapili společným dárkem. Na muzikál Carmen se můžete těšit opět na podzim!

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
11.06.2010

Křest knihy Města a obce očima dětí

V pátek odpoledne Lucie pokřtila knihu MĚSTA A OBCE OČIMA DĚTÍ. "Tentokrát jsem na nabídku záštity i kmotrovství řekla okamžitě a bez rozmyslu ano. 699 dětí namalovalo obrázky svého rodiště do nádherné knihy, která bude pokladem v mnohé škole i soukromé knihovně, tak jako v mé :-D. Děkuji moc Václavu Bártovi st. za jeho nápad i za to, že jsem se na něm mohla podílet. Křtu se zúčastnilo několik škol s učiteli i dětmi a já jsem měla příležitost seznámit se se všemi autory a také podepsat poprvé v životě svatební šaty, a to nevětě, která se ten den vdávala... Pozvala jsem ji na jeviště a za mohutného řevu davu dětí jsem jí přání splnila :-D. Přidala jsem k tomu dárek v podobě krásné růže, kterou jsem sundala z krku, protože každá nevěsta přece musí mít v den své svatby něco nového :-D."

Foto: Michaela Feuereislová

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
10.06.2010

Slavnostní otevření hotelu NH, Olomouc

K zahájení provozu luxusního hotelu NH Olomouc si organizátoři pozvali luxusní zpěvačku.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
04.06.2010

Uvolněte se, prosím ZÁZNAM

Sledujte Lucii v pořadu Jana Krause Uvolněte se, prosím.


Zobrazit celou aktualitu
02.06.2010

Videoklip S ním ať jen sním

Titulní skladba 3D muzikálu V peřinách režiséra F.A.Brabce. V kinech od března 2011.

Copyright: Universal Music


Zobrazit celou aktualitu
01.06.2010

Natáčení 3D filmu V peřinách

Lucie točila scény pro první českou 3D pohádku režiséra F. A. Brabce V Peřinách. Na scéně se mimo jiné potkala s Eliškou Balzerovou a Karlem Rodenem. Sudoku řešila ve chvílích volna v osobním karavanu, při cateringu, v maskérně, na place, prostě všude :)

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
30.05.2010

Jméno pro gorilí mláďátko, zoo Praha

V neděli odpoledne nastala v pražské zoo slavnostní chvíle. Po dlouhém a napínavém čekání bylo veřejně oznámeno jméno v dubnu narozeného gorilího samečka. Jmenuje se Kiburi, což v češtině znamená hrdý. Popřát jemu, ale i Tatuovi ke třetím narozeninám přišla jeho kmotra Lucie Bílá se synem Filipem a Karel Gott s rodinou. Prostřednictvím videokamer se virtuálně dostali do gorilího pavilonu, a dokonce si gorily pohladili.

Fotografie