// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
27.04.2010

Martin Chodúr hostem turné Bang! Bang!

Martin Chodúr přijal pozvání a vystoupil na turné pouze a jedině ve své rodné Ostravě. S Lucií si zazpíval duet Aleluja a vůbec poprvé zde představil živému publiku svůj třetí singl Forest.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
24.04.2010

Focení s Ondřejem Pýchou

Ondřej Pýcha fotografoval Lucii Bílou pro časopisy Vlasta a Instinkt v luxusním hotelu na Malé Straně s nádherným výhledem na Hradčany. Po náročném pózování se Lucie přesunula na netrpělivě očekávanou večeři s 200000. divákem Carmen a poté zvládla ještě celé představení.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
24.04.2010

Večeře s Carmen

V únoru nafotil David Kraus kampaň na večeři Lucie Bílé s 200 000. divákem muzikálu Carmen. Po měsících napínavého čekání nastal okažik, kdy byl tento divák slavnostně vylosován. Lucie na večeři do restaurace HDK Theatro pozvala i jeho přítelkyni. "Bez přítelkyně by večeře nebyla kompletní. Jsem šťastná, že vyhrál právě Luděk. Trochu jsem se bála. Představte si, kdyby byl na muzikálu někdo z donucení a zrovna ho vylosovali."

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
22.04.2010

Lucie otevřela Smíchovskou pláž

Lucie s primátorem Pavlem Bémem otevřela novou sezonu na pražské Smíchovské pláži a společně s firmou Alo Diamonds věnovala do dražby diamantový šperk. Výtěžek z dražby bude věnován studiu mentálně postižených - Oáza, se kterým Lucie spolupracuje už přes deset let.

Foto: Tereza Jansová a Hana Valentová

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
20.04.2010

Zahájení turné Bang Bang, Uherský Brod

Vyprodaný sál ochutnal kvalitní kulturní zážitek při zahájení jarní koncertní šňůry Lucie Bílé a kapely Petra Maláska. Výkon zpěvačky ocenilo publikum potleskem vestoje, a to třikrát!

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
18.04.2010

Oslava s fanoušky

Fanoušci divadla Ta Fantastika připravili pro Lucii narozeninové překvapení. Po představení Láska je láska zaplavili oslavenkyni květinami a nápaditými dárky. Fan video, které dala dohromady Míša Štěpánková, si dokonce užili pohromadě, přímo s Lucií.


Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
14.04.2010

Speciální host v Ostravě

"Ráda bych udělala radost svým fandům a představila někoho s neuvěřitelným talentem, i když myslím, že jeho nepřehlédnutelný hlas zaregistroval snad každý, kdo sledoval poslední řadu Superstar! Jmenuje se Martin Chodúr. V úterý na vystoupení pro jednu firmu v Bratislavě jsme si společně zazpívali poprvé a mě napadlo, že by mohl být mým hostem ve své rodné Ostravě na koncertě 27.4. Přijďte se podívat. Budeme se na vás těšit." Lucie Bílá


Zobrazit celou aktualitu
13.04.2010

Sledujte záznam z Óčka

Lucie byla hostem tv Óčko, kde měl premiéru její klip Život vypadal krásně. V rozhovoru pak prozradila zákulisní informace k připravovanému turné v dubnu a v květnu. Dozvíte se i to, jaké překvapení chystá na listopad! Záznam pořadu.


Zobrazit celou aktualitu
12.04.2010

Krištáľové krídlo s Peterem Dvorským

Lucie Bílá přijala pozvání Slovenské televize do přímého přenosu pořadu Krištáľové krídlo, aby živě zazpívala společně s Petrom Dvorským duet Pie Jesu.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
11.04.2010

S Boni pueri v Kyjích

Při první návštěvě kostela sv. Bartoloměje v Kyjích panu faráři Edwardu Walczykovi Lucie slíbila, že přijede znovu a zazpívá. Dnes tak učinila společně s chlapeckým sborem Boni pueri, kteří ozvláštnili výjimečnou, avšak smutnou událost, zřícení polského letadla v ruském Smolensku. Každý týden se zde věřící modlí k Pánu Bohu za konkrétní lidi. 15. týden patří Lucii Bílé a její rodině.

Fotografie


07.04.2010

Vzkazy z JARNÍ TOUR

"Hezký den, všechny Vás zvu na moje jarní turné po celé ČR. Můžete se těšit na 15 koncertů. Turné začíná 20. dubna v Uherském Brodě, kde už je téměř vyprodáno. V prodeji je posledních 12 kusů vstupenek. Vstupenky jsou když tak ještě do nedalekých Kunovic, kde vystupujeme 4. května. Seznam všech měst, včetně předprodejů najdete na www.luciebila.com. Těšíte se...???"


06.04.2010

Mr.GS s Lucií

Sledujte z archivu TV NOVA talkshow Mr.GS s Lucií Bílou.


Zobrazit celou aktualitu
03.04.2010

Zahájení sezony pražské ZOO

Lucie Bílá spolu s ředitelem Miroslavem Bobkem a primátorem hlavního města Prahy Pavlem Bémem slavnostně zahájila 79. sezónu pražské zoologické zahrady. Kvůli chladnému počasí jí ředitel věnoval přehoz s tygřím vzorem. Lucie si hned připadala jako tygřice utržená z řetězu :). Ještě před velkou autogramiádou popřála jako spoluautorka Gorilích pohádek samci Richardovi k jeho svátku.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
01.04.2010

Oslava 5. let studia Liběny Rochové

Přední česká módní návrhářka Liběna Rochová je zároveň dvorní dodavatelkou nádherných šatů Lucie Bílé. Především proto Lucie nevynechala oslavu 5. narozenin jejího studia. Prohlédla si modely a slavnostně společně rozkrojily dort. Studio LR poskytuje zázemí k prezentaci mladým návrhářům a podporuje tak jejich tvorbu.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
27.03.2010

Vyhlašovací večer TýTý

Lucie jako čestná držitelka 14 zrcátek kývla na pozvání zazpívat si s Karlem Gottem duet Ať láska křídly mává. Do Divadla na Vinohradech přišla v doprovodu syna Filipa.

„Chtěla bych vám hrozně poděkovat za hlasy a že jsem se dostala do první pětky. Jste úžasní. Děkuji za věrnost. Všechno jsem to chtěla říct na jevišti, ale třeba příště. Ukázali jsme, že umíme vyhrávat, a teď ukážeme, že umíme být i druzí. Těším se na turné!“

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
26.03.2010

TýTý pokračuje, posíláme vám poděkování

Lucie děkuje za hlasy v prvním kole TýTý a posílá vám dárek v podobě nového klipu k písni "Život vypadal krásně". Hlasujte také ve druhém kole ankety prostřednictvím SMS ve tvaru: TT mezera 7 mezera BILA na číslo 906 15 09. Cena SMS je 9 Kč vč. DPH. Počet zaslaných SMS z jednoho telefonního čísla je 30. SMS posílejte bez diakritiky....

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
24.03.2010

Zkouška šatů na TýTý

Sledujte exkluzivní video jak si Lucie zkouší nové šaty Liběny Rochové, ve kterých se chystá na udílení televizních cen. Už jen dva dny můžete Lucii podpořit a soutěžit o hotnotné ceny. Víc informací o anketě TýTý.


Zobrazit celou aktualitu
23.03.2010

Lucie kmotřila Paměť zrcadla a Rozinku v krému

V botelu Admiral pokřtila Lucie Bílá knihu Pamět zrcadla, složenou z básní Lucie Paulové a fotografií Lenky Hatašové. Výtažek z prodeje knihy půjde na podporu vzdělání sirotků, o které se paní Paulová spolu se svou adoptivní rodinou stará.

Z této akce se Lucie přesunula na další křest, nové desky své kamarádky Zlaty EMILY Kinske nazvanou Rozinka v krému.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
19.03.2010

Ples Kiwanis International, Frýdek-Místek

Lucie Bílá zazpívala pro hosty plesu Kiwanis International v Národním domě Frýdek-Místek.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
14.03.2010

Zlatá rybka pro nadaci Trebbia

Lucie věnovala Nadačnímu fondu Trebbia (www.trebbia.eu) vlastnoručně vyšitou "zlatou rybku" ze zlatých knoflíků. Rybička byla minulý týden vydražena za fantastických 150 tisíc korun. Výtěžek z této aukce půjde na Fond ohrožených dětí.

Zobrazit fotogalerii