// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
18.11.2008

20 let s MISS aneb Říkali mi prezidente ...

Lucie křtila knihu exprezidenta Miss Miloše Zapletala. V knize mimo jiné najdete postřehy Lucie a také fotografickou přílohu. Fotoreportáž ze křtu.


Zobrazit celou aktualitu
11.11.2008

9. aukční salon výtvarníků

na pomoc lidem se zdravotním postižením. Zvou vás Lucie Bílá a Konto Bariéry. Pozvánka v PDF.


Zobrazit celou aktualitu
04.11.2008

Vychází CD Carmen

Původní muzikál Carmen pro uvedení v Hudebním divadle v Karlíně připravil mezinárodní tým. Hudbu složil slavný americký skladatel Frank Wildhorn, který spolupracoval mj. s takovými osobnostmi jako Whitney Houston, Kenny Rogers, Liza Minnelli, a za svoje muzikály získal nespočet prestižních cen. Libretista Norman Allen (mj. 2x cena Emmy) je autorem ...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
28.10.2008

Volejte Lucii

Lucie Bílá, dětský sbor Boni Pueri, Marta Kubišová, Petr Hapka, Jiří Korn, Vladimír Brabec, hudební skupina Los Remedios a další známí interpreti podpořili Konto BARIÉRY charitativním koncertem patnáctého výročí projektu. Koncert proběhl v prostorách Pražské křižovatky v kostele sv. Anny a vybralo se přibližně 9 350 000 korun. Fotografie, Záznam Česká Televize.


Zobrazit celou aktualitu
14.10.2008

Trutnov

V jednom z posledních teplých dní letošního roku vystoupila Lucie v Trutnově před zaplněným náměstím s kapelou Petra Maláska. Diváky koncert zaujal natolik, že se v obecenstvu ztratily hned tři děti, kterým pak Lucie z pódia hledala chybějící rodiče. Po koncertě naštěstí vše dobře dopadlo. :-)

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
06.10.2008

Lucerna LIVE (nová edice)

Vychází nová edice LUCERNA LIVE "klip zde".
V prodeji v našem e-shopu.


Zobrazit celou aktualitu
02.10.2008

Premiéra Carmen

Hudební divadlo Karlín, premiéra muzikálu Carmen: fotografie.


21.09.2008

Na plovárně s Frankem Wildhornem

Pusťte si na serveru České televize pořad Na plovárně s Frankem Wildhornem (CARMEN), vysílaný 21. 9. 2008.


Zobrazit celou aktualitu
14.09.2008

Chrám Nanebevzetí Panny Marie, Polná

Lucie vystoupila za klavírního doprovodu Petra Maláska v nádherném prostředí chrámu Nanebevzetí Panny Marie v Polné. Po hodinu a půl trvajícím koncertu byli odměněni nekonečným potleskem ve stoje a museli dát další čtyři přídavky. Petr Malásek z poslední písně Summertime plynně navázal a zanotoval Neposlušné tenisky. Nečekané překvapení i pro Lucii však bylo přijato s velkým výbuchem smíchu. Ten vydržel i při odchodu, kdy na žádost o podpis odpověděla "Nemám tužku, ale chceš chlebíček?" :) Fotografie.


Zobrazit celou aktualitu
13.09.2008

Znojemské vinobraní

Laserová show uvedla vystoupení Lucie Bílé s kapelou Petra Maláska na Znojemském vinobraní. Lucie se zde setkala se svým prvním managerem Petrem Hanigem. Přestože se náhle ochladilo, velké náměsí zůstalo zcela zaplněno až do posledního rozloučení. Fotografie.


Zobrazit celou aktualitu
13.09.2008

Festival Karviná

Amfiteátr v Parku Boženy Němcové byl přeplněn k prasknutí. Všichni se přišli podívat na vystoupení Lucie Bílé, která zavítala na Karvinský festival. Bezvadní fanoušci byli k nezadržení a našli si cestu i k zadnímu východu, kudy Lucie spěchala na další vystoupení ve Znojmě. Fotografie.


Zobrazit celou aktualitu
06.09.2008

Havířovské hornické slavnosti

Z Litovle se celá kapela Petra Maláska přesunula na velký hornický festival v Havířově, aby zde odvedla plnohodnotný koncert. Diváci je však nechtěli pustit. Volali jednohlasně jako na fotbale "Lucie, Lucie ..." Fotografie.


Zobrazit celou aktualitu
06.09.2008

Litovelské slavnosti

Přinášíme vám reportáž z Litovle, kde v odpoledních hodinách vystoupila Lucie Bílá na rozpáleném 30ti stupňovém jevišti. Nejlépe vyzrál na dusno bubeník Bady s vyplazeným jazykem, ale na konci beztak odpadl v zákulisí :). Ani v tomto dusném počasí nepřišli Litoveláci o přídavky. Fotografie / Zpravodaj Olomouckého kraje.


31.08.2008

Stupava

V krásném prostředí amfiteátru ve Stupavě vystoupila Lucie se svojí kapelou. Na tento koncert budeme dlouho vzpomínat - diváci byli perfektní!

Zobrazit fotogalerii


30.08.2008

Koncert ve Staré Lubovni

Ve Staré Lubovni ve skanzenu nás překvapila koncem srpna nebývalá zima, ale diváci byli jako vždy úžasní. Lucie musela na konci představení zaiprovizovat "unplugged", neboť se pořadatelům vymkl z rukou přísun elektrické energie. Lucie nicméně pohotově zachránila situaci improvizací cikánské "Nane cocha", kterou i bez zvukové aparatury slyšely z pódia celé Tatry a diváci ji odměnili dlouhým potleskem.

Zobrazit fotogalerii


29.08.2008

Krásná Horka

V malebném prostředí u hradu Krásná horka Lucie vystoupila s Petrem Maláskem v rámci svého srpnového turné po slovenských hradech.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
24.08.2008

Koncert v Myjavském amfiteátru

Koncert s kapelou Petra Maláska v Myjavském amfiteátru navštívilo odhadem 2000 diváků, počasí nám přálo a koncert měl fantastickou atmosféru.

Zobrazit fotogalerii


23.08.2008

Festival Na brehu

Lucie jako host festivalu "Na brehu" v Handlové. Foto.


Zobrazit celou aktualitu
14.08.2008

Vystoupení Pezinok

Pezinok uvedl v Letním kině vystoupení Lucie Bílé společně s kapelou Petra Maláska. Přestože obecenstvo mělo k dispozici sezení, Lucie návštěvníky několikrát "zvedla ze židle". Ve fotografii pana Poláka

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
09.08.2008

11. Krkonošské pivní slavnosti

11. Krkonošské pivní slavnosti, které probíhaly po celý včerejší den na vrchlabském náměstí, završila hlavní hvězda večera, zlatá slavice Lucie Bílá. Chladný srpnový večer úspěšně rozehřívala společně s kapelou Petra Maláska. Nadšené publikum nenechalo Lucii odejít bez přídavku. Fotografie.