// fb crop

Aktuality

13.04.2017

HANA Bratislava

Lucie Bílá poskytla novinářům několik rozhovorů a zakončila první slovenskou větev turné HANA v hlavním městě v kulturním domě Istropolis. Nádherný kompaktní koncert, naplněný oblíbenými hity, osvěžil blok zcela nových, dosud živě nezpívaných písní. Přestože zpěvačku zaskočila alergie a ponechala si stylové sluneční brýle, hlasovým projevem opravdu nešetřila. To ocenilo skvělé bratislavské publikum tím, že si žádalo stále další a další přídavky. S kapelou Petra Maláska se HANA Lucie přesouvá do Česka a těší se na vaši účast!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
12.04.2017

Missariel k narozkám

Jeden z dárků k Luciiným narozeninám je překvapení v podobě reedice stěžejního alba Missariel, které si v maximálním možném počtu sedmi nominací odneslo šest sošek na hudebních cenách Grammy. Také z této desky můžete na turné HANA slyšet Láska je láska a Útěk. Ondřej Soukup oceňuje tehdy ještě spíš skrytý talent budoucí několikanásobné slavice slovy: „Když jsme natáčeli demo, řekl jsem jí: Lucko, po syntíkovém sóle ti ukážu a ty začneš zpívat, co budeš chtít. Napřed spíš jemněji a pak zpěv graduj. Budu ti dál ukazovat, takhle bude vypadat vrchol a takhle ztišení. Aniž předtím hudbu slyšela, tak z ní vyšlo napoprvé něco tak fenomenálního, že jsem odmítl cokoliv vylepšovat nebo předělávat. Tady se nebe spojilo s peklem a protáhlo se jejími hlasivkami.“

🛒 CD Missariel


10.04.2017

Sledujte Nebe peklo Lucie

Pokud vám unikla premiéra dokumentu Nebe peklo Lucie, můžete si jej pustit na webu České televize.
Zobrazit celou aktualitu
07.04.2017

Turné HANA, Košice

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
06.04.2017

Sestra v akci a Nebe peklo Lucie

V úterý se v HDK konala tisková konference k připravovanému muzikálu Sestra v akci. Jak ředitel divadla Egon Kulhánek podotkl, získat licenci pro bělošku v hlavní roli Dolores byl pěkně tvrdý oříšek. Nakonec se však zadařilo a na podzim se můžeme těšit na premiéru.

Premiéru v Lucerně měl také dokument Terezy Kopáčové Nebe peklo Lucie. Režisérka bravurně zachytila osobní i pracovní momenty života naší nejpopulárnější zpěvačky.„Jsem ráda, že film vznikl – ne kvůli sobě, ale vůbec kvůli nám lidem, co máme veřejné zaměstnání. Alespoň si diváci udělají obrázek, že to není jen pozlátko a že má taková práce i stinné stránky,“ říká zpěvačka.Dokument můžete zhlédnout den po zpěvaččiných narozeninách, v sobotu 8. dubna od 21.10 na ČT1.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.04.2017

Lucie Bílá vyráží na turné s novými hity

Zatímco minulý rok Lucie Bílá slavila 30 let svojí kariéry, letos se kromě největších hitů vrací s písněmi, které nikdy před tím živě nezpívala.

Lucie na turné HANA poskládala s kapelou Petra Maláska zcela nový repertoár. K oblíbeným hitům se tak vůbec poprvé přidají další skladby z desky Hana a rovněž úspěšného alba Modi. Naše nejpopulárnější zpěvačka znovu přepisuje zvyklosti toho, co si žádá široké publikum, a odvážně ho zve do druhé poloviny své hudební kariéry. Jsme si jistí, že už tak dokonalé studiové nahrávky dostanou s muzikantskou špičkou v zádech to nejlepší živé aranžmá.

Pouze pro návštěvníky koncertů si zlatá slavice připravila speciální, ručně vyrobenou limitovanou edici andílků z modrého hematitu. Výtěžek z prodeje půjde na charitativní účely.

Návrat Lucie Bílé k sobě samé, tedy Haně, právě začíná. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost, kdy Lucie projíždí Českou i Slovenskou republikou, záměrně vybírá menší města a je vám blíž.

Fotky ze zkoušky


Zobrazit celou aktualitu
22.03.2017

Poděkování klinice Gemini

Ráda bych se podělila o svou zkušenost. Asi jako každý jsem se bála, ale od prvního okamžiku na klinice Gemini ve Zlíně jsem měla pocit, že jsem doma. Nádherná atmosféra, milý personál, sestry, lékaři. Díky všem a především panu primáři Pavlu Stodůlkovi jsem odjížděla jako z milé návštěvy. To, že vidím a mých pět dioptrií je fuč, považuji za malý zázrak.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
16.03.2017

Tobogan v otvovické Formance

Tobogan v otvovické Formance byl tak skvělý, že si Aleš Cibulka a Lucie Bílá plácli na to, že se sem Český rozhlas s pořadem vrátí každý rok kolem Lucčiných narozenin. Poslouchejte speciál v neděli 19. března v 11.00 na Českém rozhlasu Dvojka. Po odvysílání najdete na YouTube i video záznam. (https://www.youtube.com/user/CRoDvojka/videos)

FotkyZobrazit celou aktualitu
22.02.2017

Beseda se Zibim

Lucie si dala cíl zachránit Formanku a jde si za ním. Po dvou koncertech Bílých Vánoc mohli Otvovičtí na záchranu kulturního centra přispět svojí účastí na dalším zajímavém večeru. Přestože role hostitele se tentokrát obrátily, Zbigniew Czendlik a Lucie Bílá zůstávali při besedování rovnocennými partnery. Kromě mluveného slova si diváci poslechli několik písní a Zibi dostal od Lucie zlatý, smaltem a brilianty posetý, sto let starý kříž. Pokud si chcete zopakovat příjemné chvíle, zajistěte si včas vstupenky na březen, kdy Aleš Cibulka přiveze svůj rozhlasový Tobogan.

Fotky


16.02.2017

VIDEO ČSMT II. kolo castingů

Pokud jste zmeškali show Česko Slovensko má talent s porotkyní Lucií Bílou, běží každý čtvrtek a sobotu na Primě.


Zobrazit celou aktualitu
08.02.2017

Show Jana Krause

Premiéru dílu Show Jana Krause s Lucií Bílou uvidíte dnes ve 21.35 na Primě.

Foto: AK, FTV Prima

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
29.01.2017

Nový vůz a nový oltář

Letošní rok začal krásně, po dvou neuvěřitelných koncertech v 02 aréně jsem dostala dárek na čtyřech kolech od VDN promo.
Česká televize dokončila roční natáčení dokumentu a já jsem mohla díky prodeji růženců předat šek na 150.000 Kč na opravu oltáře kostela sv. Bartoloměje v Kyjích… Děkuji.

FotkyZobrazit celou aktualitu
11.01.2017

O2 Aréna se dočkala!

… prvního koncertu Lucie Bílé. Vlastně rovnou dvou! S generálkou 93 písniček, 20 převleků, kapela Petra Maláska, Arakain v čele s Honzou Toužimským, symfonický orchestr, světlomalíř Alex Dowis a tomu všemu kralovala Lucie Bílá. Vždy dvě a půl hodiny rozdávala radost narozeninovému publiku.

Fotky


08.01.2017

Náhradní termíny Fifty Fifty

1. (pro držitele vstupenky na 5.11.)   Koncerty Fifty-Fifty Lucie Bílé už tuto neděli!   Dlouho očekávané megakoncerty Lucie Bílé Fifty-Fifty se budou konat tuto neděli 8. ledna 2017. Vstupenky na původní termín 5. listopadu 2016 zůstaly v platnosti na termín 8. 1. ve 20:00 hodin.   Lucie Bílá se spolu s organizátory koncert...

zobrazit celou aktualituZobrazit celou aktualitu
29.12.2016

Bílé Vánoce v Litoměřicích

Pár hodin před Štědrým dnem Lucie potěšila Litoměřické svým 30. vánočním koncertem, předala Zbigniewu Czendlikovi šek na 100.000 Kč za prodané andělíčky a stojícímu aplaudujícímu publiku popřála krásné svátky a hodně božího požehnání. Pak už jen rozdala dárky týmu a spěchala do svého pohádkově osvětleného domu k vánočnímu stromku. Připomeňme si galerií krásný společný večer.

Fotky