// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
22.11.2016

Bílé Vánoce, Žilina

Bílé Vánoce jsou čas, kdy Lucie jezdí za vámi. Reportáž ze Žiliny nám prozrazuje, že Vánoce jsou tady! Všechny koncerty slovem provází římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik a zpěvem doprovází kolega Honza Toužimský z Arakainu. Přestože jsme právě přidali koncerty v Bratislavě a Košicích, zajistěte si vstupenky tam, kde to ještě jde!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
20.11.2016

Z Otvovic přes rozhlas až na Carmen

Lucie se vrací v plné formě zpět do práce. Štáb soutěže ČSMT přijel za ní až do Otvovic, aby společně natočili komentáře do vysílání. Poté se zpěvačka přesunula do rozhlasového studia v Karlíně. „Tady jsem natočila svůj první hit Neposlušné tenisky. V 19 letech by mě nenapadlo, že se jednou budu ucházet o 19. slavíka. Je to jako sen,“ prozradila Lucka. Nakonec ji čekala Carmen v HDK a neutuchající potlesk stojícího publika.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.11.2016

Velký třesk

Viděli jste fotky ze speciálního 13. dílu ČSMT? Lucii to na nich vážně sekne!

Fotky


13.11.2016

První den castingů ČSMT

Připomeňte si dnešním videem shledání poroty na prvním castingu ČSMT a nezapomeňte, že večer poběží živě první semifinále!06.11.2016

Oznámení o přeložení koncertů Fifty Fifty

Lucie Bílá spolu s pořadateli koncertů Fifty-Fifty, které se měly konat dnes (5.11. 2016) a zítra (6.11. 2016), oznamují, že se obě vystoupení přesouvají na nový termín 8. ledna 2017 z důvodu zdravotní indispozice zpěvačky. Vstupenky zůstávají v platnosti. Koncert z 5.11. se přesouvá na 8. ledna 2017 od 20:00 a koncert z 6.11. se přesouvá na 8. ledna 2017 od 14:00.

Lucie Bílá k tomu uvedla: „30 let se připravuji na tak velký koncert. Posledních několik měsíců poctivě ladím formu psychicky i fyzicky. A teď se mi stalo to, o čem se všem zpěvákům zdá v nejhorších snech. Dvakrát vyprodaná O2 arena a já mám zánět průdušek. Nemám hlas. Jsem zvyklá jít na pódium v jakémkoli stavu, ale nemůžu jít bez hlasu. Nedovedete si představit, jak je to pro mne těžké, ale musím poprvé v životě říct: "Dnes ani zítra nevystoupím. Celým svým srdcem se vám omlouvám.“


Zobrazit celou aktualitu
04.11.2016

Ze zkoušek Fifty Fifty

Ukázali jsme vám chystané projekce, šaty a dnes přinášíme pohled do zákulisí zkoušek. Teď už je to na vás. Společně vytvoříme atmosféru pro ty nejhezčí narozeniny!

Fotky


03.11.2016

Kafe s Jolanou

Lucie Bílá vyprávěla Jolaně Voldánové o hledání plnohodnotné rodiny pro svého syna, o svém ženském a mužském Já, o nepovedené dovolené na Maledivách a o věcech, které dělat už nemusí. Vše, co potřebuji, mám na pódiu, tvrdí. Celou talkshow si můžete pustit na webu Aktuálně.cz.


Zobrazit celou aktualitu
03.11.2016

Kostýmy pro Fifty Fifty

Když jsme plánovali mega koncerty Fifty Fifty v Bratislavě i v Praze, slibovali jsme vám dva zážitky s jedinečnou Lucií Bílou. Tyto nádherné kostýmy to jen dokazují.

Fotky


28.10.2016

Fifty Fifty projekce!

Narozeninové koncerty Fifty Fifty budou zdobit led panely. Právě včera Lucie s týmem bratří Cabanů předtáčela impozantní výtvarné projekce.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
27.10.2016

Z Otvovic do Zátiší

Zatímco Lucie Bílá oslaví své padesáté narozeniny příští víkend koncertem v O2 aréně, sama ve čtvrtek popřála klientovi Alzheimer Home Zátiší k úctyhodné stovce. Ještě předtím však pozvala TOP STAR magazín k sobě do Otvovic. Ukázala divákům andělíčky, které vyrábí právě na pomoc seniorům, a také nedávno koupený kulturní dům.

Fotky


22.10.2016

Postel hospoda kostel a prevenci YES

Lucie Bílá se stala patronkou nového preventivního programu kliniky Yes Visage. Kamarádka Lucie Libovická přišla s projektem, který zpěvačku oslovil a ráda ho podpořila, protože své zdraví a zdraví rodiny staví na první místo.

Poté se přesunula do Paláce Luxor, aby pokřtila 20leté přátelství s farářem Zbigniewem Czendlikem, přesněji jeho novou knihu Postel hospoda kostel. „Zibi, neskutečně si Vás  vážím nejen za všechny věřící v Čechách, ale hlavně za ty nevěřící, které k víře dovedete,“ uvedla na adresu lanškrounského kněze zpěvačka.

Fotky


19.10.2016

Můžu dál s Alešem Cibulkou

Lucie Bílá pozvala štáb v čele s moderátorem Alešem Cibulkou do svého domu v Otvovicích. Od 20.20 se na TV Barrandov dostaneme do absolutního soukromí, poznáme blíž rodinu, kamarády. Dozvíme se, jak se zpěvačka připravuje na velkolepý koncert v O2 aréně, jak moc je pro ni důležitý dům s číslem jedna, proč vyrábí růžence a z jakého důvodu se k tomu přidali andělíčci.

Fotky


13.10.2016

Hvězda pro Franka Wildhorna

Jeckyll & Hyde, Bonnie & Clyde a všem dobře známá Carmen. Oblíbené písně má na svědomí americký skladatel Frank Wildhorn. Po obrovském úspěchu u nás i ve světě mu byla v Hudebním divadle Karlín odhalena hvězda ve foyeru slávy. A kdo jiný ji odhalil než Carmen Lucie Bílá.

„Už Carmen jsem psal tomuto divadlu a Lucii Bílé na tělo proto, že způsob, jakým s mým dílem pracuje, je naprosto nadstandardní a naprosto srovnatelný s tím, co mohu vidět ve světě,“ uvedl Frank pro Novinky.cz

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
12.10.2016

Narozeniny Mariky Gombitové

Přestože Lucie Bílá se pilně připravuje na jedinečný narozeninový koncert Fifty Fifty v O2 aréně v Praze, nenechala si ujít oslavu výročí Mariky Gombitové v Bratislavě. A tak sérii vzácných gratulantů přejících slavici Marice Gombitové uzavřela slavice Lucie Bílá. „Marika je ztělesněním křehkosti, čistoty a krásy. Je pro mne Malým princem,“ prohlásila Lucie o své slovenské kolegyni. Podívejte se na všechny fotky a nezapomeňte, že hlasování do dalšího ročníku ankety už začalo!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.10.2016

Recitál v Jablonci

Všichni jistě znáte růžence, které na charitu Lucie vyrábí. Nyní se můžete těšit na vlastnoručně vyrobené andělíčky. Aby byl zajištěn dostatek komponentů, navštívila zpěvačka ještě před koncertem v Jablonci prodejnu korálků Bijoux Nonstop, s.r.o.

Tradiční recitál za doprovodu Petra  Maláska zahájil zpěv Vrabčáků. Poté vplula na pódium Lucie a diváci byli jen její.

Při závěrečném Desateru zpěvačka nečekaně vyzvala své mladší kolegy, aby si zazpívali s ní. Přátelskou atmosféru umocnil opakovaný potlesk vestoje a raut s ředitelem divadla Pavlem Žurou. Tomu slavice jako poděkování za 20 let spolupráce věnovala skladbu Vyznanie.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.10.2016

Legenda nočního proudu

Hity Lucie Bílé patří do žádaného playlistu Českého rozhlasu. Od včerejšího večera se zpěvačka stala oficiálně Legendou nočního proudu a na oplátku váženým hostům paláce Žofín a v přímém přenosu posluchačům rádia zazpívala píseň Hana.
„Dnes jsem se dočetla v novinách, že Lucie Bílá v padesáti letech stále aktivně vystupuje. Trošku mě to vyděsilo. Zní to zvláštně, takže děkuji, že jste mi touto cenou dnes zvýšili sebevědomí,“ zasmála se Lucie. Zároveň neváhala a pozvala fanoušky na velký narozeninový koncert Fifty Fifty v O2 aréně.

FotkyZobrazit celou aktualitu
24.09.2016

Recitál v Liptovskom Hrádku

Foto: Mária Škutová

Zobrazit fotogalerii