// fb crop

Aktuality


Zobrazit celou aktualitu
23.06.2016

Beseda u kulatého stolu a Alex Dowis

Lucie Bílá jako ambasadorka projektu For You přijala pozvání pojišťovny NN ke kulatému stolu v divadle Kolowrat. Tentokrát ovšem nešířila osvětu ohledně zdravých prsou, nýbrž vystupovala spíše za sebe. Přestože se velice zajímavá debata protáhla a Lucii čekal ještě další dlouhý rozhovor pro televizi, spolu s kamarádkami se vydala do Divadla na Perštýně, aby potěšila Alexe Dowise. I když nestihla oficiální křest divadelní scény, světlomalíř se společně s kolegy zpěvačce odvděčil extra dlouhou a originálně komentovanou show.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.06.2016

Překvapení pro děti

Na základní škole v Podunajských Biskupicích zažili velké překvapení. Kaplan Martin Šafárik dětem nejprve oznámil, že Lucka je v zahraničí, ale posílá jim svůj nový videoklip. Jakmile Hana dohrála, začala zpívat skutečná Lucie Bílá Tygřici. Poté se s dětmi ve jejich třídách ochotně fotografovala a svojí přítomností udělala nádhernou tečku za jejich školním rokem.

Nato se s Martinem Šafárikem přesunuli do kostela, aby zkontrolovali, jak pokračují restaurátorské práce také díky vaší podpoře z prodeje růženců.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.06.2016

Křest gorilky Ajabu

Každá opička narozená v pražské zoo je zázrak. Ne náhodou se tak ve svahilštině jmenuje nový gorilí sameček. Kmotra Lucie Bílá nejen že mamince Shindě a otci Richardovi popřála, aby jim dělal Ajabu radost, ale navíc mu zazpívala Hodně štěstí, zdraví. Potom se zpěvačka se svou kmotřenkou Adélkou podívala na celou rodinku v pavilonu, a aby toho nebylo málo, dala si po rozhovorech a focení s novináři dvouhodinovou autogramiádu.

FotkyZobrazit celou aktualitu
18.06.2016

Loket 2016

Foto: Kamila Rychlíková

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
18.06.2016

Křest největšího šitého medvídka

Foto: Kamila Rychlíková

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
10.06.2016

Recitál Muráň

foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


09.06.2016

Hana natočila videoklip

Klip k písničce Hana je má srdeční záležitost. Točili jsme v místech, kde jsem prožila dětství, kde jsem poprvé zpívala na jevišti a kde jsem v sobě našla lásku ke svému povolání. Vrátila jsem se v čase. Vrátila jsem se k sobě. Je to nostalgie, ale i pocit štěstí a děkuju cestám, které mě dovedly tam, kde jsem. Ať se klip líbí i vám!


Zobrazit celou aktualitu
28.05.2016

Růženec Lucie Bílé

Růženec Lucie Bílé si můžete objednat na adrese ruzence@luciebila.com. Stačí uvést jméno a poštovní adresu. Za cenu 500 Kč / 20 EUR je rozesíláme na dobírku za 99 Kč / 5 EUR. Veškerý výtěžek z prodeje bude poukázán na Kostel sv. Bartoloměje na Praze 9 a na Kostol svätého Mikuláša v obci Podunajské Biskupice. Lucie vyrábí růžence vlastnoručně, a tak může být dodací lhůta delší.
Zobrazit celou aktualitu
13.05.2016

Anděl Páně 2

Pětadvacet zpívajících andělů doprovodilo svatou Lucii v závěru natáčecích dnů druhého dílu pohádky Anděl Páně v režii Jirky Stracha. Vyjmenovat všechny, se kterými se zpěvačka setkala, je zbytečné. Podívejte se na fotky a budete se těšit tak jako my.

Fotky


08.05.2016

VIDEO Křtiny KájiZobrazit celou aktualitu
24.04.2016

Recitál ve Varnsdorfu

Lucie dostala od pořadatelské agentury VDN Promo nádhernou kytici a osmikilový dort s marcipánovým mikrofonem. :-)

Foto: VDN Promo

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
23.04.2016

Křtiny Káji

V novinách píšou, že Lucie Bílá má štěstí a úspěch v práci, ale v soukromí je tomu naopak… Já si to tedy nemyslím. Doma mám štěstí plný kočárek. <3

Fotky


17.04.2016

VIDEO Křest HANA a autogramiáda

Přehrajte si video ze křtu a autogramiády. Co nejvíc materiálu, co nejvíc Lucky, tak, jak to máte rádi. Ještě jednou děkujeme za vaši obrovskou účast!Zobrazit celou aktualitu
14.04.2016

Křest HANA a autogramiáda

Týden po zpěvaččině jubileu  došlo na křest alba HANA. Na jeho vzniku se podíleli členové skupiny Nebe, ale i Celeste Buckingham či Katarína Knechtová.

Kmotrou byla Hana Zagorová. Zpěvačka, kvůli níž se zrodil pseudonym Lucie Bílá.

„Milá Lucko, dostala jsem od Supraphonu tvoji desku, uvařila si kafíčko, sedla si a pustila CD. Spadla mi brada a do původni polohy se dostala až s poslední písní,“ vysekla Lucii poklonu paní Zagorová.

Nutno podotknout, že album dostalo již po dni prodeje zlaté ocenění.

Po slavnostním křtu se Lucie přesunula jen o pár metrů vedle do Supraphon Music Point, kde se konala dlouhotrvající autogramiáda.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.04.2016

Fifty Fifty, přípravy

Teď už vám můžeme přípravy ze zákulisí ukázat celé: „Když jsem do haly přišla poprvé, aby mi scénu režisér Jeffo Minařík předvedl, zavázali mi oči. Pak se vše rozsvítilo a mně spadla brada. Pod jevištěm je celé město - výtahy, propady. Cirkus, divadlo, koncertní show - diváci jsou nadšení. Cvičila jsem, chodila brzo spát, nepila, držela přísnou dietu, … A jak malá holka se těšila!“


Fotky