// fb crop

Aktuality


Zobrazit celou aktualitu
03.04.2016

Maratón podpisů

Lucie zažila v Bratislavě maratón. A to doslova. Nejprve při vyhlášení vítězů běžeckého maratonu nabídla divákům ochutnávku z koncertů Fifty Fifty a potom už ji čekaly davy fanoušků na autogramiádě.

FotkyZobrazit celou aktualitu
01.04.2016

Fifty Hana, fifty Lucka

Již 9. a 10. dubna se v Bratislavě můžeme těšit na jubilejní koncerty Fifty Fifty. A v sobotu rovnou dvakrát! 
„Myslela jsem si, že devátého se pěkně vyspinkám, dám si dobrý oběd, generálku a večer budu za šikovnou na koncertě. Ale nakonec jsou ten den koncerty dva a pro velký zájem ještě jeden v neděli. Mám ráda výzvy,“ svěřila se Lucie.

S jejími narozeninami se na pultech obchodů objeví i nová deska HANA. 
„Album bude jiné než ta předchozí. Jiní autoři, zvuk, aranžmá, celkově modernější. Svoje písničky poslouchám, jen když se je učím, ale tahle deska se poslouchá hezky. Jsem za ni producentovi Martinu Šrámkovi moc vděčná. Podílely se na něm i dvě dámy - Katarína Knechtová a Celeste Buckingham,“ prozradila nám slavice.

Lucie nelení a myslí i na charitu.

„Tři roky jsem háčkovala srdíčka pro Konto BARIÉRY. Když jsem byla o Vánocích sama na chalupě, pustila jsem se do růženců. Za výtěžek z jejich prodeje bych ráda opravila malby v kostele. Na slovenské koncerty už jsem jich pro diváky připravila 700,“ dodává zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.03.2016

Vzkazy, záznamy a něžné náboje

Lucie si udělala pauzu od příprav na Fifty Fifty a zavítala do rožnovské galerie CREARS. Zhlédla tak rovnou dvě autorské výstavy, a to malířky Zdeny Höhmové (Vzkazy a záznamy) a sochaře Jaroslava Koléška (Něžné náboje). Jako dárek si připravila nejen své písně, nýbrž i duet s Martinem Šafárikem, kaplanem kostela sv. Mikuláše v Podunajských Biskubicích. Jejich hlasy podtrhl svým klavírem Petr Malásek.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.03.2016

Zlatá pamětní medaile Lucie Bílé

„České mincovně se podařilo dostat Lucii Bílou a teď ji jdeme vyrazit,“ zavtipkovala zlatá slavice v Jablonci. Poté už přece jen zvážněla, neboť měla tu čest vyrobit svoji úplně první zlatou uncovou medaili a nechtěla tento vzácný okamžik pokazit. Proces a výsledek ji natolik nadchl, že dodala: „Koupím si několik jen pro sebe, ale tu druhou v pořadí bych velmi ráda věnovala Karlu Gottovi.“ Čerstvá majitelka mince s číslem jedna se po autogramiádě a fotografování především se zaměstnanci mincovny vydala do Prahy, kde pokračovala v představení tohoto sběratelského klenotu dalším zájemcům z řad médií. Na poslední chvíli nás nezapomněla pozvat na své narozeninové koncerty Fifty Fifty, a přestože už měla být dávno v roli Carmen, stihla ještě rozhovor pro televizi.

FotkyZobrazit celou aktualitu
22.03.2016

Hana a Porcelain Love

K narozeninám si Lucie připravila dárek i pro fanoušky. Nové album Hana. A právě jemu věnovala své úterní odpoledne při tiskovém dni v Supraphonu.

Mohli jsme se tak dozvědět, že na nové desce se podíleli Katarína Knechtová, autorka titulní písně Hana. Celeste Buckingham, reperka. A Martin Šrámek, skladatel hudby k 11 písním.

Po tomto novinářském maratonu se Lucie rozhodla navštívit výstavu panenek z dílny návrháře Borise Hanečky Porcelain Love v Pop-Up Gallery v Praze. Autor těchto ručně vyrobených originálů zpěvačku oblékne na blížících se jubilejních koncertech Fifty Fifty 9. a 10. dubna v Bratislavě. Věříme, že si je nenecháte ujít!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.03.2016

Recitál Most

Děkujeme pořadatelské agentuře VDN Promo a těšíme se brzy na další spolupráci.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
12.03.2016

Recitál Ostrava

Lucie po recitálu spontánně navštívila ples vysokoškoláků, který se odehrával ve stejné budově DK města Ostravy a zazpívala a cappella Nane cocha.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
06.03.2016

Hana ve studiu

Lucie Bílá a Martin Šrámek dokončují nové album Hana ve studiu Little Beat v Bratislavě. Těšte se na první ochutnávky během koncertů Fifty fifty!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.03.2016

Růžence

Nemám moc volného času, ale využívám každou chvíli, abych pro vás vytvořila co nejvíce dekorativních růženců z korálků Swarowski. Dělám je s láskou a úctou k vám, ale i k Bohu, kterému mám za co děkovat. Moc jsem přemýšlela, jak to nejlépe udělat a myslím, že už vím. Růžence budou k mání na mých narozeninových koncertech a výtěžek z nich půjde pražskému kostelu v Kyjích a bratislavskému kostelu v Podunajských Biskubicích. Obě dvě vzácné budovy mají bezmála 800 let. Růžence tak budou darem od vás i ode mě. <3

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
20.01.2016

Petr Hannig 70

Lucie Bílá v jednom dni přivítala do domu televizní štáb Primy, doběhla na schůzku s Jirkou Strachem a neplánovaně na ní rovnou nazpívala novou písničku, potěšila Petra Hanniga na oslavě 70. narozenin, odehrála Carmen před plným Karlínem. Jak vidíte, stačilo, aby ji pro nás Petr Hannig objevil. :)

Fotky


14.01.2016

VIDEO Strom v Otvovicích

Také se vám stýská po Vánocích? Pojďme si připomenout ty z Otvovic.


Zobrazit celou aktualitu
14.01.2016

Benefiční dvoják na záchranu malby

Lucie Bílá vystoupila v Podunajských Biskubicích, kde působí její kamarád kaplan Martin Šafárik. Zpěvačka se vzdala svého honoráře za tento dvojkoncert ve prospěch záchrany malby z 15. století, objevené při rekonstrukci presbiteria kostela sv. Mikuláše. K tomuto nemalému daru zlatá slavice začíná vyrábět růžence a výtěžek z jejich prodeje poputuje také na charitativní účely.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.01.2016

S Filipem Renčem na place

Lucie natočila hudební klip k velkofilmu Filipa Renče Lída Baarová. „Když tančí ďábel s andělem“ bude mít premiéru už 15. ledna.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.12.2015

Bílé Vánoce v Plzni

Foto: Josef Beník

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
19.12.2015

Bílé Vánoce v Brně

Mezi všemi zastávkami se na Lucii už dlouho těšilo druhé největší město v republice. Téměř 1000 lidí, prostě co se do nového SONO centra vejde. A vešlo by se znovu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.12.2015

Bílé Vánoce v Bratislavě

Bílé turné po Slovensku slavnostně vyvrcholilo v Bratislavě. Z přeplněného kostela se nám dařilo poznávat kamarády a kolegy z talentu nebo třeba herce a moderátora Maroše Kramára. Lucie poděkovala za přízeň a její karavana se přesouvá do Čech. Dnes se na ni můžete těšit v Brně, následují Znojmo, Rychnov, Žďár a nakonec nám popřeje krásné svátky v Plzni.

Fotky