// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografiiZobrazit celou aktualitu
19.03.2014

Recitál Čadca

Lucie se v šatně po koncertě setkala s talentovaným bubenikem Andrejem Kampfem, kterého si pamatujete z předloňského ČSMT.

Foto: Pavol Konštiak a Marian Kráľ

Zobrazit fotogalerii


07.03.2014

Recitál Nitra

Nenechte si ujít originální recitál s Lucií Bílou a Petrem Maláskem také vy. Stále přidáváme nové termíny.


Zobrazit celou aktualitu
01.03.2014

Ples hotelu Zlatá hvězda

Lucie vystoupila na plese Hotelu Zlatá Hvězda ve Vimperku a při té příležitosti pokřtila nové CD svým kamarádům a organizátorům plesu - kapele Pohoda.

Foto: Luboš Drenčeni

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
12.02.2014

Lucie Bílá vydává RECITÁL

V pátek 21. 2. 2014 vychází studiové album LUCIE BÍLÁ – RECITÁL, které přináší kolekci šestnácti emotivních písní, kde se jedinečný hlas Lucie Bílé snoubí s virtuozitou klavíristy Petra Maláska.

Tisková zpráva | Koupit CD Recitál


Zobrazit celou aktualitu
09.02.2014

Recitál Žilina

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
08.02.2014

Lucie Bílá na Slovensku

Sobota Lucie Bílé se odehrála hned ve dvou městech na Slovensku. Nejprve společně s Petrem Maláskem dojala diváky na recitálu v Modre. Dokonce závěrečný přídavek Ave Marie věnovala paní sedící v první řadě. Ta jí odměnila křížkem na čelo. Poté následovalo vystoupení s celou kapelou na plese ve Skalici. Zpěvačku mile překvapila účast dámské části Bílého sboru v zákulisí.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.02.2014

Recitál Banská Bystrica

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
06.02.2014

Recitál v Lučenci

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


21.01.2014

Recitál v Kladně

První koncert v novém roce, jako obvykle doplněný citlivými tóny klavíru Petra Maláska, se konal v rodném Kladně. Lucie tak v publiku mohla najít spoustu přátel, stejně tak svou maminku a paní ředitelku otvovické školy Alenu Krejzovou, která učila zpěvačku od první do páté třídy. Té věnovala píseň Vyznanie: „Jako sedmiletou mě poprvé postavila na jeviště. Už tenkrát jsem cítila, že tohle krásné povolání bude můj osud.” Netřeba dodávat, že za svůj fantastický výkon si Lucie vysloužila od diváků trojitý aplaus vestoje a dva přídavky nestačily!

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
23.12.2013

Bílé Vánoce v Litoměřicích

Úspěšné vánoční turné se zakončilo jen pár chvil před Štědrým dnem v Litoměřicích.
„Jste poslední, kdo mě slyšel v tomto roce zpívat, protože zítra neřeknu ani hoří. Přeju vám hodně štěstí, zdraví, lásky a Božího požehnání," vzkázala nadšeným divákům slavice.
Na závěr koncertu si vzal slovo i moderátor turné, farář Zbigniew Czendlik: „Lucie, chtěl bych Vám jménem všech účinkujících, jménem svým, Petra Maláska, jeho kapely, Bílého sboru a pánů z techniky poděkovat za těch 22 báječných koncertů. Všichni Vás máme rádi."

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
21.12.2013

Bílé Vánoce v Brezně

Ze Žarošic Lucie přejela více než 300 kilometrů do Brezna, kde jako jediný umělec našich zemí dokáže vyprodat místní sportovní halu. A to rovnou dvakrát. Na druhý koncert se přišel podívat strýc Zaňák. Možná to nevíte, ale Lucka je československá zpěvačka. U přídavku Vyznanie neukápla jedna slza, ale celý rybník sedících dam.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
20.12.2013

Bílé Vánoce v Žarošicích

Jednou v roce na Vánoce" se Lucie vždy zastaví u svých přátel v proslulých Žarošicích u Brna, kde se víno mění ve slivovici a prasata v jitrnice. Hodování si však musela tento rok odpustit. Je totiž k nezastavení. Z Bratislavy přes dva žarošické koncerty totiž pospíchala na Slovensko do vzdáleného Brezna za strýcem Zaňákem. Ale o tom až příště…

Do hlediště v žarošické škole zasedla i 94letá babička. Lucie se za ní při písni „Ave Maria" spontánně vydala, poklekla před ní a celou píseň zazpívala jen pro ni... Když věnování, tak doslovné.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
19.12.2013

Bílé Vánoce v Bratislavě

Farář Zbigniew Czendlik, moderátor vánočního turné, uvedl koncert takto: „To nejlepší, co v Česku máme, tentokrát v Bratislavě. Lucie Bílá.” Na koncert do Evanjelického kostela se k jejímu velkému potěšení přišel podivat tým ČSMT a také účinkující Pevel Helan.

FOTKYZobrazit celou aktualitu
15.12.2013

Bílé Vánoce Liptovský Mikuláš

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
13.12.2013

Bílé Vánoce v Karlíně

Je už tradicí, že Lucie v den svého svátku věnuje koncert Praze. I letos rovnou dva! Za doprovodu Symfonického orchestru Miriam Němcové, Bílého sboru, kapely Petra Maláska a Kamila Střihavky dostala diváky na kolena. Jako dárek obdržela od Supraphonu platinovou desku za album Bílé Vánoce v Opeře (Live). Ta je ve srovnání s původní deskou Bílé Vánoce a jejími 110 platinami sotva narozené děťátko!

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu

Tip na vánoční dárek

Sháníte pro své blízké milý vánoční dárek? CD nebo DVD s vlastnoručním podpisem Lucie Bílé jistě udělá radost pod každým stromečkem. Zkuste náš e-shop.