// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

25.11.2013

Lucie Bílá - Jsem to já

JSEM TO JÁ. Díky vašim hlasům.

Pusťte si nový klip, který vznikal na koncertech Černobílého turné.


Zobrazit celou aktualitu
03.11.2013

Černobíle turné České Budějovice

Nadšení diváků stoupalo od města k městu a Lucie Bílá si splnila svůj velký sen. Prožít největší turné, jaké se u nás dá vytvořit. Největší scéna, nejlepší tanečníci a především zpěvačka s největším hlasem! Na závěrečný koncert se přišla podívat řada známých tváří, mezi nimi i Zdeněk Troška a Petr Kratochvíl. Lucie rozdala členům týmu andělíčky od uměleckého kováře, od všech tanečníků si nechala podepsat fotku a úspěch turné všichni pořádně oslavili.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
31.10.2013

Černobílé turné Liberec

V poslední říjnový den přijela zpěvačka se svým obrovským týmem do Liberce. A protože má v nedalekém Českém ráji chalupu, setkala se v Tipsport aréně se spoustou přátel.  „Na začátku roku byla v naší zemi špatná atmosféra a já jsem to chtěla změnit. Tak jsem alespoň volbám vyfoukla billboardy," zasmála se během show Lucie. Závěr severočeské návštěvy patřil natáčení rozhovorů pro média.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
29.10.2013

Černobílé turné Pardubice

Na Černobílou show se přišel podívat první prezident soutěže krásy Miss České republiky Miloslav Zapletal, režisér mnoha seriálů a televizních pořadů Jiří Adamec a logicky kam jinam než do Pardubic Ruda z Ostravy. :) Pánové dobře vědí, co znamená udělat velkou show, a přesto nešetřili svoji chválu ať už na adresu Lucie nebo pana režiséra Jeffa Minárika.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
27.10.2013

Černobílé turné Brno

Lucie Bílá miluje svoje fanoušky a v Brně bylo vidět, že i oni milují Lucii. Diváci si nešetřili svůj úžas až na konec a projevovali své pocity během celého koncertu. Na závěrečnou písničku se s diváky přišly nečekaně rozloučit také děti z taneční skupiny Jumbo chicks.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
25.10.2013

Černobílé turné Zlín

Ještě než začala velká show, Lucie se vydala v kraji Tomáše Bati nafotit snímek pro kalendář ROCK MAX & friends. Jak jinak než v metalovém kostýmu. A nejen to. Výsledek vytáhla na maximum, když s sebou vzala všechny tanečníky. Fotograf Jiří Pagac se nenechal zaskočit. Určitě se máte na co těšit.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
23.10.2013

Černobílé turné Ostrava

Ať už zpěvačka navštíví západní Čechy nebo Slezsko, atmosféra je vždy stejně strhující. Počet lidí v publiku i jeho schopnost odvazát se však roste a roste. Co uvidíme dál?

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
21.10.2013

Černobílé turné Košice

Mysleli jsme si, že Bratislavu nemůže nic překonat. Omyl. Košice jsou pro turné tak důležitou zastávkou, že už na začátku večera bylo jasné, proč se chce právě sem Lucie vždy vracet. Naše aktualita patří právě vám - skvělému publiku.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
21.10.2013

Černobílé turné očima Štefana

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
19.10.2013

Černobílé turné Bratislava

Právě na Slovensku se zastavil čas při kultovní písni Vyznanie, doplněné překrásnými šaty. „Chtěla bych vám poděkovat nejen za krásný večer, ale této zemi také za lidi, kteří stvořili dokonalou show. Nebýt vizážity, stylistky, návrháře, technického týmu, choreografa Miňa Kereše a především pana režiséra Jeffa Minárika, nikdy by turné nevzniklo. Moc si toho vážím. Považuji se za československou zpěvačku a nikdy to nebude jiné," uvedla během koncertu v Bratislavě Lucie Bílá.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
17.10.2013

Černobílé turné Plzeň

Ve městě piva se stal hlavním dárkem medvěd s černobílou šálou. Nehledejte v tom žádnou spojitost. Lucie od vás dostává opravdu nádherné dárky. Tím největším ale zůstává maminka, ta si přišla koncert vychutnat už podruhé. Šťastní výherci, kteří nezaváhali a přihlásili se do soutěže Ondrášovky o vstupenky na turné, už sklízí svoje ovoce a setkávají se osobně s Lucií Bílou.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
15.10.2013

Černobílé turné Praha

Dlouho očekávaná show je tady! Pražskou Tipsport arenu plnou pyrotechniky, nevídaných projekcí, kostýmů, ale i světlomalby Alexe Dowise a tanečních vystoupení The Pastels si kromě publika pochvalovali i zpěvaččini rodiče, přítel a syn Filip. Lucie obdržela kytici od Dagmar Havlové a řadu speciálních písemných gratulací. Na závěr jsme aplaudovali vestoje všichni!

FOTKY

Zobrazit celou aktualitu
17.09.2013

Nikto nie je dokonalý a VOLCANO KOMPLEX

Jistě znáte zábavní pořad Nikdo není dokonalý. Lucie byla hostem jeho slovenské verze. Společně s hercem Vladem Černým si vyměnili mnoho humorných historek. Během natáčení Lucie uháčkovala pro všechny tři spoluúčinkující ČERNOBÍLÁ srdíčka. 

Z televizního studia v Bratislavě následoval přesun do Prahy, kde zpěvačka vystoupila jako zlatý hřeb programu v rámci otevření salónu VOLCANO COMPLEX. Společně s kapelou Petra Maláska roztančila hosty svými hity a samozřejmě popřála novému centru mnoho spokojených klientů, mezi něž sama patří.

FotkyZobrazit celou aktualitu
11.09.2013

Baťa Café a Harley Davidson

Baťa obouvá celý svět a začíná rozšiřovat své služby do oblasti pohostinství. Na Václavském náměstí byl v suterénu paláce obuvi odstartován provoz nové kavárny.
A u kávy zůstaneme. Večer byly v Hard Rock Cafe slavnostně představeny nové modely motorek Harley-Davidson. Koho jiného si mohli organizátoři pozvat než harleye mezi zpěvačkami Lucii Bílou? Ta jim na oplátku věnovala Tygřici za doprovodu skupiny Arakain.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.09.2013

Slavnosti Nový Jičín

Nový Jičín slaví 700 let od první zmínky o městu a to je důvod nejen upořádat třídenní program, ale hlavně pozvat si Lucii Bílou i s velkolepým doprovodem kapely Petra Maláska.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.08.2013

CD Aida a jiné klenoty

Vychází nová deska s dosud nevydanými hity z muzikálu Aida. Můžete si ji objednat v našem e-shopu.