// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
31.01.2012

Recitál v Jičíně

Koncert Lucie Bílé s klavírním doprovodem Petra Maláska v Jičíně doprovázela báječná atmosféra. Zpěvačka si dlouhou chvíli povídala s diváky v sále. ,,Ahoj zlatíčko, jsi tady z donucení?" zeptala se holčiček a posléze je odměnila cédéčkem.Lucii byla zima, a tak se přesunula blíž k hledišti. „Tady je ještě větší teplo," ozval se mužský hlas shora. :)

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
18.01.2012

Recitál ve Světlé nad Sázavou

Ve Světlé nad Sázavou se konal první komorní koncert Lucie Bílé s dvorním klavíristou Petrem Maláskem v novém roce. A pro velký zájem publika to nebyl jen jeden koncert, ale rovnou dva! Nezapomenutelný dojem na ně zanechal nejen překrásný zpěv, ale i bílá a černá slavnostní róba. Při vyprávění vtipů se zpěvačka posadila na okraj jeviště a začala se spontánně bavit s diváky. Po koncertě měli k osobnímu kontaktu další příležitost, neboť se Lucie všem fanouškům podepisovala.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.01.2012

Billboard focení pro Českého lva

Přípravy na moderování Českého lva probíhaly i následující den. Lucie Bílá pózovala pro fotografie na billboard a pozvánky a poté poskytla vybraným novinářům rozhovor.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.12.2011

Bílé Vánoce v Opeře

PŘIDÁNO VIDEO (13. 12. 2011) Minulý rok jste byli svědky dvou do posledního místa vyprodaných koncertů Lucie Bílé ve Státní opeře Praha. Letos zlatá slavice tento úspěch zopakovala. Společně s kapelou Petra Maláska, Bílým sborem, symfonickým orchestrem Miriam Němcové a chlapeckým sborem Boni pueri rozzářila celou majestátní budovu. Potěšeni odcház...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
28.12.2011

Všemi oceněný Jozef Bednárik

PŘIDÁNO VIDEO (1. 3. 2011) Lucie vystoupila v nitranském Divadle A. Bagára při příležitosti udělení Ceny Pavla Straussa za rok 2010 Jozefu Bednárikovi. Za klavírního doprovodu Petra Maláska zazpívala Tmu, Vzpomínky, Píseň samotářky a Desatero. Poté vstoupila do hledište a předala oceněnému panu Bednárikovi medvídka, kterého po cestě a ještě v šatn...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu

TV: Bílé Vánoce v opeře

Pusťte si záznam koncertu Bílé Vánoce Lucie Bílé ve Státní opeře.


Zobrazit celou aktualitu
22.12.2011

Bílé Vánoce ve Zlíně

Poslední dva koncerty Bílých Vánoc se konaly ve Zlíně.  Lucie i tentokrát zavzpomínala na Václava Havla osobními zážitky a zmínila, že se zúčastní i pohřbu.

Na závěr poděkovala generálnímu partnerovi turné ONDRÁŠOVKA a.s. a samozřejmě celému týmu za vynikající spolupráci.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.12.2011

Bílé Vánoce v Děčíně

Předposledním městem Bílých Vánoc byl Děčín, rodiště tour manažera Jiřího Rouse. A nebyl by to on, aby právě tady nevyprodal rovnou dva koncerty.

Již v úvodu se moderátor farář Zbigniew Czendlik zmínil o smutné události, která naši zemi postihla. Lucie i Zibi tak během vystoupení jen potvrdili, že mají srdce na pravém místě. „Nemohla jsem koncerty zrušit. Neměla bych vám je kdy nahradit. Raději budu smutná společně s vámi než sama doma,"  vysvětlila divákům zpěvačka.

Fotky20.12.2011

Lucie zazpívá v době státního smutku

Poslední dva vánoční koncerty Lucie Bílé se uskuteční podle plánu. Po dlouhé úvaze se pořadatelé po dohodě s Lucií Bílou rozhodli konec vánočního turné nepřerušit kvůli státnímu smutku. „Všichni truchlíme za Václava Havla. Domníváme se, že svátečně a komorně laděné koncerty s přemýšlivou atmosférou nejsou v žádném rozporu s doporučením vlády. Úchv...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
19.12.2011

Vánoční poděkování policistům

Lucie Bílá vystoupila v budově Slovenského rozhlasu v Bratislavě jako exkluzivní host koncertu pro policisty. Za doprovodu orchestru Ústřední hudby ministerstva vnitra zazpívala například Tichou noc, Ave Maria nebo Desatero. V závěru pak zpěvačka zavzpomomínala na našeho společného prezidenta Václava Havla, divákům popřála krásné svátky a všechny p...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
17.12.2011

Po desáté v Žarošicích

Lucie Bílá již po desáté přijala pozvání manželů Večeřových, aby za doprovodu kapely Petra Maláska vystoupila v malé vesničce jménem Žarošice. Obec je to malinká, přesto jeden koncert nestačil a konaly se proto hned dva. Po nich došlo na tradiční posezení v místní restauraci.  „Když jsem tady vystupovala poprvé, prodávali se na mě lístky, jako že mě budou promítat. Moc se sem vždycky těším, protože se tu díky vám cítím krásně, jako bych se tady narodila," řekla v závěru Lucie Bílá.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.12.2011

Bílé Vánoce v Kutné Hoře

Ani v pátek neměla Lucie Bílá minutku volna. Nejprve se konalo natáčení na Barrandově a poté vánoční koncert v Kutné Hoře. Po dlouhé době jste si tak mohli vychutnat Bílé Vánoce za komorního doprovodu Petra Maláska. Zazněly písničky jako Tiché gloria, Purpura, Rolničky nebo Ave Maria. Lucie se zde navíc setkala se svým dlouholetým známým, sbormistrem Vrabčáků a ředitelem jabloneckého a nyní i kutnohorského divadla Mgr. Pavlem Žurem.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.12.2011

Bílé Vánoce ve Žďáru nad Sázavou

Do místního sálu se na Lucii Bílou a celou kapelu přišlo podívat 850 hostů. Lucie nemohla jinak než jim povyprávět všechny své zážitky a věnovat přídavek navíc.

Našeho faráře Zbigniewa Czendlika čekalo po koncertě mnoho kilometrů a jako na zavolanou dostal malou lucernu na cestu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
14.12.2011

Nabitá předvánoční středa

Adventní čas patří mezi ty nejkrásnější, ale zároveň nejnáročnější. Že to pro Lucii platí alespoň trojnásob, o tom svědčí středa tohoto týdne. Nejprve natočila duet s Pepou Vojtkem pro TV Primu a hned nato v Hard Rock Café pokřtila společně s Martinem Dejdarem nově vydanou knihu Jaro Slávika Nejde o talent. Celý den pak završil nádherný vánoční koncert s kapelou Petra Maláska a Bílým sborem v rodném Kladně. Snad ani netřeba dodávat, že se na Lucii přišla podívat rodina a také řada známých. Když se jedné divačce udělalo nevolno, Lucie pohotově zareagovala: „Nedáte si vodku? Já si dám s Vámi. Na Vaše zdraví! Je tady ještě někomu špatně? :)"

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.12.2011

Bílé Vánoce v Trnavě

Stylová výzdoba sálu v Trnavě dokonale korespondovala s programem a umocnila tak nezapomenutelný zážitek diváků. Jednalo se zároveň o poslední letošní koncert, pořádaný slovenským promotérem Miroslavem Kochanem. Tímto mu děkujeme za vynikající spolupráci!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.12.2011

Bílé Vánoce ve Svitu

Lucie Bílá vystoupila s kapelou Petra Maláska a Bílým sborem opět za našimi hranicemi, a to v moderním kostele sv. Josefa ve Svitu. Diváci z nádherného prostředí pod Vysokými Tatrami byli výkonem natolik nadšení, že tleskali vestoje témeř po každé písničce. A to ještě nebylo všechno! Po koncertě byl zájem o CD, DVD a knihy Lucie Bílé tak obrovský, že pomáhal s prodejem i farář Zibi.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.12.2011

Nové Porsche 911

Lucie ozdobila svým repertoárem multimediální show v pražském autosalonu Porsche Prosek při příležitosti uvedení nového vozu slavné modelové řady 911. Hned si všimla: „Máte vkus na barvu. Bílá je nejlepší."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.12.2011

Siemens slavil 110 let

Lucie Bílá vystoupila na večírku pořádaném ke 110. výročí působení společnosti Siemens na Slovensku. A protože šlo zároveň o oslavu Vánoc, vybrala Lucie skladby Ave Maria, Slyš chór a Jsi můj pán. Událostí večera se stal její duet Desatero s operním pěvcem Daliborem Jenisem. „Ještě si spolu zazpíváme," nechala se slyšet zlatá slavice.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
06.12.2011

Vystoupení v Betlémské kapli

Lucie Bílá si zazpívala v Betlémské kapli. Při písni Ave Maria ji doprovodil violoncellista Jiří Bárta. Ten před lety přinesl Lucii skladbu do repertoáru.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
06.12.2011

Vítěz Ondrášovky

Jak jistě víte, před časem uspořádala ONDRÁŠOVKA a.s. jakožto generální partner předvánočního turné soutěž o lístky na koncert.

Hlavním vítězem se stala paní Horová, která se již těší na koncert v Kladně. Lístky společně s podepsanou knihou Můj fantastický rok a CD Bílé Vánoce Lucie Bílé jí osobně předal obchodní zástupce společnosti ONDRÁŠOVKA a.s.

Turné s Ondrášovkou stále pokračuje.