// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
04.12.2011

Bílé Vánoce v Trenčíně

Lucie Bílá koncertovala s kapelou Petra Maláska v Trenčíně. Skutečnost, že tam má zpěvačka „rodinu", byla na vystoupení znát. „Jsem ráda, že jsem opět tady," uvedla Lucie. V závěru pak při neustávajícím potlesku vestoje dodala: „Nepřidávat v Trenčíně, blázníš?"

Fotky


02.12.2011

Omluva za zrušené vystoupení

Paní Lucie Bílá se velmi omlouvá, ale ze zdravotních důvodů dnes na akci "Night shopping s MF DNES" nevystoupí. Děkujeme za pochopení.


Zobrazit celou aktualitu
30.11.2011

Bílé Vánoce v Mostě

Farář Zbigniew Czendlik s radostí uvedl svůj splněný sen slovy „čtrnáctinásobná zlatá a jedenáctinásobná absolutní slavice Lucie Bílá." Ta vystoupila v Mostě v nádherných nových šatech a hned se pochlubila: „Ty jsem si koupila pro vás."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.11.2011

Bílé Vánoce v Chebu

Po náročném víkendu se za vámi Lucie vrací na turné se slovy ,,máte krásný kostel, ale tak studený mikrofon jsem ještě nedržela."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.11.2011

Český slavík 2011

Lucie Bílá získala za celkový počet 42.242 hlasů nejen cenu za nejlepší zpěvačku, ale dokonce se stala už po jedenácté i absolutní vítězkou!

„Lepší první adventní neděli jsem si nemohla přát. Z celého srdce děkuji všem, kteří mi poslali svůj hlas. Takový velký úspěch je možný jenom díky vám," vzkázala fanouškům Lucie.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
25.11.2011

Bílé Vánoce v Plzni

Ani den před vyhlášením vítězů Českého slavíka Lucie Bílá na fanoušky nezapomněla a vystoupila s plným nasazením v Plzni. „Jezdím sem skutečně ráda. Dřív jsem jezdila do Plzně s bigbítem," zavzpomomínala na své začátky hvězda první velikosti.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.11.2011

Křest CD Berkyho a Zlatý koncert

Ve čtvrtek věnovala Lucie Bílá svůj večer Bratislavě. Nejprve pokřtila novou desku Jána Berkyho a potom vystoupila s kapelou Petra Maláska jako exkluzivní host Zlatého koncertu. „Kéž bych byla i já v sobotu zlatá. Vy to ovlivnit nemůžete, ale držte mi palce. Musím ovšem říct, že kdybych slavíka už nikdy nevyhrála a měla pořád takhle nabité haly, také budu šťastná."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.11.2011

Bílé Vánoce pro Konto BARIÉRY

Konto BARIÉRY slaví 15 let spolupráce s Lucií Bílou. A výročí nelze připomenout lépe než charitativním koncertem s kapelou Petra Maláska v prostorách mezinárodního duchovního centra Pražská křižovatka. Kostel, založený sv. Václavem již roku 927, opravila Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 a rekonstrukce stále pokračují. „Jsem šťastná, že tady dnes vystupuji a moc děkuji Kontu BARIÉRY za pozvání. Děkuji i Globusu, že se s nadací spojil a tím vlastně i se mnou," uvedla na závěr Lucie Bílá.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.11.2011

Bílé Vánoce v Ostravě

Lucie se do Ostravy velmi ráda vrací. Bílé Vánoce s kalepou, kouzelně uvedené farářem Zbigniewem Czendlikem, navštívil energický důchodce Jaroslav Hueber, kterého jste mohli vidět v ČSMT, a především Robert Jícha, José z muzikálu Carmen. Když ho Lucie spatřila, úplně se rozzářila. A to jí vydrželo až do posledního autogramu pro fanoušky, kteří si zakoupili cédéčka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.11.2011

Bílé Vánoce v Neratově

,,Kostel v obci se 60 obyvateli zaplnilo neuvěřitelných 900 diváků," poznamenal moderátor turné farář Zbigniew Czendlik. Ptáte se, jak je to možné? Zázrak v podobě vánočního koncertu Lucie Bílé za doprovodu Petra Maláska.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.11.2011

Poděkování fanouškům

Lucie Bílá natočila s režisérem a kameramanem F. A. Brabcem videoklip k vánoční písni Být dítětem svítícím a nyní ho přichystala jako dárek všem fanouškům, kteří jí poslali svůj hlas do ankety Český slavík.

Ti z vás, kteří snad ještě hlasovat nestihli, mají poslední možnost už jen do neděle. Stačí poslat SMS ve tvaru SLAVICE 9 BILA LUCIE na číslo 9000606.


Zobrazit celou aktualitu
16.11.2011

Bílé Vánoce ve Dvoře Králové

Koncert Lucie Bílé s klavírním doprovodem Petra Maláska ve Dvoře Králové začal nepatrně později. ,,Zdrželi jsme se, protože se mi roztrhly korále. Poprosila jsem tedy o vlasec a přinesli mi hned čtyři. Vyhrál ten na sumce a s Péťou jsme pak korále navlékli," vysvětlila publiku zpěvačka. Po koncertě se konala zcela neplánovaná, zato velmi dlouhá autogramiáda.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.11.2011

Shagy na semifinále ČSMT

V napínavém rozhodování druhého semifinále postoupili zpěvák Tomáš Buranovský, skupina Segment a malá zpěvačka Dianka Kalashová. Největší pozornost na sebe strhl legendární zpěvák Shaggy v doprovodu Dary Rolins. Je to vůbec první držitel grammy, který vystoupil ve středoevropské televizi. A v tomto přímém přenosu ho Lucie požádala, zda by pozdravil jejího syna Filipa. ,,Ahoj Filip," ozvalo se vzápětí. Po skončení se všichni včetně Shaggyho sešli na malé party.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
12.11.2011

Česko - slovenské dny Partizánske

V sobotu Lucii čekaly nejprve předtáčky na nedělní semifinále soutěže ČSMT. Avšak tak vřelí diváci, jací na ni poté čekali v Partizánske, kde vystupovala za doprovodu Petra Maláska v rámci oslav Česko - slovenských dní, se jen tak nevidí. ,,Jsem nesmírně šťastná. Je to na mně vidět? Nemám to štěstí jenom pro sebe, chci ho rozdat. Jsem tady poprvé, ale věřte mi, že ne naposledy," řekla nadšenému publiku zlatá slavice.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.11.2011

Bílé Vánoce v Žilině

Lucie Bílá, Petr Malásek a farář Zbigniew Czendlik pokračovali v Žilině.

Spojení vánočních písní v podání Lucie Bílé za doprovodu pouhého klavíru připomnělo neuvěřitelnou sílu projevu. ,,Bylo mi tady krásně, ostatně jako vždycky na Slovensku. Moc ráda sem budu jezdit, jste báječné publikum."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.11.2011

S Ondrášovkou na vánoční turné

Soutěž s Ondrášovkou skončila a zde jsou jména úspěšných vítězů:

1. místo paní Horová

2. místo paní Kučerová

3. místo paní Habová

Ondrášovka je generálním partnerem turné Bílé Vánoce Lucie Bílé.


Zobrazit celou aktualitu
08.11.2011

Turné Bílé Vánoce úspěšně odstartovalo

V Považské Bystrici zlatá slavice Lucie Bílá s kapelou Petra Maláska vyprodala hned celý zimní stadion. ,,Také jsem si říkala, jestli turné nezačíná brzy, ale po třetí písničce jsem zjistila, že ne. Strojím stromeček už 20. listopadu a likviduju ho až na konci února," svěřila se divákům zpěvačka. Při Ave Maria slétl k Lucii motýl a celou dobu se jí držel na rameni, jako by si Pavel Vrba přiletěl poslechnout svou píseň, viz video.

Po koncertě se všichni členové týmu sešli v Žilině v hotelu Galileo, aby oslavili kulaté narozeniny Lucčina manažera Jirky Koubleho.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.11.2011

Recitál v Ústí nad Orlicí

PŘIDÁNO VIDEO (24. 10. 2011)

Dalším městem, kde Lucie Bílá za doprovodu Petra Maláska vystupovala, bylo východočeské Ústí nad Orlicí. Největším překvapením na závěr byl Lucčin kamarád farář Zbigniew Czendlik. Ten svým příchodem předznamenal turné Bílé Vánoce, které bude uvádět. A nebyl by to Zibi, kdyby nepřipomněl, že hlasy do slavíka můžete posílat ve tvaru SLAVICE 9 BILA LUCIE na číslo 900 06 06.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.11.2011

Lucie Bílá pro Pinktober 2011

Společnost Hard Rock Café Praha požádala renomované umělce včetně zlaté slavice Lucie Bílé, aby na podporu charitativního projektu "Pinktober 2011" vlastnoručně pomalovali masku. Výtěžek z dražby těchto originálních předmětů půjde na podporu kampaně Anny K. v boji proti rakovině prsu. Více na chceszitjakoja.cz


Zobrazit celou aktualitu
23.10.2011

Nalaďte si rozhlas

Poslouchejte dnes Lucii od 11:05 v pořadu Radiodárek na Českém rozhlasu 2 - Praha.

AKTUALIZOVÁNO, zde je záznam vysílání (od 8. minuty).