// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
02.09.2011

Koncert, křest a ohnivá show v Bojnicích

Lucie Bílá vystoupila s kapelou Petra Maláska v přírodním amfiteátru pod hradem v Bojnicích. Na závěr zpěvačka pokřtila výra skalního jménem Kvído a následovala velkolepá ohnivá show.,,Kvído, přeju ti hodně zdraví, štěstí a nějakou lásku."
Po koncertě se všichni přesunuli do restaurace Park, kde proběhla oslava.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.09.2011

Zpívala celá Myjava

Další koncert se konal v přírodním amfiteátru v Myjavě. Nadšení diváky přesouvalo stále blíž k pódiu. Při písni Láska je láska by se jen těžko našel ten, kdo se nepřidal.
,,Co nejvíc miluju, je tohle povolání. I kdyby se dělo cokoliv, kdyby padaly trakaře, tady se všechno vyřeší. Mám velké štěstí, že mám tu nejlepší kapelu na světe. Kapelu Petra Maláska."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
31.08.2011

Lucie se vrátila

První koncert po prázdninách je tady. Lucie s kapelou Petra Maláska se na hradě v Boskovicích ukázaly v plné síle. ,,Když léto bylo bláznivé, tak vám přeju, aby babí léto bylo krásné," rozloučila se s diváky zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.08.2011

Superkoncert v Brně

PŘIDÁNO VIDEO (26. 4. 2011)

Brno zažilo megakoncert Lucie Bílé s kapelou Petra Maláska. Jeden hit za druhým, doprovázený projekcemi na obřích plátnech, rozproudil Bobycentrum na maximum. Speciální květinu přinesl Robert Jícha. Obsahovala mapu Českého ráje a zvonek na kolo!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.08.2011

Zlatá hokejka

PŘIDÁNO VIDEO (18. 6. 2011)

V karlovarském Grandhotelu Pupp vystoupila Lucie Bílá s kapelou Petra Maláska jako exkluzivní host vyhlášení Zlaté hokejky. V průběhu večera neustále překvapovala svými proměnami. Vždyť na každou píseň měnila nejen účes, ale i šaty! Celkem zaznělo pět hitů. Na závěr Lucie gratulovala vítězi Jaromíru Jágrovi: ,,Jaroušku, přeju ti všechno nejlepší. Moc si tě vážím."

Po přenosu Lucie přijala pozvání na VIP večírek, kde jí všichni blahopřáli k senzačnímu výkonu. Poté si dlouho do noci povídali s Jaromírem Jágrem a svými partnery.

Fotky, Záznam pořadu


Zobrazit celou aktualitu
30.07.2011

Benátská noc

Lucie Bílá vystoupila s kapelou Petra Maláska na Benátské noci v Českém ráji. Fanoušci se koncertu nemohli dočkat. Jakmile Lucie vstoupila na pódium, byli uneseni. Počasí bohužel znepříjemnilo festival nejen jim, ale i zpěvačce, která kvůli němu nemohla podat svůj obvyklý 120% výkon.,,Miluju toto místo. Už 20 let tady mám chalupu. Dnes tu však zpívám úplně poprvé a jsem šťastná, že jsem tady s vámi." Lucie po koncertě zahájila prázdniny tím, že pozvala přátele a kapelu k sobě na chalupu. Zatímco venku se opékalo selátko, ukázala všem dům, poníka i přilehlé zahrady.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.07.2011

Natáčení spotu a ještě koncert!

PŘIDÁNO VIDEO (20. 5. 2011)

Lucie dnes měla znovu nabitý program. Celý den točila charitativní spot pro Konto BARIÉRY a jak je jejím dobrým zvykem, bavila vtipy celý kompars. Děti z BARIÉR zpěvačce nosily jeden obrázek za druhým.

Aby toho nebylo málo, hned nato Lucie předvedla dokonalý pěvecký výkon za klavírního doprovodu Petra Maláska na firemním večírku. Zítra se na vás těší v Boskovicích!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.07.2011

Večírek Rozmarínu

PŘIDÁNO VIDEO (11. 6. 2011)

Lucie vystoupila v Trenčíně jako vzácný host na večírku společnosti Rozmarín. Nejenže přítomné potěšila svým recitálem za doprovodu Petra Maláska, ale také se zapojila do tomboly. Měla šťastnou ruku a rodina s postiženým dítětem se teď raduje z nového auta. Částku, která se vybrala, majitelé firmy a Lucčini přátelé Žaneta a Jozef Krškovi zdvojnásobili. Lucie se rozhodla peníze věnovat stepařce Kateřině Fialové, kterou od loňské soutěže Česko Slovensko má talent finančně podporuje. Kateřina získala 4.6. 2011 první místo na mistrovství České republiky ve stepu. Gratulujeme!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.07.2011

Šestý den s talenty

V pondělí bylo v Mahenově divadle v Brně takové horko, že Martin Dejdar házel na přání diváků do hlediště led a Miloš Knor je osvěžoval rozprašovačem. Mezi Lucií Bílou a Jarem Slávikem nadále trvá spor, zda jsou lepší soutěžící z Česka nebo ze Slovenska. Pro dnešek vyhrála Lucie. Dlouho si však vítězství neužila, neboť poslední číslo, které následovalo, byl šok pro všechny.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.07.2011

TV Prima a narozeninová oslava

Sotva skončil koncert v Nepomuku, hned v sobotu natočila Lucie zatím utajovaný pořad pro TV Prima. Víc se dozvíme v září!

Večer pak za klavírního doprovodu Petra Maláska vystoupila Lucie na zámku Štáblovice jako exkluzivní host velkolepé narozeninové párty paní Jitky. Dalšími hvězdnými gratulanty byl Karel Gott, Leoš Mareš nebo Petr Novotný.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.07.2011

Koncert s kapelou v Nepomuku

Ani hromy a blesky nebyly pro diváky dost velkou překážkou, aby si nechali ujít koncert Lucie Bílé s kapelou Petra Maláska na náměstí v Nepomuku. ,,Děkuju, že jste přišli. Sice jsem všem neviděla do tváře, zato vím, jaké máte doma barevné deštníky. Doufám, že po dnešku budete nemocní pouze mnou a ne kvůli mně," rozloučila se s návštěvníky Lucie.

Po koncertě se zpěvačka v místním Hard rock baru věnovala sponzorům a setkala se tam i se svým kamarádem, kolegou Alešem Brichtou.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.06.2011

Recitál v Boskovicích

PŘIDÁNO VIDEO (21. 5. 2011)

Lucie si z Boskovic nadšeně odvezla obraz Jaroslava Henzla. Přestože malířství nikdy nestudoval, prakticky celý život se věnuje převážně realistickým prvkům.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.06.2011

Dni Petržalky

V samém závěru galavečera Dni Petržalky vystoupila Lucie s kapelou, aby po živé muzice odstartovala půlnoční ohňostroj a završila oslavy 14. ročníku městské části.

Lucka si navíc stihla vyzkoušet hromadu nových šatů, kterých se brzy dočkáte ve druhé řadě ČS má talent.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.06.2011

Recitál ve Vyškově

Další zastávkou koncertního turné po Jihomoravském kraji byl Vyškov. Vystoupení Lucie Bílé a Petra Maláska vyprodalo Besední dům do posledního místečka hned po zahájení předprodeje. Neobyčejně procítěné podání písní okouzlilo diváky natolik, že se ani nepohnuli a bylo by slyšet upadnout špendlík. Dokonce už během koncertu se lidé zpěvačky ptali, kdy do Vyškova opět zavítá.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.06.2011

Recitál v Břeclavi

Během svého turné přenocovala Lucie Bílá a její tým v hotelu Jarmila ve Velkých Bílovicích. Navečer pak odjela do Břeclavi, kde se konal další recitál za doprovodu Petra Maláska. „Máte nějaké otázky?" zeptala se zpěvačka lidí v sále. „Kdo Vám píše tak krásné texty?" ozvalo se vzápětí. „Nejradši mám texty od Pavla Vrby, protože dávaji naději. Další úžasné texty píše moje kamarádka Gábina Osvaldová." Po představení se Lucie uvelebila na pódiu a divákům se dlouho podepisovala a podepisovala...

Těsně před odjezdem Lucie navštívila ateliér Františka Vargy a odnesla si odtamtud hned dvě sošky.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.06.2011

Recitál ve Velkém Meziříčí

Lucie Bílá a Petr Malásek zahájili své mini turné po Moravě a Slezsku koncertem v Meziříčí. Jedna krásnější píseň než druhá vytvoří v každém sále neopakovatelnou atmosféru. Těšte se proto na další vystoupení, tentokrát v Břeclavi!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.06.2011

Recitál v Kroměříži

PŘIDÁNO VIDEO (25. 5. 2011)

Lucie Bílá vystoupila za klavírního doprovodu Petra Maláska v Kroměříži v domě kultury, který byl na měsíc dopředu beznadějně vyprodaný. Kromě série báječných vtipů zazněly i překrásné skladby. Nechyběla Píseň smotářky, Desatero, Už nikdy víc ani Most přes minulost. Při povídání s diváky se jedno čtyřleté děvčátko nabídlo, že řekne vtip. Lucie neváhala a podala holčičce mikrofon. „Teda, ty se umíš prosadit. Jiní na tom pracují celý život!"

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.06.2011

Recitál v Třebíči

Lucie Bílá vystoupila za klavírního doprovodu Petra Maláska v Třebíči. „Kde berete tu spoustu energie, kterou rozdávate na koncertech?" zeptala se jí divačka. „Nabíjí mě zpívání pro tak skvělé a vnímavé publikum," odpověděla bez váhání Lucie.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.06.2011

Recitál ve Veselí nad Moravou

Lucie Bílá vystoupila za doprovodu Petra Maláska ve Veselí nad Moravou. „Doufám, že nejste veselí, jako já jsem bílá," přivítala Lucie diváky. Během koncertu zazněly písně jako Ave Maria, Most přes minulost, Píseň samotářky nebo Jsi můj pán. Na závěr Lucie potěšila děti v prvních řadách svými CD.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
06.06.2011

Bratislavská premiéra V peřině

Dalším městem uvedení 3D pohádky V peřině byla metropole Slovenské republiky Bratislava. Ještě než první diváci tento pohádkový muzikál zhlédli, proběhla v hotelu Sheraton tisková konference. „Maminka Zdenička je vlastně moje maminka, jen střelená jsem po tátovi," řekla o své roli Lucie Bílá. Po promítání bravurně moderovala setkání s diváky, přičemž originálně představila všechny, kteří se na filmu podíleli. Během odpoledne a večera poskytla Lucie nespočet rozhovorů. „Režisér a kameraman F. A. Brabec a jeho žena, kostýmní výtvarnice Jaruška Pecharová, jsou pro mě stejně nepostradatelnou dvojicí jako Soukup - Osvaldová nebo Hapka - Horáček," dodala zpěvačka.

Fotky