// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
24.07.2011

Natáčení spotu a ještě koncert!

PŘIDÁNO VIDEO (20. 5. 2011)

Lucie dnes měla znovu nabitý program. Celý den točila charitativní spot pro Konto BARIÉRY a jak je jejím dobrým zvykem, bavila vtipy celý kompars. Děti z BARIÉR zpěvačce nosily jeden obrázek za druhým.

Aby toho nebylo málo, hned nato Lucie předvedla dokonalý pěvecký výkon za klavírního doprovodu Petra Maláska na firemním večírku. Zítra se na vás těší v Boskovicích!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.07.2011

Večírek Rozmarínu

PŘIDÁNO VIDEO (11. 6. 2011)

Lucie vystoupila v Trenčíně jako vzácný host na večírku společnosti Rozmarín. Nejenže přítomné potěšila svým recitálem za doprovodu Petra Maláska, ale také se zapojila do tomboly. Měla šťastnou ruku a rodina s postiženým dítětem se teď raduje z nového auta. Částku, která se vybrala, majitelé firmy a Lucčini přátelé Žaneta a Jozef Krškovi zdvojnásobili. Lucie se rozhodla peníze věnovat stepařce Kateřině Fialové, kterou od loňské soutěže Česko Slovensko má talent finančně podporuje. Kateřina získala 4.6. 2011 první místo na mistrovství České republiky ve stepu. Gratulujeme!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.07.2011

Šestý den s talenty

V pondělí bylo v Mahenově divadle v Brně takové horko, že Martin Dejdar házel na přání diváků do hlediště led a Miloš Knor je osvěžoval rozprašovačem. Mezi Lucií Bílou a Jarem Slávikem nadále trvá spor, zda jsou lepší soutěžící z Česka nebo ze Slovenska. Pro dnešek vyhrála Lucie. Dlouho si však vítězství neužila, neboť poslední číslo, které následovalo, byl šok pro všechny.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.07.2011

TV Prima a narozeninová oslava

Sotva skončil koncert v Nepomuku, hned v sobotu natočila Lucie zatím utajovaný pořad pro TV Prima. Víc se dozvíme v září!

Večer pak za klavírního doprovodu Petra Maláska vystoupila Lucie na zámku Štáblovice jako exkluzivní host velkolepé narozeninové párty paní Jitky. Dalšími hvězdnými gratulanty byl Karel Gott, Leoš Mareš nebo Petr Novotný.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.07.2011

Koncert s kapelou v Nepomuku

Ani hromy a blesky nebyly pro diváky dost velkou překážkou, aby si nechali ujít koncert Lucie Bílé s kapelou Petra Maláska na náměstí v Nepomuku. ,,Děkuju, že jste přišli. Sice jsem všem neviděla do tváře, zato vím, jaké máte doma barevné deštníky. Doufám, že po dnešku budete nemocní pouze mnou a ne kvůli mně," rozloučila se s návštěvníky Lucie.

Po koncertě se zpěvačka v místním Hard rock baru věnovala sponzorům a setkala se tam i se svým kamarádem, kolegou Alešem Brichtou.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.06.2011

Recitál v Boskovicích

PŘIDÁNO VIDEO (21. 5. 2011)

Lucie si z Boskovic nadšeně odvezla obraz Jaroslava Henzla. Přestože malířství nikdy nestudoval, prakticky celý život se věnuje převážně realistickým prvkům.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.06.2011

Dni Petržalky

V samém závěru galavečera Dni Petržalky vystoupila Lucie s kapelou, aby po živé muzice odstartovala půlnoční ohňostroj a završila oslavy 14. ročníku městské části.

Lucka si navíc stihla vyzkoušet hromadu nových šatů, kterých se brzy dočkáte ve druhé řadě ČS má talent.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.06.2011

Recitál ve Vyškově

Další zastávkou koncertního turné po Jihomoravském kraji byl Vyškov. Vystoupení Lucie Bílé a Petra Maláska vyprodalo Besední dům do posledního místečka hned po zahájení předprodeje. Neobyčejně procítěné podání písní okouzlilo diváky natolik, že se ani nepohnuli a bylo by slyšet upadnout špendlík. Dokonce už během koncertu se lidé zpěvačky ptali, kdy do Vyškova opět zavítá.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.06.2011

Recitál v Břeclavi

Během svého turné přenocovala Lucie Bílá a její tým v hotelu Jarmila ve Velkých Bílovicích. Navečer pak odjela do Břeclavi, kde se konal další recitál za doprovodu Petra Maláska. „Máte nějaké otázky?" zeptala se zpěvačka lidí v sále. „Kdo Vám píše tak krásné texty?" ozvalo se vzápětí. „Nejradši mám texty od Pavla Vrby, protože dávaji naději. Další úžasné texty píše moje kamarádka Gábina Osvaldová." Po představení se Lucie uvelebila na pódiu a divákům se dlouho podepisovala a podepisovala...

Těsně před odjezdem Lucie navštívila ateliér Františka Vargy a odnesla si odtamtud hned dvě sošky.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.06.2011

Recitál ve Velkém Meziříčí

Lucie Bílá a Petr Malásek zahájili své mini turné po Moravě a Slezsku koncertem v Meziříčí. Jedna krásnější píseň než druhá vytvoří v každém sále neopakovatelnou atmosféru. Těšte se proto na další vystoupení, tentokrát v Břeclavi!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.06.2011

Recitál v Kroměříži

PŘIDÁNO VIDEO (25. 5. 2011)

Lucie Bílá vystoupila za klavírního doprovodu Petra Maláska v Kroměříži v domě kultury, který byl na měsíc dopředu beznadějně vyprodaný. Kromě série báječných vtipů zazněly i překrásné skladby. Nechyběla Píseň smotářky, Desatero, Už nikdy víc ani Most přes minulost. Při povídání s diváky se jedno čtyřleté děvčátko nabídlo, že řekne vtip. Lucie neváhala a podala holčičce mikrofon. „Teda, ty se umíš prosadit. Jiní na tom pracují celý život!"

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.06.2011

Recitál v Třebíči

Lucie Bílá vystoupila za klavírního doprovodu Petra Maláska v Třebíči. „Kde berete tu spoustu energie, kterou rozdávate na koncertech?" zeptala se jí divačka. „Nabíjí mě zpívání pro tak skvělé a vnímavé publikum," odpověděla bez váhání Lucie.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.06.2011

Recitál ve Veselí nad Moravou

Lucie Bílá vystoupila za doprovodu Petra Maláska ve Veselí nad Moravou. „Doufám, že nejste veselí, jako já jsem bílá," přivítala Lucie diváky. Během koncertu zazněly písně jako Ave Maria, Most přes minulost, Píseň samotářky nebo Jsi můj pán. Na závěr Lucie potěšila děti v prvních řadách svými CD.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
06.06.2011

Bratislavská premiéra V peřině

Dalším městem uvedení 3D pohádky V peřině byla metropole Slovenské republiky Bratislava. Ještě než první diváci tento pohádkový muzikál zhlédli, proběhla v hotelu Sheraton tisková konference. „Maminka Zdenička je vlastně moje maminka, jen střelená jsem po tátovi," řekla o své roli Lucie Bílá. Po promítání bravurně moderovala setkání s diváky, přičemž originálně představila všechny, kteří se na filmu podíleli. Během odpoledne a večera poskytla Lucie nespočet rozhovorů. „Režisér a kameraman F. A. Brabec a jeho žena, kostýmní výtvarnice Jaruška Pecharová, jsou pro mě stejně nepostradatelnou dvojicí jako Soukup - Osvaldová nebo Hapka - Horáček," dodala zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.06.2011

Peřiny jsou tady!

Pohádka, na kterou jsme se všichni tak těšili, se konečně dostává do kin. První český 3D příběh V peřině se točil v Písku. A právě zde se konala slavnostní předpremiéra, na kterou se přišli podívat i tvůrci. „František mi jednou volal: ,Připravuji ...' a já na to okamžitě: ,Beru to!' Točili jsme spolu už Troubu a Krále Ubu," uvedla filmová maminka Lucie Bílá. „Viděla jsem dnes pohádku poprvé a jsem z ní úplně nadšená!" V kinech ji můžete navštívit hned den po premiéře, od 16. 6.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.06.2011

Recitál v Litovli

PŘIDÁNO VIDEO (10. 5. 2011)

Cestou na koncert měla Lucie malou nehodu. Naštěstí to nebylo nic vážného, a tak vystoupení ohroženo nebylo. Při písni Desatero se Lucie nechala unést někam hodně, hodně daleko. Vzala s sebou i publikum. Zkrátka famózní! Po koncertě došlo i na setkání s diváky. Mezi jinými přišla zpěvačku pozdravit i jedna kouzelná babička. Lucie neváhala a odvezla ji svým vozem až před dům. Paní Marie ji pozvala do svého království, kde si vyměnily růžence a povídaly si o životě až do pozdních nočních hodin. „Dlouho jsem nepotkala nikoho tak opravdového," dodala Lucie.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
31.05.2011

Recitál v Jihlavě

Lucie Bílá vystoupila s Petrem Maláskem v Dělnickém domě v Jihlavě. Před písní Summertime bavila diváky svou extra dávkou vtipů. Také jim dala prostor, aby si s ní popovídali. ,,Moc Vám to sluší!" ozvalo se z publika. „Je vidět, že v Jihlavě mají vkus!" odpověděla se smíchem zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.05.2011

Recitál v Litoměřicích

Lucie Bílá vystoupila s klavírem Petra Maláska a dětským pěveckým sborem Litoměřický hlásek. V závěru si Lucie spolecně s dětmi zazpívala píseň Slyš chór. Ovace nebraly konce! Po představení nenechaly slečny ze sboru zpěvačku odpočinout a ona vyhověla jejich přání společně se vyfotit.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
28.05.2011

Rádio Blaník slavilo na Konopišti

Konec dobrý, všechno dobré, říká se, a proto vystoupila Lucie Bílá s kapelou Petra Maláska na Konopišti jako zlatý hřeb oslav 12. narozenin rádia Blaník. Z hlediště si koncert poslechla i Dana Morávková. ,,Všechno nejlepší!" popřála zpěvačka rádiu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
27.05.2011

Vyprodaný stadion ve Vrchlabí

Lucie Bílá přijela s kapelou Petra Maláska do Vrchlabí, městečka v Krkonoších. Během témeř dvouhodinového koncertu zazněly největší hity, doprovázené velkoplošnou multimediální projekcí. Diváci bez přestání na Lucii volali ,,Milujeme Tě!" ... ,,Jsi nejlepší!" ... a na závěr se sálem neslo ,,Lucko, DÍKY!" Po koncertě Lucie rozdala autogramy a už spěchala za Filipem.

Fotky