// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
02.06.2011

Peřiny jsou tady!

Pohádka, na kterou jsme se všichni tak těšili, se konečně dostává do kin. První český 3D příběh V peřině se točil v Písku. A právě zde se konala slavnostní předpremiéra, na kterou se přišli podívat i tvůrci. „František mi jednou volal: ,Připravuji ...' a já na to okamžitě: ,Beru to!' Točili jsme spolu už Troubu a Krále Ubu," uvedla filmová maminka Lucie Bílá. „Viděla jsem dnes pohádku poprvé a jsem z ní úplně nadšená!" V kinech ji můžete navštívit hned den po premiéře, od 16. 6.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.06.2011

Recitál v Litovli

PŘIDÁNO VIDEO (10. 5. 2011)

Cestou na koncert měla Lucie malou nehodu. Naštěstí to nebylo nic vážného, a tak vystoupení ohroženo nebylo. Při písni Desatero se Lucie nechala unést někam hodně, hodně daleko. Vzala s sebou i publikum. Zkrátka famózní! Po koncertě došlo i na setkání s diváky. Mezi jinými přišla zpěvačku pozdravit i jedna kouzelná babička. Lucie neváhala a odvezla ji svým vozem až před dům. Paní Marie ji pozvala do svého království, kde si vyměnily růžence a povídaly si o životě až do pozdních nočních hodin. „Dlouho jsem nepotkala nikoho tak opravdového," dodala Lucie.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
31.05.2011

Recitál v Jihlavě

Lucie Bílá vystoupila s Petrem Maláskem v Dělnickém domě v Jihlavě. Před písní Summertime bavila diváky svou extra dávkou vtipů. Také jim dala prostor, aby si s ní popovídali. ,,Moc Vám to sluší!" ozvalo se z publika. „Je vidět, že v Jihlavě mají vkus!" odpověděla se smíchem zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.05.2011

Recitál v Litoměřicích

Lucie Bílá vystoupila s klavírem Petra Maláska a dětským pěveckým sborem Litoměřický hlásek. V závěru si Lucie spolecně s dětmi zazpívala píseň Slyš chór. Ovace nebraly konce! Po představení nenechaly slečny ze sboru zpěvačku odpočinout a ona vyhověla jejich přání společně se vyfotit.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
28.05.2011

Rádio Blaník slavilo na Konopišti

Konec dobrý, všechno dobré, říká se, a proto vystoupila Lucie Bílá s kapelou Petra Maláska na Konopišti jako zlatý hřeb oslav 12. narozenin rádia Blaník. Z hlediště si koncert poslechla i Dana Morávková. ,,Všechno nejlepší!" popřála zpěvačka rádiu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
27.05.2011

Vyprodaný stadion ve Vrchlabí

Lucie Bílá přijela s kapelou Petra Maláska do Vrchlabí, městečka v Krkonoších. Během témeř dvouhodinového koncertu zazněly největší hity, doprovázené velkoplošnou multimediální projekcí. Diváci bez přestání na Lucii volali ,,Milujeme Tě!" ... ,,Jsi nejlepší!" ... a na závěr se sálem neslo ,,Lucko, DÍKY!" Po koncertě Lucie rozdala autogramy a už spěchala za Filipem.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.05.2011

Koncert a oděvní originály

Po koncertu v Bystřici nad Pernštejnem byla Lucie pozvána na výstavu šatů místní návrhářky Ireny Šikulové. Při vstupu na výstavu oděvních originálů se Lucie ocitla v jiné době, v jiném světě. Paní Šikulová dostála svého jména. Dokáže unikátně spojovat různé textilní materiály. Velkou pozornost věnovala Lucie barvám a jejich působení. Použitím kombinovaných technik batikování, malování a zapouštění, byla skutečně nadšena.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.05.2011

Recitál v Táboře

Po slovenském turné zamířila Lucie s Petrem Maláskem do Tábora. Svého zraněného manžela podpořila Dana Morávková a jako správná kamarádka pomohla Lucii do šatů.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.05.2011

Michalovce, Slovensko

Teprve na samém konci Slovenska se zastavila koncertní smršť Lucie Bílé a už se na vás těšíme 19.5. v Táboře!

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
14.05.2011

Slovenské turné - Prešov

Slovenské turné Lucie Bílé s kapelou Petra Maláska pokračuje v Prešově.

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
13.05.2011

Koncert v Levicích

Pátek třináctého je pro mnohé nešťastný den, ne však pro Levice, kde Lucie s kapelou Petra Maláska rozzářila celý stadion. Lidé zpěvačku nechtěli nechat odejít, a když koncert po spoustě přídavků přece jen skončil, přáli si autogram na památku. Lucie se podepisovala tak energicky, že na závěr odhodila fixu v dáli a celý tým ji okamžitě hledal, neboť byla jejich poslední. :)

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
12.05.2011

Petr Malásek je o berlích

Ani ne dva dny stará zlomenina nezastavila Petra před odjezdem na Slovensko. Věřte nevěřte, spadlo mu na nohu piáno. Piešťany burácely od prvního momentu, kdy Lucie vtrhla na pódium. Poté, co se diváci dozvěděli o Petrově „pracovním úrazu", místní kulturní dům se otřásal v základech. Petře, jsi borec!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.05.2011

Námluvy s Dermacolem

Mezi křtem fotografické knihy Můj fantastický rok a představením Carmen absolvovala Lucie obchodní schůzku s firmou Dermacol.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
02.05.2011

Recitál v Poličce

Lucie Bílá a Petr Malásek měli vyprodaný koncert v Poličce, rodném městě Bohuslava Martinů a také Lucčiny vizážistky Heleny Dostálové. ,,Jsem nesmírně ráda, že Helenku mám. Ona je polovina mého úspěchu." Lucie na závěr věnovala jejím rodičům píseň Desatero.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.05.2011

Překvapení v Zábřehu

PŘIDÁNO VIDEO (20. 4. 2011)

Lucie vystoupila za vynikajícího klavírního doprovodu Petra Maláska v kulturním domě v Zábřehu. Na závěr ji překvapil nečekaný host a kamarád Zbiginew Czendlik. Přestože je Lucie na spoustu květin zvyklá, Zibiho 45 růží o váze 4.5 kilogramů ji málem převrátilo!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.04.2011

Recitál v Prostějově

Lucie Bílá vystoupila s klavírem Petra Maláska v Prostějově. A znovu krása, znovu plno, znovu potlesk vestoje! Zpěvačka na toto město ráda vzpomíná. ,,Jako malá jsem první diplomy v dětských pěveckých soutěžích vyhrávala právě v Prostějově."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.04.2011

Recitál v Nymburku

Na Velký pátek vystoupila Lucie s Petrem Maláskem v krásném, nově zrekonstruovaném Městském divadle v Nymburce. Kromě vtipů zazněly písně jako Most přes minulost, Ave Maria, Summertime, Desatero, Jsi můj pán a mnoho dalších. Těšte se na Lucku v neděli v Prostějově!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.04.2011

Narozeniny nekončí

Dárek k narozeninám čeká Lucii v každém městě. Dnes to bylo v Ústí nad Labem, kam jí kamarád Petr přinesl sušené ovoce a sušené kuřecí maso, které pro Lucii sám připravil. Publikum přijalo Lucii vřele, stejně tak jako včera v Zábřehu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.04.2011

Slavíci v Bratislavě

Česká slavice Lucie Bílá a Slovenský slávik Mário Kuly Kollár si střihli společně píseň Desatero v bratislavském Istropolisu. "Náhodou jsem si s Kulym zazpívala a tak nám to ladilo, že jsem si ho přála na celé turné." Sledujte další místa koncertů na stránkách LucieBila.com.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.04.2011

Koncert Prievidza

Koncertní šňůra dnes pokračovala v Prievidzi. Lucie dostala kromě spousty dalších narozeninových dárků také anděla od starostky města. Paní Bílá se nejvíc zajímala o zdejší Černou paní, která straší na zámku Bojnice. Celá kapela včetně držitele Slovenského slávika Mário Kuly Kollára se na vás těší v Bratislavě!

Fotky