// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
23.05.2011

Koncert a oděvní originály

Po koncertu v Bystřici nad Pernštejnem byla Lucie pozvána na výstavu šatů místní návrhářky Ireny Šikulové. Při vstupu na výstavu oděvních originálů se Lucie ocitla v jiné době, v jiném světě. Paní Šikulová dostála svého jména. Dokáže unikátně spojovat různé textilní materiály. Velkou pozornost věnovala Lucie barvám a jejich působení. Použitím kombinovaných technik batikování, malování a zapouštění, byla skutečně nadšena.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.05.2011

Recitál v Táboře

Po slovenském turné zamířila Lucie s Petrem Maláskem do Tábora. Svého zraněného manžela podpořila Dana Morávková a jako správná kamarádka pomohla Lucii do šatů.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.05.2011

Michalovce, Slovensko

Teprve na samém konci Slovenska se zastavila koncertní smršť Lucie Bílé a už se na vás těšíme 19.5. v Táboře!

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
14.05.2011

Slovenské turné - Prešov

Slovenské turné Lucie Bílé s kapelou Petra Maláska pokračuje v Prešově.

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
13.05.2011

Koncert v Levicích

Pátek třináctého je pro mnohé nešťastný den, ne však pro Levice, kde Lucie s kapelou Petra Maláska rozzářila celý stadion. Lidé zpěvačku nechtěli nechat odejít, a když koncert po spoustě přídavků přece jen skončil, přáli si autogram na památku. Lucie se podepisovala tak energicky, že na závěr odhodila fixu v dáli a celý tým ji okamžitě hledal, neboť byla jejich poslední. :)

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
12.05.2011

Petr Malásek je o berlích

Ani ne dva dny stará zlomenina nezastavila Petra před odjezdem na Slovensko. Věřte nevěřte, spadlo mu na nohu piáno. Piešťany burácely od prvního momentu, kdy Lucie vtrhla na pódium. Poté, co se diváci dozvěděli o Petrově „pracovním úrazu", místní kulturní dům se otřásal v základech. Petře, jsi borec!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.05.2011

Námluvy s Dermacolem

Mezi křtem fotografické knihy Můj fantastický rok a představením Carmen absolvovala Lucie obchodní schůzku s firmou Dermacol.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
02.05.2011

Recitál v Poličce

Lucie Bílá a Petr Malásek měli vyprodaný koncert v Poličce, rodném městě Bohuslava Martinů a také Lucčiny vizážistky Heleny Dostálové. ,,Jsem nesmírně ráda, že Helenku mám. Ona je polovina mého úspěchu." Lucie na závěr věnovala jejím rodičům píseň Desatero.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.05.2011

Překvapení v Zábřehu

PŘIDÁNO VIDEO (20. 4. 2011)

Lucie vystoupila za vynikajícího klavírního doprovodu Petra Maláska v kulturním domě v Zábřehu. Na závěr ji překvapil nečekaný host a kamarád Zbiginew Czendlik. Přestože je Lucie na spoustu květin zvyklá, Zibiho 45 růží o váze 4.5 kilogramů ji málem převrátilo!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.04.2011

Recitál v Prostějově

Lucie Bílá vystoupila s klavírem Petra Maláska v Prostějově. A znovu krása, znovu plno, znovu potlesk vestoje! Zpěvačka na toto město ráda vzpomíná. ,,Jako malá jsem první diplomy v dětských pěveckých soutěžích vyhrávala právě v Prostějově."

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.04.2011

Recitál v Nymburku

Na Velký pátek vystoupila Lucie s Petrem Maláskem v krásném, nově zrekonstruovaném Městském divadle v Nymburce. Kromě vtipů zazněly písně jako Most přes minulost, Ave Maria, Summertime, Desatero, Jsi můj pán a mnoho dalších. Těšte se na Lucku v neděli v Prostějově!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.04.2011

Narozeniny nekončí

Dárek k narozeninám čeká Lucii v každém městě. Dnes to bylo v Ústí nad Labem, kam jí kamarád Petr přinesl sušené ovoce a sušené kuřecí maso, které pro Lucii sám připravil. Publikum přijalo Lucii vřele, stejně tak jako včera v Zábřehu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.04.2011

Slavíci v Bratislavě

Česká slavice Lucie Bílá a Slovenský slávik Mário Kuly Kollár si střihli společně píseň Desatero v bratislavském Istropolisu. "Náhodou jsem si s Kulym zazpívala a tak nám to ladilo, že jsem si ho přála na celé turné." Sledujte další místa koncertů na stránkách LucieBila.com.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.04.2011

Koncert Prievidza

Koncertní šňůra dnes pokračovala v Prievidzi. Lucie dostala kromě spousty dalších narozeninových dárků také anděla od starostky města. Paní Bílá se nejvíc zajímala o zdejší Černou paní, která straší na zámku Bojnice. Celá kapela včetně držitele Slovenského slávika Mário Kuly Kollára se na vás těší v Bratislavě!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.04.2011

Narozeniny v Lucerně

Lucie oslavila své narozeniny mega koncertem ve vyprodané Lucerně. V průběhu celého večera ji fanoušci a známé osobnosti zahrnovali spoustou dárků a květin. Speciálním hostem byl Petr Janda, který kromě vystoupení pokřtil nové, teď už platinové CD a DVD Duety naBílo. Poté pan Kočandrle překvapil Lucii cenou za neuvěřitelný milion prodaných desek! ...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
05.04.2011

Lucie Bílá v srdci Českého ráje

Každý koncert Lucie Bílé je něčím výjimečný. Ani v Turnově tomu nebylo jinak. ,,Víte, že jsem vaše? Mám v Českém ráji chalupu. Ahoj rodino!" přivítala Lucie diváky.

Před písní Summertime si s nimi popovídala a zjistila, že Čeští slavíci se vyrábějí právě v Turnově. ,,Máš ještě?"
zeptala se zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.04.2011

Lucie Bílá bude v Lucerně rozdávat CD

Zpěvačka Lucie Bílá oslaví narozeniny netradičně. Pro své fanoušky nechala vyrobit speciální CD a bude ho rozdávat při narozeninovém koncertu v Lucerně.

„Letos jsem se rozhodla oslavit narozeniny trochu jinak a připravila jsem pro každého diváka, který přijde na můj koncert 8. dubna do Lucerny, dárek. Věřím, že každého potěší,“ říká Lucie Bílá.

Narozeninový dárek obsahuje tři skladby ze zbrusu nového alba Duety naBílo. Lucie Bílá ho v Lucerně pokřtí spolu s Petrem Jandou, se kterým jednu ze skladeb na novém albu nazpívala.

Vstupenky je možné koupit na ticketstream.cz a ticketpro.cz.


Zobrazit celou aktualitu
31.03.2011

Aktuálně z Paříže

Foto 1: Pařížské metro je výjimečné.

Foto 2: Tomu se říká umění.

Foto 3: Mona Lisa.

Foto 4: Poslední večeře, Paolo Caliari.

Foto 5 a 6: Sochy Antonia mě nadchly nejvíc. Jestli ten chlapík opravdu tak vypadal, vůbec se Kleopatře nedivím. :-D

Foto 7: Krásný pozdrav od Eiffelovky vám všem :-D

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
24.03.2011

POSLOUCHEJTE Lucii na Frekvenci 1

Poslechněte si záznam vysílání Frekvence 1. Lucie byla hostem skvělého dua Těžkej Pokondr.


Zobrazit celou aktualitu
20.03.2011

Koncert pro Konto BARIÉRY

V Divadle Ta Fantastika vystoupila Lucie Bílá za doprovodu Petra Maláska pro Konto BARIÉRY. Globus mu totiž při příležitosti oslav svého 15letého působení v Čechách věnoval symbolických 15 vozů pro přepravu handicapovaných. ,,Můžu si udělat neděli?" zeptala se Lucie publika a vzápětí si zula boty. Nato začala vtipkovat s diváky. Během koncertu zazněly písničky Lucerna, Vzpomínky, Píseň samotářky, Už nikdy víc, Summertime a mnoho dalších.

Fotky