// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
11.03.2010

S Českou televizí, Hapkou a Horáčkem

15:30 Lucie točila na pražském Žofíně vstup do vysílání České televize. Čas vysílání upřesníme.

16:00 Za honorář jedné koruny vdechla Lucie Bílá život jednomu z nejpopulárnějších duetů všech dob "Dívám se dívám". Hudbě Petra Hapky a textům Michala Horáčka dnes znovu vzdala hold a pokřtila jejich právě vycházející sbírku písní s příznačným názvem "Zpěvník". 
Potom už pospíchala do Hudebního divadla Karlín, kde ji večer čekalo další beznadějně vyprodané představení Carmen.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
11.03.2010

Aukce pro Haiti

Lucie věnovala do aukce nadace ADRA na podporu Haiti šperk z titulní fotografie alba Lucerna i se samotným CD a DVD s vlastnoručním podpisem.

Dražit můžete po registraci zde.


Zobrazit celou aktualitu
09.03.2010

Lucie vyráží na jarní turné, vstupenky jsou již v prodeji

Postupně zamíří do patnácti měst v rámci celé republiky. Místa koncertů byla vybírána skutečně pečlivě. Klíčem byla podmínka, aby zde neměla zpěvačka vystoupení alespoň pět let. „Zájem z jednotlivých měst mnohonásobně překračoval naše možnosti. Proto jsme se rozhodli vybrat místa, kde Lucku dlouho neviděli a o to víc je potěší,“ říká manažer Bílé ...

zobrazit celou aktualitu


Zobrazit celou aktualitu
03.03.2010

Kamil Střihavka slaví 20 let na scéně

Kamil Střihavka odstartoval v pražském klubu Retro Music Hall sérii svých vystoupení, kterými slaví 20 let na hudební scéně. Při té příležitosti vydává retrospektivní dvojCD, které mu přišla Lucie pokřtít.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
20.02.2010

Black&White International

Lucie Bílá vystoupila na Black&White plese v hotelu Internatioal. Před začátkem vystoupení se všichni diváci přesunuli z rozlehlých prostor do hlavního sálu. Nikdo si nechtěl Lucii nechat ujít. Vidět ji chtěli opravdu všichni, včetně personálu.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
13.02.2010

Ples města Havířov

Lucie zazářila na plese a Společenský dům Havířov roztancovala do posledního návštěvníka. Páry posilněné nejvyšší dávkou známých hitů se nenápadně pod podiem střídaly, aby si pořídily s Lucií fotografii.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
09.02.2010

Nabité úterý Lucie Bílé

Lucie zahájila den cestou do Hudebního divadla Karlín na zkoušku koncertu s Velkým čínským orchestrem pod taktovkou dirigenta Pchang Kcha-pchanga. Poté se rychle přesunula do Obecního domu, kde ji čekala zkouška večerního vystoupení na plese společnosti CENTRAL GROUP. Z té znovu spěchala do Karlína, aby s Velkým čínským orchestrem zazpívala písničku "Kéž sílu mám". Odtud se Lucie vrátila do Obecního domu a na plese zazpívala své oblíbené hity.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
06.02.2010

Ples podnikatelů, Uhrovice

Lucie vystoupila na Plese podnikatelů v Uhrovci u Bánovců nad Bebravou. Přestože čas vystoupení byl až ve dvě hodiny ráno, diváci vytvořili báječnou atmosféru a vystoupení Lucie sklidilo velký úspěch a ovace

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
30.01.2010

Lucie Bílá v Ústí s Petrem Maláskem

Lucie Bílá v plnění svých slibů pokračuje a v sobotu proto navštívila Ústí nad Labem. Publikum si mohlo poslechnout krásné písničky za klavírního doprovodu Petra Maláska a také sérii vtipů.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
29.01.2010

Děčín se dočkal

Lucie Bílá plní sliby, a jakmile to bylo možné, nahradila v Děčíně oba vánoční koncerty, které v prosinci pro nemoc odpadly. Vystoupila s Petrem Maláskem a sklidili očekávaný úspěch.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
21.01.2010

Lucie podpořila Haiti

Lucie Bílá nemohla chybět na koncertě na podporu ostrova Haiti. Písničkou "Most přes rozbouřené vody" tak rozezněla celé Staroměstské náměstí.
"Miluju svoje povolání a jsou chvíle, kdy ho miluju ještě víc. A to jsou právě chvíle, kdy můžu někomu pomoct."


Zobrazit celou aktualitu
14.01.2010

Lucie Bílá a Petr Malásek, koncert Brno

První koncert Lucie Bílé s Petrem Maláskem v roce 2010 se konal v Brně. Zazněly písničky jak z léty prověřeného repertoáru, tak z nové desky Bang! Bang! Na koncert se přišel podívat houslista Ján Berky. Na závěr nechtělo publikum nechat Lucii odejít a vychutnala si trojitý aplaus vestoje.

Fotografie


21.12.2009

Koncerty v Ústí n.L. a Děčíně

Bohužel musíme fanouškům oznámit, že se letos nevyhnula chřipka ani Lucii, a proto jsme nuceni přeložit dnešní a zítřejší koncerty v Ústí nad Labem a Děčíně na náhradí termíny, které s promotérem plánujeme v druhé půlce ledna či začátkem února. Určitě o nich budeme včas informovat v regionálních médiích i na našem webu. Děkujeme za pochopení a přejeme všem krásné Vánoce!

Jiří Kouble - manager LB


Zobrazit celou aktualitu
19.12.2009

Cestou necestou s Mirkem Donutilem

Miroslav Donutil si do své talkshow pozval Lucii Bílou. Diváci si dopřáli mnoho vtipných historek obou protagonistů a také Lucčin živý zpěv.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
18.12.2009

Poslední koncert s kapelou, Žarošice

Tradiční koncert v Žarošicích znamenal pro Lucii poslední vystoupení roku 2009 s kapelou Petra Maláska. Všichni si ho užili na maximum!

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
17.12.2009

Kostel Sv. Ignáce, Chomutov

Lucie vystoupila společně s Dětským pěveckým sborem ZUŠ v Chomutově. Potleskem vestoje se publikum v kostele Sv. Ignáce dočkalo také přídavku.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
15.12.2009

Vimperk s Petrem Maláskem

Koncert s Petrem Maláskem ve Vimperku proběhl v krásném komorním prostředí nově zrekonstruovaného hotelu Zlatá hvězda. Díky za pozvání - zejména Dušanu Říhovi, Milanu Zevlovi a jeho pořadatelské agentuře Lucie.

Foto: Luboš Drenčeni

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
08.12.2009

Košice s Petrem Maláskem

foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii