// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
09.02.2010

Nabité úterý Lucie Bílé

Lucie zahájila den cestou do Hudebního divadla Karlín na zkoušku koncertu s Velkým čínským orchestrem pod taktovkou dirigenta Pchang Kcha-pchanga. Poté se rychle přesunula do Obecního domu, kde ji čekala zkouška večerního vystoupení na plese společnosti CENTRAL GROUP. Z té znovu spěchala do Karlína, aby s Velkým čínským orchestrem zazpívala písničku "Kéž sílu mám". Odtud se Lucie vrátila do Obecního domu a na plese zazpívala své oblíbené hity.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
06.02.2010

Ples podnikatelů, Uhrovice

Lucie vystoupila na Plese podnikatelů v Uhrovci u Bánovců nad Bebravou. Přestože čas vystoupení byl až ve dvě hodiny ráno, diváci vytvořili báječnou atmosféru a vystoupení Lucie sklidilo velký úspěch a ovace

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
30.01.2010

Lucie Bílá v Ústí s Petrem Maláskem

Lucie Bílá v plnění svých slibů pokračuje a v sobotu proto navštívila Ústí nad Labem. Publikum si mohlo poslechnout krásné písničky za klavírního doprovodu Petra Maláska a také sérii vtipů.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
29.01.2010

Děčín se dočkal

Lucie Bílá plní sliby, a jakmile to bylo možné, nahradila v Děčíně oba vánoční koncerty, které v prosinci pro nemoc odpadly. Vystoupila s Petrem Maláskem a sklidili očekávaný úspěch.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
21.01.2010

Lucie podpořila Haiti

Lucie Bílá nemohla chybět na koncertě na podporu ostrova Haiti. Písničkou "Most přes rozbouřené vody" tak rozezněla celé Staroměstské náměstí.
"Miluju svoje povolání a jsou chvíle, kdy ho miluju ještě víc. A to jsou právě chvíle, kdy můžu někomu pomoct."


Zobrazit celou aktualitu
14.01.2010

Lucie Bílá a Petr Malásek, koncert Brno

První koncert Lucie Bílé s Petrem Maláskem v roce 2010 se konal v Brně. Zazněly písničky jak z léty prověřeného repertoáru, tak z nové desky Bang! Bang! Na koncert se přišel podívat houslista Ján Berky. Na závěr nechtělo publikum nechat Lucii odejít a vychutnala si trojitý aplaus vestoje.

Fotografie


21.12.2009

Koncerty v Ústí n.L. a Děčíně

Bohužel musíme fanouškům oznámit, že se letos nevyhnula chřipka ani Lucii, a proto jsme nuceni přeložit dnešní a zítřejší koncerty v Ústí nad Labem a Děčíně na náhradí termíny, které s promotérem plánujeme v druhé půlce ledna či začátkem února. Určitě o nich budeme včas informovat v regionálních médiích i na našem webu. Děkujeme za pochopení a přejeme všem krásné Vánoce!

Jiří Kouble - manager LB


Zobrazit celou aktualitu
19.12.2009

Cestou necestou s Mirkem Donutilem

Miroslav Donutil si do své talkshow pozval Lucii Bílou. Diváci si dopřáli mnoho vtipných historek obou protagonistů a také Lucčin živý zpěv.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
18.12.2009

Poslední koncert s kapelou, Žarošice

Tradiční koncert v Žarošicích znamenal pro Lucii poslední vystoupení roku 2009 s kapelou Petra Maláska. Všichni si ho užili na maximum!

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
17.12.2009

Kostel Sv. Ignáce, Chomutov

Lucie vystoupila společně s Dětským pěveckým sborem ZUŠ v Chomutově. Potleskem vestoje se publikum v kostele Sv. Ignáce dočkalo také přídavku.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
15.12.2009

Vimperk s Petrem Maláskem

Koncert s Petrem Maláskem ve Vimperku proběhl v krásném komorním prostředí nově zrekonstruovaného hotelu Zlatá hvězda. Díky za pozvání - zejména Dušanu Říhovi, Milanu Zevlovi a jeho pořadatelské agentuře Lucie.

Foto: Luboš Drenčeni

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
08.12.2009

Košice s Petrem Maláskem

foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
06.12.2009

Advent a andělé Brno

Lucie vystoupila jako host vánočního programu Městského divadla v Brně, Advent, andělé. Zazněly písně z nového alba Bang! Bang! "Desatero" a "Už nikdy víc". Na závěr se všemi účinkujícími přidala vánoční koledu Narodil se Kristus pán.

Fotografie


02.12.2009

Koncerty na Slovensku

Z důvodu vážného onemocnění slovenského promotéra musíme všem zájemcům s lítostí oznámit přeložení předvánočních koncertů Lucie Bílé v Prievidzi, Nitre a Lučenci . V takto krátkém předstihu již nebylo možné najít alternativní řešení, proto jsme se rozhodli přistoupit k tomuto kroku. Náhradní termíny (pravděpodobně duben - květen 2010) oznámíme včas v sekci KONCERTY
Děkujeme za pochopení. Jiří Kouble - manager LB


Zobrazit celou aktualitu
02.12.2009

Trenčianské Teplice

Perla Karpat, lázeňské Trenčianské Teplice hostily Lucii Bílou a Petra Maláska.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
01.12.2009

Festival Modré dny - Žďár nad Sázavou

Obohacený program o písně z nového repertoáru přivezla Lucie do Žďáru nad Sázavou, kde se konal sedmý ročník festivalu Modré dny. Slavnostní galakoncert, uspořádaný proti rasové nesnášenlivosti, neváhala Lucie podpořit. Za doprovodu Petra Maláska se tak diváci několikrát postavili, aby odměnili umělce velkým potleskem.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
29.11.2009

Koncert Remedios

Lucie vystoupila jako exkluzivní host na koncertu svých kamarádů, flamenkové skupiny Remedios. Koncert se konal u příležitosti vydáni jejich nového CD CARDAMON. Jak se natáčel na album bonus s Lucií Bílou, si můžete připomenout zde.

Cardamon si můžete poslechnout a koupit u nás v e-shopu.

Fotografie


Zobrazit celou aktualitu
26.11.2009

Zlatý koncert Bratislava

Zlatý koncert v Sibamac Aréně NTC Bratislava dokonale spojil folklór a populární hudbu. Housle Jána Berkyho Mernice a Lucii Bílou.

Fotografie