// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

Zobrazit celou aktualitu
27.10.2015

Recitál v Liberci

Lucie Bílá vystoupila za klavírního doprovodu Petra Maláska v divadle F. X. Šaldy v Liberci. A jelikož má kousek odtud chalupu, pozvala na koncert i několik přátel. V „povídací pauze“ před Summertime se jí hned zvědaví diváci ptali, kde přesně chaloupka leží. „Nějak si teď nevzpomínám. Vůbec nevím proč,“ usmála se Lucie. „Asi že bychom už nebyli na samotě,“ dodala. V závěru diváci aplaudovali vestoje a zpěvačka je odměnila autogramiádou.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
25.10.2015

Největší muzikál je zpět

Do premiéry Carmen zbývá pár dnů. Generální zkouška před diváky všem připomněla výpravnost tohoto díla. Těšte se na inovované kostýmy, větší ohně, ale hlavně na to, co jste měli tak rádi. Carmen.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.10.2015

Recitál Vráble

V obci Vráble měla Lucie příležitost poděkovat Bohu hned dvakrát. Diváci zaplnili kostel, kam se jen vešli. Ať už to byl večerní koncert od půl osmé nebo ten přidaný od pěti hodin.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.10.2015

Recitál v kostele Mena Panny Márie

Ve velkém kostele zažila obec Veľké Leváre velký koncert velké zpěvačky. Ave Maria, Desatero, to jsou návody, kterým lidé rozumí.
„Stále víc mě to táhne k Bohu. Miluji koncerty v kostelech, abych mu mohla poděkovat za dary, které mi do života nadělil,“ dodala Lucie

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.10.2015

Desatero s Alexandrovci

Lucie přijala pozvání stát se exkluzivním hostem Akademického souboru písní a tanců Ruské armády A. V. Alexandrova. K piánu Petra Maláska se tak přidal vojenský sbor a orchestr. Plná sportovní hala si užila Desatero a Most přes minulost jako nikdy předtím.

FotkyZobrazit celou aktualitu
16.09.2015

Cigánski diabli, Žilina

Žilina, přes 1500 diváků. To byl poslední koncert s Cigánskimi diablami v letošní sezóně. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
05.09.2015

Zavíráme Open Air, Arakain

Ráda bych poděkovala skupině Arakain. Díky ní mám sílu a pevnější hlasivky. Prostě ji zbožňuju. Máme za sebou 41 koncertů, prožili jsme spolu celý metalový rok. Uklidňuje mě, že Honza Toužimský se mnou bude na vánočním turné a za dva roky oslavíme s Arakainem 35 let. Kdo vystoupení viděl, určitě ho prožíval jako já. Kdo ne, ten má teda smůlu!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.08.2015

Vinohraní, Velké Pavlovice

Foto: Miloslav Hlaváček

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
24.08.2015

Arakain a Lucie Bílá ve Voticích

Lidé se nenechali odradit náhlou změnou počasí a dorazili na náměstí ve Voticích. A nelitovali. Déšť nepřišel, přestože na ně hřměla celá sada těch největších pecek skupiny Arakain.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
14.08.2015

Open Air Moravský Krumlov

Na zlatý hřeb večera si museli fanoušci počkat. V momentě, kdy kapela Arakain nastupovala na podium, přestal fungovat mixážní pult. Pořadatelé se snažili situaci řešit, ale diváky dokázala uklidnit až Lucie. Jakmile se o problému dozvěděla, okamžitě běžela ještě v civilu na pódium, aby všechny ujistila, že show půjde dál. Dokonale při tom diváky zabavila. Místním se tak dostalo dvou vystoupení zlaté slavice. Po výměně pultu se totiž rozjela metalová show nejvyššího kalibru.

FotkyZobrazit celou aktualitu
07.08.2015

Arakain & Lucie Bílá, Snina

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
07.08.2015

Arakain, Snina

Foto: Michal Lisoň

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
24.07.2015

Benátská s Arakainem

Páteční podvečer bylo publikum na libereckém festivalu ve varu. Nejen pod přímou palbou slunečních paprsků, ale hlavně díky nakládačce Lucie Bílé se skupinou Arakain.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.07.2015

Recitál v Hradci nad Moravicí

Tentokrát nás Lucie zavedla do Hradce nad Moravicí. Romantická atmosféra zámeckého nádvoří plného zeleně ještě umocnila tklivé tóny tradičního recitálu za doprovodu Petra Maláska. I mrakům se chtělo ukápnout slzu, nakonec si však společně s diváky vychutnaly koncert v poklidu až do samotného závěru v podobě tří přídavků a dalšího potlesku vestoje.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
20.07.2015

Horní Suchá s kapelou

Lucie po delší době zazpivala na festivalu v Horní Suché se svojí kapelou.

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
21.06.2015

Cigánski Diabli v Nitre

Na společných koncertech s Cigánskymi Diablami prožívám vášeň a temperament. Je to zážitek. Další ze světů, které miluji. Přijďte za námi. Máme pro vás plnou náruč energie. Vaše Lucka

Fotky