// fb crop

Vystoupení a koncerty
ve fotografii

01.06.2014

VIDEO z tiskové konference Černobílého turné 2014

O startu Černobílého turné informovala Lucie Bílá na tiskové konferenci, kde mimo jiné zazněla i otázka, zda do svého programu hodlá opět zařadit i diskutovanou píseň Moře stínů – původní hit Smells Like Teen Spirit od skupiny Nirvana. „Mně se ta písnička líbí. Stojím si za tím. Je důležité, aby zpěvák věděl, kudy chce jít, co se mu líbí a co ne.“


30.05.2014

Děti v divadle

Milé děti, rodiče, babičky a dědečkové, zavítejte do Nedělní Fantastiky!

K nedělnímu odpoledni patří pohádka. Královéhradecký Drak, plzeňská Alfa nebo liberecké Naivní divadlo je umějí skvěle vyprávět. Měly je možnost vidět děti v mnoha zemích světa, do Prahy ale přijíždějí málo. Neměly tu zatím místo, kde by mohly pravidelně hrát. Od října to bude jinak. Společně s nimi jsme pro vás připravili program Nedělní Fantastiky. Každou neděli odpoledne od října do konce března bude v našem divadle v Karlově ulici na Starém Městě pražském hrát jedno z nich. A vy už teď můžete z programu na celých šest měsíců vybírat ty svoje pohádky.

Vaše Divadlo Ta FantastikaLucie Bílá


27.05.2014

Změna termínu v Kutné Hoře

Agentura 44, jako pořadatel recitálu Lucie Bílé s klavírem Petra Maláska dne 29.5.2014 v Kutné Hoře v KD LOREC, je nucena z vážných důvodů přeložit termín konání na 19.11.2014. Zakoupené vstupenky zůstavají v platnosti, případně se dají vrátit na všech pobočkách sítě Ticketstream. Jménem Agentury 44 se všem divákům omlouváme za případné komplikace.


Zobrazit celou aktualitu
24.05.2014

Recitál v Českém Krumlově

Lucie Bílá koncertuje v posledních dnech především za klavírního doprovodu Petra Maláska. Živě tak přiváží svým posluchačům to, co mohou objevit na jejím novém albu Recitál, jež je možné zakoupit na koncertech anebo ve všech prodejních sítích.

Dokonalé skladby v noblesní atmosféře zámecké jízdárny v Českém Krumlově představovaly nevšední zážitek. V oblíbeném repertoáru zazněla nově i píseň Modi a nutno říci, že živé provedení jen podtrhlo její vnitřní kouzlo. Vřelému publiku se zpěvačka poděkovala několika přídavky a fanouškům po vystoupení ještě navíc autogramiádou. I přes únavu po několikadenním maratonu vydržela rozdávat podpisy s láskou sobě vlastní do posledního človíčka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.05.2014

S kapelou v Náchodě

Pro nadšené fanoušky vystoupila Lucie se svou kapelou na stadionu v Náchodě. V příjemné atmosféře ještě před koncertem se ochotně vyfotografovala s výherci vstupenek Hitrádia Magic.

Scéna sice nebyla tak výpravná, jakou pro vás zpěvačka připravuje na své pokračování Černobílého turné, ale plná hala a řada přídavků nám jasně říkají, že se na podzimní turné těšíte!

Největší překvapení ovšem na Lucii čekalo po koncertě. „Včera se mi stala neuvěřitelná věc. Po koncertu na zimním stadionu v Náchodě mi ochranka do šatny přinesla od neznámého diváka dárek se slovy, že mi možná udělá radost. Dlouho mě nic tak nepotěšilo. Byl to památníček Tomáše Holého. Jsou v něm nádherná slova od lidí, s kterými Tomáš točil všechny ty báječné filmy jako například od Jany Preissové, Františka Němce, režisérky Marie Poledňákové, ale i od kamarádů, přátel a rodiny. Když jsem tím listovala, vrátila jsem se v čase a měla pocit, že tu Tomáš stále je, což je vlastně pravda. Chci alespoň touto cestou dárci moc poděkovat a říct mu, nejenže památník bude od teď patřit mezi mé poklady, ale ještě tam Tomášovi pár jmen doplním. Určitě se najde hodně těch, co by mu rádi něco krásného řekli.“ Lucie 

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.05.2014

Recitál v Táboře

Foto: Jiří Kupka 17x + Naďa Murmaková 5x + Kamila Rychlíková

Zobrazit fotogalerii


18.05.2014

Dokument Lucie Bílá - Recitál

Zveme vás ke sledování dokumentu Lucie Bílá - Recitál


Zobrazit celou aktualitu
29.04.2014

Muzeum Grévin Praha

Lucie Bílá se v doprovodu svého partnera Petra Makovičky zúčastnila slavnostního otevření muzea voskových figurín Grévin v Praze. Mezi kolegy Angelinou Jolie nebo Karlem Gottem patří její podoba k těm nejzdařilejším. Přesvědčte se na vlastní oči! Muzeum se pro veřejnost otevírá právě dnes.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
05.04.2014

TýTý 2013

Ještě před zkouškou písně Desatero Lucie Bílá v domovském CAFÉMODI natočila další díl magazínu Prásk. Poté už se přesunula do Divadla na Vinohradech a stejně jako tomu bylo před 16 lety, i nyní si finálový večer užívala po boku manažera Jiřího Koubleho.

“Ze srdce děkuji všem za hlasy do této ankety. Moje zrcátko jste vy. Jsem tu pro vás .” ♥ Lucie

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.04.2014

Recitál Vodňany

Foto: Kamila Rychlíková

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
29.03.2014

Česká Miss

Lucie Bílá vystupovala na každém ročníku Miss ČR, na České Miss tomu však letos bylo poprvé. Ještě před strhujícím podání Tygřice měla tu čest setkat se se Sophií Loren. „Je to nádherná dáma s grácií a noblesou přímo nadpozemskou,” nešetřila superlativy Lucie.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
27.03.2014

Poděkování od Andrey

Chtěla bych touto cestou poděkovat Lucce za velikou pomoc, kterou mé rodině po odchodu manžela poskytla. Zůstala jsem sama se dvěma malými holčičkami a nebylo jednoduché tento fakt přijmout. Paní Lucie háčkovala svá černobílá srdíčka, aby nám výtěžkem z prodeje pomohla. Velice si její pomoci vážím a nepřestanu jí být vděčná za to, co pro nás udělala. LUCINKO, DĚKUJEME A MÁME TĚ RÁDY!!!

Andrea


Zobrazit celou aktualitu
22.03.2014

Recitál v Hronově

Foto: Jiří Mach

Zobrazit fotogalerii


21.03.2014

S kapelou v Brně

Přesně před rokem měla Lucie kocert v Brně. Kam se chystáte vy?
Zobrazit celou aktualitu
19.03.2014

Recitál Čadca

Lucie se v šatně po koncertě setkala s talentovaným bubenikem Andrejem Kampfem, kterého si pamatujete z předloňského ČSMT.

Foto: Pavol Konštiak a Marian Kráľ

Zobrazit fotogalerii


07.03.2014

Recitál Nitra

Nenechte si ujít originální recitál s Lucií Bílou a Petrem Maláskem také vy. Stále přidáváme nové termíny.


Zobrazit celou aktualitu
01.03.2014

Ples hotelu Zlatá hvězda

Lucie vystoupila na plese Hotelu Zlatá Hvězda ve Vimperku a při té příležitosti pokřtila nové CD svým kamarádům a organizátorům plesu - kapele Pohoda.

Foto: Luboš Drenčeni

Zobrazit fotogalerii