// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
05.12.2016

Bílé Vánoce v Bratislavě

Veľký evanjelický kostol v Bratislavě a vánoční koncert Lucie Bílé. To znamená takový zájem, že se stánek vyprodal rovnou dvakrát, a pokud by to bylo fyzicky možné, mohly by v hlavním městě Slovenska přídavky pokračovat dál.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
02.12.2016

Bílé Vánoce v Trenčíně

Bílé Vánoce na Slovensku vrcholí a pro velký zájem se přidávají druhé koncerty. Brzy Lucka navštíví Česko. Pokud je ještě někde místo, zajistěte si ho včas. TŘEBA V PLZNI.

Tohle je reportáž z Trenčína.


Zobrazit celou aktualitu
01.12.2016

Finále ČSMT

Finále soutěže ČSMT je za námi. Vždy překrásně oblečená porotkyně Lucie odjela po slavnostním vyhlášení Českého slavíka do Bratislavy na závěrečné kolo šestého ročníku. Vítězem celé soutěže se staly světové mistryně z Act4Slovakia. Se všemi soutěžícími se Lucie pozdravila a popřála jim hodně štěstí.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.11.2016

Bílé Vánoce, Košice

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
26.11.2016

Český slavík

V sobotu 26. listopadu se Lucie Bílá stala devatenáctinásobnou zlatou slavicí. Slavnostní vyhlášení cen navštívila v doprovodu kamaráda faráře Zbigniewa Czendlika. Při písni Hana zahrála slovenská Moje kapela, složená z producentů zpěvaččiny stejnojmenné desky. V nádherné černé róbě Lucie poděkovala všem svým fanouškům za hlasy i velikou podporu během zrušených narozeninových koncertů. Dodala, že se na vás těší jak na vánočních koncertech, tak 8. ledna v O2 aréně.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
25.11.2016

Vánoční strom Otvovice 2016

Foto: Naďa Murmaková

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
24.11.2016

Semifinále ČSMT

Lucie a II. semifinále Česko Slovensko má talent.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.11.2016

Bílé Vánoce, Michalovce

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
22.11.2016

Bílé Vánoce, Žilina

Bílé Vánoce jsou čas, kdy Lucie jezdí za vámi. Reportáž ze Žiliny nám prozrazuje, že Vánoce jsou tady! Všechny koncerty slovem provází římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik a zpěvem doprovází kolega Honza Toužimský z Arakainu. Přestože jsme právě přidali koncerty v Bratislavě a Košicích, zajistěte si vstupenky tam, kde to ještě jde!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
20.11.2016

Z Otvovic přes rozhlas až na Carmen

Lucie se vrací v plné formě zpět do práce. Štáb soutěže ČSMT přijel za ní až do Otvovic, aby společně natočili komentáře do vysílání. Poté se zpěvačka přesunula do rozhlasového studia v Karlíně. „Tady jsem natočila svůj první hit Neposlušné tenisky. V 19 letech by mě nenapadlo, že se jednou budu ucházet o 19. slavíka. Je to jako sen,“ prozradila Lucka. Nakonec ji čekala Carmen v HDK a neutuchající potlesk stojícího publika.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.11.2016

Velký třesk

Viděli jste fotky ze speciálního 13. dílu ČSMT? Lucii to na nich vážně sekne!

Fotky


13.11.2016

První den castingů ČSMT

Připomeňte si dnešním videem shledání poroty na prvním castingu ČSMT a nezapomeňte, že večer poběží živě první semifinále!06.11.2016

Oznámení o přeložení koncertů Fifty Fifty

Lucie Bílá spolu s pořadateli koncertů Fifty-Fifty, které se měly konat dnes (5.11. 2016) a zítra (6.11. 2016), oznamují, že se obě vystoupení přesouvají na nový termín 8. ledna 2017 z důvodu zdravotní indispozice zpěvačky. Vstupenky zůstávají v platnosti. Koncert z 5.11. se přesouvá na 8. ledna 2017 od 20:00 a koncert z 6.11. se přesouvá na 8. ledna 2017 od 14:00.

Lucie Bílá k tomu uvedla: „30 let se připravuji na tak velký koncert. Posledních několik měsíců poctivě ladím formu psychicky i fyzicky. A teď se mi stalo to, o čem se všem zpěvákům zdá v nejhorších snech. Dvakrát vyprodaná O2 arena a já mám zánět průdušek. Nemám hlas. Jsem zvyklá jít na pódium v jakémkoli stavu, ale nemůžu jít bez hlasu. Nedovedete si představit, jak je to pro mne těžké, ale musím poprvé v životě říct: "Dnes ani zítra nevystoupím. Celým svým srdcem se vám omlouvám.“


Zobrazit celou aktualitu
04.11.2016

Ze zkoušek Fifty Fifty

Ukázali jsme vám chystané projekce, šaty a dnes přinášíme pohled do zákulisí zkoušek. Teď už je to na vás. Společně vytvoříme atmosféru pro ty nejhezčí narozeniny!

Fotky


03.11.2016

Kafe s Jolanou

Lucie Bílá vyprávěla Jolaně Voldánové o hledání plnohodnotné rodiny pro svého syna, o svém ženském a mužském Já, o nepovedené dovolené na Maledivách a o věcech, které dělat už nemusí. Vše, co potřebuji, mám na pódiu, tvrdí. Celou talkshow si můžete pustit na webu Aktuálně.cz.


Zobrazit celou aktualitu
03.11.2016

Kostýmy pro Fifty Fifty

Když jsme plánovali mega koncerty Fifty Fifty v Bratislavě i v Praze, slibovali jsme vám dva zážitky s jedinečnou Lucií Bílou. Tyto nádherné kostýmy to jen dokazují.

Fotky


28.10.2016

Fifty Fifty projekce!

Narozeninové koncerty Fifty Fifty budou zdobit led panely. Právě včera Lucie s týmem bratří Cabanů předtáčela impozantní výtvarné projekce.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
27.10.2016

Z Otvovic do Zátiší

Zatímco Lucie Bílá oslaví své padesáté narozeniny příští víkend koncertem v O2 aréně, sama ve čtvrtek popřála klientovi Alzheimer Home Zátiší k úctyhodné stovce. Ještě předtím však pozvala TOP STAR magazín k sobě do Otvovic. Ukázala divákům andělíčky, které vyrábí právě na pomoc seniorům, a také nedávno koupený kulturní dům.

Fotky


22.10.2016

Postel hospoda kostel a prevenci YES

Lucie Bílá se stala patronkou nového preventivního programu kliniky Yes Visage. Kamarádka Lucie Libovická přišla s projektem, který zpěvačku oslovil a ráda ho podpořila, protože své zdraví a zdraví rodiny staví na první místo.

Poté se přesunula do Paláce Luxor, aby pokřtila 20leté přátelství s farářem Zbigniewem Czendlikem, přesněji jeho novou knihu Postel hospoda kostel. „Zibi, neskutečně si Vás  vážím nejen za všechny věřící v Čechách, ale hlavně za ty nevěřící, které k víře dovedete,“ uvedla na adresu lanškrounského kněze zpěvačka.

Fotky