// fb crop

Aktuality

19.10.2016

Můžu dál s Alešem Cibulkou

Lucie Bílá pozvala štáb v čele s moderátorem Alešem Cibulkou do svého domu v Otvovicích. Od 20.20 se na TV Barrandov dostaneme do absolutního soukromí, poznáme blíž rodinu, kamarády. Dozvíme se, jak se zpěvačka připravuje na velkolepý koncert v O2 aréně, jak moc je pro ni důležitý dům s číslem jedna, proč vyrábí růžence a z jakého důvodu se k tomu přidali andělíčci.

Fotky


13.10.2016

Hvězda pro Franka Wildhorna

Jeckyll & Hyde, Bonnie & Clyde a všem dobře známá Carmen. Oblíbené písně má na svědomí americký skladatel Frank Wildhorn. Po obrovském úspěchu u nás i ve světě mu byla v Hudebním divadle Karlín odhalena hvězda ve foyeru slávy. A kdo jiný ji odhalil než Carmen Lucie Bílá.

„Už Carmen jsem psal tomuto divadlu a Lucii Bílé na tělo proto, že způsob, jakým s mým dílem pracuje, je naprosto nadstandardní a naprosto srovnatelný s tím, co mohu vidět ve světě,“ uvedl Frank pro Novinky.cz

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
12.10.2016

Narozeniny Mariky Gombitové

Přestože Lucie Bílá se pilně připravuje na jedinečný narozeninový koncert Fifty Fifty v O2 aréně v Praze, nenechala si ujít oslavu výročí Mariky Gombitové v Bratislavě. A tak sérii vzácných gratulantů přejících slavici Marice Gombitové uzavřela slavice Lucie Bílá. „Marika je ztělesněním křehkosti, čistoty a krásy. Je pro mne Malým princem,“ prohlásila Lucie o své slovenské kolegyni. Podívejte se na všechny fotky a nezapomeňte, že hlasování do dalšího ročníku ankety už začalo!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.10.2016

Recitál v Jablonci

Všichni jistě znáte růžence, které na charitu Lucie vyrábí. Nyní se můžete těšit na vlastnoručně vyrobené andělíčky. Aby byl zajištěn dostatek komponentů, navštívila zpěvačka ještě před koncertem v Jablonci prodejnu korálků Bijoux Nonstop, s.r.o.

Tradiční recitál za doprovodu Petra  Maláska zahájil zpěv Vrabčáků. Poté vplula na pódium Lucie a diváci byli jen její.

Při závěrečném Desateru zpěvačka nečekaně vyzvala své mladší kolegy, aby si zazpívali s ní. Přátelskou atmosféru umocnil opakovaný potlesk vestoje a raut s ředitelem divadla Pavlem Žurou. Tomu slavice jako poděkování za 20 let spolupráce věnovala skladbu Vyznanie.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.10.2016

Legenda nočního proudu

Hity Lucie Bílé patří do žádaného playlistu Českého rozhlasu. Od včerejšího večera se zpěvačka stala oficiálně Legendou nočního proudu a na oplátku váženým hostům paláce Žofín a v přímém přenosu posluchačům rádia zazpívala píseň Hana.
„Dnes jsem se dočetla v novinách, že Lucie Bílá v padesáti letech stále aktivně vystupuje. Trošku mě to vyděsilo. Zní to zvláštně, takže děkuji, že jste mi touto cenou dnes zvýšili sebevědomí,“ zasmála se Lucie. Zároveň neváhala a pozvala fanoušky na velký narozeninový koncert Fifty Fifty v O2 aréně.

FotkyZobrazit celou aktualitu
24.09.2016

Recitál v Liptovskom Hrádku

Foto: Mária Škutová

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
15.09.2016

Lucie Bílá poprvé v O2 areně

Po třikrát vyprodané sportovní hale v Bratislavě oslaví jubileum Lucie Bílé i Praha. Již 5. a 6. listopadu přivítá O2 arena neuvěřitelných 17.000 diváků.

„V Bratislavě jsem udělala obrovskou show pro oči, ale v Praze chci hlavně zpívat. Proto v O2 arena chystám něco velkého, ale velkého především pro uši. Chci lidi nalákat do sebe, chci s nimi navázat ten kontakt,“ prozrazuje osmnáctinásobná zlatá slavice.

„O2 arena se mi v minulosti párkrát nabízela, ale já čekala na mimořádný okamžik a ten právě přichází. Chci své kulaté narozeniny pořádně oslavit a pozvat co nejvíce fanoušků. Ať všichni slyší, že tu jsem, a rovnou říkám, že ještě nějakou dobu tu budu… Svých 50 let totiž považuji za krásné uzavření první poloviny života a bez dlouhého zdržování hurá do druhé,“ říká s úsměvem Lucie Bílá.

FotkyVSTUPENKYZobrazit celou aktualitu
11.09.2016

Recitál v Krnově

Foto: Erik Vodička

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
10.09.2016

Recitál v Litomyšli

Lucie Bílá vystoupila v nádherných prostorách barokního kostela Nalezení svatého Kříže ve „Smetanově“ Litomyšli. Během koncertu si stihla popovídat s diváky a po mnoha přídavcích a potlestku vestoje následovala autogramiáda. Zpěvačku zaujal křišťálový kvádr, zavěšený na stropě kostela. Zjistila, že tato dekorace představuje Ducha svatého, a neváhala se s ním vyfotit.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.09.2016

Svidník s kapelou

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
06.09.2016

Recitál Kežmarok

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
04.09.2016

Recitál na zámku v Dobříši

Na zámeckém nádvoří v Dobříši se uskutečnil dlouho očekávaný recitál Lucie Bílé. Zpěvačka neváhala a vydala se na vycházku do nádherné zahrady. Její kouzlo poté přenesla na diváky. Těm zazpívala poprvé, pouze za doprovodu piána Petra Maláska, svoji oblíbenou Hanu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
03.09.2016

Na zámku ve Slavkově u Brna

Na zámeckém nádvoří ve Slavkově u Brna se poslední prázdninovou sobotu rozehrála celá kapela Petra Maláska. Lucie se rozehrála na celý zámek. Podívejte!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.09.2016

Ungelt s Martou Kubišovou

Lucie Bílá zazpívala v rámci tradičního koncertu Marty Kubišové a jejích hostů na Letní scéně Divadla Ungelt. Diváci si vychutnali koncert a ještě se stali kulisou pro silvestrovský speciál. Celou událost totiž zvukově zachytil Český rozhlas.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
31.08.2016

Charitativní sbírka přinesla 22 vozů

Před prázdninami visely všude billboardy, kde jsem za pekařku v Globusu. Tady je výsledek. Včera jsme společně předali Kontu BARIÉRY 22 vozů pro handicapované přátele. Miluju tyto akce a chystám další a to pro seniory v Alzheimer Home Zátiší. Krásný den vám všem. ❤

FotkyZobrazit celou aktualitu
22.08.2016

S láskou jako doma

Lucie Bílá navštívila nové zařízení pečující o pacienty s Alzheimerovou chorobou, s dalšími typy demencí a po mozkových příhodách ALZHEIMER HOME Zátiší v Praze 4. „Díky mamince jsem prožila dva roky na ARO, JIP a dalších zařízeních zdravotní a sociální péče a zjistila jsem, jak náročná práce to pro úžasné sestřičky a pečovatele je. V naší zemi se z...

zobrazit celou aktualitu

Zobrazit fotogalerii