// fb crop

Aktuality


Zobrazit celou aktualitu
24.04.2016

Recitál ve Varnsdorfu

Lucie dostala od pořadatelské agentury VDN Promo nádhernou kytici a osmikilový dort s marcipánovým mikrofonem. :-)

Foto: VDN Promo

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
23.04.2016

Křtiny Káji

V novinách píšou, že Lucie Bílá má štěstí a úspěch v práci, ale v soukromí je tomu naopak… Já si to tedy nemyslím. Doma mám štěstí plný kočárek. <3

Fotky


17.04.2016

VIDEO Křest HANA a autogramiáda

Přehrajte si video ze křtu a autogramiády. Co nejvíc materiálu, co nejvíc Lucky, tak, jak to máte rádi. Ještě jednou děkujeme za vaši obrovskou účast!Zobrazit celou aktualitu
14.04.2016

Křest HANA a autogramiáda

Týden po zpěvaččině jubileu  došlo na křest alba HANA. Na jeho vzniku se podíleli členové skupiny Nebe, ale i Celeste Buckingham či Katarína Knechtová.

Kmotrou byla Hana Zagorová. Zpěvačka, kvůli níž se zrodil pseudonym Lucie Bílá.

„Milá Lucko, dostala jsem od Supraphonu tvoji desku, uvařila si kafíčko, sedla si a pustila CD. Spadla mi brada a do původni polohy se dostala až s poslední písní,“ vysekla Lucii poklonu paní Zagorová.

Nutno podotknout, že album dostalo již po dni prodeje zlaté ocenění.

Po slavnostním křtu se Lucie přesunula jen o pár metrů vedle do Supraphon Music Point, kde se konala dlouhotrvající autogramiáda.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.04.2016

Fifty Fifty, přípravy

Teď už vám můžeme přípravy ze zákulisí ukázat celé: „Když jsem do haly přišla poprvé, aby mi scénu režisér Jeffo Minařík předvedl, zavázali mi oči. Pak se vše rozsvítilo a mně spadla brada. Pod jevištěm je celé město - výtahy, propady. Cirkus, divadlo, koncertní show - diváci jsou nadšení. Cvičila jsem, chodila brzo spát, nepila, držela přísnou dietu, … A jak malá holka se těšila!“


FotkyZobrazit celou aktualitu
03.04.2016

Maratón podpisů

Lucie zažila v Bratislavě maratón. A to doslova. Nejprve při vyhlášení vítězů běžeckého maratonu nabídla divákům ochutnávku z koncertů Fifty Fifty a potom už ji čekaly davy fanoušků na autogramiádě.

FotkyZobrazit celou aktualitu
01.04.2016

Fifty Hana, fifty Lucka

Již 9. a 10. dubna se v Bratislavě můžeme těšit na jubilejní koncerty Fifty Fifty. A v sobotu rovnou dvakrát! 
„Myslela jsem si, že devátého se pěkně vyspinkám, dám si dobrý oběd, generálku a večer budu za šikovnou na koncertě. Ale nakonec jsou ten den koncerty dva a pro velký zájem ještě jeden v neděli. Mám ráda výzvy,“ svěřila se Lucie.

S jejími narozeninami se na pultech obchodů objeví i nová deska HANA. 
„Album bude jiné než ta předchozí. Jiní autoři, zvuk, aranžmá, celkově modernější. Svoje písničky poslouchám, jen když se je učím, ale tahle deska se poslouchá hezky. Jsem za ni producentovi Martinu Šrámkovi moc vděčná. Podílely se na něm i dvě dámy - Katarína Knechtová a Celeste Buckingham,“ prozradila nám slavice.

Lucie nelení a myslí i na charitu.

„Tři roky jsem háčkovala srdíčka pro Konto BARIÉRY. Když jsem byla o Vánocích sama na chalupě, pustila jsem se do růženců. Za výtěžek z jejich prodeje bych ráda opravila malby v kostele. Na slovenské koncerty už jsem jich pro diváky připravila 700,“ dodává zpěvačka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
30.03.2016

Vzkazy, záznamy a něžné náboje

Lucie si udělala pauzu od příprav na Fifty Fifty a zavítala do rožnovské galerie CREARS. Zhlédla tak rovnou dvě autorské výstavy, a to malířky Zdeny Höhmové (Vzkazy a záznamy) a sochaře Jaroslava Koléška (Něžné náboje). Jako dárek si připravila nejen své písně, nýbrž i duet s Martinem Šafárikem, kaplanem kostela sv. Mikuláše v Podunajských Biskubicích. Jejich hlasy podtrhl svým klavírem Petr Malásek.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.03.2016

Zlatá pamětní medaile Lucie Bílé

„České mincovně se podařilo dostat Lucii Bílou a teď ji jdeme vyrazit,“ zavtipkovala zlatá slavice v Jablonci. Poté už přece jen zvážněla, neboť měla tu čest vyrobit svoji úplně první zlatou uncovou medaili a nechtěla tento vzácný okamžik pokazit. Proces a výsledek ji natolik nadchl, že dodala: „Koupím si několik jen pro sebe, ale tu druhou v pořadí bych velmi ráda věnovala Karlu Gottovi.“ Čerstvá majitelka mince s číslem jedna se po autogramiádě a fotografování především se zaměstnanci mincovny vydala do Prahy, kde pokračovala v představení tohoto sběratelského klenotu dalším zájemcům z řad médií. Na poslední chvíli nás nezapomněla pozvat na své narozeninové koncerty Fifty Fifty, a přestože už měla být dávno v roli Carmen, stihla ještě rozhovor pro televizi.

FotkyZobrazit celou aktualitu
22.03.2016

Hana a Porcelain Love

K narozeninám si Lucie připravila dárek i pro fanoušky. Nové album Hana. A právě jemu věnovala své úterní odpoledne při tiskovém dni v Supraphonu.

Mohli jsme se tak dozvědět, že na nové desce se podíleli Katarína Knechtová, autorka titulní písně Hana. Celeste Buckingham, reperka. A Martin Šrámek, skladatel hudby k 11 písním.

Po tomto novinářském maratonu se Lucie rozhodla navštívit výstavu panenek z dílny návrháře Borise Hanečky Porcelain Love v Pop-Up Gallery v Praze. Autor těchto ručně vyrobených originálů zpěvačku oblékne na blížících se jubilejních koncertech Fifty Fifty 9. a 10. dubna v Bratislavě. Věříme, že si je nenecháte ujít!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
13.03.2016

Recitál Most

Děkujeme pořadatelské agentuře VDN Promo a těšíme se brzy na další spolupráci.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
12.03.2016

Recitál Ostrava

Lucie po recitálu spontánně navštívila ples vysokoškoláků, který se odehrával ve stejné budově DK města Ostravy a zazpívala a cappella Nane cocha.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
06.03.2016

Hana ve studiu

Lucie Bílá a Martin Šrámek dokončují nové album Hana ve studiu Little Beat v Bratislavě. Těšte se na první ochutnávky během koncertů Fifty fifty!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.03.2016

Růžence

Nemám moc volného času, ale využívám každou chvíli, abych pro vás vytvořila co nejvíce dekorativních růženců z korálků Swarowski. Dělám je s láskou a úctou k vám, ale i k Bohu, kterému mám za co děkovat. Moc jsem přemýšlela, jak to nejlépe udělat a myslím, že už vím. Růžence budou k mání na mých narozeninových koncertech a výtěžek z nich půjde pražskému kostelu v Kyjích a bratislavskému kostelu v Podunajských Biskubicích. Obě dvě vzácné budovy mají bezmála 800 let. Růžence tak budou darem od vás i ode mě. <3

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
20.01.2016

Petr Hannig 70

Lucie Bílá v jednom dni přivítala do domu televizní štáb Primy, doběhla na schůzku s Jirkou Strachem a neplánovaně na ní rovnou nazpívala novou písničku, potěšila Petra Hanniga na oslavě 70. narozenin, odehrála Carmen před plným Karlínem. Jak vidíte, stačilo, aby ji pro nás Petr Hannig objevil. :)

Fotky