// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
17.11.2015

Karlovy Vary

Lucie Bílá zavítala do Varů hned ze dvou důvodů. Prvním byla návštěva Vánočního domu, přičemž zkontrolovala svého vlastnoručně ušitého medvídka, a druhým vystoupení za klavírního doprovodu Petra Maláska. „Karlovy Vary mám moc ráda. Mimochodem, hned po Slavíku sem jedu zpívat na soukromý večírek. Doufám, že budu plnoletá, abych si mohla dát rum! :)“

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
10.11.2015

Show Jana Krause

Sledujte dnes večer na Primě od 21.35 Show Jana Krause s Lucií Bílou a přesvědčte se, zda si skutečně vzala červené šaty na červenou sedačku. Dozvíte se něco o testosteronu, mužích a pijavicích.

Fotky


28.10.2015

Pozdrav pro Káju

Vím, že Karel Gott má hejno strážných andělů a ti jsou teď v pohotovosti. Dělají všechno pro to, aby byl znovu v pořádku. Modlím se s nimi. A Káju na dálku líbám na jeho bolavé srdíčko.


Zobrazit celou aktualitu
27.10.2015

Recitál v Liberci

Lucie Bílá vystoupila za klavírního doprovodu Petra Maláska v divadle F. X. Šaldy v Liberci. A jelikož má kousek odtud chalupu, pozvala na koncert i několik přátel. V „povídací pauze“ před Summertime se jí hned zvědaví diváci ptali, kde přesně chaloupka leží. „Nějak si teď nevzpomínám. Vůbec nevím proč,“ usmála se Lucie. „Asi že bychom už nebyli na samotě,“ dodala. V závěru diváci aplaudovali vestoje a zpěvačka je odměnila autogramiádou.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
25.10.2015

Největší muzikál je zpět

Do premiéry Carmen zbývá pár dnů. Generální zkouška před diváky všem připomněla výpravnost tohoto díla. Těšte se na inovované kostýmy, větší ohně, ale hlavně na to, co jste měli tak rádi. Carmen.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
09.10.2015

Recitál Vráble

V obci Vráble měla Lucie příležitost poděkovat Bohu hned dvakrát. Diváci zaplnili kostel, kam se jen vešli. Ať už to byl večerní koncert od půl osmé nebo ten přidaný od pěti hodin.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.10.2015

Recitál v kostele Mena Panny Márie

Ve velkém kostele zažila obec Veľké Leváre velký koncert velké zpěvačky. Ave Maria, Desatero, to jsou návody, kterým lidé rozumí.
„Stále víc mě to táhne k Bohu. Miluji koncerty v kostelech, abych mu mohla poděkovat za dary, které mi do života nadělil,“ dodala Lucie

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.10.2015

Desatero s Alexandrovci

Lucie přijala pozvání stát se exkluzivním hostem Akademického souboru písní a tanců Ruské armády A. V. Alexandrova. K piánu Petra Maláska se tak přidal vojenský sbor a orchestr. Plná sportovní hala si užila Desatero a Most přes minulost jako nikdy předtím.

FotkyZobrazit celou aktualitu
01.10.2015

Recitál v Prešově

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
20.09.2015

Recitál v Touškově

Lucie vystupovala na dvojkoncertě v rámci oslav 900 let od založení města. Velký dík patří pořadatelům, zejména paní Ivetě Rejškové za bezvadnou organizaci obou koncertů.

Foto: Petra Vlasáková

Zobrazit fotogalerii


18.09.2015

Fifty Fifty

„Během Talentu jsem potkala úžasný tým. Nyní společně připravujeme dva exkluzivní koncerty Fifty Fifty – v Praze a Bratislavě. Černobílé turné bylo proti tomu besídkou u nás v Otvovicích…” začala zpěvačka.

„Budou to dva srdcové koncerty, které se nikdy nezopakují. Nikdo na tom nevydělá. Je to zkrátka dárek pro Lucku,” pokračoval režisér Jeffo Minařík.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
16.09.2015

Cigánski diabli, Žilina

Žilina, přes 1500 diváků. To byl poslední koncert s Cigánskimi diablami v letošní sezóně. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
05.09.2015

Zavíráme Open Air, Arakain

Ráda bych poděkovala skupině Arakain. Díky ní mám sílu a pevnější hlasivky. Prostě ji zbožňuju. Máme za sebou 41 koncertů, prožili jsme spolu celý metalový rok. Uklidňuje mě, že Honza Toužimský se mnou bude na vánočním turné a za dva roky oslavíme s Arakainem 35 let. Kdo vystoupení viděl, určitě ho prožíval jako já. Kdo ne, ten má teda smůlu!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.08.2015

Vinohraní, Velké Pavlovice

Foto: Miloslav Hlaváček

Zobrazit fotogaleriiZobrazit celou aktualitu
24.08.2015

Arakain a Lucie Bílá ve Voticích

Lidé se nenechali odradit náhlou změnou počasí a dorazili na náměstí ve Voticích. A nelitovali. Déšť nepřišel, přestože na ně hřměla celá sada těch největších pecek skupiny Arakain.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
14.08.2015

Open Air Moravský Krumlov

Na zlatý hřeb večera si museli fanoušci počkat. V momentě, kdy kapela Arakain nastupovala na podium, přestal fungovat mixážní pult. Pořadatelé se snažili situaci řešit, ale diváky dokázala uklidnit až Lucie. Jakmile se o problému dozvěděla, okamžitě běžela ještě v civilu na pódium, aby všechny ujistila, že show půjde dál. Dokonale při tom diváky zabavila. Místním se tak dostalo dvou vystoupení zlaté slavice. Po výměně pultu se totiž rozjela metalová show nejvyššího kalibru.

FotkyZobrazit celou aktualitu
07.08.2015

Arakain, Snina

Foto: Michal Lisoň

Zobrazit fotogalerii