// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
04.12.2014

Sledujte dnešní PRÁSK!

Sledujte Lucii dnes večer na Nově. PRÁSK! natočil se zpěvačkou exkluzivní rozhovor.

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
29.11.2014

Zlatá slavice

I přes rozbouřené řeky tlaku aktuálních událostí jste Lucii dali jasně najevo, že politika nemá s její uměleckou kariérou nic společného a že si za ni zaslouží jak vyznamenání od státníků, tak především od vás. Jak už je Lucii vlastní, snažila se vám při vyhlášení Českého slavíka 2014 skrze televizní obrazovky přinést to nejlepší. S Petrem Maláskem vybrali píseň Modi a se stylistkou Sandrou šaty od vyhlášeného návrháře jménem Elie Saab. Při přebírání ceny zpěvačka uvedla: „Tohle není sedmnáctý slavík, to je třicet let práce a já za tu práci chci poděkovat svému manažerovi Jiřímu Koublemu. Dále bych ráda poděkovala Lukášovi Fronkovi - ten se mi stará o něco, čemu nerozumím - je to internet. V neposlední řadě bych chtěla poděkovat svému kamarádovi a pianistovi Petru Maláskovi.“

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
27.11.2014

Bílé Vánoce, Poprad

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
26.11.2014

Bílé Vánoce, Vranov

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
25.11.2014

Bílé Vánoce, Jelsava

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
19.11.2014

Bílé Vánoce v Kutné Hoře

Nebyly to ještě typické Bílé Vánoce, ale jelikož nás svojí návštěvou poctil farář Zbigniew Czendlik, můžeme Kutnou Horu považovat za dokonalý start vánočního turné.

Foto: Jakub Skýva

Zobrazit fotogalerii


13.11.2014

Marta Kubišová a salon YES VISAGE

Nejprve se Lucie v Divadle Ungelt stala kmotrou nového CD Marty Kubišové s příznačným názvem 25 a poté se přesunula do salonu YES, aby zde s přítomnými dámami oslavila 5. výročí této kliniky krásy.

„Jsem Beran, a proto mám na těle nejcitlivější hlavu. Takže sem chodím a holky mě hýčkají, vískají ve vlasech a já si to moc užívám. A až budete dělat něco s mozky, tak sem budu chodit ještě častěji. :)

Novináři se mě na křtu CD Marty Kubišové ptali, jak dlouho se známe. Mám pocit, že Marta tu byla vždycky. To samé vnímám u salonu YES. Že slaví teprve páté narozeniny? Nemůžu si vynachválit, jak se o nás ženy stará, abychom se cítily hezky a líbily se mužům.“

Fotky


12.11.2014

Křest knihy Josef Bednárik

Společně s Ondřejem Soukupem se Lucie stala kmotrou knihy Jozef Bednárik. Jak už název napovídá, jde o biografii režiséra mnoha projektů. O Bednárikovi se nemluvilo jinak než v přítomném čase. To potvrdil výpadek mikrofonu pokaždé, když se oba kmotři včetně autorky knihy Andrey Coddington pokusili prozradit pikantnosti z časů spolupráce. Mnoho historek, doplněných spoustou fotografií a reprodukcí, potěší fanoušky Lucie, Draculy či Johanky z Arku. Výtisk je dokonalý v celé své kráse a seženete ho ve všech knihkupectvích.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
08.11.2014

Chart show

Kdo má alespoň jeden velký hit, potkal se s Lucií Bílou na natáčení Chart show. Pusťte si dnes tento hudební pořad ve 20.20 na TV Nova.

Za tři týdny se znovu potká Lucie se svými kolegy a to na vyhlášení Českého slavíka 2014. Pošlete jí svůj hlas!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
06.11.2014

Premiéra Addams Family

Lucie má za sebou čtvrteční premiéru Addams Family. První diváci byli nadšení. Teď je řada na vás!

Foto: Michaela Feuereislová

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
23.10.2014

Černobílá Bratislava

Loučení s Černobílým turné bylo těžké jak pro diváky, tak zejména pro Lucii. A co teprve přivézt na Slovensko Vyznanie od Mariky Gombitové! Již při prvních tónech klavíru Petra Maláska se zimní stadión proměnil v chrám a publikum v zástup hltající každé slovo.

„Včerejší černobílý koncert byl plný barev... Dlouho jsem necítila větší radost a štěstí a chtěla bych za tento pocit všem poděkovat. Jak týmu, který se mnou tuto show vytvořil a prožil, tak všem divákům, kteří se přišli bavit a bez nichž by tato práce neměla význam. Děkuji za plné haly a spontánní reakce a těším se na další projekt, který pro vás už teď s láskou chystám. Vaše Lucie <3“

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
19.10.2014

Černobílá Ostrava

Pokud je Ostrava v porovnání s jinými městy černá, v případě turné tomu bylo naopak. Místní zopakovali neuvěřitelnou atmosféru z loňska, a pokud jde o potlesk, hravě strčili do kapsy všechna dosavadní místa. Lucii pak vydrželo nadšené dovádění nejen do zákulisí, ale až do autobusu tanečníků. Co na to ve čtvrtek Bratislava?

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.10.2014

Černobílé Pardubice

Kam přijde, tam sbírá zkušenosti. Řeč je o Filipovi, neboť patřil do týmu, který pro vás tuto neskutečnou show pod vedením režiséra Davida Síse natočil. Pardubice vytvořily dokonalou atmosféru. Ostrava bude mít co dělat!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
15.10.2014

Černobílá Praha

Černobílé turné 2014 včera odstartovalo v Praze. Přestože v nás ještě zůstalo nadšení z loňského roku, žasli jsme nad tou nádherou znovu. V Pardubicích, Ostravě a v Bratislavě to budete prožívat zrovna tak. Garantujeme!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
06.10.2014

Nová deska, nová expozice, nová příchuť Ondrášovky

Lucie strávila celé včerejší odpoledne v Bontonlandu na Václavském náměstí v Praze. Tím největším důvodem byl křest Diamantové kolekce, kterého se s chutí ujal Jiří Korn. Následovalo otevření zpěvaččiny stálé expozice, plné důležitých momentů její kariéry. Poté se Lucie osvěžila novou příchutí Ondrášovky a už se utíkala podepisovat zástupu fanoušků.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
01.10.2014

Černobílá autogramiáda v Grévinu

Lucie potěšila všechny ženy, které byly ve středu Samy doma svojí návštěvou v živém vysílání a hned nato pospíchala do muzea Grévin. Tam se vyzpovídala novinářům o právě odstartovaném Černobílém turné, zkontrolovala svou voskovou dvojnici, poslechla si Znovuzrození bubeníka turné Mika Ronose, zazpívala si s Edith Piaf, John Lennon jí pochválil nové CD Diamond Collection, Angelině Jolie balila manžela Brada Pitta, George Clooney jí pochválil šaty a hned zval na skleničku, ale to už pospíchala za vámi, kteří jste stáli dlouhou frontu na podpis.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
29.09.2014

Recitál v Jablonci

Lucie se připravuje na Černobílé turné tím nejlepším možným způsobem. Zpívá, zpívá a zpívá. Ještě před recitálem v Jablonci s dětským sborem Vrabčáci pod vedením sbormistra Pavla Žura nás pozvala na svoji chalupu v Českém ráji. Má tam poníka, jezírko, oříšky a klid.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
26.09.2014

Na gymnáziu Nešlo jen o prsa

Jako patronka projektu prevence rakoviny prsu ForYou byla Lucie jednou z přednášejících na pražském gymnáziu Nad Alejí. Zatímco dámy mluvily velmi odborně, Lucie byla věcná, citlivá a zároveň vtipná. Rozhodně bychom si podobné vystoupení přáli znovu.

"Začala bych tím, že ke mně dnes přistoupil student a zeptal se mě, co dělám večer. ‘Proč se ptáš? Večer hraju. Vezmi přítelkyni na Aidu.’ ‘Mě ženy nezajímají. Jen takové unikátní jako vy.’ Jako fakt frajer. Ten to bude s holkama umět!

Život je nádherný, ale během chvilky se vám může změnit. Nepřeju vám to, ale buďte na to připravené. Protože taková věc se může stát.

Z toho vyplývá, že zdravý člověk má milion přání. Nemocný jen jedno. Hlídejte se. Kdybych mohla, uzdravím všechny. Ale bohužel, příroda nás někdy kousne."

Poté se delegace a tamější studentky přesunuly do školní jídelny, která se proměnila v praktickou zkušebnu detekce této nemoci. Zatímco se dívky vzdělávaly, Lucie podepisovala kartičky ForYou, a když už všechny došly, přidala své černobílé podpiskarty. Hned poté se jala rozkrojit dort a nabídnout kousek řediteli školy jako poděkování za správnou volbu edukace mladých dívek. Na oplátku ji pan ředitel pozval stylově na oběd do školní jídelny.

Netrvalo dlouho a Lucie se ve svém voze společnosti Knokar přemístila do Českého rozhlasu 2, aby zde natočila rozhovor se Stanislavou Lekešovou. Moderátorku ze všeho nejvíce zajímalo blížící se turné. Další slova z úst zpěvačky si poslechněte 7. října.

Na jednu malou zpěvačku by toho mohlo být dost, ale ne na hvězdu první velikosti. Z rozhlasu tedy utekla do Karlína a z Lucie Bílé do Amneris, aby divákům věnovala další představení egyptského muzikálu.

Další fotky: http://j.mp/1u3YIDG


24.09.2014

Video z recitálu v Českém Krumlově

Pusťte si super hlášky z Českého Krumlova


Zobrazit celou aktualitu
17.09.2014

Tiskovka k Černobílému turné, Bratislava

Lucie svým rozpětím zasahuje jak Českou, tak Slovenskou republiku a stejně tak i Černobílé turné patří oběma národům. Proto slavice neváhá přijet za kolegy novináři do Bratislavy a uspořádat k ohlášení dalších koncertů tiskovou konferenci jen pro ně.

To znamená, že pokud nás událost minulého roku minula a nebo si ji chceme zopakovat, máme poslední možnost.

Ze Slovenska se už tradičně neodjíždí s prázdnou. Malíř z Banské Bystrice Vladimír Kadera představil Lucii tři její portréty. Tvořivý dotyk snu s realitou ohodnotila Lucie velmi pozitivně. A to ještě netušila, že si může jeden z obrazů odnést. Podle slov pana Kadery si vybrala znamenitě.

Fotky