// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
20.06.2014

Večírek absolventů PBS

"Měla jsem obrovskou trému. Vlastně větší, než před vyprodanou sportovní halou. A Filipových spolužáků a rodičů si moc vážím, jejich ovace a vytleskávání mi udělalo obrovskou radost," řekla iDNES.cz Lucie Bílá

Foto: Lenka Hatašová

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
19.06.2014

Nový vůz pro Lucii

Dodavatel luxusních vozů Knokar, s. r. o., předal zpěvačce nový vůz Mercedes-Benz GL.

Foto: Jaroslav Urban

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
19.06.2014

Absolutorium Filipa Kratochvíla

„Když jsem vedla svého syna do první třídy, měl vyděšený výraz ve tváři. Nikdo ve třídě nemluvil česky a on se bál. Teď se bojím já. Filip zdárně dokončil britskou třináctiletku a vyráží do světa. Zvláštní pocit. Už je prostě chlap, žádné dítě.“ Lucie 

Foto: Lucie Vítková

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
18.06.2014

Lucie Bílá otevírá Divadlo Ta Fantastika dětem

Zpěvačka Lucie Bílá se rozhodla otevřít své Divadlo Ta Fantastika dětem. Od 5. října letošního roku se zde každou neděli, až do března 2015, uskuteční představení tří nejlepších českých loutkových divadel, která mají úspěch po celém světě. V Praze se budou prezentovat v takovém rozsahu vůbec poprvé.

Celý článek


Zobrazit celou aktualitu
15.06.2014

Lucie v kině!

Lucie Bílá se rozhodla potěšit publikum na samých hranicích a s kapelou Petra Maláska vystoupila v přírodním amfiteátru letního kina v Domažlicích. Počasí nám přálo a diváci si tak celý koncert vychutnali v suchu až do závěrečné písně Jsi můj pán. „To už je konec?" pronesla Lucie k Petru Maláskovi. „Ne!" ozvalo se jednohlasně z publika. Fanoušci si přítomnost zpěvačky považovali a ta se jim na oplátku i přes prohlubující se chladnou noc podepisovala a podepisovala...

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
11.06.2014

Babovřesky 3

Lucie Bílá se po dvou letech vrátila do jihočeských Dobčic a Pištína, aby opět natáčela se Zdeňkem Troškou komedii Babovřesky 3.

Skvělá nálada a i přes třicetistupňová vedra panovala na placu výborná atmosféra. Potkala se s kolegou, hercem a zpěvákem Tomášem Traplem, který hraje roli nerudného, polského kněze Zbigniewa Krapuščinskeho...
\"Ve dvojce Babovřesek jsem nehrála, protože děj  se odehrává po třech dnech, takže jsem byla v jedničce a teď ve trojce. Moc mě to těší, jsem za tu možnost od Zdeňka moc ráda. Jo a tohle není moje nová image, to je k roli. Hodně se mě novináři ptají, kde jsem to, co mám na sobě spíchla nebo zda je to ze sekáče. Není, jak oblečení, tak šperky jsou od předních českých návrhářů a stylistů a jsem ráda, že je to budí takový zájem,\" prozradila Lucie.
V Babovřeskách 3 jako cikánka Aranka pokřtí se svou početnou družinou své 11. dítě a dá mu jméno Tygr...
:-)

René Kekely

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
10.06.2014

Soutěž o vstupenky

Už jen do pátku rozdává Rádio BLANÍK vstupenky na koncerty Lucie Bílé! Dovolejte se první do rádia a vyhrajte.


Zobrazit celou aktualitu
08.06.2014

Dětský den v Otvovicích

Ještě před zahájením dětského dne výkopem fotbalového míče se Lucie posadila na zbrusu nový designový taburet. Akcionář společnosti ONDRÁŠOVKA Pavol Krúpa ho zpěvačce přivezl až z Afriky a zřejmě proto se z původně narozeninového dárku stalo milé překvapení. Na kvalitu se holt nějaký čas čeká. Ideální občerstvení pro horké letní odpoledne zajistila ONDRÁŠOVKA. Madeta zase rozdávala Lipánky a k tomu puzzle. A protože k nejmenším patří doprovod, byla vhodná příležitost připomenout maminkám projekt ForYou společnosti ING. Kromě kartiček Černobílého turné se Lucie podepisovala na ručičky, nožičky, kšiltovky a trička. Vedro se hasilo až do konce, kdy požárníci přistavili cisternu pěny a vedle cisternu vody. Tak zase za rok!

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.06.2014

Kmotrou Bruna Simony Krainové

Lucie Bílá se stala kmotrou mladšího syna Simony Krainové, Bruna. „Je to pro mne velká pocta a závazek. Těším se z každého okamžiku tady a hlavně si přeji, aby oběma chlapcům zářila na jejich cestě životem jen šťastná hvězda,“ řekla Zlatá slavice.

Zdroj: Blesk, foto: Michaela Feuereislová

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
03.06.2014

Od grafiky k fotografiím

Lucie Bílá přijala pozvání na výstavu grafik Bohuslava Reynka konanou ve Valdštejnské jízdárně v Praze. Prostory připomínající labyrint si zpěvačka prošla hned několikrát a bylo vidět, že ji výjimečné grafiky velmi zaujaly. Zejména díla s duchovními motivy na ni udělala velký dojem.

U příležitosti pořádání této výstavy vychází také unikátní vydání bible ilustrované reprodukcemi Bohuslava Reynka. Obsahuje úplné znění Starého a Nového zákona, jež bylo převzato z prvního kompletního českého vydání Jeruzalémské bible. Elegantní světlá kožená vazba s reliéfní ražbou a vloženou ilustrací na obálce je doplněna zlatou ořízkou, v níž je ještě provedena reliéfní ražba jména REYNEK. Tato zlatá ražba se vyrábí ruční technologií a je naprosto unikátní. Ražením do zlata dochází k přirozenému shrnutí papíru, což knize dodává punc originality. Celkový náklad tohoto vydání je pouhých 250 kusů a Lucie Bílá je od dnešního dne šťastnou majitelkou tohoto originálu.

Po návštěvě výstavy grafik Bohuslava Reynka se zpěvačka přesunula na zahájení vernisáže fotografií Jakuba Ludvíka do dvora restaurace Chagall’s.

Právě odhalením posledního portrétu, na kterém byla zachycena Lucie Bílá, zahájil režisér Filip Renč slavnostně výstavu a Jakub Ludvík sklidil od návštěvníků velký potlesk. Na adresu Jakuba Ludvíka Lucie prohlásila: „Nejlepší kritika je chvála. Takhle nevypadám ve skutečnosti, ale v jeho očích ano. Jakub umí vytvořit napětí, kdy nefotí jen naši schránku, ale fotí člověka zevnitř. A to je vidět.“

Fotky


01.06.2014

VIDEO z tiskové konference Černobílého turné 2014

O startu Černobílého turné informovala Lucie Bílá na tiskové konferenci, kde mimo jiné zazněla i otázka, zda do svého programu hodlá opět zařadit i diskutovanou píseň Moře stínů – původní hit Smells Like Teen Spirit od skupiny Nirvana. „Mně se ta písnička líbí. Stojím si za tím. Je důležité, aby zpěvák věděl, kudy chce jít, co se mu líbí a co ne.“


30.05.2014

Děti v divadle

Milé děti, rodiče, babičky a dědečkové, zavítejte do Nedělní Fantastiky!

K nedělnímu odpoledni patří pohádka. Královéhradecký Drak, plzeňská Alfa nebo liberecké Naivní divadlo je umějí skvěle vyprávět. Měly je možnost vidět děti v mnoha zemích světa, do Prahy ale přijíždějí málo. Neměly tu zatím místo, kde by mohly pravidelně hrát. Od října to bude jinak. Společně s nimi jsme pro vás připravili program Nedělní Fantastiky. Každou neděli odpoledne od října do konce března bude v našem divadle v Karlově ulici na Starém Městě pražském hrát jedno z nich. A vy už teď můžete z programu na celých šest měsíců vybírat ty svoje pohádky.

Vaše Divadlo Ta FantastikaLucie Bílá


27.05.2014

Změna termínu v Kutné Hoře

Agentura 44, jako pořadatel recitálu Lucie Bílé s klavírem Petra Maláska dne 29.5.2014 v Kutné Hoře v KD LOREC, je nucena z vážných důvodů přeložit termín konání na 19.11.2014. Zakoupené vstupenky zůstavají v platnosti, případně se dají vrátit na všech pobočkách sítě Ticketstream. Jménem Agentury 44 se všem divákům omlouváme za případné komplikace.


Zobrazit celou aktualitu
26.05.2014

Černobílé turné 2014 bylo odstartováno

Pět koncertů plných hitů, pódium osazené LED obrazovkami, moderní pyrotechnika, osm kamionů aparatury. Lucie Bílá se vrací na podzim 2014 se svým Černobílým turné v nezměněné podobě do tří českých a dvou slovenských měst. „Měnit se nebude nic, bylo by to jen k horšímu,“ uvedla zpěvačka. Mezi písněmi tak zazní i její verze největšího hitu kapely Nirvana Smells Like Teen Spirit. Ta vyvolala bouřlivé reakce.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
24.05.2014

Recitál v Českém Krumlově

Lucie Bílá koncertuje v posledních dnech především za klavírního doprovodu Petra Maláska. Živě tak přiváží svým posluchačům to, co mohou objevit na jejím novém albu Recitál, jež je možné zakoupit na koncertech anebo ve všech prodejních sítích.

Dokonalé skladby v noblesní atmosféře zámecké jízdárny v Českém Krumlově představovaly nevšední zážitek. V oblíbeném repertoáru zazněla nově i píseň Modi a nutno říci, že živé provedení jen podtrhlo její vnitřní kouzlo. Vřelému publiku se zpěvačka poděkovala několika přídavky a fanouškům po vystoupení ještě navíc autogramiádou. I přes únavu po několikadenním maratonu vydržela rozdávat podpisy s láskou sobě vlastní do posledního človíčka.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
23.05.2014

S kapelou v Náchodě

Pro nadšené fanoušky vystoupila Lucie se svou kapelou na stadionu v Náchodě. V příjemné atmosféře ještě před koncertem se ochotně vyfotografovala s výherci vstupenek Hitrádia Magic.

Scéna sice nebyla tak výpravná, jakou pro vás zpěvačka připravuje na své pokračování Černobílého turné, ale plná hala a řada přídavků nám jasně říkají, že se na podzimní turné těšíte!

Největší překvapení ovšem na Lucii čekalo po koncertě. „Včera se mi stala neuvěřitelná věc. Po koncertu na zimním stadionu v Náchodě mi ochranka do šatny přinesla od neznámého diváka dárek se slovy, že mi možná udělá radost. Dlouho mě nic tak nepotěšilo. Byl to památníček Tomáše Holého. Jsou v něm nádherná slova od lidí, s kterými Tomáš točil všechny ty báječné filmy jako například od Jany Preissové, Františka Němce, režisérky Marie Poledňákové, ale i od kamarádů, přátel a rodiny. Když jsem tím listovala, vrátila jsem se v čase a měla pocit, že tu Tomáš stále je, což je vlastně pravda. Chci alespoň touto cestou dárci moc poděkovat a říct mu, nejenže památník bude od teď patřit mezi mé poklady, ale ještě tam Tomášovi pár jmen doplním. Určitě se najde hodně těch, co by mu rádi něco krásného řekli.“ Lucie 

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
21.05.2014

Recitál v Táboře

Foto: Jiří Kupka 17x + Naďa Murmaková 5x + Kamila Rychlíková

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
20.05.2014

7 pádů Honzy Dědka

Lucie přijala pozvání hudebního publicisty Honzy Dědka do jeho talk show 7 pádů. Pořad můžete vidět naživo v Paláci Akropolis 20.5. od 20:00.


18.05.2014

Dokument Lucie Bílá - Recitál

Zveme vás ke sledování dokumentu Lucie Bílá - Recitál


Zobrazit celou aktualitu
29.04.2014

Muzeum Grévin Praha

Lucie Bílá se v doprovodu svého partnera Petra Makovičky zúčastnila slavnostního otevření muzea voskových figurín Grévin v Praze. Mezi kolegy Angelinou Jolie nebo Karlem Gottem patří její podoba k těm nejzdařilejším. Přesvědčte se na vlastní oči! Muzeum se pro veřejnost otevírá právě dnes.

Fotky