// fb crop

Aktuality

22.04.2014

Sejdeme se na Cibulce

Nestává se často, aby tak vzácný host, jako je Lucie Bílá, přijal pozvání do populárního pořadu již podruhé. Sejdeme se na Cibulce z produkce TV Barrandov za to ale stojí. Sám Aleš Cibulka ochotně pozval "všechny fanoušky a fanynky Lucie Bílé ke sledování” a dodal, že "vysíláme v pondělí 28. dubna, a kdybyste to náhodou prošvihli, tak v sobotu 3. května ještě jednou.”

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
17.04.2014

Velikonoce

Přeji vám všem z Českého ráje krásné a šťastné Velikonoce.

S láskou,

vaše Lucie <3


Zobrazit celou aktualitu
05.04.2014

TýTý 2013

Ještě před zkouškou písně Desatero Lucie Bílá v domovském CAFÉMODI natočila další díl magazínu Prásk. Poté už se přesunula do Divadla na Vinohradech a stejně jako tomu bylo před 16 lety, i nyní si finálový večer užívala po boku manažera Jiřího Koubleho.

“Ze srdce děkuji všem za hlasy do této ankety. Moje zrcátko jste vy. Jsem tu pro vás .” ♥ Lucie

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
04.04.2014

Recitál Vodňany

Foto: Kamila Rychlíková

Zobrazit fotogalerii


02.04.2014

Poslouchejte Dvanáct ve dvanáct

Richard Pachman v pořadu "Dvanáct ve dvanáct" vyzpovídal po telefonu Lucii Bílou. http://j.mp/1s84C56 (od 36:50)


Zobrazit celou aktualitu
29.03.2014

Česká Miss

Lucie Bílá vystupovala na každém ročníku Miss ČR, na České Miss tomu však letos bylo poprvé. Ještě před strhujícím podání Tygřice měla tu čest setkat se se Sophií Loren. „Je to nádherná dáma s grácií a noblesou přímo nadpozemskou,” nešetřila superlativy Lucie.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
28.03.2014

Vítání občánků, zkouška Miss a 1. rok CAFÉMODI

Pátek měla Lucie Bílá extra nabitý. Mezi dvěma zkouškami Tygřice na České Miss si zajela do Otvovic na vítání občánků, neboť právě letos byla mezi děťátky i jejich Adélka. Hned po svém vystoupení na generálce v HDK spěchala do CAFÉMODI popřát kavárně tolik úspěchu, jako se jí dostalo hned při startu.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
27.03.2014

Poděkování od Andrey

Chtěla bych touto cestou poděkovat Lucce za velikou pomoc, kterou mé rodině po odchodu manžela poskytla. Zůstala jsem sama se dvěma malými holčičkami a nebylo jednoduché tento fakt přijmout. Paní Lucie háčkovala svá černobílá srdíčka, aby nám výtěžkem z prodeje pomohla. Velice si její pomoci vážím a nepřestanu jí být vděčná za to, co pro nás udělala. LUCINKO, DĚKUJEME A MÁME TĚ RÁDY!!!

Andrea


Zobrazit celou aktualitu
26.03.2014

Focení a tisková konference Addams Family

Tiskové konferenci k muzikálu Addams family v HDK předcházelo focení s Davidem Krausem na billboardy. Už tehdy bylo všem jasné, že půjde o velmi netradiční a přitom zábavný projekt. Deset dní nato proběhla tisková konference. „S Addamsovými bych nechtěl strávit Vánoce, ale Silvestra ano. Milují všechno černé, morbidní. Až budeme v létě zavření zkoušet, očekávám úplně stejnou náladu," uvedl ředitel divadla Egon Kulhánek. Lucie během odpoledne ochotně poskytla nespočet dlouhých rozhovorů.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
22.03.2014

Recitál v Hronově

Foto: Jiří Mach

Zobrazit fotogalerii


21.03.2014

S kapelou v Brně

Přesně před rokem měla Lucie kocert v Brně. Kam se chystáte vy?
Zobrazit celou aktualitu
19.03.2014

Recitál Čadca

Lucie se v šatně po koncertě setkala s talentovaným bubenikem Andrejem Kampfem, kterého si pamatujete z předloňského ČSMT.

Foto: Pavol Konštiak a Marian Kráľ

Zobrazit fotogalerii07.03.2014

Recitál Nitra

Nenechte si ujít originální recitál s Lucií Bílou a Petrem Maláskem také vy. Stále přidáváme nové termíny.


Zobrazit celou aktualitu
01.03.2014

Ples hotelu Zlatá hvězda

Lucie vystoupila na plese Hotelu Zlatá Hvězda ve Vimperku a při té příležitosti pokřtila nové CD svým kamarádům a organizátorům plesu - kapele Pohoda.

Foto: Luboš Drenčeni

Zobrazit fotogalerii