// fb crop

Aktuality

Zobrazit celou aktualitu
12.02.2014

Lucie Bílá vydává RECITÁL

V pátek 21. 2. 2014 vychází studiové album LUCIE BÍLÁ – RECITÁL, které přináší kolekci šestnácti emotivních písní, kde se jedinečný hlas Lucie Bílé snoubí s virtuozitou klavíristy Petra Maláska.

Tisková zpráva | Koupit CD Recitál


Zobrazit celou aktualitu
09.02.2014

Recitál Žilina

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
08.02.2014

Lucie Bílá na Slovensku

Sobota Lucie Bílé se odehrála hned ve dvou městech na Slovensku. Nejprve společně s Petrem Maláskem dojala diváky na recitálu v Modre. Dokonce závěrečný přídavek Ave Marie věnovala paní sedící v první řadě. Ta jí odměnila křížkem na čelo. Poté následovalo vystoupení s celou kapelou na plese ve Skalici. Zpěvačku mile překvapila účast dámské části Bílého sboru v zákulisí.

Fotky


Zobrazit celou aktualitu
07.02.2014

Recitál Banská Bystrica

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
06.02.2014

Recitál v Lučenci

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


05.02.2014

Česká hvězda Lucie Bílá

Lucie loni dostala cenu Srdce na dlani za významnou podporu charitativních projektů. Do svého vozu se musela přes dav podpisuchtivých fanoušků téměř probojovat. I těm rozdala poslední karty Čerobílého turné. Pusťte si video!


21.01.2014

Recitál v Kladně

První koncert v novém roce, jako obvykle doplněný citlivými tóny klavíru Petra Maláska, se konal v rodném Kladně. Lucie tak v publiku mohla najít spoustu přátel, stejně tak svou maminku a paní ředitelku otvovické školy Alenu Krejzovou, která učila zpěvačku od první do páté třídy. Té věnovala píseň Vyznanie: „Jako sedmiletou mě poprvé postavila na jeviště. Už tenkrát jsem cítila, že tohle krásné povolání bude můj osud.” Netřeba dodávat, že za svůj fantastický výkon si Lucie vysloužila od diváků trojitý aplaus vestoje a dva přídavky nestačily!

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
23.12.2013

Bílé Vánoce v Litoměřicích

Úspěšné vánoční turné se zakončilo jen pár chvil před Štědrým dnem v Litoměřicích.
„Jste poslední, kdo mě slyšel v tomto roce zpívat, protože zítra neřeknu ani hoří. Přeju vám hodně štěstí, zdraví, lásky a Božího požehnání," vzkázala nadšeným divákům slavice.
Na závěr koncertu si vzal slovo i moderátor turné, farář Zbigniew Czendlik: „Lucie, chtěl bych Vám jménem všech účinkujících, jménem svým, Petra Maláska, jeho kapely, Bílého sboru a pánů z techniky poděkovat za těch 22 báječných koncertů. Všichni Vás máme rádi."

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
21.12.2013

Bílé Vánoce v Brezně

Ze Žarošic Lucie přejela více než 300 kilometrů do Brezna, kde jako jediný umělec našich zemí dokáže vyprodat místní sportovní halu. A to rovnou dvakrát. Na druhý koncert se přišel podívat strýc Zaňák. Možná to nevíte, ale Lucka je československá zpěvačka. U přídavku Vyznanie neukápla jedna slza, ale celý rybník sedících dam.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
20.12.2013

Bílé Vánoce v Žarošicích

Jednou v roce na Vánoce" se Lucie vždy zastaví u svých přátel v proslulých Žarošicích u Brna, kde se víno mění ve slivovici a prasata v jitrnice. Hodování si však musela tento rok odpustit. Je totiž k nezastavení. Z Bratislavy přes dva žarošické koncerty totiž pospíchala na Slovensko do vzdáleného Brezna za strýcem Zaňákem. Ale o tom až příště…

Do hlediště v žarošické škole zasedla i 94letá babička. Lucie se za ní při písni „Ave Maria" spontánně vydala, poklekla před ní a celou píseň zazpívala jen pro ni... Když věnování, tak doslovné.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
19.12.2013

Bílé Vánoce v Bratislavě

Farář Zbigniew Czendlik, moderátor vánočního turné, uvedl koncert takto: „To nejlepší, co v Česku máme, tentokrát v Bratislavě. Lucie Bílá.” Na koncert do Evanjelického kostela se k jejímu velkému potěšení přišel podivat tým ČSMT a také účinkující Pevel Helan.

FOTKYZobrazit celou aktualitu
15.12.2013

Bílé Vánoce Liptovský Mikuláš

Foto: Štefan Kačurák

Zobrazit fotogalerii


Zobrazit celou aktualitu
13.12.2013

Bílé Vánoce v Karlíně

Je už tradicí, že Lucie v den svého svátku věnuje koncert Praze. I letos rovnou dva! Za doprovodu Symfonického orchestru Miriam Němcové, Bílého sboru, kapely Petra Maláska a Kamila Střihavky dostala diváky na kolena. Jako dárek obdržela od Supraphonu platinovou desku za album Bílé Vánoce v Opeře (Live). Ta je ve srovnání s původní deskou Bílé Vánoce a jejími 110 platinami sotva narozené děťátko!

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu

Tip na vánoční dárek

Sháníte pro své blízké milý vánoční dárek? CD nebo DVD s vlastnoručním podpisem Lucie Bílé jistě udělá radost pod každým stromečkem. Zkuste náš e-shop.


Zobrazit celou aktualitu
10.12.2013

Bílé Vánoce v Karlových Varech

Ještě před koncertem přijala Lucie pozvání do Vánočního domu. Ocitla se hned v několika pohádkách, a kdyby nepospíchala, vydržela by zde svítit jako dítě ještě několik dalších hodin. Možná až do ježíška. O karlovarský koncert byl tak obrovský zájem, že se letos uskutečnil ve velké sportovní hale, jako kdyby šlo o velké Černobílé turné. :) A taky že šlo. Tento speciální event byl obohacen orchestrem pod vedením Miriam Němcové a zvuk kapely Petra Maláska tak dostal další hudební rozměr.

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
08.12.2013

Velké finále Česko Slovensko má talent

Na finále si pro nás Lucie připravila ukázku ze svého Černobílého turné - Vyznanie od Mariky Gombitové. S posledními tóny už jí publikum tleskalo vestoje. V napínavé show se dlouho nevědělo, koho zvolíte vítězem. Do samého závěru se nakonec dostala cvičitelka psů Alena Smolíková a zpěvák Miroslav Sýkora. Následovala napínavá osmiminutová reklamní pauza, kterou moderátoři Martin Pyco Rausch a Jakub Prachař protáhli o další chvíle. Oba naše národy si nakonec vybrali dojemný příběh, silný hlas a splněný sen pro Miroslava Sýkoru.

FOTKY


06.12.2013

VIDEO Bílé Vánoce ve Znojmě

Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru Bílých Vánoc. Těšíme se na vás ve Varech a v Praze. V Jablonci už není ani jedno místo volné.


Zobrazit celou aktualitu
01.12.2013

Druhé semifinále ČSMT

Lucie Bílá, Jaro Slávik a nyní již rozkoukaný člen poroty Leoš Mareš se shodli, že u druhého semifinálového kola se bavili víc a nebáli se to dát najevo. O to těžší bylo poslat v rozstřelu některého ze soutěžících ven. Dá se říct, že všichni už jsou profíci. Lucie si po skončení přímého přenosu se všemi potřepala pravicí a prohodila pár slov. Příští týden se těšte na velké finále. Lucie za porotcovským stolem nezůstane!

FOTKY


Zobrazit celou aktualitu
29.11.2013

Bílé Vánoce Piešťany

Foto: Robert Fritz

Zobrazit fotogalerii