// fb crop

Autogramiády k Černobílému turné

28.07.2013

Na konci prázdnin navštíví Lucie vybraná města, kde proběhnou autogramiády k Černobílému turné. Příznivci tak mají exkluzivní příležitost k setkání se zpěvačkou a třeba i pořízení společné fotografie. Neváhejte, přijďte na autogramiádu i na koncerty!

 

.

.

.

Tisková zpráva

 

Letní „autogramiádové turné“

k Černobílému turné LUCIE BÍLÉ

 

Skvělá zpráva pro fanoušky Lucie Bílé!

 

Patnáctinásobná Česká (Zlatá) slavice vyráží letos na své největší turné s názvem LUCIE BÍLÁ – Černobílé turné 2013.

Se svými 11-ti mega koncerty se představí celkem v 10 městech v Česku a na Slovensku. V Praze se uskuteční celkem dva mega koncerty…

Ještě předtím ale Lucie navštíví vybraná města se svým velkým autogramiádovým turné, které bude Černobílému turné předcházet.

Fanoušci a příznivci Lucie Bílé tak mají skutečně exkluzivní šanci, jak se se zpěvačkou nejen setkat, ale získat i její unikátní fotografii s věnováním…

„Moc se těším na to, až na sklonku letních prázdnin, poslední týden v srpnu (pro slovenské brášky v augustu), navštívíme od 26. 8. do 1. 9. Bratislavu, Ostravu, Zlín, České Budějovice, Plzeň, Liberec a Pardubice. Zde všude se semnou budou moci lidé potkat a já se na všechny už teď moc a moc těším,“ zve všechny srdečně Lucie Bílá, která se v těchto dnech a týdnech velmi pečlivě věnuje právě přípravám na Černobílé turné 2013, které startuje 14. října v Praze a zakončeno bude 3. listopadu v Českých Budějovicích.

Začátek autogramiád v jednotlivých městech je plánován od 15. hodin v největších obchodních centrech.


 

René Kekely

PR manažer – Černobílé turné 2013

Tel: 724 850 690, info@renekekely.cz

 Zpět na výpis aktualit